שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
04-Feb-2017, 14:14
הודעה: #51
(04-Feb-2017 13:57)amir כתב:  
(04-Feb-2017 13:42)טל.מ כתב:  לדעתי הם כן אקוטיים . בכל מה שקשור להשתלטות על כדור, שמירה עליו ניידות לשטח ריק אפילו על שטחים קטנים , מסירות מדויקות תוך כדי תנועה, משחק ראש שלא לדבר על גליץ פה ושם. כל אלה היו ועוד איך. מתישהו יפול לכולם האסימון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה שאתה מציין פה זה כושר נשחק את זה מנסה סלובו להחזיר ובאמת נגד נשר נרשם שיפור לעומת המשחק בטדי

לי זה נראה שהתנועה שלו פשוט מוגבלת . כאבים , חוסר תחושה , לא יודע. הוא נראה מאוד לא כשיר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Feb-2017, 14:21
הודעה: #52
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
יש צוות מקצועי שמקבל החלטות מה לעשות שלא מקובלות על כולם. אני מתאר לעצמי שמה שחטב מציע גם הם יודעים אבל יש להם קו פעולה שונה. צריך לכבד. הביאו אותנו לאן שהביאו לא סתם. כפי הנראה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
04-Feb-2017, 14:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 14:23 amir.)
הודעה: #53
נראה לי יותר בראש מאשר פיזיות לא היו מסכנים את המשך הקרירה אם לא היה בריא.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
פיליפצ'וק (0404-0202-2017201720172017)
04-Feb-2017, 14:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 14:51 עידן444.)
הודעה: #54
(04-Feb-2017 13:09)amir כתב:  ללא ספק ערן לא היה אף כספית על המגרש ולא אחד ששורף שטחים והויכוחים על כך זכורים לי מתמיד וגם עם אייל בגלגול הקודם שלו כאוהד שלא כ"כ אהב מה שראה, ללא ספק בתקופה האחרונה ובמיוחד אחרי הפציעות שלו המצב החמיר כולם רואים את זה ובטוח שגם סלובו ובכל זאת הוא מחליט לתת לו 90 דק למה לא ברור.

זה ברור למה.
בדיוק בשביל כדור נייח או פנדל כפי שקרה אתמול, נגד ראשל״צ בגביע ונגד שעריים.
האם זה שיקול נכון לשחק פחות שחקן רק בשביל המקרים האלה שקבוצה קטנה בונה עליהם?
לדעתי ממש לא.

(04-Feb-2017 13:18)אופיר34 כתב:  בוא נפסיק לשקר לעצמנו.

מדברים פה על התקופה שלפני הפציעה ואחריה.
אז בוא נשים דברים על דיוקם - ערן מהיום הראשון שהתחיל לשחק כדורגל לא ניחן בלשון המעטה בניידות יתר...סגנון המשחק של ערן הוא אותו סגנון מ DAY ONE.
מדברים איתי פה על הפציעה כאילו שלפניה ערן לוי שרף שטחים במגרש, היה רגוע, לא העיר לאף אחד, לא ראה צהוב מיותר בחייו, לא איבד כדורים מיותרים וכו' וכו'..

נו באמת . ערן זה ערן. תמיד היה כזה וכזה ישאר. לטוב ולרע.
הפערים בין ערן שלפני הפציעה לבין ערן שאחרי הפצעיה לא כאלה אקוטים לדעתי.

בוא נשאל ככה- אתה רואה אותו היום כובש גול כמו נגד שעריים בסיבוב הראשון?
לדעתי שום סיכוי!

(04-Feb-2017 13:57)amir כתב:  
(04-Feb-2017 13:42)טל.מ כתב:  לדעתי הם כן אקוטיים . בכל מה שקשור להשתלטות על כדור, שמירה עליו ניידות לשטח ריק אפילו על שטחים קטנים , מסירות מדויקות תוך כדי תנועה, משחק ראש שלא לדבר על גליץ פה ושם. כל אלה היו ועוד איך. מתישהו יפול לכולם האסימון.

מה שאתה מציין פה זה כושר נשחק את זה מנסה סלובו להחזיר ובאמת נגד נשר נרשם שיפור לעומת המשחק בטדי

לדעתי המשחק הטוב ביותר שלו לאחר הפציעה היה נגד הפועל ר״ג. הוא תרם למשחק. ואתמול זה שוב נראה רע. לא מזהה מגמת התקדמטצ בכושר המשחק שלו.

04-Feb-2017, 15:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 15:37 פיליפצ'וק.)
הודעה: #55
(04-Feb-2017 14:07)דוד חטב כתב:  גם אני בעד שיחזירו את ערן לכושר ....אבל מחזירים לכושר דרך שמירה על המשקל או יותר נכון דיאטה מבוקרת ואימונים מוגברים ככה כמו שזה נראה לתת לערן 90 דק במצבו הפיסי זה בעיני לא נכון גם אם ערן מבקש...
הבהרה קטנה לפיליפצ'וק וכולם אין ולו חצי דבר נגד ערן נהפוכו....אבל לעלות למגרש כדורגל אפילו נגד קבוצה כמו נשר...זה פשוט לא מקצועי והיפה בכדורגל שלנו האוהדים יש זכרון קצר כשאתה עולה למגרש אנחנו בוחנים אותך על כאן ועכשיו ולא אחורה...

לידיעתך מר חטב, ערן עושה אימונים במסגרת הקבוצה וגם אימונים אישיים עם מאמן אישי (היחיד בקבוצה) ויש לו כח רצון לחזור לעצמו שהלוואי היה לעוד כמה שחקנים בקבוצה, הייתי רגוע הרבה יותר.
לגבי עניין המשקל והריצה, מיצינו את הבדיחה, הוא תמיד היה נראה ככה, עכשיו פשוט נוספה מגבלה בתנועה בגלל הפציעה.
ברמה הכללית כל הויכוח הזה עקר ומיותר, יש צוות מקצועי שעדיין מאמין בערן וחושב שהוא יכול לחזור להיות ערן האמיתי ולעזור לקבוצה גם העונה ובטח בעונה הבאה כי אחרת הם היו מספסלים אותו וגומרים עניין.
וגם כאן מבחן התוצאה (כן כן שוב מבחן התוצאה...) הוא שיקבע, אם ערן חוזר להיות ערן שאנחנו מכירים ומוביל השנה ובשנה הבאה את מכבי נתניה אז סלובו וברדה יצאו גדולים, אם לא אז אני מניח שבקיץ יעשו חושבים לגביו.

נ.ב:
לכל המומחים של ה- 20 דק', 30 דק', ערן זה שחקן ש - או שהולכים איתו עד הסוף או שלא הולכים איתו בכלל, אין חצי היריון במקרה שלו.
וערן זה גם לא שחקן שיחזור לעצמו דרך ציפייה מהספסל או מהיציע.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלדד (0404-0202-2017201720172017)
04-Feb-2017, 16:15
הודעה: #56
אני שמח לשמוע שהוא עושה אימונים אישיים לצערי זה לא ניכר ....
נוצרה סיטואציה מוזרה אין לי שום דבר נגד ערן נהפוכו אוהב ונהנה ממנו בשנים האחרונות.
אבל אני מעוניין לראות את כל ה-11 שעולים בקו הבריאות ובכושר מלא...
לדעתי ערן רחוק מזה ...וזה פוגע בכל הקבוצה...
04-Feb-2017, 18:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 18:57 פיליפצ'וק.)
הודעה: #57
(04-Feb-2017 16:15)דוד חטב כתב:  אני שמח לשמוע שהוא עושה אימונים אישיים לצערי זה לא ניכר ....
נוצרה סיטואציה מוזרה אין לי שום דבר נגד ערן נהפוכו אוהב ונהנה ממנו בשנים האחרונות.
אבל אני מעוניין לראות את כל ה-11 שעולים בקו הבריאות ובכושר מלא...
לדעתי ערן רחוק מזה ...וזה פוגע בכל הקבוצה...

לא הפסידו עדיין שום משחק בגלל ערן אז הפגיעה היא די מינורית.
אם אני נכנס לראש של סולבו את ברדה, אז במהלך שהם עושים עם ערן לוי הם פוגעים קצת כרגע במשחק השוטף בהתקפה, אבל הם יכולים להרויח את ערן לוי לשנה הבאה, שחקן שיכול לעשות את ההבדל בין פלייאוף עליון לתחתון במקרה הטוב.
04-Feb-2017, 20:33
הודעה: #58
(04-Feb-2017 18:44)פיליפצוק כתב:  לא הפסידו עדיין שום משחק בגלל ערן אז הפגיעה היא די מינורית.
אם אני נכנס לראש של סולבו את ברדה, אז במהלך שהם עושים עם ערן לוי הם פוגעים קצת כרגע במשחק השוטף בהתקפה, אבל הם יכולים להרויח את ערן לוי לשנה הבאה, שחקן שיכול לעשות את ההבדל בין פלייאוף עליון לתחתון במקרה הטוב.

לטווח הרחוק הוא גם יעשה את ההבדל בין 3000 איש באיצטדיון לבין 5000-6000 (ולא לחיוב אני אומר את זה).
שיטת המשחק שנכפית על הקבוצה כאשר ערן משחק פוגעת בשטף ובמהירות של המשחק ולטווח הארוך לא תעשה טוב לקבוצה . היינו שם בעבר עם מאמן שהביא רק תוצאות אבל הרחיק אוהדים מהקבוצה, אני מקווה שהפעם נהיה יותר חכמים.

אני סומך על סלובו וברדה שיקבלו את ההחלטות הנכונות לטובת הקבוצה !
The following 1 user Likes אופיר34's post:
חזום חזום (0404-0202-2017201720172017)
04-Feb-2017, 21:18
הודעה: #59
בקדנציה של רוני לוי ועם ערן לוי, לא שמעתי תלונות גם לא ממך.
וגם בקדנציה של יוסי מזרחי ועם כדורגל פחות טוב מהיום, הגיעו יותר קהל מהיום, אז די עם הדמגוגיה בשקל לגבי הקהל.
04-Feb-2017, 21:25
הודעה: #60
לפחות אתמול דעת הקהל לגבי ערן היתה זהה.
עם החזרה של ערן הכדורגל הפך להיות צפוי. חסר מעוף ולפעמים מגעיל.
ערן "אונס" את הקבוצה להעביר אליו כדורים ועושה רושם שהשחקנים מפחדים ממנו ולא משחקים משוחרר.
הרגרסיה הזו עם חזרת ערן לא עושה טוב לקבוצה.
גם חסרונו של עלי הורגש במיוחד במשחקו של קוגבניה שמאד תלוי בו.

Sent from my A0001 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים