שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
16-Jun-2016, 23:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jun-2016 על ידי 23:47 אייל ס.)
הודעה: #71
RE: מה צופן לנו העתיד.
(16-Jun-2016 23:42)עידן444 כתב:  אגב, כשקוראים למניה מניה, צריך להבין שהיום המניות של מכבי נתניה בירידה חדה ולכן אמורות להיות זולות. מניה זולה זה מה שאמור למשוך אנשים ורכוש אותה לפני שהיא עולה. לאחר שהעסק מתחיל לרוץ המניה מתחילה לעלות ולהיות יקרה יותר. כיוון שזו לא מניה אמיתית ומכבי נתניה לא הולכת להיסחר בבורסה מניח שבעייתי לייצר מנגנון שכזה אבל ככה זה אמור לעבוד. לפחות זו משמעות המושג ״מניה״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עידן אתם חיים בסרט.
אוהד קטמון מקיים את קטמון מסכום שנתי קבוע של 1300 ש"ח ואוהד נתניה לא יכול לקיים את המועדון ב1500 ש"ח לעונה?
במידה ולא,חשבו מסלול מחדש ורדו מהרעיון של קבוצת אוהדים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Jun-2016, 0:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jun-2016 על ידי 0:10 עידן444.)
הודעה: #72
מה צופן לנו העתיד.
(16-Jun-2016 23:32)אייל ס כתב:  אלון זו בדיוק הסיבה מדוע אשמח להצטרף ליוזמה כזו רק אחרי שיותר מ1000 אוהדים יחליטו שהיוזמה חשובה גם להם ולא רק במילים.
ואין כאן עיניין של צודק או לא,יש כאן מועדון כדורגל שבבסיסו שייך לאוהדים.
למועדון אין בעלים,אפשר לקיים אותו בליגה א' בתקציב ההקצבות/הכרטיסים.
אפשר לקיים אותו בליגה לאומית בתקציב ההקצבות/כרטיסים ומנויים/תרומות וספונסרים.
ואפשר יותר...
השאלה מה האוהדים רוצים ולמה האוהדים מוכנים,אני מבחינתי חלק מאותה החלטה לכאן או לכאן..

(16-Jun-2016 23:29)עידן444 כתב:  נאלץ להסכים עם אלון.
הסכומים שעפים כאן באוויר הופכים את הכדורגל ספורט לעשירים ולא ספורט להמונים.
מכיר המון אנשים שמכבי נתניה חשובה להם אבל אין שום סיכוי שישלמו את הסכומים האלה. בטח שלא יביאו את הילד(אגב, אם כבר אלה הסכומים שלפחות חבר עמותה יוכל להכניס ילדיו מתחת לגיל 13 בחינם ומתחת לגיל 18 במחיר סמלי.

אגב, אלון אפילו לא דיבר כאן מה קורה לכיסים אם נעיז גם לסוע למשחקי חוץ.

אבל גם לקנות מנוי בלי להיות חבר עמותה תהיה תרומה יפה למועדון.

אני מקווה ומאמין שלפחות חלק מההמלצות שלי יתקבלו.

זה הכדורגל...
בסכומים נמוכים יותר אין טעם לנסות לקיים מיזם שכזה,האופטימים יגייסו 2000 אוהדים,תכפיל בכל סכום שתחליט ותקבל את הסכום שתגייס ועזוב את השמות המוכרים שתרמו עד היום הם לא חלק מהמייזם שלך.
כנ"ל לגבי מחירי כרטיסים ומנויים,תורחד את המחירים תקבל פחות שחקנים ראויים,אין אפס בגיוס כספים...

אתה מבין הרבה יותר ממני בכסף אז לא אתווכח.

שמע סיפור...

מפרסמים שמנוי לקאנטרי שנמצא בקרבת ביתי הוא 135 ש״ח לחודש בלבד.
מחיר כניסה בודדת עולה 70 ש״ח גם למבוגר וגם לילד בן 3.
אתה אומר לעצמך... וואלה שווה!
כשאתה מתחיל לברר אז זה 135 ש״ח לבודד לחודש. כשאתה מתרגם את זה למשפחה של שני הורים ושני ילדים אז זה כבר הופך ל 540 לחודש. עכשיו תכפיל ב 12 כי זה מחיר שמותנה בכך כשאתה עושה מנוי שנתי והגענו ל... 6480 ש״ח. אז לא עשיתי מנוי... לא נורא... האמת? מופרע לגמרי... כמו שמכיר את עצמי גם כרטיסיה אני לא תמיד גומר... הולכים לים, לבריכה הגדולה שיש לדוד בחצר או שנוסעים לגבעת חיים... בקיבוץ קצת יותר עדינים עם הכיסים שלנו... לפחות בכניסה... במזנון שוחטים אותנו גם שם...

מה אני בעצם מנסה להגיד כאן?
חשוב מאוד איך מציגים את זה בכל מיני פעלולים שיווקיים. אל תרמה כמובן אבל להגיד 1,000 ש״ח לחברות בעמותה + נניח 500 ש״ח מחיר מנוי אחיד(שוב אדגיש שאני מתנגד נחרצות למחיר אחיד וממש לא מתוך אינטרס אישי- יקח עוד זמן עד שאישתי תיתן לי\אני ארצה לקחת את הילדים לכדורגל כך שלי אישית זה עדיף מחיר אחיד) זה די מבהיל...

למה לא להציג את זה כ 83 שקלים בלבד בחודש לחברות בעמותה? 83 שקלים בחודש שמאפשרים לך לקחת חלק ולהשפיע כחלק מגוף שפועל בשקיפות למען הקבוצה? וגם נותן לך הטבות כאלה ואחרות כולל הנחה במנוי, ואולי מנוי מוזל לבן שלך...
כבר נשמע טוב יותר, לא?

17-Jun-2016, 0:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jun-2016 על ידי 0:12 אופיר34.)
הודעה: #73
(16-Jun-2016 23:18)אלון כתב:  
(16-Jun-2016 22:30)אופיר34 כתב:  
(16-Jun-2016 17:06)פיליפצוק כתב:  אני אולי אטום אבל אתה סתום בלום והנאיביות שלך ושל הזויים כמוך, תחת הכסות של "דאגה למועדון", עוד תחרב את המועדון סופית.
אם אתה אוהד תתנהג כאוהד, תקנה מנוי ושב בשקט.
אתה רוצה להיות בעלים, ת'שלוף את המזומנים ותקנה את המועדון.
אם אין לך מזומנים, אל תכנס למגרש שגדול על מידותיך.

זה השלב שיוצא לך הדיקטטורה ושם אני מפסיק להתווכח איתך.
רק דבר אחד בקשר לנאיביות - תעבור על הפוסטים שלך מהחצי שנה האחרונה ואז תספר לי מי נאיבי, מי בלום, מי סתום ומי סתם מתלהם...

(16-Jun-2016 16:48)טל.מ כתב:  אבי גרוס רוצה כנראה שהעירייה תיקח את החובות עליה.. אם זה הכיוון חבל על האנרגיה .

החלום שלי זה להבין איך אתה כל פעם מצליח להגיע למסקנות האלה...

(16-Jun-2016 22:21)אלון כתב:  
(16-Jun-2016 20:35)אייל ס כתב:  ביני ובינך(אף אחד לא שומע),אין הצדקה למהלך שבסופו בעלות חלקית או מלאה של אוהדים שלא מוכנים להוציא מכיסם סכום ששווה ל3/4 חודשי חוג של ילדים או 8 שיעור ים פרטים או 3 ארוחות זוגיות או יום בצימר.

סלח לי אייל, אבל אתה כ״כ לא צודק.

אייל צודק וחצי.
הגיון מאד פשוט.
אם יש דבר שחשוב לך , שאתה דואג לו, שנמצא במצוקה אין שום סיבה שבעולם שלא תקריב למענו ע"ח דברים אחרים שנחשבים למותרות בחייך. ולא, חינוך לילדים, בריאות, תחזוקה שוטפת, מיסים וכו' הם לא חלק מהרשימה.

כל תירוץ אחר מעיד רק על דבר אחד - הנושא פשוט לא בראש מעייניך ולא כזה חשוב לך כנראה, וזה בסדר אף אחד לא כופה עליך כלום, אבל לפחות כלפי חוץ שזה יראה וישמע בהתאם.

אייל לא צודק וגם הסיסמאות שלך לא.
לשיטתכם (ולא רק) הכדורגל הופך להיות לעשירים. כלומר אם אין לך 2,000₪ בשנה לשים על הקבוצה שלך, אז אל תצפה שתהיה לך קבוצה. בטח תשאל עכשיו איך 2,000? אז 1,000₪ על מניה עוד 600 על מנוי ( אייל מבקש מחיר יפה) ועוד אם אתה רוצה להביא את הילד/ים מידיי פעם ( כבר לא מדבר על מנוי לילדים ולא על ההוצאות הנלוות בהבאת ילדים למגרש). וזה רק על הקבוצה שלך.
עכשיו אם אתה רוצה לראות ״כדורגל ישראלי״, אז תוסיף עוד בערך 4,500₪ למנוי הכבלים בתוספת צ׳ארלטון.
אז כדורגל ישראלי כמעט ואני לא רואה (מצטער, אין לי את הסכומים האלה בשביל הדרעק הזה), כנ״ל גם את היורו, ואם אצטרך להוציא את הסכומים האלה בכדי שתהיה לי קבוצה בליגה לאומית אז כנראה שאצטרך לוותר על התענוג כדי שאוכל לבזבז אותם על ״מותרות״ להגדרתך.
ולא אני לא אדם קשה יום, ב״ה מתפרנסים בכבוד ואולי אף מעל הממוצע אך עדיין לא בכדי להוציא את הסכומים הנ״ל.
ועשה לי טובה, חסוך ממני את התגובה של ״התמסכנות״ וכו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

סליחה ידידי אבל אני לא קונה את הסיפורים האלה. וגם אם תגיד לי עוד אלף פעם ססמאות על כל טיעון שתקבל ממני לא יהפוך את זה לטיעון לא נכון.

ואף אחד לא מאיים עליך. אין פה עניין של חיים ומוות. בסה"כ קבוצת כדורגל שאנחנו מלווים מגיל 6 בערך( אני לפחות ). אתה ילד גדול שיודע לקרוא את המפה. אם אתה רואה בתיאור המציאות הצפויה לקבוצה (במידה של יהיה בעלים) איום אז אתה מפספס בגדול.

וכן אני מתעקש על זה ש 2000 בשנה זה לא סכום שיפגע באיכות חייך. זה גם לא סכום שאתה תוציא באופן קבוע לאורך שנים. אנחנו מדברים על צפי של שנתיים שלש שהשאיפה שבמהלך הזמן הזה נצליח למצוא רוכש שייקח את הקבוצה. אני גם די משוכנע שאם חלילה הפרויקט יצליח תחושת השייכות והעשייה דווקא תגרום לך להשקיע אפילו יותר.
ובקשר ל 4500 ש"ח על הכבלים - אז תסלח לי. דבר איתי 10 דקות ואני מקזז לך לפחות 1500 מהסכום הזה( בדיוק מה שחסר לך לטובת הפרויקט של הפראיירים... ). יש מספיק פתרונות (ואחרי שהכנסתי אותך לעולם הקודי אתה בטח יודע על מה אני מדבר).

אז שוב, אתה יכול להמשיך להגיד לעצמך למה לא (ותהיה בטוח שיהיו לך תשובות טובות לשאלה הזאת... ), או לחלופין לעשות חישוב מסלול מחדש ולהערך להוצאה הבלתי צפויה הזאת( אבל כזאת שלא תפגע באיכות החיים שלך )

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
nirsimoni (1717-0606-2016201620162016)
17-Jun-2016, 0:07
הודעה: #74
זהו שלא מציגים...
זה הזמנה לאוהדים להיות שותפים בכל מהתחלה עד הסוף,כולל בקביעת התקציב והתקציב ניבנה ממקורות וחלק נכבד מהמקורות זו הזרמת בעלים(האוהדים) ומכירת מנויים וכרטיסים
יהיו מקורות,יהיו שחקנים....
17-Jun-2016, 0:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jun-2016 על ידי 0:16 אופיר34.)
הודעה: #75
[quote='אייל ס' pid='55735'
עידן אתם חיים בסרט.
אוהד קטמון מקיים את קטמון מסכום שנתי קבוע של 1300 ש"ח ואוהד נתניה לא יכול לקיים את המועדון ב1500 ש"ח לעונה?
במידה ולא,חשבו מסלול מחדש ורדו מהרעיון של קבוצת אוהדים.
[/quote]

כי אוהד קטמון הוא פראייר ואנחנו נתנייתים גאים.... לא ניתן לאף אחד לעבוד עלינו...

ובכל מקרה, אני מקווה שלא נצטרך להגיע לפתרון של האוהדים.
אם גרוס באמת רציני ( ועושה רושם שהוא כזה) שייקח את הקבוצה ויחסוך לנו את כל הריבים פה....

17-Jun-2016, 0:19
הודעה: #76
אגב...לאוהד קטמון בוגר יש רק אוםציה אחת....1300 ש"ח
ילד וחייל 800.

נ.ב
ילד בטוברוק משלם 4300 ש"ח לעונה.
17-Jun-2016, 0:43
הודעה: #77
אשליות, אשליות רבות....
כמה חרטות וגניבות דעת, אתם אשכרה כאילו לא מחוברים לקרקע כאן, הגוף בישראל והראש אי שם בלפלנד...
17-Jun-2016, 0:51
הודעה: #78
מה צופן לנו העתיד.
למה ילד בנתניה לא משלם את אותו הסכום או יותר ..? לא הבנתי את הקישור. ביום שירצו ממני כסף שיגידו מה הסכום ומה זה נותן. בחשבון הפשוט שלי משהו כמו 3000 שקל בשנה על מניה פלוס שני מנויים פלוס הוצאות מזנון . בוא נראה כמה אנשים ישימו סכומים כאלה. תרשה לי להמר על פחות ממאה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Jun-2016, 2:06
הודעה: #79
(17-Jun-2016 0:43)פיליפצוק כתב:  אשליות, אשליות רבות....
כמה חרטות וגניבות דעת, אתם אשכרה כאילו לא מחוברים לקרקע כאן, הגוף בישראל והראש אי שם בלפלנד...

אם היית רק מצליח לרדת לסוף דעתנו...
כנראה שזה כבר לא יקרה...

17-Jun-2016, 7:52
הודעה: #80
מה צופן לנו העתיד.
איזה מזל שיש nba להשכיח קצת את השכונתיות הנתנייתית

מרקו רויס - לא מילה גסה !