שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלילת המזל
26-Oct-2015, 18:50
הודעה: #61
RE: אלילת המזל
(26-Oct-2015 17:00)ORENARIEL כתב:  מי המאמן הכי טוב בבחירת זרים בארץ?
אתה מחפש סקאוטר או מאמן?
כמה עונות היה במכבי נתניה כסף גדול בתקופת עטר?
כמה עונות לא היה כסף בתקופת עטר?

יש לך מאמן יותר טוב מעטר שאתה יכול להביא? אז בוא תן שמות במקום לשלול סתם רק בגלל שאתה שונא אותו אישית...

נתחיל מהסוף. לא שונא אף אחד. חושב שהוא מאמן חלש שדוגל בכדורגל מכוער וניחן בטביעת עין לא טובה בלשון המעטה. כל המכלול הזה הופך אותו לדעתי למאמן לא ראוי.
מצד שני, יש לו גם פלוסים מסוימים - הוא יודע להתחבר לשחקנים (או לפחות בעבר ידע), הוא חשדן ברמות על (ובמקרים מסוימים זה דווקא יכול לעזור כי אף אחד אצלו מהפרנויה לא יכול להתערב) ,ויש לו לא מעט מזל (גם פה ,לפחות בעבר היה).

בקיצור, אני ממש נגד לחזור למאמן שיבריח את המעט קהל שעוד נשאר פה.
ואם אתה שואל מי, מבחינתי שיעשו אן דן דינו....כולם לדעתי קורצו מאותו חומר....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Oct-2015, 20:23
הודעה: #62
לא יודע(וטוב שלא) איזה אופציות עומדות(עם בכלל).
כן יודע ש1 הספונסרים המרכזיים בקשרים טובים מאוד איתו וגורם פיננסי נוסף ששמו מוזכר לא מעט בהקשר למכבי נתניה מאוד אוהב אותו.
מה שמקדם את מניותיו במידה וזה רלוונטי.

לגבי היכולות,נכון להיום הוא עדיף בסדרי גודל על המצב הקיים.
26-Oct-2015, 20:34
הודעה: #63
מעדיף את שלומי דורה על עטר
26-Oct-2015, 20:45
הודעה: #64
אלילת המזל
יש שמועות שז׳וזה יהיה פנוי בקרוב

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Oct-2015, 21:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Oct-2015 על ידי 21:52 חזום חזום.)
הודעה: #65
מאמנים ישראלים כולם אותו זבל.
רק מאמן זר ואם אין אופציה אז להחתים מאמן כושר אמיתי ואת מאמן הבושידו לחמן( למען הסר ספק מתעב אותו אבל אין טלנטים ישראלים) כי הוא לפחות פוגע בזרים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
26-Oct-2015, 22:19
הודעה: #66
אלילת המזל
אני מציע שנפסיק לעסוק בעניין המאמן. במקרה הטוב דורה יצליח להעמיד את קו הביצורים שלו היטב ויוציא תיקו ומעלה מול ב״ש, במקרה הרע(והמשפיל בעיקר כי זו ב״ש) נחטוף תבוסה ואני לא רואה אותו שורד את זה, כאשר לדעתי גם הפסד מינימלי עם הופעה עלובה תגרום לסיום דרכו. אני חושב אחרי לא מעט הירהורים שעד ינואר אין מה לפטר את דורה- בואו נקווה שדורה ידע להוציא את המקסימום גם במחזורים הקרובים. אני באמת לא רואה כאלה הבדלים בין הקבוצות. מאוד התרגזנו כאן על דורה שתולה דברים במזל אבל כשכל הקבוצות זבל אני בהחלט חושב שיש למזל משקל. הצצתי היום קצת בתקצירים וראיתי את רעננה עם מכבי פ״ת. כל תוצאה היתה יכולה ליפול שם. רעננה במן תקופה שכל מטאטא יורה, ומכבי פ״ת החלה כך את העונה. הכל כאן עניין של מומנטום וגם מזל...
יש לנו בעיה בחוד. בעונה שעברה היתה לנו בעיה בהגנה. אני לא יודע מה חמור יותר. בדרך כלל קבוצות עם הגנה שסופגת מעט(אני בכוונה אומר סופגת מעט ולא טובה ובהחלט הנתון הזה יכול להשתנות במחזורים הקרובים- נקווה שלא) לא יורדות ליגה!
בואו ניתן לשלומי את הגב. אין כרגע משהו יותר טוב.
26-Oct-2015, 22:27
הודעה: #67
אלילת המזל
הבעיה שאין לנו גם מטאטא שיירה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
26-Oct-2015, 23:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Oct-2015 על ידי 23:41 עידן444.)
הודעה: #68
אלילת המזל
מסתכל על המשחק של מכבי וחושב לעצמי... שימו אצלנו את זהבי כל משחק לרבע שעה, כמה שאנחנו עגלות, כמה שלדורה אין מושג- יש למישהו ספק שאנחנו מנצחים גם את סכנין, גם את כ״ס, גם את ק״ש וגם את בית״ר? זהבי מחמיץ את את המצבים של אבידור בשבת? זהבי מחמיץ את המצבים של בוארון נגד ק״ש? את המצבים שהחמצנו נגד הפועל חיפה? אך... איזה כדורגל זה...
26-Oct-2015, 23:47
הודעה: #69
אלילת המזל
רואה את המשחק של מכבי ביתר ואני לא מבין מה הם מצאו בשוער הזה... את ליפשיץ נתניה העיפה על הרבה הרבה פחות. להחזיר להם את ברק לוי היום תמורת טל בן חיים וברק יצחקי !

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Oct-2015, 0:04
הודעה: #70
אלילת המזל
הקבוצה עם ההגנה הטובה בליגה במקום אחרון... לכו תבינו את הליגה הזו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים