שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסידון לא ימשיך בנתניה בעונה הבאה
28-Feb-2016, 18:18
הודעה: #21
RE: אוסידון לא ימשיך בנתניה בעונה הבאה
(28-Feb-2016 17:15)פיליפצוק כתב:  הנזק הכלכלי שהוא ישאיר הוא כלום ושום דבר לנזק התדמיתי שהכלב הזה הולך להשאיר פה.
אני חושב שמאז אותה עונה בה המועדון הזה כמעט ירד לליגה השלישית, אני לא זוכר שפל מקצועי ותדמיתי כמו העונה הזו.

הנזק התדמיתי ששגב עשה היה גרוע יותר, למזלו היה לו את רועי דניאל שבגיבויו של יוסי מאור ובעזרתו של חברם רוני לוי הצליחו להציל את העסק. בכל הדרעק שאנחנו שוחים עכשיו אשם לא פחות גם אלי שגב, למרות ההלוואה שניתנה בתחילת העונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2016, 19:15
הודעה: #22
(28-Feb-2016 18:18)אלון כתב:  
(28-Feb-2016 17:15)פיליפצוק כתב:  הנזק הכלכלי שהוא ישאיר הוא כלום ושום דבר לנזק התדמיתי שהכלב הזה הולך להשאיר פה.
אני חושב שמאז אותה עונה בה המועדון הזה כמעט ירד לליגה השלישית, אני לא זוכר שפל מקצועי ותדמיתי כמו העונה הזו.

הנזק התדמיתי ששגב עשה היה גרוע יותר, למזלו היה לו את רועי דניאל שבגיבויו של יוסי מאור ובעזרתו של חברם רוני לוי הצליחו להציל את העסק. בכל הדרעק שאנחנו שוחים עכשיו אשם לא פחות גם אלי שגב, למרות ההלוואה שניתנה בתחילת העונה.

ממש לא! אוסידון כבר מזמן עקף את שגב.
שגב נפל בעסקיו וזה השליך ישירות על המועדון.
בתחילת השנה בזכות ההלוואה "התאפס" המועדון ואז הגיע הצ'וואה ובניהול סוג ז' הוא ריסק את המועדון מקצועית ותדמיתית (רווח תפעולי עלאק...)
אל תשרבב לי לפה את אלי שגב כסוג של נסיבה מקלה לצ'וואה, הוא 100% אשם במה שקורה כעת.
28-Feb-2016, 20:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2016 על ידי 21:01 אלון.)
הודעה: #23
(28-Feb-2016 19:15)פיליפצוק כתב:  
(28-Feb-2016 18:18)אלון כתב:  

ממש לא! אוסידון כבר מזמן עקף את שגב.
שגב נפל בעסקיו וזה השליך ישירות על המועדון.
בתחילת השנה בזכות ההלוואה "התאפס" המועדון ואז הגיע הצ'וואה ובניהול סוג ז' הוא ריסק את המועדון מקצועית ותדמיתית (רווח תפעולי עלאק...)
אל תשרבב לי לפה את אלי שגב כסוג של נסיבה מקלה לצ'וואה, הוא 100% אשם במה שקורה כעת.

לא התאפס ולא בטיח.
חלק אומרים שהחוב שהשאיר שגב הוא 12.5 וחלק 13, ניתנה הלוואה של 7.5 מיליון נותר חוב של בערך 6. מכאן נכנסים ספונסרים ותרומות שנכנסות כמו בכל שנה שהן חלק מהתקציב. אל תשכח גם ששגב החמוד שנקלע למשבר בעסקיו גמר את כל ההקצבות והתמיכות של העונה. את זה אף אחד לא מזכיר.
אל תשכח גם שבזכות הניהול המבריק של שגב פתחנו את העונה באיחור שהשליך גם על בניית הסגל.
כל זאת לא מנקה את אוסידון מניהולו הכושל אך עדיין הוא לא עוף מוזר במועדון שלנו.
שגב, לב ובלדב, אוסידון, מבחינתי כולם כושלים וכולם לא צריכים להיות כאן, כולם הביאו אותנו לאותה נקודה בדיוק. מי עם יותר נקודות ומי עם פחות, השורה התחתונה אותה שורה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
28-Feb-2016, 21:32
הודעה: #24
אלון,אתה לא רע בתור הדובר של אוסידון.
איזה 6 ואיזה בטיח?
12.5 במקור,10 גוייסו
נשארו 2.5
הקיצוצים שלי ינואר +המכירות אמורים להיות שווים יותר מ2.5,לפחות לפי הכותרות..
.סה"כ איזון כלכלי ולא תפעולי.
28-Feb-2016, 21:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2016 על ידי 21:58 אלון.)
הודעה: #25
(28-Feb-2016 21:32)אייל ס כתב:  אלון,אתה לא רע בתור הדובר של אוסידון.
איזה 6 ואיזה בטיח?
12.5 במקור,10 גוייסו
נשארו 2.5
הקיצוצים שלי ינואר +המכירות אמורים להיות שווים יותר מ2.5,לפחות לפי הכותרות..
.סה"כ איזון כלכלי ולא תפעולי.

לא דובר ובטח לא של אוסידון.
כל אחד זורק מספרים בכדי להצדיק את הצד שלו. מה שידוע זה שהיה חוב של 12.5 וניתנה הלוואה של 7.5, כלומר נותר חוב של 5. מכאן כל אחד מתחיל לשחק עם המספרים. אחד אומר שהעירייה נתנה עוד 2.5 והאמריקאים עוד 1.5 ותשובה כן או לא נתן ואייל סגל והספונסר ההוא והתורם ההוא. אך מה עם ההכנסות לטובת התקציב של העונה? מהיכן הם? האם חלקם הם לכיסוי ההלוואה? האם ההלוואה היא חלק מהתקציב? אני הלכתי כבר לאיבוד מכל המספרים.
מה שאני בא לאמר ששגב השאיר כאן בור שממנו אנחנו לא מצליחים לצאת.
בוא נאמר שאוסידון באמת היה מקבל שולחן נקי בלי הלוואה שצריך להחזיר ועם שחקנים שאפשר היה למכור כמו חן עזרא, מוגרבי, ימפולסקי, דגני, בן הרוש וכו... כמה לדעתך היה היום הגרעון אם בכלל?
ושוב, אני לא בעד אוסידון, הכישלון העונה הוא שלו והוא צריך לשלם, אך זה לא משהו שלא היינו רגילים אליו בשנים האחרונות.

28-Feb-2016, 22:05
הודעה: #26
אוסידון קיבל את המועדון במצב אופטימלי.
גרעון תזרימי מינימלי/עיריה תומכת/שולחן נקי/אוהדים תומכים/מתנדבים ברוב התפקידים התפעוליים/סמכות להחליט הכל בלי מחויבויות לאיש.
והוא לא השאיר אבן על אבן,הרס הכלללל.
כמו שכתבתי לפני 3 חודשים,גנבו לנו את הקבוצה.
28-Feb-2016, 22:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2016 על ידי 22:23 עידן444.)
הודעה: #27
אייל, ממה שאני מבין אוסידון גרם לאובדן הכנסות ו״פיצה״ על כך(באופן חלקי מאוד) במכירת החיסול שבוצעה בינואר והשאירה קבוצה שאפילו בלאומית לא שורדת. עם החבורה שהיתה כאן לפני ינואר אמרתי שגם בלאומית אנחנו מרכז טבלה. עם מה שיש היום אתה יורד ליגה גם מהלאומית.
לגבי בזבזנות- תהרוג אותי, לא רואה איפה הוא ביזבז. הרי אין כאן כלום... בושה שהשחקנים עוד לא באו להגיד לו שהם מוותרים על חצי מהכסף. איך קופמן אומר? זו גניבה ממעביד מה שהם עושים כאן העונה! הלואי שלא יוכל לשלם משכורת! מת לראות עם יהיה כאן שחקן אחד שיש לו פרצוף לבוא להתלונן!

Sent from my iPhone using Tapatalk
28-Feb-2016, 22:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2016 על ידי 22:28 אלון.)
הודעה: #28
(28-Feb-2016 22:05)אייל ס כתב:  אוסידון קיבל את המועדון במצב אופטימלי.
גרעון תזרימי מינימלי/עיריה תומכת/שולחן נקי/אוהדים תומכים/מתנדבים ברוב התפקידים התפעוליים/סמכות להחליט הכל בלי מחויבויות לאיש.

אוסידון קיבל את הקבוצה במצב נתון ללא שום נכס שהוא יכול לממש. קיבל את המועדון עם גרעון של בין 2.5-5 מיליון ₪, עוד לפני שבנה תקציב לעונה ולאחר ששגב ניצל את מקורות המימון של העונה על חשבון העונה שעברה (ואת זה אתה אמרת עונה שעברה).
לב ובלדב קיבלו את המועדון מיאמר עם מחלקת נוער בריאה, נכסים שאפשר לממש ואוהדים תומכים וכו...
לדעתי, לב ובלדב קיבלו את המועדון במצב פי עשר טוב יותר, אך מה עשו? לאן הגענו? בדיוק לאן שאוסידון מוביל אותנו, למרות שקיבלו מועדון במצב טוב יותר. איפה היית אז? למה לא צעקו אז לב ובלדב כישלון? למה לא החרימו משחקים? מה השתנה הלילה הזה משאר הלילות????

28-Feb-2016, 22:25
הודעה: #29

גנבו לך את הקבוצה לא לי....
עם כל קבלת ההחלטות הבעייתית של האיש הוא רק דורון אוסידון, לא דונאלד טראמפ....הוא לא מסוגל ולא יכול להעלים מועדון שהיה פה הרבה מאד זמן לפניו ויהיה פה עוד הרבה אחריו, הוא לא ימחק הסטוריה, הוא לא יעלים שושלת אדירה של שחקנים, הוא לא יפרק עשרות קבוצות ילדים ונוער, הוא לא יגרום לעשרות אלפים להפסיק לאהוד.
הוא בסה"כ אפיזודה שתחלוף ותשאיר פה עוד כתם על ההיסטוריה בדיוק כמו עוד כמה אנשים שעשו דברים דומים בעבר במועדון הזה.
28-Feb-2016, 22:28
הודעה: #30
(28-Feb-2016 22:24)אלון כתב:  

אוסידון קיבל את הקבוצה במצב נתון ללא שום נכס שהוא יכול לממש. קיבל את המועדון עם גרעון של בין 2.5-5 מיליון ₪, עוד לפני שבנה תקציב לעונה ולאחר ששגב ניצל את מקורות המימון של העונה על חשבון העונה שעברה (ואת זה אתה אמרת עונה שעברה).
לב ובלדב קיבלו את המועדון מיאמר עם מחלקת נוער בריאה, נכסים שאפשר לממש ואוהדים תומכים וכו...
לדעתי לב ובלדב קיבלו את המועדון במצב פי עשר טוב יותר, מה עשו? לאן הגענו? בדיוק לאן שאוסידון מוביל אותנו אליו. להם עוד היו נכסים שיכלו לממש ועדיין הביאו אותנו לליגה השנייה ולכדי פירוק. איפה היית אז? למה לא צעקו אז לב ובלדב כישלון? למה לא החרימו משחקים? מה השתנה הלילה הזה משאר הלילות????

העובדה שלא צעקו/החרימו אז אומרת שצריכים להמשיך כך גם עכשיו?
לא מבין את ההיגיון העקום שלך.
את האסון צריך להעיף ויפה שעה אחת קודם ואת הקודמים לא צריך להחזיר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים