מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוסידון תיזהר לא לעשות טעות ולשחרר עכשיו את ארון שוינפלד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
אני מברך על העיסקה כשהיא טובה למכבי נתניה
אבל אם יתברר ששחררת עכשיו את ארון שוינפלד בשביל לכסות על הנזקים שעשית מבחינה כספית ובכך סגרת את האפשרויות להינצל מירידה אז תתכונן לסערה שתבוא בעקבותיה

דבר ראשון אני מאוכזב שלא הבאת את ראדוניץ' זה פעם רביעית העונה שאשר אלון עושה ממך וממכבי נתניה פורפרה במקום להביא את ראדוניץ' ולחזק את ההתקפה אתה פשוט מחפש כל הזמן את האינטרס של הפועל תל אביב במקום את האינטרס של מכבי נתניה

איך זה ייראה מבחינתך שראש העיר מתאמצת להכשיר שחקן כעולה חדש בזמן שמכרת אותו עוד לפני שעזר לקבוצה להישאר בליגה ? פשוט הזוי אז הנה אומרים לך לפני עוד טעות ....

ניצחון על סכנין ואפשר לבוא עם קצת בטחון מול באר שבע אל תהרוס את שארית הסיכוי שנשאר
לא, הוא משחרר אותו בגלל שהוא מפליץ בחדר הלבשה.
(28-Jan-2016 15:59)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא, הוא משחרר אותו בגלל שהוא מפליץ בחדר הלבשה.

אם כך אז הסיבה מוצדקת.
(28-Jan-2016 16:00)אלון כתב: [ -> ]
(28-Jan-2016 15:59)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא, הוא משחרר אותו בגלל שהוא מפליץ בחדר הלבשה.

אם כך אז הסיבה מוצדקת.

נחנקנו כבר נחנקנו!
לדעתי אוסידון הוא גאון. עוד אף ראש קבוצה לא הביא שחקן ששיחק 10 דקות ושם אותו למכירה פומבית. במקומו הייתי פותח startup על זה. עוד 5 החתמות כאלה וכל בעיות התקציב נעלמות. ותחשבו על זה
אם זה היה לפני תחילת העונה ניחא אבל אם זה שחקן שיכול להשאיר אותנו ליגה אז אסור עכשיו לשחרר גם לא תמורת דודו ביטון שחקן שלא רצה לשחק בנתניה
מי שלא מבין את הבעיה שאוסידון גורם פה עכשיו לא מבין את גודל הבור שהוא חפר. זה לא ביזיון זה האימאמא של הביזיונות, וכל השחקנים עכשיו שהוא מביא בשקל תשעים שיכנסו לכושר משחק במרץ הם סוג של בדיחה .. המועדון הזה פשוט מעביר תחושה של מיאוס.

Sent from my iPhone using Tapatalk
כל מה שקורה העונה במכבי נתניה יכנס לסיפרי ההסטוריה בפרקים המחפירים ביותר!

על 2 מיליון ש״ח חלמתי...
איכסססס

זהו אוסידון חתם על הירידה של נתניה סופית שינפלד עבר להפועל יום לפני המשחק הכי חשוב שלנו תודה רבה חסכת לי להגיע בשבת ותודה לך מרים הבושה הזו על הראש שלך

גם לדעתי. היום ירדנו ליגה. אוסידון גמר אותנו ולדעתי לא יזכה לעוד יום אחד של שקט. אין לו מה לחפש כאן יותר!
הוא גם לא סופר אף אחד. אפילו לא למראית עין- אחרת היה עושה הכל כדי לסגור עם ג׳ורדי ולא עם הפועל. לדעתי עושה דברים בכוונה. אין לי הסבר אחר.

עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's