מכבי נתניה

גירסה מלאה: הסגל :: מתעדכן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
שוערים : דין גל , רון שושן , תומר ליטבינוב

בלמים : סייף פאדול,לי אגמי, ברנקו ורגוץ ויקיר שינה

מגנים : ויקי כחלון , קרלוס לואיסה , יאיר זיו , עאמר מסארוה , קובי מור , ניב שראל

קישור הגנתי : אמייה טגה , אולסק ניקולאס , עלי מוחמד ,רביד גזל

קישור התקפי : דיא סבע , ערן לוי , איילון ירושלמי , אביב אברהם , ניסן דנון , עוז אריאל

חלוצים : דידיה קוגבניה , שון ויסמן , ניר עזריה
גזל ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(14-Jul-2016 19:41)nirsimoni כתב: [ -> ]גזל ?

עדיין לא חתםIdea
קוקו תודה רבה הארת את עינינו ....
כן חסר לנו 2 בלמים לפחות
נשכחו כאן כמה שחקנים ששותפו במשחק אימון ואני לא שמעתי שמישהו מהם שוחרר. שיחק בלם צעיר בשם צליל נחמיה. ויש את בר גל שכבר בעונה שעברה רצו להקפיץ לבוגרים. בהתקפה פתח בחור בשם ניסן דנון(שמעתי טענות מכמה כיוונים שהוא חלש אבל פשכצקי טען שהוא יוחתם). ויש קשר קדמי שתפס את העין של כמה אנשים- בחור מאוד מוכשר בשם עוז אריאל מבית״ר נורדיה וככל הידוע לי גם עאבד ג׳בארין עדיין איתנו.

בר גל ועבד ג'ברין אתה צודק
כל השאר לא חתמו , שיחקו על מנת להתרשם זה לא אומר שהם אצלנו
לא מבין את רוני לוי במכבי חיפה הוא עושה טעויות של ילד בן 4 אם הוא בונה על אוהד לויטה אבו עביד ופיראס מוגרבי הוא יכול לשכוח מהצמרת ותארים רק שלא ירד ליגה

מה אתם אומרים על דני פרדה? הוא יכול להתאים לנו? דראפיץ מכיר אותו מצויין מביתר
הסגל של מכבי חיפה מאוד חסר וזה מתחבר למה שכתבתי לפני שעה בפייסבוק בתגובה לכך שאנשים חיים בסרט שנתניה היתה יכולה לשים את היד על איזה גולר מחונן עם מספרים מוכחים במקום להמר על שון ויסמן שעד היום הצליח רק בנוער... כאילו מה? מישהו כאן באמת חושב שאם שון ויסמן היה כובש 7-8 שערים(שלא לדבר על מעל 10...) בעכו או הפועל כ״ס הוא בכלל היה משתין לכיוון של ליגה לאומית? מכבי חיפה, בית״ר ומכבי ת״א משחקות היום באירופה עם מגינים שבמקרה הטוב הם בין בינוניים לפג תוקף וגם המגינים של ב״ש לא ממש הבריקו ומישהו כאן חושב שנתניה יכולה להביא מעבר למגן צמרת בליגה לאומית כמו ויקי כחלון? אני כבר אומר לכם חגיגית- לא משנה כמה טעויות כחלון יעשה העונה- לעומר ורד אני לא אתגעגע... לא לו ולא לפריצות הסוחפות שלו באגף... שלא נדבר על גרזנים לאמצע כאילו מסתובבים היום בכדורגל השראלי עוד כמה אלברמנים ואף אחד לא שם לב... כולה השם הכי חם בתפקיד הזה בשוק היה יובל שבתאי שנתן את עונת חייו ברעננה בגיל 30 וגם אותו חטפה האלופה כאילו מדובר בסמי חדירה...
השוק בארץ פשוט בשפל. אין שחקנים ובמקום לחשוב איך מייצרים כאלה הכי קל זה לבוא ולטעון שצריך יותר זרים...
ואחר כך מתפלאים שהפערים מאירופה רק גדלים...

דני פרדה בעיתי אופי לא של כדורגלן , מעדיף שחקן פחות טוב ממנו אבל אחד שלא יפרק את חדר ההלבשה
עידן צודק אין כאן בארץ שחקנים ברמה לא ישראלים ובוודאי לא זרים
עידן אני מרוצה מכחלון ומכל מי שחתם עד עכשיו בנתניה
מאוד מאוד מאוכזב מדודי תירם וירחן ( לא טעות כתיב ) חסן לא נראה לי שיסיימו עונה עם ברכיים בריאות .......
סגל הקבוצה הרחב התייצב ביום שלישי הקרוב(היציאה למחנה אימונים) על 22 שחקנים,3-4 חריגי גיל,3-4 שחקנים ילידי 98.
המדיניות המקצועית של המועדון לשלב באימונים ובמשחקים שחקני נוער ראויים.
ומכיוון שמשחקי הקבוצה הבוגרת בימי שישי ומשחקי הנוער בשבת,ניתן יהיה לשלב במהלך העונה בין המשחקים בימי שישי למשחקים בשבת,כשהעדיפות למשחקי הבוגרים.
שחקני הנוער(כולל החריגים) יתאמנו ב2 הקבוצות(במספר ימים התאמנו 2 אימונים ביום)מה שיאפשר שילוב טיבעי שלהם במשחקי 2 הקבוצות.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's