שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער.
17-Oct-2015, 17:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2015 על ידי 17:49 עידן444.)
הודעה: #41
RE: קבוצת הנוער.
ויקי כחלון במדי הפועל פ"ת- פשוט ללקק את האצבעות!
בישל את שער הנצחון שלהם.
הליגה חלשה? יכול להיות אבל לא זוכר אף מגן שהציג יכולת כזו בעונת העליה שלנו.
העיקר ששחררנו ללא תמורה שחקן שנראה כמו מקרה קלאסי של שחקן שהולך, משתפשף במקום אחר וחוזר טוב יותר.
התשובות אצל מר אוסידון שאולי עסוק ב"ניקוי אורוות"(מישהו אמר לי שגם מנהל הפורום מצא עצמו בחוץ...) אבל בינתיים מחרב את המועדון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Oct-2015, 17:46
הודעה: #42
זה שהוא מנקה אורוות. על סמך הצלחות העבר בצד הניהולי זה מוצדק אבל בצד המקצועי אסור לו להתערב מה הוא מבין בכדורגל? הוא יודע בכלל מי זה ויקי כחלון ועידו לוי ומה ההבדל ביניהם מה לו ולניהול מקצועי על כר הדשא, עוד שנים יצטרכו לחפש פה שחקנים מבית אחרי הנזקים שהוא עשה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
17-Oct-2015, 17:57
הודעה: #43
הייתי במשחק של קבוצת הנוער היום, ובאמת עם כל הסנגוריות של עידן, אלון ושות', מה שראיתי היום היה פשוט בלתי ניתן לצפייה. הזכיר לי את הכדורגל ששיחקתי בכיתה ד' בבן גוריון....
מגיעים 22 שחקנים שכל מה שעושים 90 דקות זה לבעוט כדורים למעלה בציפייה שיקרה הנס ואיכשהו הכדור יפול ברגליים שלנו...

. שום נסיון להניע כדור, שום מהלך כדורגל אמיתי, לא הצלחתי לספור יותר מפעם אחת התקפה שהכדור היה ברגלי אחת הקבוצות יותר מ 5 שניות, בלמים היסטרים ,שאולי משקיעים אבל משחקים בלי שכל. כל כדור שמגיע במקום לעצור, להרים ראש ולחפש מסירה בועטים בהיסטריה לשמים. בקיצור, שום יד מכוונת, שום טקטיקה, שום נסיון לשחק כדורגל. פשוט כדורגל ישראלי במיטבו שלצערי אלו הם היסודות שלו.

ועוד אנקדוטה שבאמת מוכיחה עד כמה אנחנו רחוקים שנות אור מהכדורגל האמיתי - במשך כל המשחק רצו לאורך הגדר בצד של הקהל שני מאמנים ממחלקת הנוער. הראשון היה גזל (שעד עכשיו לא ברור לי מה היה תפקידו במשחק הזה). עמד על הגדר ולא הוציא מילה כל המשחק.

הבחור השני (שאני לא מכיר) השתולל כל המשחק וניסה לדרבן את השחקנים, כשהמוטיב המרכזי אצלו היה משהו בסגנון "היום אתם מביאים נצחון ולא מעניין איך אתם עושים את זה"....
בשלב מסוים מישהו צעק לו (ובצדק) - אולי תלמדו אותם קודם כדורגל ואח"כ תתעסקו בנצחון....
. התשובה שלו היתה - לא מעניין אותנו הדרך מעניין אותנו לנצח. ופה בדיוק קבור הכלב. מנטליות זבל, הדרך לא מעניינת, החינוך לא חשוב ,מה שחשוב להם כנראה זה הנצחון ורק הנצחון. כנראה ששכחו מה תפקידה העיקרי של מחלקת נוער במועדון כדורגל מיקצועני.
בקיצור, אם זה הכדורגל ואלה התשובות שמקבלים ממאמנים במחלקת הנוער כנראה שלא סתם הכדורגל פה נראה כמו שהוא נראה...
17-Oct-2015, 18:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2015 על ידי 18:02 עידן444.)
הודעה: #44
קבוצת הנוער.
(17-Oct-2015 17:57)אופיר34 כתב:  הייתי במשחק של קבוצת הנוער היום, ובאמת עם כל הסנגוריות של עידן, אלון ושות', מה שראיתי היום היה פשוט בלתי ניתן לצפייה. הזכיר לי את הכדורגל ששיחקתי בכיתה ד' בבן גוריון....
מגיעים 22 שחקנים שכל מה שעושים 90 דקות זה לבעוט כדורים למעלה בציפייה שיקרה הנס ואיכשהו הכדור יפול ברגליים שלנו...

. שום נסיון להניע כדור, שום מהלך כדורגל אמיתי, לא הצלחתי לספור יותר מפעם אחת התקפה שהכדור היה ברגלי אחת הקבוצות יותר מ 5 שניות, בלמים היסטרים ,שאולי משקיעים אבל משחקים בלי שכל. כל כדור שמגיע במקום לעצור, להרים ראש ולחפש מסירה בועטים בהיסטריה לשמים. בקיצור, שום יד מכוונת, שום טקטיקה, שום נסיון לשחק כדורגל. פשוט כדורגל ישראלי במיטבו שלצערי אלו הם היסודות שלו.

ועוד אנקדוטה שבאמת מוכיחה עד כמה אנחנו רחוקים שנות אור מהכדורגל האמיתי - במשך כל המשחק רצו לאורך הגדר בצד של הקהל שני מאמנים ממחלקת הנוער. הראשון היה גזל (שעד עכשיו לא ברור לי מה היה תפקידו במשחק הזה). עמד על הגדר ולא הוציא מילה כל המשחק.

הבחור השני (שאני לא מכיר) השתולל כל המשחק וניסה לדרבן את השחקנים, כשהמוטיב המרכזי אצלו היה משהו בסגנון "היום אתם מביאים נצחון ולא מעניין איך אתם עושים את זה"....
בשלב מסוים מישהו צעק לו (ובצדק) - אולי תלמדו אותם קודם כדורגל ואח"כ תתעסקו בנצחון....
. התשובה שלו היתה - לא מעניין אותנו הדרך מעניין אותנו לנצח. ופה בדיוק קבור הכלב. מנטליות זבל, הדרך לא מעניינת, החינוך לא חשוב ,מה שחשוב להם כנראה זה הנצחון ורק הנצחון. כנראה ששכחו מה תפקידה העיקרי של מחלקת נוער במועדון כדורגל מיקצועני.
בקיצור, אם זה הכדורגל ואלה התשובות שמקבלים ממאמנים במחלקת הנוער כנראה שלא סתם הכדורגל פה נראה כמו שהוא נראה...

טוב לדעת שגילית היום שהכדורגל בארץ פח והכל חובבני אבל השאלה המעניינת היא למה במכבי פ״ת שהיום שיחקנו נגדה מוציאים שחקנים מהכלום שראית היום ובנתניה מעדיפים את הכלום שיש במקומות אחרים...
17-Oct-2015, 18:06
הודעה: #45
(17-Oct-2015 17:36)עידן444 כתב:  ויקי כחלון במדי הפועל פ"ת- פשוט ללקק את האצבעות!
בישל את שער הנצחון שלהם.
העיקר ששחררנו ללא תמורה שחקן שנראה כמו מקרה קלאסי של שחקן שהולך, משתפשף במקום אחר וחוזר טוב יותר.
התשובות אצל מר אוסידון שאולי עסוק ב"ניקוי אורוות"(מישהו אמר לי שגם מנהל הפורום מצא עצמו בחוץ...) אבל בינתיים מחרב את המועדון.

עידן, אני באמת מצטער אבל כל המנטרות האלה והנסיון שלך להגן בחירוף נפש על שחקני הנוער לא ישנו את המציאות.
ויקי כחלון ביום מצוין שלו מתאים לליגה הלאומית. ויקי כחלון קיבל מספיק הזדמנויות ממספיק מאמנים ואף פעם לא הוכיח שהוא מגן מספיק טוב לקבוצה בליגת העל.

זה כבר באמת נשמע מצחיק ולא מחובר למציאות כל הסנגוריה המוגזמת הזאת על שחקני הנוער. סתם רומנטיקה ואשליות שלא קשורות למציאות. ואני מציע לך להתחיל ולהגיע לראות משחקים של קבוצת הנוער שלנו בשביל להבין את המציאות כמות שהיא. מבטיח לך שמראה עיניים יחסוך את כל האשליות שאתה מנסה לפזר
פה בשבועות האחרונים
17-Oct-2015, 18:11
הודעה: #46
(17-Oct-2015 18:06)אופיר34 כתב:  
(17-Oct-2015 17:36)עידן444 כתב:  ויקי כחלון במדי הפועל פ"ת- פשוט ללקק את האצבעות!
בישל את שער הנצחון שלהם.

עידן, אני באמת מצטער אבל כל המנטרות האלה והנסיון שלך להגן בחירוף נפש על שחקני הנוער לא ישנו את המציאות.
ויקי כחלון ביום מצוין שלו מתאים לליגה הלאומית. ויקי כחלון קיבל מספיק הזדמנויות ממספיק מאמנים ואף פעם לא הוכיח שהוא מגן מספיק טוב לקבוצה בליגת העל.

זה כבר באמת נשמע מצחיק ולא מחובר למציאות כל הסנגוריה המוגזמת הזאת על שחקני הנוער. סתם רומנטיקה ואשליות שלא קשורות למציאות. ואני מציע לך להתחיל ולהגיע לראות משחקים של קבוצת הנוער שלנו בשביל להבין את המציאות כמות שהיא. מבטיח לך שמראה עיניים יחסוך את כל האשליות שאתה מנסה לפזר
פה בשבועות האחרונים
נו אז? מולך שיחקה ספקית השחקנים הכי גדולה לבוגרים והפסידה.

17-Oct-2015, 18:15
הודעה: #47
(17-Oct-2015 18:01)עידן444 כתב:  טוב לדעת שגילית היום שהכדורגל בארץ פח והכל חובבני אבל השאלה המעניינת היא למה במכבי פ״ת שהיום שיחקנו נגדה מוציאים שחקנים מהכלום שראית היום ובנתניה מעדיפים את הכלום שיש במקומות אחרים...

ממש לא גיליתי את זה היום. אני רואה את זה שנים בכמעט כל משחק של קבוצת הנוער שהייתי.
ואני בכלל לא בטוח שמהכלום שראיתי היום מישהו יגיע (וגם ישחק) בבוגרת של פ"ת. ואם זה יקרה ,דרך אגב, אני ממש לא בעד זה. לא מעלים שחקנים לבוגרת כדי להוכיח למישהו משהו. מעלים שחקנים בעלי פוטנציאל שיכולים לקדם ולהתקדם בבוגרת. לא בכח, לא בכל במצב ולא כי זה החוק, רק כי מיקצועית רואים שיש בהם את המשהו הזה שאין בשחקנים שלא יגיעו לשום מקום.
ככה זה צריך לעבוד בקבוצה מיקצוענית וככה זה עובד. ואנחנו נכון להיום מעדיפים להביא חיזוקים מבחוץ כי אצלנו, כמו שאמרת, כרגע זה באמת כלום, ומבחוץ זה אולי גם כלום ,אבל כלום עדיף על הכלום שלנו.

כואב, לא נעים לאוזן אבל חייבים להפנים את זה....
17-Oct-2015, 18:20
הודעה: #48
קבוצת הנוער.
(17-Oct-2015 18:06)אופיר34 כתב:  
בישל את שער הנצחון שלהם.

פה בשבועות האחרונים

אם שמעון הרוש וליאור ראובן היו ועדיין המגנים שלך אז כל אחד יכול (גם ויקי כחלון). השאלה כמה סבלנות יש לך עד שיתאקלמו בליגה.
לגבי החוסר דרך/מנטליות וכל החאפריות מסביב, אתה צודק ולכן צריך בעל בית רציני שיעשה גם בדק בית במחלקת הנוער.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
17-Oct-2015, 18:21
הודעה: #49
תנו לעבור בשלום את המשחק של הבוגרים ואז ארשה לעצמי לשתף אותכם במעט שאני יודע על מה שקורה בנוער..
17-Oct-2015, 18:26
הודעה: #50
אורח הכבוד במשחק היום ספק רוב השחקנים על כר הדשא משתי הקבוצות, ג'ורדי קרויף.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים