שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 0:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 0:09 פיליפצ'וק.)
הודעה: #21
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
אני אגיד, בלוף, בלוף בלוף ועוד פעם בלוף.
"מפארים" לי את ליגה א' (אפילו בליגה הלאומית אני בקושי מוצא בוגרי מחלקה).
כל הזמן אכלו לי, שתו לי, לקחו לי, לא האמינו בי.
אלמוג כהן, חן עזרא, מוגרבי, בן הרוש , דגני (יחסית לבלופים הוא עוד בסדר) שהם כמה יחידי סגולה שאפשר לברור בפינצטה מתוך עשרות בלופים, לקחו את הצ'אנס שקיבלו והפכו להיות שחקני ליגת על לגיטימיים ואחד אפילו שחקן בבונדסליגה.
אבל למה שהבלופים ישאפו להיות כמוהם, אם אפשר להתבכיין לכל מי שרק מוכן להקשיב עד כמה לא נתנו האמינו בו ולא תמכו בו.
אוהדים קקמייקה מצד אחד מבלבלים פה את הביצים ורוצים פה מקצוענות, קידמה, איכות ומצד שני בוכים על שנתנו למחוררת, עידו לוי, ללכת ולמה לא השאירו את הבלוף כחלון או את הבלוף מנצור.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Sep-2015, 0:19
הודעה: #22
(10-Sep-2015 0:08)פיליפצוק כתב:  אני אגיד, בלוף, בלוף בלוף ועוד פעם בלוף.
אלמוג כהן, חן עזרא, מוגרבי, בן הרוש , דגני (יחסית לבלופים הוא עוד בסדר) שהם כמה יחידי סגולה שאפשר לברור בפינצטה מתוך עשרות בלופים, לקחו את הצ'אנס שקיבלו והפכו להיות שחקני ליגת על לגיטימיים ואחד אפילו שחקן בבונדסליגה.
אבל למה שהבלופים ישאפו להיות כמוהם, אם אפשר להתבכיין לכל מי שרק מוכן להקשיב עד כמה לא נתנו האמינו בו ולא תמכו בו.
אוהדים קקמייקה מצד אחד מבלבלים פה את הביצים ורוצים פה מקצוענות, קידמה, איכות ומצד שני בוכים על שנתנו למחוררת, עידו לוי, ללכת ולמה לא השאירו את הבלוף כחלון או את הבלוף מנצור.

הבלוף הוא לא השחקן, הבלוף זו המערכת שלא יודעת ליצור מוצר טוב מהחומר גלם. כשרונות ישנם מעטים והם כנראה יצליחו ללא עזרת המערכת. החכמה היא להפיק שחקנים טובים שהם לא ״טאלנטים/עילויים/כשרונות,ופה אתה נכשל בשנים האחרונות.
כמו שהמשפט הישן אומר ״אין תלמיד שלא יודע, יש מורה שלא יודע ללמד״.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
דוד חטב (1010-0909-2015201520152015)
10-Sep-2015, 0:33
הודעה: #23

כמה מהשחקנים האלה שהצליחו , היו מצליחים באותה מידה אם לא היה להם מאמן שתמך בהם ונתן להם לשחק והאמין בהם ?

אם הם היו מושאלים לקבוצות בליגות נמוכות יותר , היה סיכוי שהם יהיו היום בליגה לאומית או ליגה א'?
10-Sep-2015, 0:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 0:39 אופיר34.)
הודעה: #24
(09-Sep-2015 23:39)אלון כתב:  לא רוצה להיכנס לויכוח המאוס הזה, אבל השחקנים שציינת אכן קיבלו במה (וזה היה מזמן), להזכירך כמה קיללת אותם עד שהתרגלת אליהם? כמה ביקורות חטפו ממך (עד היום)?
מה שקורה היום (פרט לעידו וירין), אף שחקן נוער לא קיבל הזדמנות ממשית לאורך זמן. אף אחד במועדון לא סימן שחקנים צעירים בעלי פוטנציאל ו״הכריח״ את המאמנים לשלבם. לאף אחד אין (כרגע) תכנית מסודרת איך משלבים את שחקני הנוער בבוגרים. עזוב כרגע שמות מי כן מתאים ומי לא, אם אין שחקן שמתאים לבוגרים אז יש כאן כשל מערכתי.
לסיכום, אם לא תהיה תכנית מסודרת עם חשיבה לעתיד לעולם לא תגדל את המרגוליס והזגורי מבית. לא תמיד חייב כישרון כמו של חן עזרא כדי להצליח בבוגרים, לפעמים מספיק גם שחקנים אפורים כמו בן הרוש/דגני/סבן/אוזן ודומהם,לשחקנים כאלו דרושה סבלנות ועקביות.

אם לא היית רוצה לא היית נכנס Wink
ואני גם היום אומר לך שמבחינתי חלק מהרשימה הזאת גם היום בדיעבד לא בטוח שהיה מגיע לה הקרדיט הזה. וזה שנפלנו על פראייר כמו שחר שרצה לעזור לנו ושילם מליונים על אוזן וימפולסקי לא אומר עדיין שאני צריך לתת במה לשחקנים שלא עומדים בסטנדרטים.

והיום, תכניס לראש, אין אף שחקן שמגיע לו ולא קיבל הזדמנות. אין פה היום אפילו כאלה ברמה של קלימי ואוזן של לפני 15 שנה (והם לא היו מציאה).

ואין דבר כזה "להכריח" . כן , צריכה להיות מדיניות של שילוב צעירים וטיפוחם אבל זה בהנחה שיש מה לקדם ולטפח, והיום מה לעשות, מלבד השניים שלשה שקודמו אין הרבה מה לעשות. יכול להיות שמשהו מתפתח בגילאים הקטנים יותר ונוכל לראות מהם תוצרת בעתיד אבל בדור הנוכחי - נאדה ומספיק לפזר אשליות.

אני מקווה שמתישהו שיהיה לנו בעלים נורמלי נוכל להשקיע גם יותר כספים במחלקת הנוער ואז יהיה אולי יותר קל לייצר שחקנים איכותיים שבאמת יהיו שווים טיפוח.
10-Sep-2015, 0:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 0:51 עידן444.)
הודעה: #25
בן הרוש היה מסננת יותר גדולה מלוי. וקלמי באחד המשחקים הראשונים בבוגרים חטף סחרחורת בשישיה שחטפנו מאשדוד... ודגני לא היה פאר היצירה לפני שעזב למכבי חיפה, וימפולסקי קיבל בלי סוף קללות, וגן עזרא יצא להשאלות עד שהוכיח עצמו עונה בכ"ס וחזר. השחקנים האלה קיבלו צאנס- למען האמת מראובן עטר שאני לא ממעריציו(לדעתי הוא פספס עוד כמה בדרך וגם לא סבל את וילנר וגזל שהיו שחקנים מוכחים).
היום דווקא כשהמועדון במצוקה גדולה אין צ'אנסים. במכבי פ"ת לוקחים צ'אנסים, בהפועל חיפה לוקחים צ'אנסים(גם אצלנו בנין נתן במה לכמה צעירים), ובמכבי נתניה אם אתה לא מסי- סע לשלום... אם אתה לא מסי אתה "בינוני" או "בלוף" או כל מיני שמות גנאי כאילו גידי קניוק, רועי שוקרני, שלומי אזולאי, אבי ריקן ואלי דסה מהיום הראשון שלהם בבוגרים כיכבו...
בואו תסבירו לי מה היה באלמוג כהן שהוא כן קיבל צ'אנס? למה עומר צלישר קיבל אשראי בלתי מוגבל? למה היום ראול גרשומוב שהיה חלש להחריד במשחקים ששיחק(אלא אם התרשמתם מהגול מול שער ריק) מקבל צאנס אחר צאנס אחר צאנס ואביב אני כבר אומר לכם- לא יראה מגרש ויוכרז די מהר גם בלוף אחרי שבדקות שיקבל מהפחד לטעות ישחק לרוחב...
למה לירן שריקי ונור ביסאן כבר קיבלו את הבמה, היו טובים והעלימו אותם? למה מנצור לא קיבל מעולם(!!!) רבע מהאשראי שקיבל כאן ניר אברג'יל שרק היום נחתך אחרי שנתיים של כלום? שנתיים של להעביר את עצמו ולשחק גע גע? מה היה רע בויקי כחלון כגיבוי למגינים שצריך לסבול כל משחק מגן אחר שהוא בכלל לא מגן?
למישהו יש תשובה? אני אגיד לכם מה התשובה- כי מגיעים לכאן מאמנים שחושבים מטר קדימה ולא מוכנים לתת שום צאנס לשחקן צעיר. יאמר לזכות עטר שהוא כן עשה את זה וגם טל בנין בקטע הזה ובקטע הזה בלבד היה גבר!

(10-Sep-2015 0:33)ORENARIEL כתב:  

כמה מהשחקנים האלה שהצליחו , היו מצליחים באותה מידה אם לא היה להם מאמן שתמך בהם ונתן להם לשחק והאמין בהם ?

אם הם היו מושאלים לקבוצות בליגות נמוכות יותר , היה סיכוי שהם יהיו היום בליגה לאומית או ליגה א'?

ועוד איך! וכמה שזה היה קרוב במקרה של בן הרוש!
אם היית זורק את אלמוג כהן לליגה א' מי בכלל היה שם לב אליו שם? או לדגני? וזו סתם דוגמה אחת שתיים...

(10-Sep-2015 0:38)אופיר34 כתב:  
(09-Sep-2015 23:39)אלון כתב:  לא רוצה להיכנס לויכוח המאוס הזה, אבל השחקנים שציינת אכן קיבלו במה (וזה היה מזמן), להזכירך כמה קיללת אותם עד שהתרגלת אליהם? כמה ביקורות חטפו ממך (עד היום)?
מה שקורה היום (פרט לעידו וירין), אף שחקן נוער לא קיבל הזדמנות ממשית לאורך זמן. אף אחד במועדון לא סימן שחקנים צעירים בעלי פוטנציאל ו״הכריח״ את המאמנים לשלבם. לאף אחד אין (כרגע) תכנית מסודרת איך משלבים את שחקני הנוער בבוגרים. עזוב כרגע שמות מי כן מתאים ומי לא, אם אין שחקן שמתאים לבוגרים אז יש כאן כשל מערכתי.
לסיכום, אם לא תהיה תכנית מסודרת עם חשיבה לעתיד לעולם לא תגדל את המרגוליס והזגורי מבית. לא תמיד חייב כישרון כמו של חן עזרא כדי להצליח בבוגרים, לפעמים מספיק גם שחקנים אפורים כמו בן הרוש/דגני/סבן/אוזן ודומהם,לשחקנים כאלו דרושה סבלנות ועקביות.

אם לא היית רוצה לא היית נכנס Wink
ואני גם היום אומר לך שמבחינתי חלק מהרשימה הזאת גם היום בדיעבד לא בטוח שהיה מגיע לה הקרדיט הזה. וזה שנפלנו על פראייר כמו שחר שרצה לעזור לנו ושילם מליונים על אוזן וימפולסקי לא אומר עדיין שאני צריך לתת במה לשחקנים שלא עומדים בסטנדרטים.

והיום, תכניס לראש, אין אף שחקן שמגיע לו ולא קיבל הזדמנות. אין פה היום אפילו כאלה ברמה של קלימי ואוזן של לפני 15 שנה (והם לא היו מציאה).

ואין דבר כזה "להכריח" . כן , צריכה להיות מדיניות של שילוב צעירים וטיפוחם אבל זה בהנחה שיש מה לקדם ולטפח, והיום מה לעשות, מלבד השניים שלשה שקודמו אין הרבה מה לעשות. יכול להיות שמשהו מתפתח בגילאים הקטנים יותר ונוכל לראות מהם תוצרת בעתיד אבל בדור הנוכחי - נאדה ומספיק לפזר אשליות.

אני מקווה שמתישהו שיהיה לנו בעלים נורמלי נוכל להשקיע גם יותר כספים במחלקת הנוער ואז יהיה אולי יותר קל לייצר שחקנים איכותיים שבאמת יהיו שווים טיפוח.
למה מה היה בקלמי חוץ ממהירות? מסננת... בלם שהוסט למגן לא הכי מוצלח... ואוזן כלבויניק לא כזה מיוחד... אבל הם קיבלו צאנס אחרי צאנס אחרי צאנס ועשו אחלה קריירה. זרוק אותם לליגה א' וגם הם נרקבים שם... בלופים! כולם בלופים! לזרוק! אברג'יל, רול, בן שושן, צלישר, ליאור ראובן וארנון תמיר יותר טובים.
The following 2 users Like עידן444's post:
ORENARIEL (1010-0909-2015201520152015), אלון (1010-0909-2015201520152015)
10-Sep-2015, 6:52
הודעה: #26
אנשי המקצוע בצרוף אותם "אורחים" שמגיעים לאמן בבוגרים אמורים לזהות בשחקנים בני 16 ו17 ובטח 18 ו19 פוטנציאל עתידי(ואין ביטוח ולא דורשים ביטוח) ובאותם בעלי פוטנציאל צריך להשקיע.
.והשקעה קשורה באימוני אקסטרה והשקעה זה אימונים בבוגרים ומעקב אחרי משחקיהם בנערים ובנוער וכן שילובם מפעם לפעם במשחקי הבוגרים(גם כשיש שחקן בוגר בן 25/28/32 טוב יותר באותה עמדה),בטח ובטח ששחקן לגיטימי נפצע(ולא לחפש קשר ימני למגן שמאלי כשיש שחקן מבטיח בנוער בן 17).
לא אמורים לעשות זאת עם כל השחקנים,אך בוודאי עם כל אותם שסומנו כפוטנציאל.
לכן התאכזבתי מאוד שבמשחקי גביע הטוטו לא ניתנה הזדמנות לשחקנים הצעירים,לא לדין גל ולא לדודי(עד לפציעה במשחק נגד ב"ש) ולא לאביב(למעא רבע שעה נגד כ"ס,ששם הוא שינה את פני המשחק) ולא לעאמר(למעט הכשלתו בתפקיד לא לו במשחק נגד ירושלים).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (1010-0909-2015201520152015)
10-Sep-2015, 7:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 7:33 עידן444.)
הודעה: #27
בדיוק! יש הרגשה שבמקום לתמוך ולתת בטחון לשחקני המחלקה מכשילים אותם! נותנים להם הזדמנות רק באין ברירה. תמיד שחקני בית בנתניה מקבלים צ׳אנסים במצב אין ברירה. ככה זה צריך להתנהל? אז קבוצה אחרת נהנית וכנראה תמשיך להנות מהשחקנים שלנו. קבוצה בלי קהל, בלי בית, שאין בה כלום(בפרט השנה) ומצליחה אפילו להמנע ממאבקי תחתית... אז כנראה שכן יש על מה לסמוך... אפילו אם זה שחקן עוד רגע בן 40 ואפילו אם זה שחקן בתחילת הדרך.
10-Sep-2015, 9:39
הודעה: #28
עידן, אני מבין את הכעס ואת האכזבה שלך אבל אתה חייב להפנים שאי אפשר לעשות יש מאין. הדור הנוכחי של שחקני הנוער שלנו ברובו לא מספיק טוב ולא מתאים לרמות הגבוהות. למה אתה לא מסוגל לקבל את זה ?? תן לי שם של שחקן צעיר שדורה צריך להעלות בשבת בהרכב ? ועל חשבון מי ?

ואתה אומר שדווקא היום שאנחנו במצוקה לא נותנים צ'אנסים - אתה צודק, ובוא לא נהיה תמימים ומנותקים. עזוב רגע את דורה ,בוא נדבר עלינו האוהדים. מי יתן צ'אנס ויפרגן אם מסרוואה לא יתפקד באגף וכל התקפה של היריב תגיע מהצד שלו ? מי יתמוך בקבוצה כשאביב יקבל את הבעלות על הקישור שלנו ולא נראה רבע מצב לגול ? מי יתן גב לנור ביסאן אם שני משחקים ברצף לא יבקיע שער ? מישהו יתמוך פה בשילוב צעירים שהקבוצה תתרסק בטבלה ? בולשיט. כל הרומנטיקנים פה שמתחננים פתאום לראות שחקני בית בהרכב יהיו הראשונים לקטול את דורה ואוסידון שמעיזים בתקופה כזאת בעייתית לתת את הבמה לצעירים.

כדורגל זה ספורט הישגי ומיקצועני וככה הוא צריך להתנהל. הטובים צריכים לשחק והלוואי שהטובים האלו יהיו יוצאי מחלקות הנוער שלנו.
ועם כל הכבוד, כל השמות שהזכרת כולל דגני, בן הרוש, עזרא , גידי קניוק, רועי שוקרני, שלומי אזולאי, אבי ריקן ואלי דסה הם שחקנים שגם בצעירותם ראית שיש בהם משהו. אין אחד אצלנו נכון להיום ברמה של אלה שהזכרת.
שריקי ?? נו באמת. לא הספיק לך מה שראית. מצטער אבל אין לו את זה.
מנצור ? ראיתי אותו בלא מעט משחקי אימון. צר לי, אי אפשר לבנות עליו .
ויקי כחלון ? קיבל לא מעט הזדמנויות ולא הוכיח כלום. פשוט לא מתאים לרמות האלה.
וצלישר ?? עשה לי טובה, זה כבר צביעות לשמה. מה שצלישר עבר פה בשנים האחרונות אני לא מאחל לשונאי.

ומה שמעניין, את השחקנים האלה בחנו לפחות 3 מאמנים וכולם הגיעו לאותה מסקנה. מה זה אומר ?

שורה תחתונה מבחינתי , צריך להמשיך לטפח ולקדם את אלה שיש בהם את הפוטנציאל ולאלה הבינוניים אסור להרים את הציפיות. בספורט תחרותי הטובים והיעילים ביותר צריכים לשחק בלי קשר למוצאם, עדתם או ייחוסם.
10-Sep-2015, 9:57
הודעה: #29
נושא בהחלט מקומם מדיניות של מועדון לא קיימת כרגע בנושא שחקנים צעירים. שנתון שלם שלקח אליפות 95 לא השאירו ממנו כלום כולם גרועים או שאולי הדרך בנוער לא נכונה.
צריך לשבת ולבחון את הדברים לעומק ולהתבונן פנימה ולהגיד את האמת להוציא את אלמוג , חן, מהמשוואה כי הם הגיעו לפה בגילאים מאוחרים מאד....ומה שגידלנו בשנים האחרונות זה נימני(רעננה) , מוגרבי (שהגיע דקה לפני גיל 15) , דגני שלא היה שחקן הרכב בנערים של חיפה ובנערים א׳ הגיע ועבר פה את כל הנוער, ובן הרוש שגדל פה מגיל 8 , עידו לוי גם מגיל מאד צעיר, גומברג מגיל צעיר,ודלה שכשרון ענק אבל חסר אופי , יש את ריף ויש את בן כוואז ואולי שכחתי , בקיצור לשבת ולתת ציונים זה לא נכון מישהו צריך לשנות את הדרך ולבחון איפה טועים כי אני באמת חושב שהיום מחפשים הישגים במחלקה ולא באמת מלמדים כדורגל לא מסמנים שחקנים ומטפחים אותם, כל שחקן נוער הוא עולם מבחינת רגשות צרכים כשרון וזה טיפול מאד יסודי לצמצם את המקומות החלשים ולחזק איפה שצריך , כאחד שעקב לצורך הדוגמא אחרי דגני שבלא מעט משחקי נוער היה איטי ומרחף ועבד על הדברים ושיפר אותם פתאום אתה רואה שחקן שמתמודד מול רמזי ובייל פחות או יותר באופן סביר , אגב במקרה שלו זה הרבה משפחה ורצון מטורף של הילד עם עבודה קשה ועמידה ביעדים ובניגוד להרבה הורים אבא שלו מבין כדורגל ושהיו משחקים שאוראל היה חלש הוא ידע להגיד אבל גם לתמוך....
בקיצור אני מקווה שאוסידון יודע לראות את כל התמונה ולא ליפול לגחמות של מאמן כזה או אחר...
עטר היה גבר בקטע הזה והיה חשוב לו שתוכנית האימונים של הנוער תהיה זהה לזו של הבוגרים בכדי שהוא יקבל את השחקנים מוכנים , לא יודע מה הסיטואציה בין דורה לטוויל אבל זה חלק מתפקידיו של ראש המערכת שתהיה פגישה על בסיס שבועי ותוכניות עבודה ועוד ועוד...מה שבטוח את האבן השואבת מספר אחד של המועדון הזה צמצמו אפשר להגיד שנתונים חלשים וכו אבל אני כרגע לא רואה דרך מקצועית נכונה לא בנוער ולא בבוגרים!!!
10-Sep-2015, 10:04
הודעה: #30
(10-Sep-2015 9:39)אופיר34 כתב:  עידן, אני מבין את הכעס ואת האכזבה שלך אבל אתה חייב להפנים שאי אפשר לעשות יש מאין. הדור הנוכחי של שחקני הנוער שלנו ברובו לא מספיק טוב ולא מתאים לרמות הגבוהות. למה אתה לא מסוגל לקבל את זה ?? תן לי שם של שחקן צעיר שדורה צריך להעלות בשבת בהרכב ? ועל חשבון מי ?

ואתה אומר שדווקא היום שאנחנו במצוקה לא נותנים צ'אנסים - אתה צודק, ובוא לא נהיה תמימים ומנותקים. עזוב רגע את דורה ,בוא נדבר עלינו האוהדים. מי יתן צ'אנס ויפרגן אם מסרוואה לא יתפקד באגף וכל התקפה של היריב תגיע מהצד שלו ? מי יתמוך בקבוצה כשאביב יקבל את הבעלות על הקישור שלנו ולא נראה רבע מצב לגול ? מי יתן גב לנור ביסאן אם שני משחקים ברצף לא יבקיע שער ? מישהו יתמוך פה בשילוב צעירים שהקבוצה תתרסק בטבלה ? בולשיט. כל הרומנטיקנים פה שמתחננים פתאום לראות שחקני בית בהרכב יהיו הראשונים לקטול את דורה ואוסידון שמעיזים בתקופה כזאת בעייתית לתת את הבמה לצעירים.

כדורגל זה ספורט הישגי ומיקצועני וככה הוא צריך להתנהל. הטובים צריכים לשחק והלוואי שהטובים האלו יהיו יוצאי מחלקות הנוער שלנו.
ועם כל הכבוד, כל השמות שהזכרת כולל דגני, בן הרוש, עזרא , גידי קניוק, רועי שוקרני, שלומי אזולאי, אבי ריקן ואלי דסה הם שחקנים שגם בצעירותם ראית שיש בהם משהו. אין אחד אצלנו נכון להיום ברמה של אלה שהזכרת.
שריקי ?? נו באמת. לא הספיק לך מה שראית. מצטער אבל אין לו את זה.
מנצור ? ראיתי אותו בלא מעט משחקי אימון. צר לי, אי אפשר לבנות עליו .
ויקי כחלון ? קיבל לא מעט הזדמנויות ולא הוכיח כלום. פשוט לא מתאים לרמות האלה.
וצלישר ?? עשה לי טובה, זה כבר צביעות לשמה. מה שצלישר עבר פה בשנים האחרונות אני לא מאחל לשונאי.

ומה שמעניין, את השחקנים האלה בחנו לפחות 3 מאמנים וכולם הגיעו לאותה מסקנה. מה זה אומר ?

שורה תחתונה מבחינתי , צריך להמשיך לטפח ולקדם את אלה שיש בהם את הפוטנציאל ולאלה הבינוניים אסור להרים את הציפיות. בספורט תחרותי הטובים והיעילים ביותר צריכים לשחק בלי קשר למוצאם, עדתם או ייחוסם.

הבעיה שגם אלה שמסומנים כפוטנציאל אין לגביהם שום תכנית עתידית ולכן הם מפוספסים. אף אחד לא מצפה שכל שחקן שסיים גיל נוער ישתלב בבוגרים אלה לראות אחד עד שלושה שלאט לאט ישתלבו. אף אחד לא מצפה שאיך שאביב אברהם יסיים את גיל הנוער אז ישר יהיה כוכב בבוגרים אבל כן מצפים לראות השתלבות איטית שכבר משנה שעברה יכלה להתחיל. אותו כנ"ל לגבי שחקנים אחרים. בתכלס אף שחקן נוער לא קיבל הזדמנות ממשית מאז ימי ראובן עטר (ולא, אני לא רוצה לראות אותו כאן יותר).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים