שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רק לא הוא.
10-Nov-2015, 1:08
הודעה: #11
RE: רק לא הוא.
עכשיו אחרי שהוא סופסוף כבש הגיע עתור של אבידור
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Nov-2015, 23:04
הודעה: #12
מי שצריך להביא מחיפה זה אחד מהשלוש , שמעון אבוחצירא , שחר הירש , גוזלן !!!
אבל חוץ מאחד מהם חובה להביא גם חלוץ זר ברמה של קוביצה של בית"ר

גם מגן ימני חובה להביא
11-Nov-2015, 9:12
הודעה: #13
(10-Nov-2015 1:08)אליהו כתב:  עכשיו אחרי שהוא סופסוף כבש הגיע עתור של אבידור
התכוונתי התור
14-Nov-2015, 8:28
הודעה: #14
אני יכול לומר שהאהדה שלי למועדון כנראה תתפוגג באופן סופי אם יעזו להחזיר את הכפוי טובה הזה לקבוצה.
האפס הזה הביא כאן 3 עונות נסבלות בקושי ולא יותר (מלבד עונה וחצי בהפועל - מדובר באפס שפשוט לא יודע למצוא את הרשת). לעולם גם לא אשכח שאיך שעשה את המעבר להפועל דאג למעשה לשרוף את הגשר עם המשפט הבא - "במכבי נתניה נתתי מעצמי רק 70% מהיכולת שלי".
וגם, בוא לא נשכח שמדובר בחמור מת שכיום פשוט לא מסוגל להבקיע שער גם אם החיים שלו היו תלויים בכך (רק במצב של בעיטת עונשין ללא שוער בשער, הוא מסוגל לספק נקודות... במשחק רוגבי!).
The following 1 user Likes לואיס ראזאק's post:
amir (1414-1111-2015201520152015)
14-Nov-2015, 13:53
הודעה: #15
רק לא הוא.
תהיה בטוח ששכטר לא ינחת פה. גם לא עזרא. אין כסף לממן אותם אני בטוח שאלונה תקפוץ על המציאה.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Nov-2015, 14:29
הודעה: #16
רק לא הוא.
לדעתי שכטר לא מציאה ואולי פרט להפועל ת״א לא רואה אף אחת מה״גדולות״ קופצות עליו.
לדעתי, סתם בזבוז של כסף.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
14-Nov-2015, 14:41
הודעה: #17
(14-Nov-2015 13:53)טל.מ כתב:  תהיה בטוח ששכטר לא ינחת פה. גם לא עזרא. אין כסף לממן אותם אני בטוח שאלונה תקפוץ על המציאה.

עוד פעם עם "התהיה בטוח" הזה....

ברור שאף אחד מהם לא ינחת בנתניה עם החוזה המקורי שלו, אבל אם חיפה תסכים להשתתף בעלויות הכל יכול לקרות.
שניהם שחקנים שהמנייה שלהם בירידה מאד גדולה כך שיותר מידי קופצים לא יהיו להם.
אני גם לא רואה סיבה מיקצועית לפחות למה אלונה צריכה אותם. אם היא תיקח אותם זה יהיה רק כדי להקדים את מכבי ולמנוע ממנה להתחזק על חשבונה.

בכל מקרה, על עזרא לא הייתי בונה. שכטר ,אופציה קצת יותר הגיונית.
14-Nov-2015, 15:07
הודעה: #18
רק לא הוא.
במה שכטר הגיוני ? מקבל משכורת בשמיים כבש פעם אחרונה כל כך ממזמן שגם הוא צריך לוח שנה כדי להזכר . במה הוא יועיל ? גם אבידור מגיע למצבים לא כובש ונותן עבודה ובמחיר זול יותר. השחקן היחידי שכן הייתי רוצה לראות הוא עזרא אבל אם נאמין לפרסומים הוא יחזור הביתה לבאר שבע.
דרך אגב למיטב זכרוני חיפה לא משתתפת בעלויות כך שאם שכטר לא יהיה בתוכניות בינואר אני מעריך שהוא יעלה ליציע וישמין מנחת או משעמום. כמה הוא מרוויח היום ? 400 אלף דולר לעונה ? כמה נתניה משלמת ? גג 80 ? אז חיפה תשלם 320 ..? תחשוב בהגיון, זה משתלם למישהו ?

14-Nov-2015, 17:05
הודעה: #19
רק לא הוא.
(14-Nov-2015 15:07)טל.מ כתב:  במה שכטר הגיוני ? מקבל משכורת בשמיים כבש פעם אחרונה כל כך ממזמן שגם הוא צריך לוח שנה כדי להזכר . במה הוא יועיל ? גם אבידור מגיע למצבים לא כובש ונותן עבודה ובמחיר זול יותר. השחקן היחידי שכן הייתי רוצה לראות הוא עזרא אבל אם נאמין לפרסומים הוא יחזור הביתה לבאר שבע.
דרך אגב למיטב זכרוני חיפה לא משתתפת בעלויות כך שאם שכטר לא יהיה בתוכניות בינואר אני מעריך שהוא יעלה ליציע וישמין מנחת או משעמום. כמה הוא מרוויח היום ? 400 אלף דולר לעונה ? כמה נתניה משלמת ? גג 80 ? אז חיפה תשלם 320 ..? תחשוב בהגיון, זה משתלם למישהו ?

עם ניהול קריירה נכון עזרא היה מככב היום בקבוצה בכירה בבלגיה או אפילו בליגה בכירה יותר. עשה טעות חייו שהלך למכבי חיפה ואם גם היום יש לו את אותם יועצי אחיטופל ברשות אבי נמני אני די בטוח שגם הפעם הוא יעשה את ההחלטה הכי מטומטמת האפשרית- ללכת לב״ש להילחם עם מליקסון, בוזגלו, שהר ונוואקמה על דקות משחק...
14-Nov-2015, 17:07
הודעה: #20
רק לא הוא.
(14-Nov-2015 17:05)עידן444 כתב:  
(14-Nov-2015 15:07)טל.מ כתב:  במה שכטר הגיוני ? מקבל משכורת בשמיים כבש פעם אחרונה כל כך ממזמן שגם הוא צריך לוח שנה כדי להזכר . במה הוא יועיל ? גם אבידור מגיע למצבים לא כובש ונותן עבודה ובמחיר זול יותר. השחקן היחידי שכן הייתי רוצה לראות הוא עזרא אבל אם נאמין לפרסומים הוא יחזור הביתה לבאר שבע.

עם ניהול קריירה נכון עזרא היה מככב היום בקבוצה בכירה בבלגיה או אפילו בליגה בכירה יותר. עשה טעות חייו שהלך למכבי חיפה ואם גם היום יש לו את אותם יועצי אחיטופל ברשות אבי נמני אני די בטוח שגם הפעם הוא יעשה את ההחלטה הכי מטומטמת האפשרית- ללכת לב״ש להילחם עם מליקסון, בוזגלו, שהר ונוואקמה על דקות משחק...

וללכת לנתניה בשליש משכורת זה צעד מקדם קריירה ? מה שנשאר לו זה להשאר ככל האפשר בצמרת הכדורגל הישראלי ולנסות להשתפר.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים