שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
החוסר פירגון והאגוסטייות משגע
27-Dec-2016, 10:40
הודעה: #21
RE: החוסר פירגון והאגוסטייות משגע
(27-Dec-2016 10:18)פיליפצוק כתב:  חיים בסרט כאן אנשים, שיחקו אתמול מול "גוויה", ולוקחים את זה כקנה מידה עם מי אפשר לשחק ועל מי אפשר לוותר.
בשבוע הבא יילך פחות טוב, אז יבכו על החיסורים של אולסק, לוי וכו'.
בקיצור, אין לכם מושג.

שמע, באמת כבר נמאס לקרוא את הגיגים שלך . קצת צניעות לא תזיק לך. אין לאף אחד מושג. רק לזה שטוען שראובן מאמן ענק שתפור על נתניה, וסלובו לא התאים לו לפני שנה, ובלי ערן לוי אין לנתניה מה לחפש... ועוד ועוד...

אז תתפלא, גם מול גוויות זה לא תמיד פשוט, וגם גוויות יכולות לעשות צרות , ובכלל, שלשת רבע הליגה הזאת זה גוויות.
אז עם כל הכבוד, בסה"כ רואים דרך ושיטה בקבוצה גם מול הגוויות וגם מול "אריות" הלאומית. תן קצת כבוד ותרגיע כבר עם "האין לכם מושג" הנדוש הזה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Dec-2016, 10:46
הודעה: #22
אופיר זה לא משנה מה שתכתוב. בהגדרה אין לאף אחד מושג חוץ מפיליפ. לא צריך להתרגש 2 much מאותו בר דעת . הבן אדם לא מסוגל לכתוב פוסט ללא התחילית "אין לך מושג ". שיהיה לו בכיף.
27-Dec-2016, 11:00
הודעה: #23
(27-Dec-2016 10:40)אופיר34 כתב:  
(27-Dec-2016 10:18)פיליפצוק כתב:  חיים בסרט כאן אנשים, שיחקו אתמול מול "גוויה", ולוקחים את זה כקנה מידה עם מי אפשר לשחק ועל מי אפשר לוותר.
בשבוע הבא יילך פחות טוב, אז יבכו על החיסורים של אולסק, לוי וכו'.
בקיצור, אין לכם מושג.

שמע, באמת כבר נמאס לקרוא את הגיגים שלך . קצת צניעות לא תזיק לך. אין לאף אחד מושג. רק לזה שטוען שראובן מאמן ענק שתפור על נתניה, וסלובו לא התאים לו לפני שנה, ובלי ערן לוי אין לנתניה מה לחפש... ועוד ועוד...

אז תתפלא, גם מול גוויות זה לא תמיד פשוט, וגם גוויות יכולות לעשות צרות , ובכלל, שלשת רבע הליגה הזאת זה גוויות.
אז עם כל הכבוד, בסה"כ רואים דרך ושיטה בקבוצה גם מול הגוויות וגם מול "אריות" הלאומית. תן קצת כבוד ותרגיע כבר עם "האין לכם מושג" הנדוש הזה.

הבנו שאתה אנטי ערן, לא צריך לדחוף את זה בכל פוסט שלך בין אם זה במרומז ובין אם זה בגלוי, יאללה תן גז!
27-Dec-2016, 11:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2016 על ידי 11:03 אופיר34.)
הודעה: #24
אין עם מי לדבר....

27-Dec-2016, 11:28
הודעה: #25
מתעלמים
27-Dec-2016, 11:30
הודעה: #26
(27-Dec-2016 11:28)משה.ד כתב:  מתעלמים

בבקשה לא, אני מתחנן.
עשה טובה, לך תראה אם אני שם במקום לבלבל בביצים.
27-Dec-2016, 11:39
הודעה: #27
פיליפצ'וק אתה חייב להודות שטעית לגבי סלובו חבל שלא שמעתם לי עוד מימי אשר אלון אני צועק זועק מאמן נתנייתי צחקתם עלי ביזיתם אותי החרמתם אותי ובסוף מתברר שמה שאמרתי הכל אמת
27-Dec-2016, 11:44
הודעה: #28
(27-Dec-2016 11:39)זאב רווח כתב:  פיליפצ'וק אתה חייב להודות שטעית לגבי סלובו חבל שלא שמעתם לי עוד מימי אשר אלון אני צועק זועק מאמן נתנייתי צחקתם עלי ביזיתם אותי החרמתם אותי ובסוף מתברר שמה שאמרתי הכל אמת

סולובו הוכיח את עצמו בקבוצה קצת יותר גדולה ממכבי נתניה, ולאחר מכן לא היה ספק שלמכבי נתניה הוא מתאים.
אני טענתי שסלובו אולי לא מספיק טוב בקיץ שעבר, עוד לפני ההצלחה שלו בבית"ר.
דרך אגב, אני חושב שיצא לבסוף הכי טוב מבחינתו, כי אני בספק רב אם גם הוא היה מצליח פה בעונה שעברה עם כל הבלאגן מסביב.
27-Dec-2016, 11:53
הודעה: #29
היה מצליח ולא היינו יורדים ליגה ולא מסתבכים כספית ולא פירוק בדוק הוא עובד בנתניה מהלב משקיע הכל
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אליהו (2828-1212-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים