מכבי נתניה

גירסה מלאה: דקת דומייה לזכרו של אוהד כחול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ביום שישי האחרון הלך לעולמו נער אוהד הפועל פתח תקווה בשם נאור אטיאס.
אני יודע על נסיונות של אוהדי הפועל פתח תקווה ליצור קשר עם הנהלת הקבוצה על מנת לקיים דקת דומייה לזכרו.

אני חושב שמעבר לעובדה שמדובר במחווה אנושית ומרגשת לשל עצמה, מדובר במהלך שיכול לקרב לבבות. אין לי ספק שהקהל של הפועל פתח תקווה ינהג באיפוק לאחר מחווה שכזו ולא יחפש התגרויות ואין לי ספק שזה יזיז משהו בלב לאוהדים שלנו, מה שיזכיר לכולנו שאנחנו בני אדם לפני שאנחנו אוהדי כדורגל.

אני גם חושב על האפשרות המצערת שאולי ביום מן הימים, לא עלינו, ילך מאיתנו אוהד שלנו ונרצה מאוד לכבד את זכרו בין אם יהיה מדובר במשחק בית ובין אם יהיה מדובר במשחק חוץ.

אשמח לתגובות הגולשים והנהלת הפורום.
אני בעד.
(09-Jan-2014 12:56)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]ביום שישי האחרון הלך לעולמו נער אוהד הפועל פתח תקווה בשם נאור אטיאס.
אני יודע על נסיונות של אוהדי הפועל פתח תקווה ליצור קשר עם הנהלת הקבוצה על מנת לקיים דקת דומייה לזכרו.

אני חושב שמעבר לעובדה שמדובר במחווה אנושית ומרגשת לשל עצמה, מדובר במהלך שיכול לקרב לבבות. אין לי ספק שהקהל של הפועל פתח תקווה ינהג באיפוק לאחר מחווה שכזו ולא יחפש התגרויות ואין לי ספק שזה יזיז משהו בלב לאוהדים שלנו, מה שיזכיר לכולנו שאנחנו בני אדם לפני שאנחנו אוהדי כדורגל.

אני גם חושב על האפשרות המצערת שאולי ביום מן הימים, לא עלינו, ילך מאיתנו אוהד שלנו ונרצה מאוד לכבד את זכרו בין אם יהיה מדובר במשחק בית ובין אם יהיה מדובר במשחק חוץ.

אשמח לתגובות הגולשים והנהלת הפורום.

בכבוד
בכבוד למרות שהסדר הנכון הוא בקשה של האוהדים של פ״ת מההנהלה שלהם שתפנה באופן רישמי להנהלה שלנו ואז בקשה מסודרת מההתאחדות ..

מניסיון זה אפשרי...
מקובל ואף רצוי בשביל להראות שאנחנו קהל נורמלי ולא חולגני כמו התשקורת מנסה להראות אותנו

Sent from my iPhone using Tapatalk

לואיס מריןןןן

אין צורך לדקת דומייה במשחק בית שלהם שיעשו את זה כל קבוצה בדרך כלל עושה את זה במשחק בית מה גם שאוהדי פתח תקווה הם קהל מסריח שלא פעם מחפש בפורומים ובוואן להתגרות בנו
(09-Jan-2014 13:22)לואיס מריןןןן כתב: [ -> ]אין צורך לדקת דומייה במשחק בית שלהם שיעשו את זה כל קבוצה בדרך כלל עושה את זה במשחק בית מה גם שאוהדי פתח תקווה הם קהל מסריח שלא פעם מחפש בפורומים ובוואן להתגרות בנו

לואיס
יא מוגבל
כנס לפה ותראה מה הם כותבים ואיך היחסים בין האוהדים.
http://www.4everblue.co.il/forum/viewforum.php?f=2
אנחנו מדברים על עשבים שוטים ולא מעיפים אותו מהפורום הוא מושתל של אוהדי נצרת או ב״ש או לא אחד מאיתנו
אם זה היה ככ פשוט כבר היו מעיפים אותו מזמן שים לב שהוא חוזר כל פעם עם יוזר אחר .
מכיון שהוא עושה את זה כדי להתגרות ולקבל תשומת לב הדרך הבי טובה היא פשוט להתעלם ממנו בסוף הוא יתיאש כמה פעמים אפשר לדבר עם קיר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(09-Jan-2014 13:22)לואיס מריןןןן כתב: [ -> ]אין צורך לדקת דומייה במשחק בית שלהם שיעשו את זה כל קבוצה בדרך כלל עושה את זה במשחק בית מה גם שאוהדי פתח תקווה הם קהל מסריח שלא פעם מחפש בפורומים ובוואן להתגרות בנו

אבל הוא יהודי...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's