שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אורליצקי
07-Dec-2016, 15:29
הודעה: #41
אורליצקי
למה זאב ? פעם חטב תיאר את זה הכי טוב. מה הכי חשוב לרוב המוחלט של אוהדי נתניה ? לא לצאת פראייר. ואחכ לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר. לא מסתדר ? לא באים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Dec-2016, 15:48
הודעה: #42
RE: אורליצקי
כן אבל מי שאוהב את הקבוצה צריך להבין כמו שאני הבנתי מגיל קטן שצריך לעזור למועדון להתקיים , זה לא רק איזה שחקנים יגיעו זה עוד הרבה דברים מסביב אפסנאות מנהלים מחלקת נוער צוות רפואי רק לחשוב על בקבוקי מים לאימונים ומשחקים לעונה שלמה זה מכניס אותי ללחץ חישוב ההוצאות האלו .
אין מה לעשות צריך גם לפעול על ידי חינוך האוהדים שלקנות מנוי ותלמוך במועדון זה כמו לשלם כל דבר וענין כמו קופת חולים אבל במקום זריקות אז נהנים .
אני יודע שבאצטדיון שר טוב ז"ל למרות שהיו גם 12000 אוהדים נגד מכבי תל אביב מעל 2000 היו נכנסים חינם בין דרך הסדרנים עובדי השוק ובין לטפס על החומה או לזחול תחתיה , היה גם אחד שפשוט היה מסתכל דרך מנוף ... יכולתי להכנס עשרות פעמים דרך חיים בר וחיים מסיקה אבל תמיד סרבתי להזמנה תמיד שילמתי בכיף ....
חייבים לחשוב איך לשנות אצל תושבי העיר גישה ולחבר אותם למועדון , פעם הצעתי לבקש רשות מראשת העיר להכנס לחטיבות הבניים ולתיכונים ולהזמין את הצעירים , היום בליגה השניה לדעתי כדאי אם מחצית מהם יהפכו לאוהדי הקבוצה עונה הבאה זה רווח נטו
חייב שיש עוד אוהדים שיש להם רעיונות איך להפוך את המועדון מקבוצת כמה אלפים ל 10000
07-Dec-2016, 16:40
הודעה: #43
(07-Dec-2016 13:11)אייל ס כתב:  איש לא נאחז בקרנות המזבח...
כל הרעיון היה ונשאר לבנות מועדון אחר בכדורגל הישראל.
כל אותם קווים שהינחו אותי ינחו את אלו שמוכנים להכניס יד לכיס.
קיוויתי שזה יגיע מאוהדים(אותם אלו שרצו להיות שותפים...זוכרים?)
ציפיתי שכל אוהדי מכבי נתניה(בעלי הממון),יתנדבו לתרום/להיות ספונסרים/לשלט מסביב למגרש/לרכוש כרטיסים ביהלום.
הייתי משוכנע(ועבר לי) שמעבר לברבר עצמנו למוות ברשת אנחנו אנשי מעשה.
ומכיוון שזה לא זה ולא זה ולא זה ודרישות(ובעיקר ציפיות) יש לרוב ואני לא חורג מהגודל הטיבעי שלי,כולנו נזדקק לאנשים נוספים שיהיו חלק מהמעמסה הכלכלית הסולידית) וכולנו בעונה הבאה ניתן את חלקנו במחיר מנויים וכרטיסים,שיזכירו ימים עברו(בנתניה).
וכל התלכיד הזה,יביא אותנו למועדון עם תקציב שחקנים ראוי(שלא יתחרה במכבי חיפה/מכבי ת"א/הפועל ב"ש).

לא ראיתי באף מקום שיצאתם במכירה של שילוט ?
תוציאו מחירים נורמליים לשילוט ולדעתי יהיו "קופצים".
07-Dec-2016, 16:45
הודעה: #44
שאול איפה אתה רוצה שיפרסמו את זה, בפייסבוק?
גורמים מסחריים יודעים איך להגיע למידע בצינורות המקובלים
ראית פעם את מכבי ת"א מפרסמת דבר כזה?
07-Dec-2016, 16:55
הודעה: #45
אהבה לקבוצת כדורגל לא מותנת מחיר.
וכשאתה אוהב והמועדון חשוב לך ויש לך יכולת,אתה אמור לפעול על פי יכולותייך.
אחד כספונסר ראשי והאחר יקח גב תחתון או עליון והרביעי את המכנסים ואחרים יפרסמו שלטים ויהיו כאלו שירכשו מנוי ביהלום.
ויהיו גם צדיקים גמורים שרק יתרמו.
ושוב,הפוטנציאל מאלו שמחוברים בדרך כזו או אחרת למועדון.
היום כ5 חודשים אחרי שאני שם,קל לי הרבה יותר.
קל יהיה לי לקבוע מחירי מנויים וכרטיסים.
וקל יותר לא להענות לבקשות שווא למיצוי פוטנציאל שרק מחכה למבצע כזה או אחר.
וקל לי להגביל את הכניסה ליהלום וגם שם עדיין רואה פרצופים שיכולים להרשות לעצמם לרכוש,אך מעדיפים להנות מרכישות של אחרים.
וקל לי לא לצפות מאותם אלו שמצפים שתצפה מהם.

ובמילים אחרות,דברים שרואים משם,לא רואים מכאן.
The following 2 users Like אייל ס's post:
אלדד (0707-1212-2016201620162016), פיליפצ'וק (0707-1212-2016201620162016)
07-Dec-2016, 17:23
הודעה: #46
אורליצקי
הרבה פעמים שאתה בצמרת אתה מסתכל לצדדים ואתה לבד ואלה שדחפו ואמרו שיעזרו ויתנו וילחמו נשארים מאחור כול הכבוד אייל שנכנסת לעסק בעיניים פקוחות וצלולות ולא נותן לכול רעשי הרקע מסביב לבלבל אותך

Sent from my iPhone using Tapatalk
07-Dec-2016, 18:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Dec-2016 על ידי 18:51 זאב רווח.)
הודעה: #47
עכשיו קראתי בוואלה ספורט שאומרים שכבירי מרושש ואפילו משכן את הדירה שלו למען הפועל תל אביב
רק לחשוב על זה ואני בוכה קיבינימט למה ? מה אשמה המשפחה שלו ? שיזדיינו האוהדים אבל לא יכול להיות שבן אדם יקריב את עתיד משפחתו

אייל סגל עוד פעם , בבקשה ממך אם אתה רואה שהענין הזה כבד שיזדיין המועדון ושיזדיינו האוהדים כולל אני עצמי , אל תפגע במשפחה שלך
הקבוצה שייכת לכל העיר ואם בעיר הזאת לא יעזרו לאייל לנהל את המועדון אז שיילך המועדון לעזעזל מקסימום נישאר עם זכרונות יפים
07-Dec-2016, 19:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Dec-2016 על ידי 19:13 אלדד.)
הודעה: #48
כן הוא משכן בית אחד מתוך 10 שיש ברשותו רק כדי שהאוהדים לא יאכלו לו את הכליות
הוא חייב לצאת מסכן בתקשורת, ושעשה הכל למען הקבוצה, בדיוק כמו אלי שגב
ואם תרצה אפשר לסדר לך כתבה שזכית בלוטו, בדיוק כמו שהרבה מאוד דברים לא נכונים מפורסמים בתקשורת
אל תדאג לכבירי, אנשי עסקים יותר מחושבים מכולם ולא פרייארים
ואם בן אדם בזבז את כל כספו בהימורים, הוא האחראי הבלעדי למעשיו, זה לא ילד בן 4
07-Dec-2016, 20:34
הודעה: #49
תודה אלדד באמת האמנתי שהוא התרושש , בסדר אבל תסכים איתי שמשהו לא בסדר בשיטה הזאת של אחזקת מועדוני כדורגל ? זה רק הפסדים !!! למה שאדם יבוא בטוב ויצטרך להפסיד כסף ? למה למשל אם לא להרוויח יעשו משהו שלפחות יהיו מאוזנים בלי רווח בלי הפסד
07-Dec-2016, 20:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Dec-2016 על ידי 20:51 אלדד.)
הודעה: #50
אם כבירי היה יותר חכם, הוא היה צריך לקצץ בכל התפקידים במועדון להראות שהוא בשליטה ולמשוך עד סיום העונה, להבטיח הישארות בליגה, ורק אז להגיש בקשה להקפאת הליכים,ובסיום העונה ימכרו את כל השחקנים והקבוצה תמכר לרוכש חדש והקבוצה תהיה בליגת העל בלי חובות ומינוס 9 נקודות, והרוכש בקלות יעמיד קבוצה שתשאר בליגה בעונה הבאה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים