שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המאמן הבא של נתניה
27-Sep-2015, 19:56
הודעה: #41
RE: המאמן הבא של נתניה
אגדת מרין חוזרת על עצמה אצלכם,בדיוק כמו אגדת בני לם....
שניהם שחקנים ענקיים,שניהם עושים/עשו לעיתים עבודה ניפלאה,בין לבין יש דרך ארוכה ומזל ובעיקר "שכונה" ששניהם(כל אחד מסיבותיו) יתקשו לתפקד במחוזותיה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2015, 19:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 20:07 אופיר34.)
הודעה: #42
ואייל, תהיה בטוח שאת החלומות שלך על מקצוענות והתנהלות נכונה בטח לא תקבל מראובן עטר. הרי למה יצא לו שם של כזה מחובר לשחקנים ? כי הוא סחבק איתם, והוא משחרר ,והוא מעגל פינות, והאימונים שלו לא קורעים, ואם התנהגת לא יפה תכפר על זה במנגל קבוצתי.... בקיצור, כל מה ששחקן ישראלי צריך...

מה שכן, עטר הוא חלומם הרטוב של כל תומכי התוצרת המקומית. אין ספק שאם זה יקרה תוכלו לצאת בריקודים ובמחולות....רק חבל שהמחיר יהיה כל כך יקר....

(27-Sep-2015 19:56)אייל ס כתב:  אגדת מרין חוזרת על עצמה אצלכם,בדיוק כמו אגדת בני לם....
שניהם שחקנים ענקיים,שניהם עושים/עשו לעיתים עבודה ניפלאה,בין לבין יש דרך ארוכה ומזל ובעיקר "שכונה" ששניהם(כל אחד מסיבותיו) יתקשו לתפקד במחוזותיה.

אגדה או לא ....אתה רוצה להמשיך להתבכיין שנה אחר שנה על מחנות אימונים, כושר גופני, הנחות לשחקנים, שכונה באימונים וכו' וכו' ?? אז תמשיך עם הדורות, הבנינים, המזרחים, הקלינגרים וכל שאר התכשיטים...

הגיע הזמן לנסות משהו אחר ואין לי בעיה שזה יהיה על חשבון שחקן או שניים גם.
אם לא מארין שיהיה פישונט\פשקו\שאלוי או לוברסקי..... שיתחילו לעבוד ולגשש בכל חור בעולם...
נמאס כבר מהזבל הישראלי הזה.

(27-Sep-2015 19:56)טל.מ כתב:  4:1 על ביתר 6:2 על ראשון 3:0 פעמיים על מכבי תא 3:3 מול קרית שמונה 3:2 מול סכנין 1:1 מול חיפה 1:0 מול חיפה , מבצעים נהדרים של עזרא מוגרבי וסבע... בחייך רק הנסיונות להזכר בזה גורמים לי געגוע לקופסא. אז תשאל למה לא עטר ? שיוריד מחיר לרבע , שיבוא עם שיטה התקפית שילמד לבחור זרים ... ואחכ נראה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה נותן לי חמישה משחקים מתוך מאות (וגם על החמישה האלה אפשר להתווכח). ראיתי מבצעים גם אצל מזרחי עם ערן לוי וקאיודה. זה לא אומר כלום.

ותהיה רגוע , עטר לא ישתנה....
27-Sep-2015, 20:16
הודעה: #43
כתבתי כאן היום שאני יודע את מי אני לא רוצה...ואחרי שכשלתי ב"פנטזיה" על טל בנין(כשחקן המקצוען ביותר שידע הכדורגל הישראלי)ובבן דוד,אחרי החצי שנה בעכו(שאיש לא בדק בציציות),לא יודע מה נכון וטוב לנתניה....
תאמין לי שמכיר מקרוב את בעיותיו של עטר ולא בטוח שהיום הוא במיטבו מלא מעט סיבות,אך האמת צריכה להאמר,לעטר יש לא מעט שתואם ככפפה לנתניה השכונתית והוא יודע להוציא מיים מהאבן במקרים שכאלו.

ציפיתי שהעונה יתחיל המפנה ולטובתו אנחנו זקוקים למשהו אחר....אך מכיוון שנפלנו וזקוקים לפתרון שיקים אותנו ומהר,עטר הוא מהאופציות היותר טובות...אבל שוב,אני זהיר אחרי כשלונותי בעבר הקרוב.
27-Sep-2015, 20:41
הודעה: #44
(27-Sep-2015 19:45)אייל ס כתב:  אופיר זו הכללה....
זה נכון שבקדנציה הראשונה שלו אחרי גוטמן היו שנתיים משמימות מבחינה יצירתית ותכליתיות בצורה מפחידה מבחינה סטטיסטית.
הקדנציה השניה שלו שהגיעה אחרי ה"מכה" הכמעט אנושה בסוף עידן יאמר התחילה בשנת השרדות והמשיכה בשנתיים ניפלאות,כמעט מכל בחינה.
באותם שנתיים הגענו לרבע גמר(הפסד מרגיז בבית להפועל ת"א)ולחצי גמר(הפסד עוד יותר מרגיז למכבי חיפה).
הגענו למקום שישי,אך ניצחנו את "אריות" הליגה בבית ובחוץ,זכינו לרצף של 16 משחקים ללא הפסד.
הגענו למקום הרביעי במרחק הפרש שערים בלבד מהמקום השני,אחרי משחקים משובחים שכללו נצחונות אטרקטיבים.

אופיר,עדיין זכורות לך עונותיו הראשונות ובאיזה שהוא מקום נמחקו לך עונות 10/11 ו11/12.
שוק המאמנים בארץ גרוע ובעיניי אם אוסידון לא ייקח את המושכות ויתחיל לנהל כמו מנהל ולא כמו בובה אז גם מוריניו לא יעזור...
בעיני אוסידון טועה לא מעט ...מנהל הוא הסמכות העליונה במועדון ואוסידון שותף למינויים הזויים של מאמן כושר חלש, ועוזר מאמן לא שווה...ונתן יד לכמה החתמות גרועות...
מועדון ללא בעל בית הוא בבעיה גדולה ולכן בעיני צריך מאמן שהוא פיגורה !!!
לעטר יש לא מעט יתרונות אבל גם הרבה חסרונות אני לא זוכר את עטר מנצח שום משחק מאני טיים לא חצאי גמר לא משחקים על הישארות ועוד מלא פלטות...
אבל במצבנו יכול להיות שהוא באמת מתאים מה שבטוח חייב לנסות , עטר בעיני תלוי בעלות...
אלישע בעיני אופציה עדיפה בהנחה ששניהם יקרים...
27-Sep-2015, 20:42
הודעה: #45
המאמן הבא של נתניה
לדעתי אתה יכול להרגע..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Sep-2015, 3:00
הודעה: #46
אגב כשמועדון יציב וחזק למאמן יש השפעה אבל לא כזו גדולה ראה ערך מכבי ת״א , ק.שמונה כי שם יש מנהלים דומיננטיים כמו ג׳ורדי ואיזי....
במצבנו עם אוסידון לא דומיננטי צריך מאמן בעל סמכות שהשחקנים יעריכו וייפחדו רוני לוי דוגמא מצויינת עטר היה כזה שכולם מעריכים לפני המשברים לא יודע מה מצבו הריגשי היום...
28-Sep-2015, 9:04
הודעה: #47
(27-Sep-2015 20:16)אייל ס כתב:  כתבתי כאן היום שאני יודע את מי אני לא רוצה...ואחרי שכשלתי ב"פנטזיה" על טל בנין(כשחקן המקצוען ביותר שידע הכדורגל הישראלי)ובבן דוד,אחרי החצי שנה בעכו(שאיש לא בדק בציציות),לא יודע מה נכון וטוב לנתניה....
תאמין לי שמכיר מקרוב את בעיותיו של עטר ולא בטוח שהיום הוא במיטבו מלא מעט סיבות,אך האמת צריכה להאמר,לעטר יש לא מעט שתואם ככפפה לנתניה השכונתית והוא יודע להוציא מיים מהאבן במקרים שכאלו.

ציפיתי שהעונה יתחיל המפנה ולטובתו אנחנו זקוקים למשהו אחר....אך מכיוון שנפלנו וזקוקים לפתרון שיקים אותנו ומהר,עטר הוא מהאופציות היותר טובות...אבל שוב,אני זהיר אחרי כשלונותי בעבר הקרוב.

מי שלא עושה לא טועה.
חבל שהקפאנו אז את ההתארגנות. אבל לא מאוחר מידי
28-Sep-2015, 21:20
הודעה: #48
מישהו יודע משהו על הקשר בינינו ללאואיס מרין לעמדת המאמן היה איזשהו דיבור או נסיון?
28-Sep-2015, 21:28
הודעה: #49
(27-Sep-2015 19:50)אופיר34 כתב:  ברור שהיו לפרקים משחקים טובים ואפילו הצגות פה ושם (גם עם בנין ומזרחי אני יכול למצוא משחקים טובים) , אבל אני מסתכל בפרספקטיבה של תקופה מאד ארוכה שהוא היה פה ובהתרשמות שנוצרה. אני אישית יכול להגיד שברב המשחקים פשוט סבלתי, גם כאלה שנצחנו בהם, ומה שהכי הרגיז שאותם נצחונות רק חיזקו אצלו את המחשבה שהדרך שלו היא הדרך הנכונה. לא עניין אותו כלום חוץ מלהביא נקודות ,גם אם זה אומר שמי שישאר למחוא לו כפיים זה אורן וצדוק מלכה...

אני ,לכשיפול הפור הייתי מתחיל לגשש אצל מארין ובודק היתכנות. באמת שנמאס לי מכל הסחלה המקומי.

אתה מוכן להסביר לי מה הקשר בין לואיס מרין לאימון כדורגל???
יש לו תעודת מאמן בכלל? , איפה הוא אימן כבר?
אולי הוא משחק יותר הגנתי מדורה ומזרחי??
אולי הוא דוגל בכדורגל כמו הסגנון של עטר?

רק בגלל שהוא היה שחקן טוב ואהוב אז הוא יהיה מאמן טוב??
אופיר אכזבת אותי...
28-Sep-2015, 21:55
הודעה: #50
לואיס מארין זה פופוליזם ותו לא!
שמישהו יבדוק האם לרוסלן לוברסקי יש תעודת פרו?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים