שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פחות אבל עוד כואב
29-Nov-2015, 13:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 14:15 עידן444.)
הודעה: #41
RE: פחות אבל עוד כואב
"נשאר חלוקים על ג'אברין. לדעתי לא תרם כלום למשחק ואני גם בטוח שאם הוא היה שחקן מושאל ממכבי חיפה היית כותב דברים אחרים."

ברור שהייתי כותב דברים אחרים!
אתה כנראה ממשיך להתעקש לא להפנים את ההבדל בין רצוי למצוי...

אם אתה מצפה משחקן חיזוק שאתה מביא בהשאלה ממכבי חיפה שעולה לך לפחות 50-80 אלף דולר ויותר את מה שאתה מצפה מילד בן 17 שעולה לראשונה בחייו למשחק בוגרים מול 20,000 צופים בסמי עופר- יש לך בעיה קשה ידידי והדיון הזה באמת במבוי סתום...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Nov-2015, 14:02
הודעה: #42
(29-Nov-2015 12:44)פיליפצוק כתב:  עטר מנסה לגלות שחקנים מהסגל הרחב במקום המזבלה האימפונטנטית הקיימת, ממש פשע מה אני אגיד לכם.
יאיר זיו מבחינתי אתמול הרוויח את המקום שלו בהרכב למשחק נגד עכו ואם ימשיך כך גם עד סוף העונה מבחינתי.
גם ג'בארין ראוי לצ'אנס נוסף מול קבוצה שנתגונן מולה פחות, אבל אופיר34 עדיין חושב שאפשר להוציא משהו מהעגלות/סוסים מתים/אימפוטנטים כמו סמילאניץ', אבידור ומרגוליס.

שמע משה, עם כל הכבוד לא יתכן שתתהפך פתאום עם "האני מאמין" שלך רק בגלל שהמאמן שאתה כל כך מעריץ נמצא היום במכבי נתניה.

פתאום "העגלות" של מחלקת הנוער נהפכו לשחקנים ראויים
פתאום שחקני הבית ,שחודשים אתה טוען שלא מתאימים ,צריכים לקבל צ'אנס
פתאום אין לך טענות על צורת המשחק של הקבוצה
פתאום כל חילוף בינגו
פתאום יש אחווה ושלום והכל רגוע בחדר הלבשה

נו באמת, קצת "גילוי נאות" לא יזיק.
זה באמת זה קצת שקוף התמיכה הבלתי מסויגת שכולם פתאום מקבלים ממך.
29-Nov-2015, 14:14
הודעה: #43
אגב, שוב נישדדנו אתמול ע"י השופט...
קיבלתי תמונה ברורה(דווקא מאוהד ב"ש ולא שלנו) שהכדור של טוואטחה עבר את הקו.
29-Nov-2015, 14:17
הודעה: #44
(29-Nov-2015 14:14)עידן444 כתב:  אגב, שוב נישדדנו אתמול ע"י השופט...

https://www.facebook.com/mhfc1/?fref=nf
לא נשדדנו למרות שגם אני חשבתי כך...
29-Nov-2015, 14:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 14:18 פיליפצ'וק.)
הודעה: #45
קודם כל, אני מעולם לא הייתי נגד שחקני בית שקיבלו צ'אנס והוכיחו את עצמם, אל תעשה ממני מה שאני לא, זה קודם כל.
אני כן הייתי נגד כאלה שקיבלו ולא הוכיחו ובכל זאת רצו להישאר פה (מנצור, כחלון, שריקי ועוד ועוד)
יאיר זיו קיבל אתמול צ'אנס ולא פישל, זכאי לצ'אנס נוסף נגד עכו.
ג'אברין היה בסדר, שווה משחק נוסף.
אתה לעומת זאת, ממשיך במנטרה שלך של בואו נמשיך לנסות לחלוב מהעגלות האלה שמלכתחילה כף רגלם לא היתה צריכה לדרוך פה (אבידור) או בשחקנים שגם לא טובים וגם לא מחויבים (מילאן)
29-Nov-2015, 14:24
הודעה: #46
(29-Nov-2015 14:17)אלון כתב:  

יכול להיות שקיבלתי תמונה מזוייפת...
29-Nov-2015, 14:46
הודעה: #47
(29-Nov-2015 14:24)עידן444 כתב:  
(29-Nov-2015 14:17)אלון כתב:  

יכול להיות שקיבלתי תמונה מזוייפת...

רצות הרבה כאלה...
29-Nov-2015, 15:25
הודעה: #48
לפי פרימו הוא גם קיבל את התמונה הזאת והלך לחדר הווידאו שם לא רואים בברור אם הכדור עבר את הקו או לא מאוד גבולי. לא רואים בברור.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Nov-2015, 15:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 15:46 אופיר34.)
הודעה: #49
(29-Nov-2015 13:59)עידן444 כתב:  "נשאר חלוקים על ג'אברין. לדעתי לא תרם כלום למשחק ואני גם בטוח שאם הוא היה שחקן מושאל ממכבי חיפה היית כותב דברים אחרים."

ברור שהייתי כותב דברים אחרים!
אתה כנראה ממשיך להתעקש לא להפנים את ההבדל בין רצוי למצוי...

אם אתה מצפה משחקן חיזוק שאתה מביא בהשאלה ממכבי חיפה שעולה לך לפחות 50-80 אלף דולר ויותר את מה שאתה מצפה מילד בן 17 שעולה לראשונה בחייו למשחק בוגרים מול 20,000 צופים בסמי עופר- יש לך בעיה קשה ידידי והדיון הזה באמת במבוי סתום...

נו מספיק כבר עם הרצוי והמצוי הזה . הבנו אותך כבר לפני חודשיים.

אני לא מצפה מילד בן 17 לשום דבר. אני מצפה ממאמן להשתמש בכלים שיש לו בצורה האופטימלית ביותר מבלי לערב שיקולים שיווקיים ולא מקצועיים.
אז אין לי בעייה שזיו קיבל את ההזדמנות כי באמת היינו צריכים יותר נחישות ולחימה במרכז המגרש, אבל לעלות עם חלוץ בן 17 שגם בנוער לא שיחק לאחרונה כשאבידור נמצא בסגל שלך ,זה לא לעניין מבחינתי.

ואני גם לא מצטרף לעליהום הזה שיש על אבידור כי מכל הרכש שהגיע לפה היחידי שבכל משחק ששיחק נתן את הנשמה ועשה עבודה זה אבידור. הלוואי שמרגוליס היה רץ חצי מהקילומטרז' שאבידור עושה.

וכן, עכשיו כמה יקפצו שאבידור צריך להמדד בכמות השערים שיבקיע. אז נכון, סקורר ענק הוא לא, והוא מחמיצן לא קטן, אבל שוב אני מעדיף כאלה על כאלה ש 90 דקות אתה לא מרגיש שהיו במשחק.

הבעיה שלך זה שמבחינתך אתה מצפה שהקבוצה תפגע בול בכל שחקן חיזוק שתביא. מבחינתך אין דבר כזה ליפול עם רכש. מבחינתך אם נפלת עם הרכש עשית פשע בעצם זה שמלחתחילה בחרת להביא את הרכש הזה. אז לא, זה לא עובד ככה.

שבונים קבוצה ובוחרים איזה רכש להביא מסתכלים על הרבה פרמטרים ,ואף פעם אין שום ערבות ששחקן בעל פוטנציאל שקיבל המלצות מאנשי כדורגל יצליח גם אצלך. זה לא עובד ככה. לא תמיד הכל מתחבר.
וכן ,על הנייר לפחות כל מי שהובא לפה הובא כי לדעת אנשי המקצוע אצלך בבית לא היה מישהו אחר שיכול היה לבצע את העבודה באותה רמה לפחות.

זה לא משחק בפלייסטיישן שאתה בוחר שחקנים ויודע בדיוק מה תקבל. לפעמים המציאות טופחת על פניך ואתה לא מקבל מה שציפית לקבל. אלה החיים, במיוחד לקבוצה מוגבלת כלכלית כמונו.

(29-Nov-2015 14:17)פיליפצוק כתב:  קודם כל, אני מעולם לא הייתי נגד שחקני בית שקיבלו צ'אנס והוכיחו את עצמם, אל תעשה ממני מה שאני לא, זה קודם כל.
אני כן הייתי נגד כאלה שקיבלו ולא הוכיחו ובכל זאת רצו להישאר פה (מנצור, כחלון, שריקי ועוד ועוד)
יאיר זיו קיבל אתמול צ'אנס ולא פישל, זכאי לצ'אנס נוסף נגד עכו.
ג'אברין היה בסדר, שווה משחק נוסף.
אתה לעומת זאת, ממשיך במנטרה שלך של בואו נמשיך לנסות לחלוב מהעגלות האלה שמלכתחילה כף רגלם לא היתה צריכה לדרוך פה (אבידור) או בשחקנים שגם לא טובים וגם לא מחויבים (מילאן)

משה, מצטער. אי אפשר להתייחס ברצינות לתגובות שלך כל עוד עטר מאמן.
אתה משוחד.

אבידור היה האופציה הכי הגיונית וזמינה שהיתה פה לאחר שזגורי נפצע וטוב שהמהלך הזה נעשה.
לגבי מילאן, הוא בהחלט אכזבה אבל אני עדיין חושב שיש לו כדורגל ואם ידעו להשתמש בו אולי עוד גם נראה ממנו יותר.
זיו ללא ספק נלחם ועבד אבל לזיו אין את הכדורגל של מילאן ולכן לדעתי הוא לא יכול להחליף אותו.
29-Nov-2015, 15:46
הודעה: #50
אם לא שמתם לב היה כאן טעות שיפוט הכדור עבר את הקו וכרגיל השופטים לקחו עוד נקודה מנתניה ....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים