שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד ינואר...
16-Dec-2015, 0:58
הודעה: #141
עד ינואר...
(16-Dec-2015 0:30)טל.מ כתב:  מה זה משנה טוב או פחות טוב. זו לא קבוצת כדורגל. הקבוצה לא מסוגלת להבקיע פאקינג שער שלא לדבר על לנצח.

Sent from my iPad using Tapatalk

על איזה שער אתה מדבר ? שיטה מטופשת במשך שלושים דקות לבעוט הכדור לשמים אולי סיסי יעשה משהו ואז להחליף אותו אבל אז מתברר שאין כלום אין מסירה אין קישור אין שיטה הכול מיקרי הכול סתם איך יכבשו היום שיחקנו מחצית ראשונ נגד קונוסים וגם לא הצלחנו לעשות שתי מסירות הרמה של השחקנים שדורה הביא נמוכה מאוד מאוד ואני לא רואה איך נשאר

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Dec-2015, 14:07
הודעה: #142
RE: עד ינואר...
סיסאיי יחתך בינואר.. כנראה יגיע זר במקומו, איציק כהן, אלון תורג'מן ועוז ראלי מועמדים

אם נמשיך לשחק כמו אתמול ויהיה לנו חלוץ נורמלי והתקפה סבירה אז המצב יהיה טוב מאוד..
16-Dec-2015, 14:42
הודעה: #143
עד ינואר...
אלון תורג'מן יוותר על משכורת בחיפה תמורת רבע מזה בנתניה פלוס מקום אחרון ? עוז ראלי רץ לעזוב את מכבי תא ? השמות האלה לא רלוונטיים לדעתי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Dec-2015, 15:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Dec-2015 על ידי 15:27 עידן444.)
הודעה: #144
עד ינואר...
הם לא רלוונטים אם יהיו הצעות אחרות אטרקטיביות, וביננו? לשחקנים שהקריירה שלהם חשובה להם ואוהבים באמת את המשחק- נתניה גם בליגה שניה מבחינת אתגר וחשיפה עדיפה על חצי ליגה בליגה פח הזו. בנתניה בלאומית התקשורת מתעסקת יותר מאשר ברעננה,עכו,כ״ס,סכנין,בני יהודה, מכבי פ״ת,ק״ש ואשדוד ביחד ואני גם לא בטוח שרוב הקבוצות האלה יכולות לשלם יותר.
אם הם מעדיפים להמשיך לבלות בקצה הספסל בקבוצות שלהם- תוך שנה שנתיים הם גומרים את הקריירה.

16-Dec-2015, 15:42
הודעה: #145
עד ינואר...
אין יותר מידי שחקנים שהקריירה שלהם חשובה להם. מה שחשוב הוא הכסף והוא בלבד . הרומנטיקה מתה.

17-Dec-2015, 8:37
הודעה: #146
יפה טל.מ סוף סוף ירד לך האסימון
17-Dec-2015, 11:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Dec-2015 על ידי 11:29 ORENARIEL.)
הודעה: #147
אוסטין אמוטו הניגרי שהיה מועמד להגיע אלינו פתח בהרכב של ק"ש אתמול...
17-Dec-2015, 11:33
הודעה: #148
עד ינואר...
(17-Dec-2015 8:37)זאב רווח כתב:  יפה טל.מ סוף סוף ירד לך האסימון

ירד לי ממזמן . חבל שלך לא יורד האסימון לגבי לם ותקוה שאין לי מושג מאיפה הבאת את הרעיון הזה ... האחד לא רוצה קשר עם כדורגל כבר שנים והשני מתחבא במחלקת הנוער בעוד שאם היה רוצה היה יכול להיות מאמן בוגרים ממזמן, לאו דווקא בנתניה . כנראה שהוא מכיר במגבלות שלו .

17-Dec-2015, 11:36
הודעה: #149
(17-Dec-2015 11:33)טל.מ כתב:  
(17-Dec-2015 8:37)זאב רווח כתב:  יפה טל.מ סוף סוף ירד לך האסימון

ירד לי ממזמן . חבל שלך לא יורד האסימון לגבי לם ותקוה שאין לי מושג מאיפה הבאת את הרעיון הזה ... האחד לא רוצה קשר עם כדורגל כבר שנים והשני מתחבא במחלקת הנוער בעוד שאם היה רוצה היה יכול להיות מאמן בוגרים ממזמן, לאו דווקא בנתניה . כנראה שהוא מכיר במגבלות שלו .

יש לו אסימון בכלל???
17-Dec-2015, 11:41
הודעה: #150
(16-Dec-2015 14:42)טל.מ כתב:  אלון תורג'מן יוותר על משכורת בחיפה תמורת רבע מזה בנתניה פלוס מקום אחרון ? עוז ראלי רץ לעזוב את מכבי תא ? השמות האלה לא רלוונטיים לדעתי.

אם אתה תורג'מן, מה היית עושה בינואר?
איפה יש קבוצה שרוצה אותך וגם תעמוד בשכר?

כנראה חיפה תשתתף בשכר שלו, הרי אם הוא לא ימצא קבוצה היא תצטרך לשלם לו עד סוף העונה בלי שישחק
אלא אם כן יש לו סעיף יציאה בינואר.. האם לסיסיי יש סעיף כזה? כי נתקשה מאוד למצוא לו קבוצה.. אולי בליגה לאומית
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים