מכבי נתניה

גירסה מלאה: האצטדיון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ליגה לאומית, המאמן ליגה א והקבוצה שכונה.
לשלוח את דורה הביתה עכשיו! אבל עכשיו!!! אחרת אין לי ספק שיורדים ליגה. מה שהוא עשה במחצית השניה אני שם בקורס מבוא לאנטי כדורגל!
האמת אחרי, המשחק היום, איך שאנחנו נראים ולמי שפסדנו קבוצת פח זבל כזה שרק באה ליפול על הדשא ולעשות הצגות לא בא לי כדורגל ישראלי יותר
לקחת פסק זמן ולא לחשוב
לשבת מול הים ולא לדאוג
לתת לראש לנוח מהפיצוצים
לתת ללב לנוח מהלחצים.
(17-Oct-2015 23:00)amir כתב: [ -> ]האמת אחרי, המשחק היום, איך שאנחנו נראים ולמי שפסדנו קבוצת פח זבל כזה שרק באה ליפול על הדשא ולעשות הצגות לא בא לי כדורגל ישראלי יותר
לקחת פסק זמן ולא לחשוב
לשבת מול הים ולא לדאוג
לתת לראש לנוח מהפיצוצים
לתת ללב לנוח מהלחצים.

איתך לגמרי! אותן תחושות... אני יושב עם אבא שלי באוטו ביציאה מהמגרש ואומרים לעצמנו אותו דבר... שאין חשק לבוא למשחק הבא...

מבחינתי זה היה היום פשוט עונש!
פעם ראשונה בחיים שאגיע הביתה אחרי המשחק ולא הולך לראות שום תקציר של הביזיון הזה.
(17-Oct-2015 23:00)amir כתב: [ -> ]האמת אחרי, המשחק היום, איך שאנחנו נראים ולמי שפסדנו קבוצת פח זבל כזה שרק באה ליפול על הדשא ולעשות הצגות לא בא לי כדורגל ישראלי יותר
לקחת פסק זמן ולא לחשוב
לשבת מול הים ולא לדאוג
לתת לראש לנוח מהפיצוצים
לתת ללב לנוח מהלחצים.

רק תיקון קטן...
לתת לראש לנוח מהדוקרים
אלישע לוי.חבל לחכות עוד משחק ועוד משחק,לנסות למצוא תורמים ולהחתים אותו.סכנין,באר שבע. ומכבי תל אביב מחכות לתת לנו בראש. אם שלומי נשאר הסבל יהיה קשה במיוחד.
רק מאמן זר.
לעבור לשני אימונים ביום.

Sent from my A0001 using Tapatalk
עד שתמצא מאמן זר ועד שהוא ידע מי נגד מי ואיפה הדרך להרצליה ונצרת קרובה מתמיד..
לא להאמין שדורה מאמן כדורגל ... כאילו נגמרו המקומות עבודה בצפון ? חסר מתדלקים ? עובדים בyellow ? לבנאדם אין חצי מושג בענף. שאלוהים יעזור לו .. מה הוא ניסה לעשות בחילופים האלה ? שבר את כל המערך פלונטר באמצע מוציא בלם !! בדקה ה65 ..? הוא דפוק או מה ..? אביב אברהם לפני לוגסי ? מזרחי בוארון .. הם יצילו אותך ?? מי ימסור להם ? מי יעצור את קהינדה אחרי שהוצאת בלם ? סבתא שלי ..? סלחו לי הבנאדם אידיוט . כל עוד דורה בנתניה אין מה לראות את הקבוצה . עדיף לשבת בבית.

Sent from my iPad using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's