מכבי נתניה

גירסה מלאה: החוסר פירגון והאגוסטייות משגע
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הפעם ניצלנו אבל בסוף נאכל אותה ,לא מסוגלים לפרגן והולכים לבד זה מתכון לא טוב לסיכסוכים וחדר הלבשה לא טוב .דראפיץ חייב לתת על זה את הדעת , אני זוכר שרוני לוי אימן בנתניה אחרי טעות של דיע ומילה שלו לא במקום הוא הטיס אותו החוצה
משחק שהזכיר לי את המשחק נגד שעריים.. שוב אותה תוצאה מעצבנת עם החמצות נוראיות וחוסר פרגון משווע.
לפעמים אני מת שנקבל גול שיוויון רק כדי שצוות המאמן יעירו אותם.
יכולנו לתת שישיה לפחות.
חסרונו של ערן לא מורגש ואפילו משחקים יותר טוב בהתקפה.
למעט חולשה של המגינים זה היה אחד המשחקים הכי טובים של נתניה.
אהבתי את שון וייסמן. פעם ראשונה שראיתי אותו ועושה רושם טוב מאד הוא הכניס משב רוח מרענן ויהיה פקטור בהתקפה.
עלי ברמה אחת מעל כולם.
ברגע שנהיה יותר חדים אף קבוצה לא יכולה עלינו.
אין מה לחזק בחוליית הקישור וההתקפה.
העקב אכילס שלנו הוא המגינים וחייבים לעבוד על איכות ההרמות(זה אימון אימון ועוד פעם אימון).
לרדת לקרקע ולהתכונן לעכו.

Sent from my A0001 using Tapatalk
תקשיבו, מסכים עם הכל.
אין גם ספק שנשבר היום שיא ההחמצות של קבוצת כדורגל בישראל ,אבר.
ובכל זאת, ואף על פי ולמרות הכל אלה צרות של עשירים !
זה שאנחנו מגיעים כמעט בכל משחק ל 6-7 מצבים בטוחים של שער זה הרבה יותר מעודד אותי . אם לחלופין הייתי מנצח 1:0 מגעיל כל משחק הייתי מרגיש הרבה פחות טוב ממה שאני מרגיש עכשיו (וגם אותי ההחמצות האלה משגעות).

לסיכום, שאלה יהיו צרותינו...
[quote='אופיר34' pid='61079' dateline='1482782419']
תקשיבו, מסכים עם הכל.
אין גם ספק שנשבר היום שיא ההחמצות של קבוצת כדורגל בישראל ,אבר.
ובכל זאת, ואף על פי ולמרות הכל אלה צרות של עשירים !
זה שאנחנו מגיעים כמעט בכל משחק ל 6-7 מצבים בטוחים של שער זה הרבה יותר מעודד אותי . אם לחילופים הייתי מנצח 1:0 מגעיל כל משחק הייתי מרגיש הרבה פחות טוב ממה שאני מרגיש עכשיו (וגם אותי ההחמצות האלה משגעות).

לסיכום, שאלה יהיו צרותינו...
[/quote

ואם היה נגמר 2:2 איך הייתה מרגיש ,כמו שה 1:1 בא משום מקום גם השני היה יכול להיות,אלה בסוף המשחקים שקבוצות ששולטות ומחמיצות לא מנצחות
משחק נגד קבוצה חלשה מאוד מאוד החמצות מטורופות רובן בגלל אנוכיות של סבע וחבל הצוות המקצועי חייב לטפל בזה

Sent from my iPhone using Tapatalk
ומילה נוספת על מה שראינו היום -

לדעתי מעל כולם היום היה דווקא אביב אברהם. היום בניגוד לעבר תרם גם לחלק ההתקפי והוסיף על זה במשחק לחימה והקרבה בהגנה. מספר אחד במגרש.

עלי - אחרי אביב , לדעתי נתן את אחד ממשחקיו הטובים העונה. הכניס כמה כדורי עומק תאווה לעיניים. ואלהים כמה בטחון עצמי יש לשחקן הזה (מה שעשה שם על הקרן רק שחקן משוגע כמוהו יכול לעשות...)

כחלון - צר לי . כנראה שקטמון היה הבלחה רגעית. חזר לגודלו האמיתי. השחקן הכי חלש על הדשא היום.

ורגוץ - יציב כמו סלע. שומר על רמה גבוהה. כמעט ולא טועה. פגיעה בול של סלובו.

דיין ובדש - גם אם נחבר את שניהם היום ולא נקבל חלוץ נורמלי....באמת חבל (בעיקר על בדש) . חוסר בטחון כזה לא מתאים לחלוץ כל כך מנוסה.

ומילה אחרונה (ואולי זה יכעיס פה כמה גרופים) - נכון להיום ערן לוי עלול רק להפריע. הקבוצה רצה יפה , מניעה יחסית מהר את הכדור, מגיעה למצבים. אני חושש שחזרה של ערן תתקע את המשחק (ובעיקר תעלה לי את רף העצבים...). לא לכעוס אבל אני יותר מתגעגע לאולסק....

(27-Dec-2016 0:08)מנדלה כתב: [ -> ]ואם היה נגמר 2:2 איך הייתה מרגיש ,כמו שה 1:1 בא משום מקום גם השני היה יכול להיות,אלה בסוף המשחקים שקבוצות ששולטות ומחמיצות לא מנצחות

מסכים איתך והייתי מבואס רצח, ועדיין, דעתי שלאורך זמן הקבוצות השולטות שמגיעות למצבים בסופו של דבר יביאו את הנקודות. כן, יהיו מידי פעם גניבות, אבל כל עוד MSN לא מרכיבים את ההתקפה שלך זה המחיר.
אני מעדיף את זה ככה.
דראפיץ וברדה שני תותחים ואנשי מקצוע יפה לראות איך משלימים אחד את השני ,העבודה שהם עשו בשנה האחרונה בבייתר מדהימה.והם יעשו מאביב אברהם שחקן כמו שהם עשו מקלנטיס ועוד כמה שחקנים שהם שיפרו להם את הרמה
אומנם באיחור של שעה אבל בכל זאת ..
מכבי נתניה PUT THE BALL IN THE FUCKEN BASKET !!!!!!
אייל אני יודע שאתה מחפש מגן שמאלי .. פעם אחת תקשיב לקהל ולא לצוות המקצועי Wink מגן שמאלי זה לא הבעיה שלנו .. נחוץ גולר. אפילו אקסברד היה עושה פה מטעמים.. אי אפשר להגיע 6,7,8 פעמים למצבים של שער בטוח ולהחמיץ . בסוף אוכלים אותה. במקום להרוג את המשחק כמעט הרגו אותנו , בפעם השניה מול 10 שחקנים ואנחנו סופגים. שאננות ? עודף ביטחון עצמי ?
אחד המשחקים הכי טובים שלנו העונה כמעט ונהפך למפח נפש אחד גדול . זה כבר לא יעזור שיעבדו על זה באימונים , חלוץ זה מקצוע ומה שיש היום בנתניה זה לא זה.
עלי וקוגבנייה רמה מעל כולם. אביב וגזל שיחקו יופי גם כן. ראבאק תהרגו משחקים כי אתם הורגים את הקהל במקום..

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני דווקא חושב שמגן שמאלי נחוץ, קובי מור זה לא זה.
אופיר, מול קבוצות פח כמו הקבוצה ששיחקו מולה היום באמת לא צריך את ערן לוי, מול עכו בשבוע הבא, ערן זה ההבדל בין ניצחון לתיקו.
מבין השלושה (דיין, בדש, וייסמן) זה וייסמן ולא יזיק חיזוק כי בדש ודיין זה פשוט לא זה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's