שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דקת דומייה לזכרו של אוהד כחול
09-Jan-2014, 12:56
הודעה: #1
ביום שישי האחרון הלך לעולמו נער אוהד הפועל פתח תקווה בשם נאור אטיאס.
אני יודע על נסיונות של אוהדי הפועל פתח תקווה ליצור קשר עם הנהלת הקבוצה על מנת לקיים דקת דומייה לזכרו.

אני חושב שמעבר לעובדה שמדובר במחווה אנושית ומרגשת לשל עצמה, מדובר במהלך שיכול לקרב לבבות. אין לי ספק שהקהל של הפועל פתח תקווה ינהג באיפוק לאחר מחווה שכזו ולא יחפש התגרויות ואין לי ספק שזה יזיז משהו בלב לאוהדים שלנו, מה שיזכיר לכולנו שאנחנו בני אדם לפני שאנחנו אוהדי כדורגל.

אני גם חושב על האפשרות המצערת שאולי ביום מן הימים, לא עלינו, ילך מאיתנו אוהד שלנו ונרצה מאוד לכבד את זכרו בין אם יהיה מדובר במשחק בית ובין אם יהיה מדובר במשחק חוץ.

אשמח לתגובות הגולשים והנהלת הפורום.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Jan-2014, 13:09
הודעה: #2
RE: דקת דומייה לזכרו של אוהד כחול
אני בעד.

מפגר ולא אופטימי.
09-Jan-2014, 13:12
הודעה: #3
(09-Jan-2014 12:56)אבירמבו המכבי כתב:  ביום שישי האחרון הלך לעולמו נער אוהד הפועל פתח תקווה בשם נאור אטיאס.
אני יודע על נסיונות של אוהדי הפועל פתח תקווה ליצור קשר עם הנהלת הקבוצה על מנת לקיים דקת דומייה לזכרו.

אני חושב שמעבר לעובדה שמדובר במחווה אנושית ומרגשת לשל עצמה, מדובר במהלך שיכול לקרב לבבות. אין לי ספק שהקהל של הפועל פתח תקווה ינהג באיפוק לאחר מחווה שכזו ולא יחפש התגרויות ואין לי ספק שזה יזיז משהו בלב לאוהדים שלנו, מה שיזכיר לכולנו שאנחנו בני אדם לפני שאנחנו אוהדי כדורגל.

אני גם חושב על האפשרות המצערת שאולי ביום מן הימים, לא עלינו, ילך מאיתנו אוהד שלנו ונרצה מאוד לכבד את זכרו בין אם יהיה מדובר במשחק בית ובין אם יהיה מדובר במשחק חוץ.

אשמח לתגובות הגולשים והנהלת הפורום.

בכבוד

מפגר אבל אופטימי
09-Jan-2014, 13:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jan-2014 על ידי 13:15 דוד חטב.)
הודעה: #4
בכבוד למרות שהסדר הנכון הוא בקשה של האוהדים של פ״ת מההנהלה שלהם שתפנה באופן רישמי להנהלה שלנו ואז בקשה מסודרת מההתאחדות ..

מניסיון זה אפשרי...
09-Jan-2014, 13:16
הודעה: #5
מקובל ואף רצוי בשביל להראות שאנחנו קהל נורמלי ולא חולגני כמו התשקורת מנסה להראות אותנו

Sent from my iPhone using Tapatalk
09-Jan-2014, 13:22
הודעה: #6
אין צורך לדקת דומייה במשחק בית שלהם שיעשו את זה כל קבוצה בדרך כלל עושה את זה במשחק בית מה גם שאוהדי פתח תקווה הם קהל מסריח שלא פעם מחפש בפורומים ובוואן להתגרות בנו
צטט הודעה זו בתגובה
09-Jan-2014, 13:25
הודעה: #7
(09-Jan-2014 13:22)לואיס מריןןןן כתב:  אין צורך לדקת דומייה במשחק בית שלהם שיעשו את זה כל קבוצה בדרך כלל עושה את זה במשחק בית מה גם שאוהדי פתח תקווה הם קהל מסריח שלא פעם מחפש בפורומים ובוואן להתגרות בנו

לואיס
יא מוגבל
כנס לפה ותראה מה הם כותבים ואיך היחסים בין האוהדים.
http://www.4everblue.co.il/forum/viewforum.php?f=2

מפגר ולא אופטימי.
09-Jan-2014, 13:28
הודעה: #8
אנחנו מדברים על עשבים שוטים ולא מעיפים אותו מהפורום הוא מושתל של אוהדי נצרת או ב״ש או לא אחד מאיתנו
09-Jan-2014, 13:40
הודעה: #9
אם זה היה ככ פשוט כבר היו מעיפים אותו מזמן שים לב שהוא חוזר כל פעם עם יוזר אחר .
מכיון שהוא עושה את זה כדי להתגרות ולקבל תשומת לב הדרך הבי טובה היא פשוט להתעלם ממנו בסוף הוא יתיאש כמה פעמים אפשר לדבר עם קיר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Jan-2014, 13:41
הודעה: #10
(09-Jan-2014 13:22)לואיס מריןןןן כתב:  אין צורך לדקת דומייה במשחק בית שלהם שיעשו את זה כל קבוצה בדרך כלל עושה את זה במשחק בית מה גם שאוהדי פתח תקווה הם קהל מסריח שלא פעם מחפש בפורומים ובוואן להתגרות בנו

אבל הוא יהודי...

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים