שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני לא צ'יוואווה של אף אחד - אוסידון בראיון מעניין
19-Aug-2015, 21:04
הודעה: #41
RE: אני לא צ'יוואווה של אף אחד - אוסידון בראיון מעניין
עוד מעט חוזרים לבית ספר. לא יהיה לו כבר זמן לזה. תן לו עוד קצת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Aug-2015, 21:10
הודעה: #42
ולמה אדון אורן הסקאוטר המדופלם אתה חושב שסרגי הוא בלם כזה רע ??
זה כמו שאני אגיד שמיצ׳ל שהגיע עם רזומה מספרד לחיפה הוא קשר גרוע או לחילופין הייתי יכול לקטול את בוזגלו ולהגיד שהוא חרא של שחקן כי לפני שהגיע לב״ש לא פגע במכבי או תמיר כהן בזמנו שהגיע לנתניה בתקופת יאמר והיה אחד הטובים למרות שהקריירה שלו לא התרוממה לשום מקום.

אי אפשר להגיד על סרגי שהוא שחקן גרוע. נכון שהוא לא היה מעוז ההגנה ועשה טעויות פה ושם אבל ביננו מי היה טוב באותה תקופה. בוא קח משימה ותצדיק את השם הטוב של בתחום הסקאוטינג ותעקוב אחרי סרגי. אשמח לקבל עוד חודשיים שלשה עדכון לגביו - איפה משחק, ממוצע הציונים שקיבל, כמו השערים שקבוצתו קיבלה וכו׳ וכו׳...

אל תהיה לי כזה חכם ותקבע פה קביעות כי שחקן x לא עמד בציפיות שלנו. בקריירה של שחקן יש עליות ומורדות. טובים מסרגי ודומיו נפלו בשנה כזאת או אחרת והבליחו בשנים אחרות.
שתה מים ותרגע. מכסימום תופתע....ואני יהיה מוכן לוותר לך על הסליחה אפילו....
19-Aug-2015, 21:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2015 על ידי 21:59 טל.מ.)
הודעה: #43
אורן - א אני רגיל שכולם נגדי ובסוף אני יוצא צודק .. חלק אומרים וואלה הוא צדק והרוב מיתממים ואומרים גם תרנגול עיוור מוצא גרגר וכו. אז אני מכיר את ההרגשה . לגבי סרגי - זו לא היתה הטעות כמו התחושה שאין בעל בית בהגנה. המשחק שאתה מדבר עליו היה בגביע הטוטו מול הפועל תא כשהפסדנו 2:0 כשגוזלן הדי נמוך מנתר בקלילות מעל סירגי שאפילו לא מפריע לו . זה הדליק לי פרוז׳קטור . ליפניה הרי היה דורס את גוזלן לפני שבכלל היה חושב לנגוח. סרגי היה רך מידי מבולבל מידי לא הרגשת שיש על מי לסמוך. לעומת זאת מישצ׳נקו שיצא לי לראות רק 35 דק, גרם לתחושה אחרת לגמרי. שליטה בגובה, תזמון בחילוצים תוך כדי חיפוי על אחרים וגם כמו שמשה אמר אפילו נפצע כשמנע מצב לגול. אני הרגשתי שיש על מי לסמוך. אז אולי אני טועה ואתה זה שיהיה צודק בסופו של דבר. נכון למעט שראיתי הוא וסירגי לא על אותה סקלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Aug-2015, 22:07
הודעה: #44
תאמין לי טל אם לא הייתה לו טיסה עוד חצי שעה הייתי פורס בפניך שוב את הרשימה הארוכה של הנבואות /תחזיות /פרשנויות שכל קשר בינם לבין המציאות מקרי בהחלט.
את הסיפורים האלה תספר לרבט"ים פה לא לאלה שגמרו איתך מסלול....

Sent from my LG-D855
19-Aug-2015, 22:14
הודעה: #45
(19-Aug-2015 21:57)טל.מ כתב:  אורן - א אני רגיל שכולם נגדי ובסוף אני יוצא צודק .. חלק אומרים וואלה הוא צדק והרוב מיתממים ואומרים גם תרנגול עיוור מוצא גרגר וכו. אז אני מכיר את ההרגשה . לגבי סרגי - זו לא היתה הטעות כמו התחושה שאין בעל בית בהגנה. המשחק שאתה מדבר עליו היה בגביע הטוטו מול הפועל תא כשהפסדנו 2:0 כשגוזלן הדי נמוך מנתר בקלילות מעל סירגי שאפילו לא מפריע לו . זה הדליק לי פרוז׳קטור . ליפניה הרי היה דורס את גוזלן לפני שבכלל היה חושב לנגוח. סרגי היה רך מידי מבולבל מידי לא הרגשת שיש על מי לסמוך. לעומת זאת מישצ׳נקו שיצא לי לראות רק 35 דק, גרם לתחושה אחרת לגמרי. שליטה בגובה, תזמון בחילוצים תוך כדי חיפוי על אחרים וגם כמו שמשה אמר אפילו נפצע כשמנע מצב לגול. אני הרגשתי שיש על מי לסמוך. אז אולי אני טועה ואתה זה שיהיה צודק בסופו של דבר. נכון למעט שראיתי הוא וסירגי לא על אותה סקלה.

קצת שחצני הייתי אומר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
19-Aug-2015, 22:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2015 על ידי 22:23 טל.מ.)
הודעה: #46
ממש לא שחצני. לפעמים אלה העובדות, אני חי אותם פה כבר שנים. ואופיר אמרתי לך אתה יכול להמשיך את הסיפור על מזרחי כמה שבא לך. זה עדיין לא משנה את העובדות . טחנו את זה מספיק אורן שאל אותי משהו עניתי לו. זה מה שאני חושב , אתה רשאי לחשוב אחרת. עצם העובדה שאתה בכלל מתערב בדיון כשבשנה שעברה יצאת הכי פארש שיש - כל מה שאמרת יצא הפוך כולל האמונה העיוורת בשגב ומזרחי , מוכיחות שאין גבול ... בפעם המיליון קח דוגמא מאלימלך ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Aug-2015, 22:22
הודעה: #47
רוב הדעות של טל , והנבואות התגשמו אחד לאחד ..
יכול להביא פה רשימה מכובדת שתתחילו לחשוד שהוא מכשף
19-Aug-2015, 22:26
הודעה: #48
אתה יכול להגיד מה שאתה חושב אבל להגיד שתמיד צדקת זה על סף שגעון גדלות...
אני רק יזכיר לך באיזה ליגה היינו אמורים לשחק השנה עפ"י נבואותיך... ואל תתחיל עם הסיפורים...

Sent from my LG-D855
19-Aug-2015, 22:26
הודעה: #49
יופי, עכשיו יש לנו טל מ. כפול 2.
למה מגיע לי כל הטוב הזה.
19-Aug-2015, 22:30
הודעה: #50
(19-Aug-2015 22:22)ORENARIEL כתב:  רוב הדעות של טל , והנבואות התגשמו אחד לאחד ..
יכול להביא פה רשימה מכובדת שתתחילו לחשוד שהוא מכשף
ראיתי שאתה מאד חרוץ וטוב באיסוף עדויות. ...
תתחיל לעבוד ותעבור על כל נבואותיו של הגורו מהשנים האחרונות ותווכח כמה אתה טועה ורחוק מהמציאות

Sent from my LG-D855
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים