שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיבוב מושלם
17-Dec-2016, 14:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Dec-2016 על ידי 14:10 Gadi.)
הודעה: #21
RE: סיבוב מושלם
על המצטיינים יש מספיק אנשים שיכתבו.
האכזבה שלי עד עכשיו היא הקהל. אין מה להשוות למספרים של עונת העלייה הקודמת.
אז אולי במשחקי הבית אפשר לתרץ את זה בהפסקה (המבורכת) של תופעת ההזמנות אבל מה קורה במשחקי החוץ?
בסיבוב הראשון של לפני 3 שנים הבאנו 4 ספרות למושבה, וינטר (פעמיים), נס ציונה והרצליה וגם לאן שלא עדיין היו כמויות מכובדות.
והעונה? 1300 מחזור ראשון למושבה ולדעתי הכמות הגדולה הבאה היא 600 נגד שעריים. מאכזב ואני לא מבין למה זה ככה. יש את כל הסיבות להגיע
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Dec-2016, 14:20
הודעה: #22
אני חושב שהיתה כמות האוהדים הנמוכה ביותר שהיתה השנה וחבל...

דרך אגב,מישהו זוכר מתי בפעם האחרונה סיימנו סיבוב ראשון ללא הפסד?
17-Dec-2016, 14:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Dec-2016 על ידי 14:24 עידן444.)
הודעה: #23
סיבוב מושלם
(17-Dec-2016 13:22)אופיר34 כתב:  
(17-Dec-2016 10:51)עידן444 כתב:  תגיד מה שתגיד אופיר- אני נהנה משחקני הבית.
עם ויקי אף פעם לא היתה לי בעיה ומרגיש לי שהוא עלה על הגל אחרי הפירגונים בשבוע שעבר על שלושת הבישולים.
אני מבסוט על אביב אברהם. שחקן צעיר שעונה ראשונה מקבל הזדמנות אמיתית ומבחינתי לוקח אותה ולגמרי אני מרגיש שהוא עשה את הסויץ׳ הדרוש מכוכב בנוער במעבר שלו לבוגרים.
כן ירבו!
דין גל בהופעה שקטה נוספת.
מעבר לזה משחק מאוד פרווה של כולם.
ולמי שלא שם לב- קוגבנייה לא בפעם הראשונה משחק קשר 50-50 ועבור שחקן שמשחק לא מעט בעמדה הזו המספרים שלו נהדרים.
כל כך חבל לי על ברק בדש. יכול היה לכבוש משחק שני ברציפות ממצב הרבה הרבה יותר קל מאשר בשבוע שעבר.
במקום זה יצאה לו פעולה מוזרה להפליא. שון ויסמן(אני חושב שיוכל להוסיף לנו) סידר לו כדור נהדר.
אבל מה שמעודד זה שבדש לפחות מגיע להזדמנויות.
משחקים שלמים הוא בכלל לא היה בכיוון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אנחנו מדברים כרגע על שלשה שחקנים - אביב, דין וויקי.

אביב - מכל השמות שמחלקת הנוער ייצרה בשנים האחרונות אביב תמיד היה מסומן כאחד שאולי גם יצליח להשתלב בבוגרת (ואפילו אני "אויב שחקני הבית" אמרתי את זה לא פעם). אז אביב באמת שחקן שיכול להתפתח לשחקן לגיטימי בבוגרת. הוא נמרץ, הוא משקיע, הוא עושה תנועה, חוטף הרבה כדורים ,אבל מצד שני, יש לו עדיין לא מעט מגבלות טכניות והיכולת ההתקפית שלו לא קיימת. אם מכבי נתניה תהיה בשנים הקרובות רק עוד קבוצה נחמדה שרוצה לתקוע יתד בליגת העל ,יכול להיות שלאביב יהיה מקום בה. אם בטעות נצליח להשתדרג ונתחיל גם לדבר על צמרת ותארים אני לא רואה את אביב מקבל הרכב. אולי סגל.

ויקי - אז באמת נתן את משחק חייו שבוע שעבר. השאלה אם זה יוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל. כמו שראינו אתמול נראה שכן....
בכל מקרה, לליגה הלאומית תמיד טענו שהוא תפור. עד עכשיו עושה את העבודה. יש מהירות, כושר גופני טוב והמשחק הקודם הוכיח שפוטנציאלית הוא יכול לעשות קפיצת מדרגה. השאלה ,שוב, האם זה היה אירוע חד פעמי.
לי קצת מפריע הפוזה שהשחקן הזה סיגל לעצמו בשנה שנתיים האחרונות. רואה אצלו קצת אובר בטחון עצמי והאמת לא מבין על מה.

דין - אז עד עכשיו יש לנו שקט פחות או יותר בגיזרה הזאת. מסכים. נכון להיום דין לא עושה טעויות גורליות , היו לו אפילו מספר הצלות לא רעות ,ובגדול הוא בהחלט נותן עונה שקטנה עד עכשיו. מצד שני, כולנו רואים את הליגה הזאת. אנחנו מגיעים לרב המשחקים ואין מה לעשות, ברב המשחקים השליטה במשחק היא בד"כ של מכבי נתניה. לא מגיעים ליותר מידי מצבים מולנו, לדין אין יותר מיד עבודה, ולכן אין מספיק אינדיקציה לגבי איכותו.
בליגת העל יהיה לו הרבה יותר עבודה ושם נוכל לראות האם הוא לגיטימי או לא. אני עדיין חושב שהוא חייב לשפר כמה דברים במשחק שלו.

תקן אותי אם אני טועה- הוא בבסיסו קשר התקפי יותר מאשר הגנתי.
זה שהוא מתרכז יותר בחלק ההגנתי ואפילו גורם לך לשכוח שהוא שחקן התקפי עם יכולות התקפיות זה בדיוק הסוויץ שאני מדבר עליו.
במקום לעלות עם מניירות של כוכב, תעלה צנוע, תשקיע, שחק פשוט ולאט לאט תתחיל להראות גם את הכשרון. לא חסר פעמים שראינו שחקנים שעולים מהנוער עם גישה לא טובה, חושבים שמה שהלך להם קל בנוער ילך קל גם בבוגרים, מגלים כמה המקצוע שהם בחרו הוא קשה וקורסים.
בכלל אביב מזכיר לי קצת את סיפור מוגרבי. הילד שבא מרחוק, משקיע ורוצה להצליח.
שרק ימשיך ככה.
לגבי ויקי- אני חושב שהכל תלוי בציפיות.
מעומר ורד ציפית לפחות ממה שציפית מויקי?
משמעון הרוש? מאבו עביד? מטובול?
אני חושב שהוא טוב יותר מכל אלה.

17-Dec-2016, 14:35
הודעה: #24
הבעיה היא לא בכמות הקהל, אלא בציפיות המוגזמות של חלקנו.
אתם שמעתם על צמד המילים "שבעים מאכזבות"?
אנשים מיצו את הבינוניות, את האכזבות, גם עליית ליגה לא תשנה את זה.
צריכים להגיד תודה על הכמות שכן מגיעה, לא מובן מאליו בכלל.
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
אלון (1717-1212-2016201620162016), לואיס ראזאק (1717-1212-2016201620162016)
17-Dec-2016, 14:48
הודעה: #25
אנשים באמת מתפלאים למה כמות הקהל לא זהה לעונת הקודמת בלאומית?
טוב, הנה ההסבר:
העונה ההיא בלאומית הגיעה אחרי 8 עונות רצופות בליגת העל
העונה הנוכחית בלאומית מגיעה אחרי 2 עונות רצופות בלבד בליגת העל, כאשר האחרונה הייתה מהגרועות (אם לא הגרועה מכולן) בהיסטוריה של המועדון

לבד זה לא היה מובן לכם?

נ.ב
הקטע המבאס? מצטער להיות הפסימי שבחבורה אבל... לא רואה אותנו משחזרים שוב 8 עונות רצופות בליגת העל בזמן הקרוב.
17-Dec-2016, 14:49
הודעה: #26
סיבוב מושלם
(17-Dec-2016 14:35)פיליפצוק כתב:  הבעיה היא לא בכמות הקהל, אלא בציפיות המוגזמות של חלקנו.
אתם שמעתם על צמד המילים "שבעים מאכזבות"?
אנשים מיצו את הבינוניות, את האכזבות, גם עליית ליגה לא תשנה את זה.
צריכים להגיד תודה על הכמות שכן מגיעה, לא מובן מאליו בכלל.

צודק בכול מילה כמו שאייל בונה משהו חדש וטוב ככה גם הקהל יגיע לא למספרים המוטרפים שזורקים פה אבל ארבע חמש זה יותר סביר

17-Dec-2016, 14:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Dec-2016 על ידי 14:52 עידן444.)
הודעה: #27
סיבוב מושלם
(17-Dec-2016 14:48)לואיס ראזאק כתב:  אנשים באמת מתפלאים למה כמות הקהל לא זהה לעונת הקודמת בלאומית?
טוב, הנה ההסבר:
העונה ההיא בלאומית הגיעה אחרי 8 עונות רצופות בליגת העל
העונה הנוכחית בלאומית מגיעה אחרי 2 עונות רצופות בלבד בליגת העל, כאשר האחרונה הייתה מהגרועות (אם לא הגרועה מכולן) בהיסטוריה של המועדון

לבד זה לא היה מובן לכם?

נ.ב
הקטע המבאס? מצטער להיות הפסימי שבחבורה אבל... לא רואה אותנו משחזרים שוב 8 עונות רצופות בליגת העל בזמן הקרוב.

שכחת להזכיר את ההבדל הכי משמעותי- הרבה אנשים שהיו מקבלים כרטיסים הפסיקו לקבל ולכן הפסיקו לבוא.
לא הפסד גדול- שיישארו בבית.

לא חושב שאגזים אם אומר שזה בימים מסויימים גם הגיע ל 1000 וצפונה.

17-Dec-2016, 14:53
הודעה: #28
אף אחד, כולל אייל אני חושב, לא ציפה שהעונה יבואו 10 אלף איש.
אני כן ציפיתי שכבר מזמן יגיעו 3500 קבועים למשחקי בית ו-500-1500 לחוץ תלוי ביום ובמרחק.
זה לא קורה וזה מאכזב. תור הזהב שלנו לא נגמר לפני שנתיים שפתאום אנשים לא באים כי אנחנו לא בצמרת.
זה ככה פחות או יותר כל הזמן ועדיין היו כמויות יותר גדולות ודווקא השנה שיש קבוצה שמנצחת וכיף לראות אותה הקהל לא מגיע.
17-Dec-2016, 14:56
הודעה: #29
סיבוב מושלם
כשהקהל רואה היום מה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה בלחיצת כפתור הרבה יותר קשה לרגש אותו. אין לנו תרבות ספורט מספיק מפותחת. זה מה יש.

The following 1 user Likes עידן444's post:
לואיס ראזאק (1717-1212-2016201620162016)
17-Dec-2016, 14:56
הודעה: #30
הקהל בארץ נהייה מפונק.
אם קבוצה כמו מכבי ת"א מביא אחרי כמה אכזבות 6000 צופים למשחק בית
מה יגידו קבוצות ש30 שנה לא הביאו תואר
בימנו רוב הקהל יושב בבית וצופה במשחקים בטלוויזיה בטלפון ומשם מגיע הכסף הגדול ולא מכרטיסים
רק שלדעתי החלוקה לא נכונה כיום היא צריכה להיעשות לפי הרייטינג

שלא תגידו שלא...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים