שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני לם האם אתה בכלל מעונין בתפקיד המאמן הראשי ?
25-Mar-2016, 7:18
הודעה: #1
בני לם האם אתה בכלל מעונין בתפקיד המאמן הראשי ?
עכשיו שכל המחבלים בקבוצה הלכו אני נשאר עם אותן תקוות להחזרת האימפריה חזרה .
אני לא מתנגד להישארות מנחם קורצקי הוא מאמן טוב שנותן את הנשמה בקבוצה ובכל קבוצה שאימן בה הצליח , לכן אני בעד ההישארות שלו כמאמן ראשי . המטרה שלו לעונה הבאה היא להעלות אותנו ליגה .

ואז אני חוזר לאפשרות שסוף כל סוף נזכה לראות מה אתה כמאמן וותיק במחלקות הנוער של טוברוק ומכבי נתניה יכול להבריק במחלקת הבוגרים ? האם תהיה מאמן ההשתקפות של שמוליק פרלמן ז"ל ? האם תצליח לעשות מה שעשה בנתניה שמוליק פרלמן ז"ל ? לבוא מהנוער לבנות עונה ואחרי זה לשחוט את הליגה הראשונה ?

האם הגיע הזמן שלך ? או שמא אתה מפחד מקללות האוהדים במקרה של הפסדים ? גם את פרלמן קיללו בזמנו , תמיד היו "מנגנים " כנגד שיתוף גדעון קליינמן בקישור אבל גם פרלמן ידע להתעלם וגם גדעון קליינמן סתם להרבה אנשים את הפה .

הגיע הזמן שתודיע בביטחון מלא האם אתה רוצה את הבוגרים ? או שאתה רואה את עצמך ממשיך עד גיל פנסיה במחלקת הנוער ...פעם אמרת שאם זה יבוא אז זה יבוא ...האם זה בא או לא ?

אם תבחר להיות המאמן אז הדרישה ממך היא לבנות את המועדון מלמטה , שמחלקת הבוגרים תתבסס על 70% שחקני בית ...ותוך שנתיים מקסימום לעלות ליגה בסטייל עם שיטה עם משחק כדורגל התקפי כמו שמכבי נתניה הייתה .

בני הגיע הזמן לפזר את הערפל סביבך ולהודיע מה אתה מתכנן , אלו שטוענים שמחלקת הנוער צריכה רענון בתפקיד שלך אין להם קשר למכבי נתניה רק רצון לקבל משכורת , אני טוען שמכבי נתניה צריכה רענון בעמדה שלך רק אם אתה תוביל אותה מלמעלה , ואז למנות את נתי עזריה במקומך או כעוזר בבוגרים איתך .

בכל מצב רונן גבאי עונה הבאה גם פנוי גם אם לא תיקח את הבוגרים גבאי יכול בהחלט להיות המאמן הבא ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Mar-2016, 13:26
הודעה: #2
RE: בני לם האם אתה בכלל מעונין בתפקיד המאמן הראשי ?
רווח, בני לם אמר לי למסור לך שהוא מצטער אבל אין לו זמן לענות לשאלות ששאלת אותו בפוסט. ובנוסף הוא שם לב שבמשך העונה היו לך הרבה מאוד שאלות אליו שלא זכו לתשובה ממנו והוא ביקש שלהבא תוכל לפנות אליו באופן אישי ולשאול ( וגם לשפוך ) את כל מה שעל ליבך ואל תזכיר יותר את שמו בפורום אן בכל מקרה אחר. תודה .
25-Mar-2016, 13:31
הודעה: #3
(25-Mar-2016 7:18)זאב רווח כתב:  עכשיו שכל המחבלים בקבוצה הלכו אני נשאר עם אותן תקוות להחזרת האימפריה חזרה .
אני לא מתנגד להישארות מנחם קורצקי הוא מאמן טוב שנותן את הנשמה בקבוצה ובכל קבוצה שאימן בה הצליח , לכן אני בעד ההישארות שלו כמאמן ראשי . המטרה שלו לעונה הבאה היא להעלות אותנו ליגה .

ואז אני חוזר לאפשרות שסוף כל סוף נזכה לראות מה אתה כמאמן וותיק במחלקות הנוער של טוברוק ומכבי נתניה יכול להבריק במחלקת הבוגרים ? האם תהיה מאמן ההשתקפות של שמוליק פרלמן ז"ל ? האם תצליח לעשות מה שעשה בנתניה שמוליק פרלמן ז"ל ? לבוא מהנוער לבנות עונה ואחרי זה לשחוט את הליגה הראשונה ?

האם הגיע הזמן שלך ? או שמא אתה מפחד מקללות האוהדים במקרה של הפסדים ? גם את פרלמן קיללו בזמנו , תמיד היו "מנגנים " כנגד שיתוף גדעון קליינמן בקישור אבל גם פרלמן ידע להתעלם וגם גדעון קליינמן סתם להרבה אנשים את הפה .

הגיע הזמן שתודיע בביטחון מלא האם אתה רוצה את הבוגרים ? או שאתה רואה את עצמך ממשיך עד גיל פנסיה במחלקת הנוער ...פעם אמרת שאם זה יבוא אז זה יבוא ...האם זה בא או לא ?

אם תבחר להיות המאמן אז הדרישה ממך היא לבנות את המועדון מלמטה , שמחלקת הבוגרים תתבסס על 70% שחקני בית ...ותוך שנתיים מקסימום לעלות ליגה בסטייל עם שיטה עם משחק כדורגל התקפי כמו שמכבי נתניה הייתה .

בני הגיע הזמן לפזר את הערפל סביבך ולהודיע מה אתה מתכנן , אלו שטוענים שמחלקת הנוער צריכה רענון בתפקיד שלך אין להם קשר למכבי נתניה רק רצון לקבל משכורת , אני טוען שמכבי נתניה צריכה רענון בעמדה שלך רק אם אתה תוביל אותה מלמעלה , ואז למנות את נתי עזריה במקומך או כעוזר בבוגרים איתך .

בכל מצב רונן גבאי עונה הבאה גם פנוי גם אם לא תיקח את הבוגרים גבאי יכול בהחלט להיות המאמן הבא ....

חחחח חזרת לעצמך....
צודק אני רוצה משכורת....
27-Mar-2016, 9:18
הודעה: #4
דוד לא התכוונתי אליך חחחח אבל אם הבנת שזה נוגע אליך אז מי אני שאשבור לך את ההבנה שלך ?
סתם דוד חטב יש לך ניסיון בניהול מחלקת נוער ? היית שחקן מקצועני פעם ? כי את התפקיד הזה בנתיים רק בני לם יכול למלא בנתניה או ברוך חסן או עודד מכנס שיש להם ניסיון רב בתחום , הבעיה עם מכנס שהוא תמיד חשוד עם סוחר הילדים אני מאוד אוהב אותו אבל הבנתי שאצלו לא הכל זה מכבי נתניה לא יודע מה לחשוב עליו זה ממש שבר אותי כאוהד שרוף כמו ששנה שעברה שבר אותי שפיגלר
חבל ששחקני עבר הכי מפורסמים לא רואים את מה שיצחק לנד ז"ל ראה וזה טובת המועדון לפני הכל
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים