שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 משחקים נגד יריבות בתחתית+רעננה ,חיפה , ת"א, באר 7
03-Feb-2016, 12:29
הודעה: #11
RE: 8 משחקים נגד יריבות בתחתית+רעננה ,חיפה , ת"א, באר 7
הקטע הניהולי כאן עלוב. היו חודשיים מנובמבר להיערך לשינוי משמעותי. לא עשו. עכשיו זה כוסות רוח למת.
בחודש ינואר היו צריכים לעשות את מה שעכשיו. כעת זה סתם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2016, 12:40
הודעה: #12
הבעייה בקטע הניהולי פה הוא קודם כל בבחירת המאמנים השנה (ובעיקר במאמן השני שהוחתם בלחץ הקהל והדריקטוריון), ומעבר לזה ,הבעייה היותר קשה היא ביד החופשית שניתנה למאמנים האלה. אפס בקרה , שום שאלה, מינימום בדיקה.
דורה הצביע על סיסאי - אוסידון מביא.
דורה רוצה את ווקוביץ - אוסידון מביא.
דורה רוצה את מרגוליס - אוסידון מביא.

והכי גרוע שברגע באמת שהיינו חייבים לפגוע בשחקנים אוסידון נתן את הגב המלא לראובן. אם הוא רק היה עובר על הפוסטים פה מהשנים האחרונות אולי היה חושב פעמיים לפני שמאשר לראובן משהו.

ועכשיו אולי זה מאוחר מידי אבל לוותר ולהרים ידיים זה תבוסתני ולא ספורטיבי. אין לי שום כאב על כל שחקן ששוחרר (ועוד ישוחרר...)
03-Feb-2016, 12:54
הודעה: #13
(03-Feb-2016 12:23)אופיר34 כתב:  אוהד (אמיתי) בחיים לא יחליף קבוצה .
שכירים שלא תורמים למקום העבודה מותר לפטר

(03-Feb-2016 11:58)עידן444 כתב:  ח'ברה,
לא יודע למה אתם מחפשים הגיון מקצועי במשהו.
רוצה להאמין שגם אוסידון כרגע לא חושב מקצועית כשהוא מביא את כל המושאלים האלה ועוד כמה שחקנים זולים(מניח שמאוד!!!).
כל החשיבה כעת היא כלכלית נטו.
מקווה שיש כאן אסטרטגיה ולא שליפה(מאוד ספקן לגבי זה אבל אולי באמת יש...) שאומרת:
1. לסיים את העונה עם גרעון מינימלי.
2. לשלב שחקנים צעירים בהדרגה, לא לבזות אותם בכל מיני תבוסות שיגרמו לצלקת, לא לפגוע בקבוצת הנוער שלא נמצאת בחוף מבטחים.
3. פועל יוצא של 2- מילוי השורות בשחקנים זולים(שאולי יהיו שיחוק) ומושאלים.

בהמשך למה שדוד חטב אמר- הייתי שמח שבמקום מושאלים יחזירו שחקנים כמו אביב עזריה ומנצור שנמצאים בליגות נמוכות וזה זמן טוב לתת להם הזדמנות אחרונה- אולי נמצא את הורדי שלנו.
למה בורלא וצחי אליחן עדיפים?

אולי כי קורצקי חושב שהם לא מתאימים ?? (ואל תכעס...)
תרשה לי לפקפק בהכרות המעמיקה של קורצקי...
את צחי אליחן הוא כנראה מכיר- אבל איך הוא תורם לי כמושאל עד סוף השנה?
או בורלא?
03-Feb-2016, 12:56
הודעה: #14
לדעתי השיקול היחידי בהחלפת חצי קבוצה הוא כלכלי ותו לא.
אין יותר מידי טאלנטים פנויים בינואר
הרבה שחקנים בכושר משחק לקוי (כי לרוב לא שיחקו יותר מידי)
לחבר את כולם לקבוצה לוקח זמן שאין

ובכל זאת צריך לעלות עם סגל בשבתות ועל כן כל הרכבת הזו.

אם השיקול לא היה כלכלי היה צריך להביא לכאן חלוץ ברמה ועוד קשר עושה משחק וזהו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Feb-2016, 13:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2016 על ידי 13:06 אופיר34.)
הודעה: #15
(03-Feb-2016 12:56)טל.מ כתב:  לדעתי השיקול היחידי בהחלפת חצי קבוצה הוא כלכלי ותו לא.

ברור שיש שיקול כלכלי ובמצב שנוצר זה גם לגיטימי ונכון.
מה שבטוח (והפעם אולי אפילו אתה תסכים..) המועדון לא מרים ידיים ולא מראה סימניי התפרקות כי אם הוא כן היה עושה את זה לא היית רואה פה רכבת טרנסאטלנטית ,היית רואה רכבת של שחקני בית ונוער.

ואתה באמת חושב שרק חלוץ ברמה וקשר עושה משחק היה עוזר ? קישור אחורי יש לך העונה ? מגן שמאלי יש ? בלם שני יש ? שוער מביא נקודות יש ?
03-Feb-2016, 13:09
הודעה: #16
(03-Feb-2016 12:40)אופיר34 כתב:  הבעייה בקטע הניהולי פה הוא קודם כל בבחירת המאמנים השנה (ובעיקר במאמן השני שהוחתם בלחץ הקהל והדריקטוריון), ומעבר לזה ,הבעייה היותר קשה היא ביד החופשית שניתנה למאמנים האלה. אפס בקרה , שום שאלה, מינימום בדיקה.

והכי גרוע שברגע באמת שהיינו חייבים לפגוע בשחקנים אוסידון נתן את הגב המלא לראובן. אם הוא רק היה עובר על הפוסטים פה מהשנים האחרונות אולי היה חושב פעמיים לפני שמאשר לראובן משהו.

ועכשיו אולי זה מאוחר מידי אבל לוותר ולהרים ידיים זה תבוסתני ולא ספורטיבי. אין לי שום כאב על כל שחקן ששוחרר (ועוד ישוחרר...)

ברק,מרגוליס,לוגסי,זגורי,חיימוביץ,איילה הגיעו על פי חוות דעת הסקאוט אוסידון(בייעוץ ועזרה צמודה של חבריו) ולא בטוח שלא פיספסתי נוספים שהגיעו/שוחררו מאוגוסט..
03-Feb-2016, 13:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2016 על ידי 13:48 טל.מ.)
הודעה: #17
8 משחקים נגד יריבות בתחתית+רעננה ,חיפה , ת"א, באר 7
(03-Feb-2016 13:05)אופיר34 כתב:  
(03-Feb-2016 12:56)טל.מ כתב:  לדעתי השיקול היחידי בהחלפת חצי קבוצה הוא כלכלי ותו לא.

ברור שיש שיקול כלכלי ובמצב שנוצר זה גם לגיטימי ונכון.
מה שבטוח (והפעם אולי אפילו אתה תסכים..) המועדון לא מרים ידיים ולא מראה סימניי התפרקות כי אם הוא כן היה עושה את זה לא היית רואה פה רכבת טרנסאטלנטית ,היית רואה רכבת של שחקני בית ונוער.

ואתה באמת חושב שרק חלוץ ברמה וקשר עושה משחק היה עוזר ? קישור אחורי יש לך העונה ? מגן שמאלי יש ? בלם שני יש ? שוער מביא נקודות יש ?

התרגלתי להסתפק במועט . אם היה כאן חלוץ רציני וקשר רציני שיבנה משחק כל הקבוצה לא היתה נראית ככה. כבר תקופה שיש כאן יאוש וכדור שלג אף חוליה לא סומכת על האחרת . אם היו יודעים שיש מי שיתן גולים היו משחקים משוחרר יותר. לגבי הרמת הידיים או לא .. לי נראה שכן ועוד איך כי להחליף את פירס ואולי סמילאניץ בקצה הספסל של בני יהודה והפועל תא (וזו סתם דוגמא ) ולמכור את שוינפלד ליריבה לתחתית אומר שהרימו ידיים ומנסים לרדת עם הראש למעלה .

אם לפירס למשל היה עם מי לשחק היית רואה את אותו השחקן של שנה שעברה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(03-Feb-2016 13:09)אייל ס כתב:  
(03-Feb-2016 12:40)אופיר34 כתב:  הבעייה בקטע הניהולי פה הוא קודם כל בבחירת המאמנים השנה (ובעיקר במאמן השני שהוחתם בלחץ הקהל והדריקטוריון), ומעבר לזה ,הבעייה היותר קשה היא ביד החופשית שניתנה למאמנים האלה. אפס בקרה , שום שאלה, מינימום בדיקה.

ברק,מרגוליס,לוגסי,זגורי,חיימוביץ,איילה הגיעו על פי חוות דעת הסקאוט אוסידון(בייעוץ ועזרה צמודה של חבריו) ולא בטוח שלא פיספסתי נוספים שהגיעו/שוחררו מאוגוסט..

בוא נתוודה - על ברק גם אתה שפעת המלצות ועל מרגוליס אני התמוגגתי. בפועל קיבלנו שתי עגלות.

03-Feb-2016, 14:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2016 על ידי 14:03 אופיר34.)
הודעה: #18
(03-Feb-2016 13:47)טל.מ כתב:  התרגלתי להסתפק במועט . אם היה כאן חלוץ רציני וקשר רציני שיבנה משחק כל הקבוצה לא היתה נראית ככה. כבר תקופה שיש כאן יאוש וכדור שלג אף חוליה לא סומכת על האחרת . אם היו יודעים שיש מי שיתן גולים היו משחקים משוחרר יותר. לגבי הרמת הידיים או לא .. לי נראה שכן ועוד איך כי להחליף את פירס ואולי סמילאניץ בקצה הספסל של בני יהודה והפועל תא (וזו סתם דוגמא ) ולמכור את שוינפלד ליריבה לתחתית אומר שהרימו ידיים ומנסים לרדת עם הראש למעלה .

אם לפירס למשל היה עם מי לשחק היית רואה את אותו השחקן של שנה שעברה.

זה שאתה מסתפק במועט אני יודע אבל זה שאתה מתכחש למה שאתה רואה בחודשים האחרונים זה כבר לא ברור לי.
פירס חושך מצריים מתחילת העונה וסמיליאניץ הלמלם עוד יותר. אתה אומר משהו בסגנון - אוקיי הם חלשים ,אבל אם אתה לא מביא את אוגו או אלברמן תשאר כבר איתם... אני אומר לא !
שינוי חייב להעשות כי הבעייה פה לדעתי היא יותר מנטלית ממיקצועית. העסק שבור פסיכולוגית ולא ניתן בזמן שנותר לרפא אותו. ונכון שלינגנה לא שיחק בהפועל אבל לא אתה ולא אני יודעים למה הוא לא שיחק ,ושנינו גם לא ראינו אותו לעולם ככה שאתה לא יכול להגיד שהוא פחות או יותר טוב. יש מספיק דוגמאות לשחקנים שלא שיחקו או לא פגעו בקבוצה X וחזרו לעצמם בקבוצה Y (אנטל, שכטר מכיר ??) .
לגבי בורלא - הוא עוד שחקן משלים ותו לא. לא בא על חשבון שחקן הרכב (ובוא לא נכנס עכשיו לוויכוח אם לא עדיף שחקן בית עליו)

מעבר לזה, היום עוד לא נגמר ואתה עדיין לא יודע איך זה יראה בסוף.

ולגבי שוינפלד - אמרתי את דעתי שמיקצועית אני לא מסכים עם השחרור המיידי שלו. כלכלית העיסקה מצוינת. מצד שני יגיע חלוץ אחר במקומו שלא בטוח שאנחנו מכירים. מי אמר שאי אפשר לפגוע גם איתו ??

תסלח לי אבל אין פה שום הרמת ידיים.
03-Feb-2016, 14:27
הודעה: #19
טל,לא טענתי דבר וחצי דבר על התאמה או אי התאמה של שחקן כזה או אחר.
התייחסתי "לדרך"..והגבתי לאמירה שהגיעו שחקנים שדורה ביקש..
וזה נכון שאישית מאוד אהבתי את החתמת ברק לוי וגם את ההחתמות של מרגוליס/לוגסי/איילה.
פחות התלהבתי מחידוש החוזה של עומר פרץ(בטח במחיר שננקב) ועוד פחות שהמוחתם הראשון היה טגה(ושוב במחיר כפול מעכו) ולמרות שסימיליאניץ הרשים מאוד במשחקו הראשון,חשבתי שזה לא נכון וצפוף מדי באותה עמדה לבזבז שני זרים+לוגסי ואת המעט כסף שיש צריך להשקיע בחלוץ,מאוד מאוד מאוד לא אהבתי את החתמת החלוצים המונטנגרים על פי דף באינטרנט,לא אהבתי את החתמת זגורי(במועד שהוחתם) ובעיקר כתודה לנותן "מחנה האימונים"....שלא נדבר על סגת חיימוביץ,שעד היום לא נפתרה.

אך מה שאני אוהב/לא אוהב ממש לא חשוב,מה שחשוב זה הדרך והניהול ובעיקר התוצאות(בכל התחומים).
03-Feb-2016, 14:39
הודעה: #20
כן ולא. פירס וסמיליאניץ לדעתי משחקים חלש כי הם עושים מעבר לתפקידם iואולי גם מנטרלים אחד את השני. בעולם שבו הורגלתי שאין כסף, את כל מה שיש לי הייתי שם על חלוץ וקשר התקפי, ולא נוגע בשאר. השאר לא כוכבים אבל הם לא ה-בעיה. כי אם אני מכניס לסגל לפני השחרורים את ערן לוי דיא וקאיודה זה פתאום נראה אחרת לגמרי נכון ? לכן אם אני מסכם, רובו של השחרור הוא כלכלי, ואני מניח שהרימו ידיים ורוצים לרדת בכבוד.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים