שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרופורציות זה שם המשחק
26-Nov-2016, 14:38
הודעה: #11
RE: פרופורציות זה שם המשחק
ירון,מצאת בכל ה"פוסט" הזה מילה שמופנת לשחקנים/צוות מקצועי/צוות רפואי/צוות ניהולי?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Nov-2016, 14:52
הודעה: #12
(26-Nov-2016 14:38)אייל ס כתב:  ירון,מצאת בכל ה"פוסט" הזה מילה שמופנת לשחקנים/צוות מקצועי/צוות רפואי/צוות ניהולי?

אני כבר לא זוכר בדיוק מה נכתב אבל זו היתה 'הרמה להנחתה' לכל המנסים לקלקל לחבל ולהרוס ויש רבים ו'טובים' כאלה. חוץ מזה גם בפורום יכולים להיות ידידים שהם גם קצת אויבים. אני באמת חושב שבעלים צריך לבקר את המערכת בעיקר בתוכה. לדברים שאתה כותב בפורום יש משמעות שונה מכל אחד אחר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
26-Nov-2016, 14:54
הודעה: #13
(26-Nov-2016 14:52)yaron73 כתב:  
(26-Nov-2016 14:38)אייל ס כתב:  ירון,מצאת בכל ה"פוסט" הזה מילה שמופנת לשחקנים/צוות מקצועי/צוות רפואי/צוות ניהולי?

אני כבר לא זוכר בדיוק מה נכתב אבל זו היתה 'הרמה להנחתה' לכל המנסים לקלקל לחבל ולהרוס ויש רבים ו'טובים' כאלה. חוץ מזה גם בפורום יכולים להיות ידידים שהם גם קצת אויבים. אני באמת חושב שבעלים צריך לבקר את המערכת בעיקר בתוכה. לדברים שאתה כותב בפורום יש משמעות שונה מכל אחד אחר.

לא מורכב מדי,זה מופיע בדף ה1 בחלק העליון של הפוסט(הנוכחי).
26-Nov-2016, 14:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Nov-2016 על ידי 15:07 yaron73.)
הודעה: #14
(26-Nov-2016 14:54)אייל ס כתב:  
(26-Nov-2016 14:52)yaron73 כתב:  

לא מורכב מדי,זה מופיע בדף ה1 בחלק העליון של הפוסט(הנוכחי).

לא קשור לפוסט הנוכחי אלא לפוסט אחר עם הביקורת שהעברת. האמת שלא בא לי לקרוא את הפוסט הקודם שוב. אני נהנה מהניהול השקט של המועדון ומהקבוצה. אני יודע שיכולנו להיות בסיטואציה אחרת מתחת לשעריים ומעל מרמורק.....

"כל החיים בלב את אלופה"
26-Nov-2016, 15:02
הודעה: #15
(26-Nov-2016 12:31)אייל ס כתב:  מבחינתי כל העיתונאים "ששמרו אמון" לסיפורי המעשיות שפרקו את מכבי נתניה בעונה שעברה,היו שותפים פעילים לאחת ההונאות החמורות עם לא ה...בכדורגל הישראלי.
מי שהיה שם לטובת "ההנהלה",מחק עצמו מלהיות אוהד לעד.

לא נראה לי שנשארו עיתונאים...
גם אוהדים שלא כלכך מעורבים לא ישר הבינו את גודל הברוך
לי אישית אחרי העונה ההזויה לא פחות של שגב... אוסידון נראה אז כמו סוג של מושיע...
ואיל למה אתה לא יוצא/מחרים נגד עירית נתניה שמינתה ותמכה בו עד בסוף???
הכי קל לבוא ולהגיד שהתקשורת אשמה שדרך אגב כל הכדורגל שאנחנו כל אוהבים קיים ונושם בזכות התקשורתConfused

שלא תגידו שלא...
26-Nov-2016, 15:13
הודעה: #16
(26-Nov-2016 15:02)עודד... כתב:  
(26-Nov-2016 12:31)אייל ס כתב:  מבחינתי כל העיתונאים "ששמרו אמון" לסיפורי המעשיות שפרקו את מכבי נתניה בעונה שעברה,היו שותפים פעילים לאחת ההונאות החמורות עם לא ה...בכדורגל הישראלי.

לי אישית אחרי העונה ההזויה לא פחות של שגב... אוסידון נראה אז כמו סוג של מושיע...
הכי קל לבוא ולהגיד שהתקשורת אשמה שדרך אגב כל הכדורגל שאנחנו כל אוהבים קיים ונושם בזכות התקשורתConfused

אני אמרתי שהתקשורת אשמה?
אמרתי ואני חוזר ואומר,אוהד הוא אוהד הוא אוהד וכשאתה אוהד בערבות מוגבל ותמורת טובות הנאה אתה מוכן להעלים עין ולהיות חלק מדיסאינפורמציה וממסע סיפורי אלף לילה ולילה שגרם ללא מעט אנשים לאבד את מקור פרנסתם ולנו האוהדים להיות רגע לפני חורבן,אתה לא אוהד!
ולעיריה היו הרבה מאוד כוונות טובות ולצער כולנו היא הלכה סחור סחור אחרי הכריזמה(ויש לו...ואיש לא יקח מימנו) של אוסידון.
גם בעבר וגם בהווה ונקווה שגם בעתיד העיריה עשתה(נקווה שתעשה)הרבה מעבר לעיריות רבות אחרות.
26-Nov-2016, 15:26
הודעה: #17
אפרופו עירייה, לפי מה שהבנתי היא די "משותקת" מאז המעצר של פיירברג, האם מבחינת ההתחייבויות שלה כלפיי הקבוצה (ככל ויש כאלה בשלב הזה) היא עומדת?
26-Nov-2016, 15:28
הודעה: #18
אני מרחם על אוהדי הפועל חיפה , לא מספיק שיש להם את כץ הוא הביא להם גם את אוסידון. אוסידון הספיק לריב ולהסתכסך עם כל אנשי המועדון ואז לעשות סולחות ושוב לריב ולהסתכסך עמם. אם הייתי אוהד של הפועל חיפה הייתי עובר לאהוד כמו רבים וטובים את "רובי שפירא".

"כל החיים בלב את אלופה"
26-Nov-2016, 17:36
הודעה: #19
אוהד צריך לאהוד ולא עפ"י אינטרס....
פרימו בחר בחברות עם אוסידון ולא במכבי נתניה
אגב ככה גם היה בימי אשר אלון....
כנ"ל גם צ'רלי שאחרי הרבה שנים פוטר בצדק....
26-Nov-2016, 17:58
הודעה: #20
(26-Nov-2016 15:13)אייל ס כתב:  
(26-Nov-2016 15:02)עודד... כתב:  

אני אמרתי שהתקשורת אשמה?
אמרתי ואני חוזר ואומר,אוהד הוא אוהד הוא אוהד וכשאתה אוהד בערבות מוגבל ותמורת טובות הנאה אתה מוכן להעלים עין ולהיות חלק מדיסאינפורמציה וממסע סיפורי אלף לילה ולילה שגרם ללא מעט אנשים לאבד את מקור פרנסתם ולנו האוהדים להיות רגע לפני חורבן,אתה לא אוהד!
ולעיריה היו הרבה מאוד כוונות טובות ולצער כולנו היא הלכה סחור סחור אחרי הכריזמה(ויש לו...ואיש לא יקח מימנו) של אוסידון.
גם בעבר וגם בהווה ונקווה שגם בעתיד העיריה עשתה(נקווה שתעשה)הרבה מעבר לעיריות רבות אחרות.

למה איזה עיתונאי כן יצא נגד אוסידון ? חוץ מאיזה אפי ישראל...שרב עם עצמו...
אף עתונאי או גוף תקשורת לא דיברו נגדו בפומבי

שלא תגידו שלא...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים