שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד ינואר...
07-Jan-2016, 23:48
הודעה: #421
RE: עד ינואר...
(07-Jan-2016 19:38)עידן444 כתב:  
(07-Jan-2016 18:05)ORENARIEL כתב:  
(05-Jan-2016 13:47)עידן444 כתב:  
(05-Jan-2016 13:23)ORENARIEL כתב:  הליגה שלנו מתחילה מהיום.. סוף סוף יהיו לנו התקפיים נורמלים..

חושש שהחלק האחורי נשאר מופקר. לא הגיע מחליף לחיימוביץ׳. וסימן שאלה גדול לגבי מגן שמאלי- ללא ספק העמדה החלשה ביותר שלנו אם נשים את בעיית כיבוש השערים בצד. בגלל הבעיות מקדימה אנשים לא שמים לב כמה אנחנו סובלים מהעמדה הזו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

החלק האחורי נשאר אותו הדבר רק נקווה שלא יהיו לנו טעויות קריטיות בהגנה..
גם ככה ההתקפות של היריבות גרועות ובקושי מאיימים על השער.. וכל שחקן כמעט יכול לעשות את העבודה בהגנה

פורסם שעטר הולך לפתוח עם:
בנבנשתי , פירס
מרגוליס , חמזה
טיאגו , כהן

(זה לא חלום.. סוף סוף יש לנו חלוצים אמיתיים בהרכב.. ולא ממלאי מקום)

הרכב התקפי ביותר... השאלה איך יהיה התיאום של השחקנים החדשים עם המלחמה ומשחק הלחץ .. למרות שאיציק כהן נחשב לשחקן נשמה שמשקיע בכל משחק..

טיאגו כנראה יהיה אחראי על הקרנות והכדורים החופשיים..

אתה אומר את זה מתוך ידע\התרשמות שהוא יודע לקחת כדורים נייחים או שהוא יודע כמו שבארי יודע? ככה ככה...

עידן לפי הסרטונים טיאגו בועט את הבעיטות החופשיות גם בעונה הזו ובעונה שעברה ב-2 המועדנים...
אם לא ראית את הסרטונים אז הם נמצאים בעמוד 30 באשכול הזה..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jan-2016, 23:58
הודעה: #422
עד ינואר...
ראיתי חלקית. אני חושב שהסרטון נפתח בבעיטה חופשית אחת.

08-Jan-2016, 0:03
הודעה: #423
(07-Jan-2016 23:58)עידן444 כתב:  ראיתי חלקית. אני חושב שהסרטון נפתח בבעיטה חופשית אחת.

אז תראה את כל שלושת הסרטונים שיש שם..
08-Jan-2016, 0:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2016 על ידי 0:09 אלדד.)
הודעה: #424
להפועל חיפה יש את ההגנה הכי גרועה בליגה ספגה 26 שערים ויש לה התקפה טובה 18 שערים צריך להיזהר וכל מי שאמר שיש לנו הגנה טובה ספגנו כבר 20 שערים ואפילו כפר סבא ספגה פחות מאיתנו 19 שערים ההתקפות הכי גרועות זה נתניה הפועל עכו הפועל ת"א וכפר סבא כל אלה הבקיעו פחות מ11 שערים
08-Jan-2016, 0:16
הודעה: #425
עד ינואר...
(08-Jan-2016 0:08)אלדד כתב:  להפועל חיפה יש את ההגנה הכי גרועה בליגה ספגה 26 שערים ויש לה התקפה טובה 18 שערים צריך להיזהר וכל מי שאמר שיש לנו הגנה טובה ספגנו כבר 20 שערים ואפילו כפר סבא ספגה פחות מאיתנו 19 שערים ההתקפות הכי גרועות זה נתניה הפועל עכו הפועל ת"א וכפר סבא כל אלה הבקיעו פחות מ11 שערים

אפילו כ״ס ספגה פחות? איך לא? הקבוצה הזו מחנה שני אוטובוסים ברחבה. כמו עכו. הבושה היא איך הקבוצות האלה כבשו יותר מאיתנו... מזה שהן סופגות פחות אני לא מתפלא... לא רואה מצב שבלם שלהם נשאר מופקר כמו ירין חסן מול החלוץ הבהמה של ק״ש שפשוט דרס אותו סטייל קיויו נגד משומר(בשער הזה אני פחות מאשים את ירין- מקווה שאת האחרים כעונש הוא ראה שוב ושוב ושוב ושוב כדי להבין שככה לא נראה בלם אפילו בליגה א׳).

08-Jan-2016, 0:38
הודעה: #426
עד ינואר...
(08-Jan-2016 0:16)עידן444 כתב:  
(08-Jan-2016 0:08)אלדד כתב:  להפועל חיפה יש את ההגנה הכי גרועה בליגה ספגה 26 שערים ויש לה התקפה טובה 18 שערים צריך להיזהר וכל מי שאמר שיש לנו הגנה טובה ספגנו כבר 20 שערים ואפילו כפר סבא ספגה פחות מאיתנו 19 שערים ההתקפות הכי גרועות זה נתניה הפועל עכו הפועל ת"א וכפר סבא כל אלה הבקיעו פחות מ11 שערים

אפילו כ״ס ספגה פחות? איך לא? הקבוצה הזו מחנה שני אוטובוסים ברחבה. כמו עכו. הבושה היא איך הקבוצות האלה כבשו יותר מאיתנו... מזה שהן סופגות פחות אני לא מתפלא... לא רואה מצב שבלם שלהם נשאר מופקר כמו ירין חסן מול החלוץ הבהמה של ק״ש שפשוט דרס אותו סטייל קיויו נגד משומר(בשער הזה אני פחות מאשים את ירין- מקווה שאת האחרים כעונש הוא ראה שוב ושוב ושוב ושוב כדי להבין שככה לא נראה בלם אפילו בליגה א׳).

לזה בדיוק התכוונתי באחת התגובות שלי. אנחנו לא יודעים לשחק כמוהן ולכן אנחנו במצב קשה, כך גם היה בעונת הירידה הקודמת. זה שעטר יעלה במערך התקפי ואולי סוף סוף נבקיע שער, לא יעזור במידה ונעקץ פעמיים.
אין לי בעיה (לפחות העונה) לחיות מכוער או למות יפה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
08-Jan-2016, 0:57
הודעה: #427
עד ינואר...
(08-Jan-2016 0:38)אלון כתב:  
(08-Jan-2016 0:16)עידן444 כתב:  

לזה בדיוק התכוונתי באחת התגובות שלי. אנחנו לא יודעים לשחק כמוהן ולכן אנחנו במצב קשה, כך גם היה בעונת הירידה הקודמת. זה שעטר יעלה במערך התקפי ואולי סוף סוף נבקיע שער, לא יעזור במידה ונעקץ פעמיים.
אין לי בעיה (לפחות העונה) לחיות מכוער או למות יפה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אנחנו איפה שאנחנו כי אנחנו לא כובשים. נקודה.

08-Jan-2016, 9:55
הודעה: #428
עידן צריך לא רק לכבוש אלא שגם כולם יעשו הגנה
תכבוש שער ותעשה הגנה תכבוש עוד אחד ותעשה הגנה
לא רק לעלות באיבוד עשתונות לשחק חכם לחשוב רק על 3 הנקודות לא על כמות השערים

את המשחק הזה מנצחים וזהו מצמצמים הפער ל 3 נקודות
08-Jan-2016, 10:12
הודעה: #429
עד ינואר...
(08-Jan-2016 9:55)זאב רווח כתב:  עידן צריך לא רק לכבוש אלא שגם כולם יעשו הגנה
תכבוש שער ותעשה הגנה תכבוש עוד אחד ותעשה הגנה
לא רק לעלות באיבוד עשתונות לשחק חכם לחשוב רק על 3 הנקודות לא על כמות השערים

את המשחק הזה מנצחים וזהו מצמצמים הפער ל 3 נקודות

כולם עושים הגנה גם היום.
הבעיה היא כמות השערים העלובה שלנו.
מודה שאני לא אוהב את ההרכב ההתקפי.

08-Jan-2016, 10:24
הודעה: #430
אם יעשו מהחלוץ עד הבלם הגנה וירדפו אחרי הכדור וילחצו כולם ביחד 95 דקות אז עטר צודק גם קשר אחורי אחד מספיק
אבל אם חלילה שחקן אחד בלבד מוריד לשניה את הרגל מהגז בלחץ זה סכנה גדולה

במציאות צריך לתקוף כל הזמן את הכדור ולהיזהר מהמתפרצות
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים