שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הסגל :: מתעדכן
05-Aug-2016, 22:59
הודעה: #81
RE: הסגל :: מתעדכן
חייבים לתת צ'אנס לשחקנים כמו אביב ואילון ועזריה וניב ולכן אין טעם להביא שחקנים על אותם עמדות שהם לא "שוברי שיוויון.
אני משוכנע שדיע ואיילון וערן ודידיה ושון ועזריה וחלוץ נוסף,יתנו(כל אחד בתורו) תפוקה ראויה בחלק ההתקפי.
אני בדעה שעלי וניקולס ואביב וגזל יגיעו מאחור וישלימו את התפוקה.
וכן,כמו שאמרתי בתחילת הדרך,הכל תלוי בחיבור של הקבוצה ובחיבור לקהל,כשזה יקרה נחווה "עונג שבת" אמתי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Aug-2016, 23:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Aug-2016 על ידי 23:26 פיליפצ'וק.)
הודעה: #82
ירדן כהן זה בזבוז כסף, עוד בלוף ממשפחת "אכלו לי, שתו לי, לא האמינו בי".
נקסט....
05-Aug-2016, 23:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Aug-2016 על ידי 23:54 עידן444.)
הודעה: #83
(05-Aug-2016 22:50)אלון כתב:  
(05-Aug-2016 20:35)עידן444 כתב:  
(05-Aug-2016 19:49)אלון כתב:  יש אינפלציה בקשרים. צריך בלם וחלוץ נורמלים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ואלה בדיוק העמדות אייל אמר שיחוזקו אם ימצאו אותם שחקנים שיכולים לשדרג אותנו משמעותית. ואתה חייב להכניס לראש שבשיטת 4-5-1 של סלובו שהיא יותר 4-3-3 מאשר 4-5-1 גם דיא סבע חלוץ, וערן לוי חלוץ, וקוגבנייה חלוץ, וניר עזריה חלוץ, ואילון ירושלמי חלוץ, ושון ויסמן הוא חלוץ אורטודוכסי שכפי שאייל אמר אתמול כבר כמעט לא קיימים היום בארץ.
כאילו אם לא תראה כאן למעלה איזה סיסאיי, אור ברוך או אקסברד לא תרגיש שיש חלוץ? אתה חייב לראות איזה טנק בהתקפה כדי להרגיש טוב?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מירדן כהן אני מאוד מחזיק ולדעתי הוא כן הראה כדורגל אצלנו.
הבעיה שהוא מאוד פציע. שחקן מפוספס.
בכל מקרה זה שחקן שאם הוא בריא ומשחק שווה בלאומית 7-8 שערים קל. אם הוא נכנס לעניינים אפילו מעל 10. ואם לא יתרום כמות כזו בשערים אז יכול לעשות את זה בבישולים.

האמת שחוץ מדלקת בגיד האכילס אני מרגיש לא רע.
ולגבי עיניין החלוץ, כנראה שגם קברניטי המועדון חושבים כמוני ולכן מחפשים שחקן בעמדה.
ולגבי ירדן כהן, כנראה שישנה סיבה שהוא לא מוצא את מקומו בשנים האחרונות. יש לנו את אביב אברהם ואיילון ירושלמי שישובים על התפקיד שלו. לא חושב שיתרמו פחות ממה שהוא תרם בשנים האחרונות.

אייל אתמול אמר בפירוש ש-9 זה מספר נחמד אבל האמת היא שמחפשים עוד שחקן לחלק הקדמי. ממש לא חובה שזה יהיה 9 קלאסי והוא טוען שמאז אחמד סבע לא היה לנו חלוץ 9 קלאסי ואני די מסכים איתו.
עוד אחמד סבע כנראה לא יצוץ פתאום...

אני אישית מפנטז על מרגוליס. עם מרגוליס אנחנו עולים ליגה ב 19+(בטבלה יראו 10)
שמתי קסדה. אפשר להתחיל לרדת עלי...

05-Aug-2016, 23:58
הודעה: #84
(05-Aug-2016 23:50)עידן444 כתב:  
(05-Aug-2016 22:50)אלון כתב:  
(05-Aug-2016 20:35)עידן444 כתב:  
(05-Aug-2016 19:49)אלון כתב:  יש אינפלציה בקשרים. צריך בלם וחלוץ נורמלים.

ואלה בדיוק העמדות אייל אמר שיחוזקו אם ימצאו אותם שחקנים שיכולים לשדרג אותנו משמעותית. ואתה חייב להכניס לראש שבשיטת 4-5-1 של סלובו שהיא יותר 4-3-3 מאשר 4-5-1 גם דיא סבע חלוץ, וערן לוי חלוץ, וקוגבנייה חלוץ, וניר עזריה חלוץ, ואילון ירושלמי חלוץ, ושון ויסמן הוא חלוץ אורטודוכסי שכפי שאייל אמר אתמול כבר כמעט לא קיימים היום בארץ.
כאילו אם לא תראה כאן למעלה איזה סיסאיי, אור ברוך או אקסברד לא תרגיש שיש חלוץ? אתה חייב לראות איזה טנק בהתקפה כדי להרגיש טוב?

מירדן כהן אני מאוד מחזיק ולדעתי הוא כן הראה כדורגל אצלנו.
הבעיה שהוא מאוד פציע. שחקן מפוספס.
בכל מקרה זה שחקן שאם הוא בריא ומשחק שווה בלאומית 7-8 שערים קל. אם הוא נכנס לעניינים אפילו מעל 10. ואם לא יתרום כמות כזו בשערים אז יכול לעשות את זה בבישולים.

האמת שחוץ מדלקת בגיד האכילס אני מרגיש לא רע.
ולגבי עיניין החלוץ, כנראה שגם קברניטי המועדון חושבים כמוני ולכן מחפשים שחקן בעמדה.
ולגבי ירדן כהן, כנראה שישנה סיבה שהוא לא מוצא את מקומו בשנים האחרונות. יש לנו את אביב אברהם ואיילון ירושלמי שישובים על התפקיד שלו. לא חושב שיתרמו פחות ממה שהוא תרם בשנים האחרונות.

אייל אתמול אמר בפירוש ש-9 זה מספר נחמד אבל האמת היא שמחפשים עוד שחקן לחלק הקדמי. ממש לא חובה שזה יהיה 9 קלאסי והוא טוען שמאז אחמד סבע לא היה לנו חלוץ 9 קלאסי ואני די מסכים איתו.
עוד אחמד סבע כנראה לא יצוץ פתאום...

אני אישית מפנטז על מרגוליס.
שמתי קסדה. אפשר להתחיל לרדת עלי...

אני חושב שאקסברד גם היה סוג של תשע. וכן, שחקני מטרה בסגנון (לא בהכרח ביכולת) של אור ברוך/סיסאי/אקסברד חסרים לנו.

06-Aug-2016, 0:20
הודעה: #85
צריך שחקן התקפה שיגמור מהלכים ברשת ויביא מספרים.
9, 10, 11 זה פחות רלוונטי.
06-Aug-2016, 10:38
הודעה: #86
(06-Aug-2016 0:20)פיליפצוק כתב:  צריך שחקן התקפה שיגמור מהלכים ברשת ויביא מספרים.
9, 10, 11 זה פחות רלוונטי.

נכון. אבל צריך לפגוע בול.. לכן צריך סבלנות.. בסוף תימצא החוליה החסרה.
06-Aug-2016, 22:24
הודעה: #87
ויקטור מרעי חלוץ טוב עוד כשרון של טוברוק לערבים ובדואים יש סגנון משחק כמו של אחמד סבע איפה ויקטור משחק היום?
07-Aug-2016, 0:21
הודעה: #88
(06-Aug-2016 22:24)אלדד כתב:  ויקטור מרעי חלוץ טוב עוד כשרון של טוברוק לערבים ובדואים יש סגנון משחק כמו של אחמד סבע איפה ויקטור משחק היום?

עירוני טבריה לפי הויקיפדיה שלו
07-Aug-2016, 0:49
הודעה: #89
מסכים עם פיליפצ'וק צריך שחקן שישים את הכדור ברשת לא משנה איזה תפקיד בהתקפה
עודד מכנס היה קיצוני שמאלי ושם יותר גולים מדוד לביא בתקופתו , אין קשר כמו שאמר פיליפצ'וק
07-Aug-2016, 13:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2016 על ידי 14:39 אלדד.)
הודעה: #90
(05-Aug-2016 23:25)פיליפצוק כתב:  ירדן כהן זה בזבוז כסף, עוד בלוף ממשפחת "אכלו לי, שתו לי, לא האמינו בי".
נקסט....

לא צריך לזלזל באף שחקן ראה מקרה רועי קהת הבחור שיחק במכבי ת"א העיפו אותו להפועל ב"ש ומשם עף למכבי יבנה כבש בסך הכל 2 שערים ואז כשאף אחד לא ירק לעברו איזי שרצקי הביא אותו לק"ש ( מה שבטוח שאתה משה בטוח לא היה מביא בלוף כמו רועי קהת שמשחק במכבי יבנה) ומאז לא הפסיק לפרוח ומאוסטריה וינה הפועל ב"ש ומכבי ת"א מתים שהוא יחתום אצלם תמורת יותר ממיליון יורו אחרי שכבר היה בידיים שלהם, וכנראה מכבי חיפה תזכה בו

המקרה של ירדן כהן דומה מאוד החכמה זה לקחת מניה בירידה שאף אחד לא חפץ בה ולזכות בגדול עם הפתעה

אני הייתי מזמן את ירדן כהן לשבוע התרשמות ואם ירשים מחתים אותו לכמה שנים לבנות עליו לליגת העל אחרי הדור של ערן לוי וחבריו

מי הוא ירדן כהן? למה קיבל את הכינוי ילד הפלא של הצפון ? כתבנו, איתי אברג׳יל, נפגש עמו, ראיין אותו ושמע את הסיפור, הצטרפו אליו לקריאה

ירדן כהן נולד בשנת 1991, וגדל ברוב חייו בישוב כפר ורדים שבצפון.
ירדן, לא הסתדר כל כך עם הלימודים והכדורגל ביחד ונאלץ לפרוש מהלימודים בגיל מוקדם.
תחילת דרכו עם עולם הכדורגל, הייתה בקבוצת הילדים של מכבי חיפה, שם נחשב לאחד הכישרונות הצעירים והמבטיחים של הכדורגל הישראלי.

המפנה מבחינתו הגיע, מהפועל נצרת עילית, ממנה קיבל הצעה מפתה שלא ניתן לסרב לה.
בהפועל נצרת עילית הבינו, שמדובר בכישרון גדול, והציעו לו לעבור לקבוצת הנערים שלהם, במסגרת ההצעה קיבל הבטחה לדירה וחזרה ללימודים.
ירדן ללא היסוס הסכים והחל את דרכו החדשה, בהפועל נצרת עילית. מאז ועד לפני כשנתיים פחות הוא יותר ירדן כהן שיחק בקבוצה מהצפון.
ירדן הגיע לקבוצה הבוגרת של הפועל נצרת עילית, ובעונתו האחרונה שם, כבש 8 שערים ועזר להפועל נצרת עילית להישאר בלאומית.
ההצלחה, גרמה למכבי נתניה ולמכבי חיפה להיאבק על שורותיו ובסופו של דבר בחודש יוני 2011, זכתה בו מכבי נתניה, בה חתם על חוזה ל-5 שנים.
ירדן כהן, אמר לתקשורת לאחר החתימה: "היו לי כמה הצעות, אבל העדפתי בסופו של דבר את של נתניה,
כי לדעתי זה המקום הכי טוב בשבילי, אני מקווה להוכיח את עצמי ולהחזיר על האמון בי..

"אחרי עונה חלשה של ירדן כהן בנתניה של ראובן עטר שאימן את מכבי נתניה,
בה גם לא "זכה" במספיק דקות משחק, עבר להפועל רעננה, מהליגה הלאומית וחתם לעונה אחת בשורותיה.
בסוף אוגוסט 2012 ירדן כהן קיבל שיחת טלפון מפתיע ממאמנה החדש של מכבי נתניה, טל בנין,
שהודיע לו שהוא מעוניין שישחק אצלו בעונה הקרובה ורוצה שיחזור לסגל הקבוצה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים