שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבל
04-Dec-2016, 22:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2016 על ידי 23:05 אופיר34.)
הודעה: #51
RE: חבל
(04-Dec-2016 11:39)פיליפצוק כתב:  מצטער להיות זה שמוריד אותך ופנטזיונרים אחרים לקרקע, מכבי נתניה לא הולכת להיות קבוצת צמרת בליגת העל, אלא אם אייל מתכנן להשתגע ו/או להכניס שותף משמעותי שירים משמעותית את התקציב ו/או או ימסור את הקבוצה לאדם שכן מוכן ויכול "להשתגע".
לאור המציאות הזאת, מכבי נתניה "תיאלץ" להתפשר על שחקנים אולי פחות נוצצים אבל איכותיים ומנוסים דים שישאירו את הקבוצה בליגת העל באופן קבוע כי שם מקומה ולא נמשיך להיות "קבוצת מעלית".
עפ"י המציאות הקיימת הריאלית לערן לוי יש מקום בקבוצה כולל בליגת העל לעוד שנה אחת לפחות, מה שכן צריך להתחיל למצוא תחליפים בשוק המקומי ובחו"ל, כי השחקנים האיכותיים (והיקרים) שקיימים בארץ לא יגיעו לנתניה בהתאם לחזון של אייל והאני מאמין שלו.

אני מציע לך ולפנטזיונרים האחרים לרדת לקרקע כי הפערים בין קבוצות הצמרת שמכניסות כספים אדירים מההשתתפות בליגת האלופות לבין שאר הקבוצות ביניהן נתניה רק יילך ויגדל ואליפות או מאבק על אליפות לא יהיה כאן בעתיד הקרוב.

אני קורא שוב ושוב את מה שכתבתי ומנסה להבין על איזה פנטזיות אתה מדבר.
מכבי נתניה ,לכשתעלה ליגה, בניהול נכון, בסקאוטינג טוב ובבחירת שחקנים יעילה יכולה לסיים באמצע טבלה ומעלה אפילו בליגת העל המפוארת של מדינת ישראל.

הרי גם השנה ,כמו שהעיד אייל לא פעם, תקציב השחקנים של הקבוצה לא גבוה בהרבה (ואפילו נמוך בחלק מהמקרים) משאר קבוצות הליגה , ועדיין הלכה למעשה, על הדשא (ועם כל הצניעות) ביום טוב שלנו אנחנו טובים בשתי רמות מכל הליגה המצ'וקמקת הזאת. כך שברמות התקציבים שאנחנו מדברים עליהם בליגת העל מכבי נתניה יכולה לסיים במקום 4 ובאותה מידה במקום 14. הכל תלוי בפרמטרים שכתבתי למעלה .

ולגבי ערן - במידה ויוחלט לבנות קבוצה שתכליתה להשאר בליגה ולשרוד אז סבבה. אני תקווה שהמטרות יהיו שונות וינסו לבנות פה קבוצה שרצה על המגרש ומנסה לשחק כדורגל מול כל יריבה ולא משנה אם קוראים לה מכבי ת"א או הפועל עכו. אם האופציה השנייה תתממש לא רואה את ערן תופס חלק מרכזי בקבוצה כזאת.

(04-Dec-2016 18:53)אלדד כתב:  אופיר, ברושתך שאלה קטנה
איזה שחקן ישראלי היית מביא אלינו במקום ערן, בהנחה שיש לך תקציב בלתי מוגבל וכל השחקנים הישראלים חופשיים לעבור, מתוך 11 קבוצות ליגת העל כיום (חוץ מ3 הראשונות מכבי ת"א/חיפה והפועל ב"ש).
תביא רשימה של 3-4 קשרים לפחות שראויים מבחינתך ויהיו תחליף הולם לערן בליגת העל?

גם צהוב לעולמים מוזמן לענות בזמנו החופשי

לא רציני להתחיל לזרוק פה שמות . בסוף קבוצת כדורגל זה תלכיד של שחקנים. לא משחק שבנוי על שחקן אחד שמידי פעם ייתן את האסיסיט המדהים ,וברב המקרים יאבד את הכדור ויוציא את היריב למתפרצת שיכולה להגמר בשער (ובליגת העל היריבים קצת פחות פראייירים מהליגה הלאומית).

אז כן, אם יקבלו את ההחלטה ויתחילו את עבודת ההכנה לעונה הבאה בזמן אפשר למצוא תחליפים לכל אחד (גם לערן) ואני חושב שסלובו וברדה הוכיחו לנו את זה השנה עם כמה שחקנים שאף אחד לא הכיר והיום נראים לנו לגיטימיים לליגת העל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Dec-2016, 23:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2016 על ידי 23:32 אלדד.)
הודעה: #52
אני לא רואה תחליף ראוי לערן שיכול להגיע אלינו, לפיכך כנראה שערן ישחק בהרכב שלנו עד שיחליט לפרוש
אפילו קשר ישראלי אחד כנראה שלא תוכל למצוא

במשחקים האחרונים יש כפי שכתבת יש "קבוצה שרצה על המגרש ומנסה לשחק כדורגל מול כל יריבה" אבל רואים שיש ירידה מסוימת ביכולת
קבוצות בליגת העל משוועות לשחקן שובר שיוויון כמו ערן
The following 1 user Likes אלדד's post:
yaron73 (0505-1212-2016201620162016)
04-Dec-2016, 23:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2016 על ידי 23:31 פיליפצ'וק.)
הודעה: #53
אז אני אסביר לך לאט מר אופיר34 כדי שתבין.
בשביל מקומות 5-7 (אמצע טבלה ומעלה) ערן לוי מתאים.
בשביל מעבר לזה, ערן כבר קצת פחות מתאים אבל כנ"ל גם מכבי נתניה, אלא אם כן יבוא שינוי משמעותי מבחינת תקציב.
בלי 20 מיליון ש"ח תקציב שחקנים לפחות, אין מה לדבר על תארים, גם אם יהיה ניהול מעולה, סקאוטינג מטורף וכו וכו' וכו'.
כסף, כסף, כסף, מי שרוצה הישגים זה קודם כסף אחר כך כל מה שציינת.
04-Dec-2016, 23:35
הודעה: #54
(04-Dec-2016 23:30)פיליפצוק כתב:  אז אני אסביר לך לאט מר אופיר34 כדי שתבין.
בשביל מעבר לזה, ערן כבר קצת פחות מתאים אבל כנ"ל גם מכבי נתניה, אלא אם כן יבוא שינוי משמעותי מבחינת תקציב.
בלי 20 מיליון ש"ח תקציב שחקנים לפחות, אין מה לדבר על תארים, גם אם יהיה ניהול מעולה, סקאוטינג מטורף וכו וכו' וכו'.

אתה שם היום את ערן במכבי ת"א הם לוקחים אליפות
וגם בב"ש לדעתי ערן יותר טוב מראדי
04-Dec-2016, 23:38
הודעה: #55
(04-Dec-2016 23:35)אלדד כתב:  

אתה שם היום את ערן במכבי ת"א הם לוקחים אליפות
וגם בב"ש לדעתי ערן יותר טוב מראדי

בקבוצות משופעות איכות בחלק הקידמי כמו הקבוצות שהזכרת, ערן יותר יפריע מאשר יועיל.
04-Dec-2016, 23:56
הודעה: #56

אתה בכח מנסה לדחוף לי לפה "תארים והישגים"??
אני אומר X ואתה ממשיך עם y. מנסה להגיד לי מה אני אומר...
ויפה ששדרגת את הקריטריונים שלך. לפני דקה דברת על שחקנים שישאירו אותנו בליגה ועכשיו אתה מדבר על קבוצת אמצע טבלה. בוא תחליט קודם מה המטרות שלך...

ולא דיברתי על תארים (אם כי גם ב ב 20-25 מליון תקציב כולל אפשר לגנוב תואר).
דיברתי על קבוצה שלא מתבססת על רגל שמאל של שחקן אחד(ושיהיה לו השמאל הכי טובה בעולם).
הגיע הזמן להשתחרר מהתלות הזאת בערן לוי ולהתקדם. יש מספיק דגים בים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
לואיס ראזאק (0606-1212-2016201620162016)
05-Dec-2016, 1:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Dec-2016 על ידי 1:14 yaron73.)
הודעה: #57
(04-Dec-2016 23:56)אופיר34 כתב:  

אתה בכח מנסה לדחוף לי לפה "תארים והישגים"??
אני אומר X ואתה ממשיך עם y. מנסה להגיד לי מה אני אומר...
ויפה ששדרגת את הקריטריונים שלך. לפני דקה דברת על שחקנים שישאירו אותנו בליגה ועכשיו אתה מדבר על קבוצת אמצע טבלה. בוא תחליט קודם מה המטרות שלך...

ולא דיברתי על תארים (אם כי גם ב ב 20-25 מליון תקציב כולל אפשר לגנוב תואר).
דיברתי על קבוצה שלא מתבססת על רגל שמאל של שחקן אחד(ושיהיה לו השמאל הכי טובה בעולם).
הגיע הזמן להשתחרר מהתלות הזאת בערן לוי ולהתקדם. יש מספיק דגים בים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

זאת בדיוק הבעיה שאין מספיק דגים בים. אין תחליף לערן במיוחד בתקציב שחקנים נמוך / בינוני בליגת העל (אם נעלה כמובן).
בעיני יש לערן כבר עכשיו מקום של כבוד בהיסטוריה של המועדון לצד הגדולים ביותר כמו מכנס , לביא , בר , שפיגלר וכ'ו. הוא הגדול ביותר בעידן הזה של המועדון.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (0505-1212-2016201620162016)
05-Dec-2016, 1:25
הודעה: #58
(05-Dec-2016 1:03)yaron73 כתב:  זאת בדיוק הבעיה שאין מספיק דגים בים. אין תחליף לערן במיוחד בתקציב שחקנים נמוך / בינוני בליגת העל (אם נעלה כמובן).
בעיני יש לערן כבר עכשיו מקום של כבוד בהיסטוריה של המועדון לצד הגדולים ביותר כמו מכנס , לביא , בר , שפיגלר וכ'ו. הוא הגדול ביותר בעידן הזה של המועדון.

יש מלא דגים . צריך רק את הדייג הטוב שידוג אותם...

ולדעתי הרחקת לכת עד מאד.
במקרה הטוב הוא בליגה של איציק זוהר ,יגאל מנחם ,גבאי וכו'.
ועצם זה שאין כזה קונצנזוס סביבו גם מוסיף להכל.
05-Dec-2016, 8:26
הודעה: #59
(05-Dec-2016 1:25)אופיר34 כתב:  
(05-Dec-2016 1:03)yaron73 כתב:  זאת בדיוק הבעיה שאין מספיק דגים בים. אין תחליף לערן במיוחד בתקציב שחקנים נמוך / בינוני בליגת העל (אם נעלה כמובן).

יש מלא דגים . צריך רק את הדייג הטוב שידוג אותם...

ולדעתי הרחקת לכת עד מאד.
במקרה הטוב הוא בליגה של איציק זוהר ,יגאל מנחם ,גבאי וכו'.
ועצם זה שאין כזה קונצנזוס סביבו גם מוסיף להכל.

הדייגים יוסי מזרחי , רוני לוי , דראפיץ וברדה דגו אותו והם מבינים בדגים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
05-Dec-2016, 10:30
הודעה: #60
מה שיש לערן אי אפשר לקחת ממנו. אבל הכבדות שלו עם הכרס שלא נגמרת. זה שהקבוצה באמצע ריצה עוצרת הכל כי הכדור חייב לעבור דרכו ויותר מכל המניפולציות שהוא עושה בכל משחק עם השופטים. תן לי במקומו שחקן כמו ברק יצחקי עם רגל אחת אני מעדיף אותו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים