שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסידון תיזהר לא לעשות טעות ולשחרר עכשיו את ארון שוינפלד
28-Jan-2016, 19:16
הודעה: #11
RE: אוסידון תיזהר לא לעשות טעות ולשחרר עכשיו את ארון שוינפלד
יש לו גירעון של 5 מיליון שקל לסגור עד תום העונה וזה מה שעומד כרגע לנגד עיניו וגם לנגד העירייה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jan-2016, 19:22
הודעה: #12
אז למה הביא את קורצקי ? למה הוא במומ עם עוד שני שחקנים ? כדי לסתום לנו את הפה ? לעשות כאילו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Jan-2016, 19:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jan-2016 על ידי 19:26 זאב רווח.)
הודעה: #13
פיליפצ'וק משמע שהוא מודה שירדנו ליגה אם עשה את הטעות הזאת

אין יותר ביזיונר מהטמבל הזה

ואין יותר ביזיונרית מראש עיר שממנה אוהד קבוצה אחרת לקבוצת העיר שלה

עוד יצטרכו לבדוק טוב טוב מה הקשר היה בכלל להביא את אוסידון האסון למכבי נתניה ומה הקשר שלו למרים פיירברג

כשאמרתי לכם מתחילת העונה שהוא אסון לא שמעתם לי ליכלכתם עלי מפה ועד הודעה חדשה עכשיו אולי פעם אחת תקשיבו לאוהד שיש לו יום אחד יותר ניסיון בקבוצה הזאת מכם , כל מה שהיה עם אוסידון העונה ועם מרים פיירברג צריך להיחקר ביחידת להב 433 ולא בתחנת משטרת נתניה וזהו לא אוסיף לומר עוד בענין דבר
28-Jan-2016, 19:28
הודעה: #14
יופי גבר.. כולם אמרו ואתה בראשם

28-Jan-2016, 19:57
הודעה: #15
אין קשר לגבר ואין קשר לאמרתי לכם

כשאייל סגל אמר לפני 3 חודשים : "גנבו לנו את הקבוצה " כעסתי עליו כי הוא היה בפנים שתק ולא דיבר בכלל
שים ותבין
שלומי דורה ביקש התחנן לחלוץ היה את אזולאי בהפועל תל אביב אבל הפועל שיחררה אותו לאחותה הפועל סכנין , לאור יחסי הידידות שלא לומר האהבה בין אוסידון ויצמן וכבירי הייתי קורא לזה במקום אוסידון בגידה בחברות אבל אוסידון הביא " פיצוי" לנתניה את ישראל זגורי ..... חלוץ ??? לא עוד קשר .... למה קשר ? כי הוא היה מיותר בהפועל תל אביב אז היה צורך לשחרר לחברים את הלחץ שלשלם לו משכורת או שחרור ....

חודשיים ולהפועל לא הולך במיוחד בקישור האחורי אז מה עושים ? מבקשים את פירס ...אבל ה" קהל " מתנגד
הפכנו לקבוצת בת של הפועל תל אביב ולא בגלל כסף

איזה היגיון יש בעיסקה הזאת ? פאדי נג'אר שחקן נבחרת הנוער מכבי תל אביב מציעה עליו מליון שקל + אופציה סך הכל אופציה לרכוש את ארון שוינפלד בעתיד לא רכישה שוב רק אופציה להיות ראשונים .... אבל אנחנו מוותרים על חלוץ טוב או חרא מוותרים על שחקן הנוער הכי טוב בארץ בעמדה שלו תמורת הכיף להיות עם דודו ביטון 4 חודשים חינם ועוד 900 אלף שקל ....

אני לא יודע חשבון אבל לימדו אותי ששחקן + מליון שקל ומכירה עתידית של אופציה = הרבה יותר ממכירת 2 שחקנים לצמיתות ב 900 אלף שקל אבל קבלת שחקן שלא רוצה לשחק במכבי נתניה בכלל

המלחמה נשארה בין מרכזי הפועל ומכבי גנבו אותנו הפועל ואנחנו אפילו לא מודעים לכך
28-Jan-2016, 20:02
הודעה: #16
(28-Jan-2016 19:22)טל.מ כתב:  אז למה הביא את קורצקי ? למה הוא במומ עם עוד שני שחקנים ? כדי לסתום לנו את הפה ? לעשות כאילו ?

קורצקי חצי מהשכר ממומן ע"י הפועל פ"ת.
דודו ביטון ממומן ע"י הפועל ת"א.
זרים חדשים? קודם שיחתמו ובאיזה עלות ואז נדבר, לדעתי מדובר בספינים.
28-Jan-2016, 20:07
הודעה: #17
נכון פיליפצ'וק רק עכשיו ירד לך האסימון שמדובר בספינולוג שמתחמן את עצמו כי האוהדים לא פראיירים
28-Jan-2016, 20:34
הודעה: #18
משה לא קשור העלות. קשור העיתוי. חודש יקח להם להתאקלם לא ? שוינפלד צריך להיות נקודת השינוי פה ומה ? מוכרים אותו ליריבה לירידה. מדהים.

28-Jan-2016, 21:07
הודעה: #19
מדהים שאתה חמום מוח. זה מה שמדהים..
אותי מפחיד יותר פירוק מירידת ליגה איך זה??
אותי מדהים שאתה לא מסוגל לעצור רגע ולהסתכל על כל התמונה.
אותי מדהים שאתה יורה לכל כיוון עוד לפני שנסגרה העיסקה?
אותי מדהים שלפני חודש וחצי כבר סגרת את הירידה שלנו וביקשת להריץ שחקנים לשנה הבאה ועכשיו נהיית האופטימיסט המושבע שמפנטז על הישארות.

דבר אחד לא מדהים אותי, שאתה כמו הפרובוקטורים הכי רדודים רק מחכה עם העט המושחזת לעוד איזה סערה בכוס מים שתוכל לצאת על כל העולם ואשתו. זה לא מדהים אותי.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
28-Jan-2016, 21:18
הודעה: #20
אותי מדהים שאדם שקורא לעצמו אוהד, שסבא שלו היה ממנהלי המועדון מתנהג כמו אחרון אומרי ההן, כבר שנה שלישית ברציפות לעולם לא חשב מחשבות משלו ותמיד רק הנהן בראש. לא מנסה לשכנע אותך חבל על המילים. אם לא נראה לך הזוי דפוק מכור חסר הגינות ספורטיבית שיום לפני משחק הפאקינג הזדמנות אחרונה כשסוף סוף החלוץ שלך אולי! יעשה את ההבדל שיפתח שביב של סיכוי להשאר, היור המהולל שלך , שכולו הפועל תא, שקיבל כספים מהפועל למחנה האימונים , שהעביר את הדוברת להפועל, שניסה לעזור להפועל להשתחרר מהחוזים של זגורי לינגאנה אנאטל וזה רק מה שאנחנו יודעים, מעביר את החלוץ שלך, זה שחיפשת שנה, ביחד עם עוד שחקן נוער, להפועל.. ולא סתם הפועל. לא הפועל שנאבקת על האליפות .. הפועל שנאבקת על הירידה !! הפועל שתפגוש בפלייאוף התחתון, זו שאולי תקבור אותך.. אם אתה לא רואה שזה פגום שזה הזוי שזה מסריח ועוד מי יודע על איזה כסף מדובר ..200 אלף דולר פלוס ביטון שלא שיחק כמה חודשים ולא כבש שנתיים, אז באמת חבל על המילים. יש לך הגיון מוזר משלך שאכשהו אף אחד לא מבין. תהנה ותקרא לי באיזה שמות שאתה רוצה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים