שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האצטדיון
18-Oct-2015, 0:25
הודעה: #21
RE: האצטדיון
שלומי דורה הוא כפי הנראה לא הטיפוס שיודע לתפקד ברגעי לחץ, ושלא יזכירו לי את הלחץ של עכו ור״ג. ממש לא אותו הדבר.
יש הרבה דברים להגיד על המשחק היום, אבל החילוף של חסן (שכידוע אני לא מחסידיו) מעיד על לא פחות מהיסטריה של המאמן. אני קורא לזה חילוף דמגוגי. חילוף שמנסה להוכיח לכולם עד כמה אני מאמן התקפי, אבל מה שעשה החילוף הזה זה ברדק אחד גדול. כל המערך התבלגן. עד עכשיו אני לא יודע מי היה מגן ומי היה בלם בחצי שעה האחרונה.
מאמן שמאבד את קור הרוח והסבלנות בדקה 50 ולא שומר על מערך בסיסי של קבוצת כדורגל הוא כנראה לא מאמן שיודע לעמוד בלחצים,ולצערי זה לא קורה בפעם הראשונה.

מעבר לזה עוד מילה על כמה שחקנים-
ברק לוי - שאני אמרתי שלא שודרגנו בעמדת השוער כמעט אכלו אותי פה. פשוט לא שוער מספיק טוב. לפחות 3 שוערים מתחילת העונה עליו. אינסטינקטים חלשים, בזבוזי זמן, בעיטת שוער חלשה. אם לא יתחיל להביא נקודות באמת שנהיה בבעיה.
מרגוליס - שערורייה איך שהוא נראה היום. ואני לא מדבר על החמצות או פסים לא מדויקים, אני מדבר על אפס אכפתיות ושוטטות במגרש. הזכיר לפרקים את דג׳אני בשנת הירידה.
רומאריו - חלש ולא יציב. לא מסוגל להחזיק כדור ולהוציא התקפה. תפקידו זה להיות גרזן וזה אומר קישור אחורי. שלא יעבור את החצי.
חמזה - עייף, לא בא לקבל כדור, לא סיכן. כשהוא לא במשחק באמת שאין לנו סיכוי.

היו רק שניים היום שמגיע להם מילה טובה -
איילה - שחקן. היחידי שבא לקבל כדור, שמייצר מהלכים, שעושה תנועה.
מישנקו - לכל ״שונאי הזרים״, השחקן הטוב בקבוצה היום. שקט ורגוע , כמעט ללא טעויות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Oct-2015, 0:25
הודעה: #22
השמועה אומרת שבפגישת האוהדים עם דורון הוא הבטיח להם ש4 נקודות מתוך 6 בשני המשחקים הקרובים(האחרונים),או שהמאמן הולך הביתה.
מצד שני הוא גם הבטיח לחסוך בהוצאות שכר מנהלה וכלליות ורק גדלו המשרות וההיקפים
הוא גם הבטיח דרך חדשה בנוער ומאז האנדרלמוסיה שם בשיאה,צ'ארלי הדמות הדומיננטית במועדון ועומר פרץ רומז לכולם שהוא מאמן הנוער הבא ומה שאופיר לא סיפר לכם שהיום במשחק הנוער,עומר ישב בפינת המגרש וכתב..
הקיצר העתיד עוד לפנינו,או במילים אחרות היום יום ממוצע,אתמול היה יותר טוב,מחר יהיה יותר גרוע.
18-Oct-2015, 0:32
הודעה: #23
האצטדיון
הברדק בנתניה מקיף כל פינה מה לעשות. מועדון רקוב ...
לגבי ברק לוי - כמעט כל שבוע אני שואל איפה שניר דורי הוא הרי מופיע בהתאחדות כשוער הקבוצה .. עד היום לא קיבלתי תשובה. ברק לוי ? אל תעירו אותו ...

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Oct-2015, 0:44
הודעה: #24
על הקבוצה הזו מואר עם פרוז'קטור - ירידת ליגה!
שלומי דורה צריך ללכת הביתה אבל כל מאמן אחר שיגיע, יהיה קוסם אם יצליח להשאיר את חבורת הבלופים הזו בליגה.
אם המשחק היה משוחק עד תפילת שחרית של מחר לא היה מובקע גול, פשוט איום ונורא.
18-Oct-2015, 0:45
הודעה: #25
דורון אוסידון בשבת ביציע גם אני מאוכזב מהתוצאות שלומי דורה יהיה מאמן לפחות עד המשחק בסכנין, יש לנו כסף ואנחנו עוקבים אחרי כמה שחקנים שיחתמו בינואר.
אמר לו הללי תזהר שעד ינואר לא תקבל כבר נוקאאווט שלא תקום ממנו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Oct-2015, 0:48
הודעה: #26
מי שעקשן ילמד בדרך הכואבת ....

כולכם העדפתם את שלומי דורה על פני בני לם אז תאכלו אותה בשקט

אין מה לחשוב על מאמן אחר כי מאמן אחר זה כסף מאמן אחר ידרוש חיזוק ואין כסף
18-Oct-2015, 0:54
הודעה: #27
האצטדיון
(18-Oct-2015 0:44)פיליפצוק כתב:  על הקבוצה הזו מואר עם פרוז'קטור - ירידת ליגה!
שלומי דורה צריך ללכת הביתה אבל כל מאמן אחר שיגיע, יהיה קוסם אם יצליח להשאיר את חבורת הבלופים הזו בליגה.
אם המשחק היה משוחק עד תפילת שחרית של מחר לא היה מובקע גול, פשוט איום ונורא.

הקטע הוא שגם היום וגם נגד הפועל חיפה במהלך המחצית הראשונה השער היה באוויר. ואז מגיעה המחצית ושלומי דורה בכשרון שאני באופן אישי לא ראיתי גם מהגרועים שהמאמנים שלנו אי פעם, מצליח לחרב את המשחק לחלוטין. גם מול הפועל חיפה וגם היום אחרי מחצית ראשונה סבירה- במחצית השניה אנחנו אפילו לא מסוגלים לאיים על השער כי עם שני שחקנים בהגנה, בלי קישור ועם חמישה חלוצים- מה לעשות? המשחק הופך לשכונה! הרי זה לא שאי פעם הוא תרגל מערך כזה. זה לא שהשחקנים יודעים איך ולאן לרוץ. משחק ההתקפה הופך לפקק. משחק ההגנה לא קיים- ופרחים לקהינדה ועוד כמה שחקנים שם שיצאו למתפרצות 4 על 2 ו 3 על 1 והצליחו בכל זאת לאבד את הכדור או לבעוט החוצה.

נ.ב.
אני שמח שאתה מתקדם לקראת הכרה שמה שמביאים לך מבחוץ במקום ״הבלופים״ המקומיים הוא לא פחות בלוף.
18-Oct-2015, 1:07
הודעה: #28
גם אם לא היה מוציא מחליף או מפליץ מישהו באמת חושב שנתניה היתה מבקיעה ???
18-Oct-2015, 8:54
הודעה: #29
(18-Oct-2015 0:54)עידן444 כתב:  הקטע הוא שגם היום וגם נגד הפועל חיפה במהלך המחצית הראשונה השער היה באוויר. ואז מגיעה המחצית ושלומי דורה בכשרון שאני באופן אישי לא ראיתי גם מהגרועים שהמאמנים שלנו אי פעם, מצליח לחרב את המשחק לחלוטין. גם מול הפועל חיפה וגם היום אחרי מחצית ראשונה סבירה- במחצית השניה אנחנו אפילו לא מסוגלים לאיים על השער כי עם שני שחקנים בהגנה, בלי קישור ועם חמישה חלוצים- מה לעשות? המשחק הופך לשכונה! הרי זה לא שאי פעם הוא תרגל מערך כזה. זה לא שהשחקנים יודעים איך ולאן לרוץ. משחק ההתקפה הופך לפקק. משחק ההגנה לא קיים- ופרחים לקהינדה ועוד כמה שחקנים שם שיצאו למתפרצות 4 על 2 ו 3 על 1 והצליחו בכל זאת לאבד את הכדור או לבעוט החוצה.

נ.ב.
אני שמח שאתה מתקדם לקראת הכרה שמה שמביאים לך מבחוץ במקום ״הבלופים״ המקומיים הוא לא פחות בלוף.

שלומי דורה מזכיר לי את עטר בניהול המשחק שלו ובאיבוד העשתונות שהקבוצה נכנסת לפיגור. לא יכול להיות ששער יתרון של המעצמה מכפ"ס יגרום למאמן לבצע חילופים פופוליסטים שמפרקים את כל המערך של הקבוצה. לשחק עם 4 חלוצים ,קשר אחורי אחד ,בלי מגן ובלי בלם מעיד על היסטריה ולא על חשיבה קרת רוח שמאמן מקצוען חייב שיהיה לו.

ועידן, קודם כל ,כמו ששמת לב ובניגוד לתחזיות שלך ,אביב קיבל אתמול כמעט מחצית שלמה ולדעתי היה לא רע . היחידי, נכון להיום, מהתוצרת המקומית שאפשר לבנות עליו משהו.
לגבי "הבלופים" מבחוץ, צר לי שוב להגיד לך, אבל לא תמצא "בלוף" משלנו שעולה או על אבידור \ איילה \מזרחי \ מרגוליס \ מישנקו.
ת-פ-ני-ם !
18-Oct-2015, 9:08
הודעה: #30
(18-Oct-2015 0:25)אופיר34 כתב:  שלומי דורה הוא כפי הנראה לא הטיפוס שיודע לתפקד ברגעי לחץ, ושלא יזכירו לי את הלחץ של עכו ור״ג. ממש לא אותו הדבר.
יש הרבה דברים להגיד על המשחק היום, אבל החילוף של חסן (שכידוע אני לא מחסידיו) מעיד על לא פחות מהיסטריה של המאמן. אני קורא לזה חילוף דמגוגי. חילוף שמנסה להוכיח לכולם עד כמה אני מאמן התקפי, אבל מה שעשה החילוף הזה זה ברדק אחד גדול. כל המערך התבלגן. עד עכשיו אני לא יודע מי היה מגן ומי היה בלם בחצי שעה האחרונה.
מאמן שמאבד את קור הרוח והסבלנות בדקה 50 ולא שומר על מערך בסיסי של קבוצת כדורגל הוא כנראה לא מאמן שיודע לעמוד בלחצים,ולצערי זה לא קורה בפעם הראשונה.

מעבר לזה עוד מילה על כמה שחקנים-
ברק לוי - שאני אמרתי שלא שודרגנו בעמדת השוער כמעט אכלו אותי פה. פשוט לא שוער מספיק טוב. לפחות 3 שוערים מתחילת העונה עליו. אינסטינקטים חלשים, בזבוזי זמן, בעיטת שוער חלשה. אם לא יתחיל להביא נקודות באמת שנהיה בבעיה.
מרגוליס - שערורייה איך שהוא נראה היום. ואני לא מדבר על החמצות או פסים לא מדויקים, אני מדבר על אפס אכפתיות ושוטטות במגרש. הזכיר לפרקים את דג׳אני בשנת הירידה.
רומאריו - חלש ולא יציב. לא מסוגל להחזיק כדור ולהוציא התקפה. תפקידו זה להיות גרזן וזה אומר קישור אחורי. שלא יעבור את החצי.
חמזה - עייף, לא בא לקבל כדור, לא סיכן. כשהוא לא במשחק באמת שאין לנו סיכוי.

היו רק שניים היום שמגיע להם מילה טובה -
איילה - שחקן. היחידי שבא לקבל כדור, שמייצר מהלכים, שעושה תנועה.
מישנקו - לכל ״שונאי הזרים״, השחקן הטוב בקבוצה היום. שקט ורגוע , כמעט ללא טעויות.

מסכים איתך לגבי מישצ'נקו, באמת עצר לבד 2-3 התקפות של כפ"ס לקראת הסיום (מה שגם מעיד על היעדר האינטגלנציה שלהם, כשבאו ביתרון מספרי כמה וכמה פעמים לקראת סיום המשחק).
אבל איילה? פול גז בניוטרל. מדהים בדריבלים באמצע המגרש, אבל מה יצא מכל אלה? מה הוא תרם למשחק ההתקפה מאז המשחק בטוטו נגד בית"ר? יכול לעלות מהספסל במקרים מסויימים, אבל בטח לא שווה הרכב ראשון כרגע.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים