שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב
13-Dec-2013, 19:02
הודעה: #31
RE: אלי שגב
(13-Dec-2013 18:03)אבירמבו המכבי כתב:  לא קראתי. הכל ממה שנאמר כאן.

צריך להיות זהיר לפני שמסיקים מסקנות
לא פלא שאנשי עסקים לא נילהבים להשקיע בספורט.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2013, 20:38
הודעה: #32
אלי שגב
(13-Dec-2013 19:02)אייל ס כתב:  
(13-Dec-2013 18:03)אבירמבו המכבי כתב:  לא קראתי. הכל ממה שנאמר כאן.

צריך להיות זהיר לפני שמסיקים מסקנות
לא פלא שאנשי עסקים לא נילהבים להשקיע בספורט.

קודם כל - לואיס מארין וחזום חזום - כולנו נשמח אם תעלו את הכתבה לאתר, אפילו אם רק תצטטו את החלק שבגללו החל הפוסט ואז נוכל להבין.
בהנחה שזה נכון -
אייל אתה בעצמך אומר יש לו כוונה להשקיע במידה. שוב זה לא שאני מטיף למישהו להשקיע כספים שהם שלו . זה שלו לא שלי. אבל אני לא מבין מישהו שקונה מועדון ולא מציב לו מטרות יותר רציניות מלייצר שחקנים כדי למכור ולהחזיר חלק מההשקעה הלא גדולה גם ככה.. ולפני שכולם יגידו לי כשתשקיע אתה מכיסך מיליון שניים וכו ... אמר פעם רענן כץ the difference between man and boys are the cost of toys... אז שוב אם אין לך את הדרייב להשקיע בקבוצת כדורגל ואין לך שאיפות להגיע איתה למשהו - בשביל מה להתחיל ..? רווינו ממפח נפש אחד שנמשך שנים עד שהגענו לאן שהגענו, לא חושב שמגיע לנו עוד אחד כזה.
ואני באמת אשמח להיות יותר מטועה בסופו של דבר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Dec-2013, 20:45
הודעה: #33
אז אמר מה שאמר, מישהו מימכם רוצה להשקיע במקומו?
אם לא זה מה יש.
13-Dec-2013, 21:08
הודעה: #34
רואים שחלקכם הגדול באמת לא קרא את הכתבה,אני ממליץ פה למי שמסיק מסקנות לפני שהוא ראה את הכתבה לקרוא אותה זה לא בעיה.
ואז תבינו למה הוא התכוון.
13-Dec-2013, 21:19
הודעה: #35
קודם כל - לואיס מארין וחזום חזום - כולנו נשמח אם תעלו את הכתבה לאתר, אפילו אם רק תצטטו את החלק שבגללו החל הפוסט ואז נוכל להבין.
בהנחה שזה נכון -
אייל אתה בעצמך אומר יש לו כוונה להשקיע במידה. שוב זה לא שאני מטיף למישהו להשקיע כספים שהם שלו . זה שלו לא שלי. אבל אני לא מבין מישהו שקונה מועדון ולא מציב לו מטרות יותר רציניות מלייצר שחקנים כדי למכור ולהחזיר חלק מההשקעה הלא גדולה גם ככה.. ולפני שכולם יגידו לי כשתשקיע אתה מכיסך מיליון שניים וכו ... אמר פעם רענן כץ the difference between man and boys are the cost of toys... אז שוב אם אין לך את הדרייב להשקיע בקבוצת כדורגל ואין לך שאיפות להגיע איתה למשהו - בשביל מה להתחיל ..? רווינו ממפח נפש אחד שנמשך שנים עד שהגענו לאן שהגענו, לא חושב שמגיע לנו עוד אחד כזה.
ואני באמת אשמח להיות יותר מטועה בסופו של דבר.
[/quote]
טל זה לא הגוןלחזור על מנטרה לא נכונה שכל כך רחוקה מהאיש,
זה שהוא לא מתכוון לשפוך כספים ולהשקיע כל שנה עשרות מיליוני שקלים,לא הופך אותו לאדם שרכש מועדון על מנת למכור שחקנים.
ושוב אני חוזר,משיחותי עימו הבנתי שמטרתו הפוכה מהנאמר בפוסט,יש לו עיניין רב לבסס את הקבוצה על ילדי המועדון.
13-Dec-2013, 22:35
הודעה: #36
טל,אם אני מאמין שאם היית קורא את הכתבה לא היית מגיב כך ויצא בהצהרות כמו שיימצא לו מחליף.אני גם קראתי בכתבה שהוא מתכנן לחזק את הקבוצה וכבר עכשיו הם יושבים לגבי הכנות לעונה הבאה מכיון שהוא לא רוצה לעלות ליגה ולרדת אחרי שנה.עוד הוא אמר שאם לא נעלה השנה אז נעלה שנה הבאה ולטענתו זה מראה שהם באו להרבה זמן ולא לשנה אחת.עוד מדבריו:שהם מתכננים להקים אקדמיה וגם ברור לו שהם לא באו למכבי נתניה כדי להרויח כסף,כמו כן חלק מהחזר ההשקעה יכול להגיע אם הקבוצה תגיעה לאירופה גם זו מטרה.עוד הוא אמר שהוא מתכון להיפגש עם תשובה ויאמר ולא כדי שהם יהיו שותפים כי לא ניתן לנהל עסק עם הרבה שותפים אלא,הכונה להיפגש עם יאמר היא מתוך הערכה למה שתרם ולא כדי שייכח אחרי שתרם כ״כ הרבה.שורה תחתונה-אני התרשמתי לטובה מהאדם ורוצה לתת לו צ׳אנס אמיתי להצליח.אני באמת לא מבין את כל המקטרים ועוד בטח לפני שקראתם את הכתבה.עד עכשיו אין מה לבוא לשגב ומאור בטענות,להיפך.אם היתי אחד המשקיעם והייתי קורא חלק מהתגובות כאן אז בהחלט זה לא היה מוסיף חשק להשקיע...
13-Dec-2013, 22:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2013 על ידי 22:56 אופיר34.)
הודעה: #37
(13-Dec-2013 16:54)טל.מ כתב:  אופיר לא קראתי את הכתבה. אבל הבנתי את רוח הדברים גם עפ מה שאייל אמר בתגובה. ואת כל זה הסקתי מהנסיון. מבחינתי אני אשמח ששגב יפתיע אותי אבל אתה יודע, למדתי דבר אחד או שניים בחיים והפסקתי להאמין בנאיביות וללכת שבי אחרי אמירות. זה כמו שאחרי שעברתי לפחות 10 סבבי פיטורים בחברה שלי עד שנמכרה וגם אז חלו עוד סבב או שניים, למדתי להריח פיטורים מכל מיני חצאי משפטים ומילים מכובסות ,אם באנגלית או בעיברית, כך פה. הבנתי. לא זיהיתי מטרה ובעיקר לא הבנתי: אם זה מה שעובר לשגב בראש, בשביל מה הוא פה ...? זה לא שהוא נתקע עם הקבוצה נכון ? בא בנאדם רכש קבוצה ביחד עם מאור חלפה חצי עונה והוא כבר מחפש איך להחזיר השקעה. זכותו. רק לא לזה פיללנו. אם לזה הוא בא עדיף למען כולנו שיעשה מעשה שניידר ויחפש לו מחליף. אחרת אני באמת לא מבין מה המטרה .
לגבי האמירה של נגמרו הימים .. בחייך אמר אותה רועי דניאל, בחור צעיר אוהד הקבוצה שהפך למנכל שלה ובלי להכיר אותו אני משוכנע שזה נאמר מהבטן וכנראה בלי כיסוי.
ושמע מכיוון שאני כל פעם הורג אותך ... לא כל האנשים זקוקים לשלט בגודל של פוסטר על נתיבי איילון המוצפים עם תאורה מתחלפת בכדי להבין משהו . אם אתה מהסוג שצריך, מה אני אשם ...

אני אתחיל מהסוף, עשה טובה ותפסיק לסגל לעצמך סגולות של נביא שתמיד רואה את הנולד. גם אני לא ילד וגם לי יש קצת ניסיון אבל אני לא מתרגש מכל ציטוט טוב או רע שנאמר. אתה באופייך (וזה לא ביקורת) תמיד תראה את התרחיש הפסימי ואני הפוך. לפעמים יוצא שהנבואות שלך מתגשמות ולפעמים שלי. אין פה שום עניין של ניסיון או חכמת חיים. גם במקום העבודה שלי היו עשרות פעמים שמועות על פיטורים. האם כל השמועות התממשו ? ממש לא ! הרב דווקא לא !

ובאמת תסביר לי למה שרועי דניאל ,ששידך את שני האנשים לקבוצה, אומר שמכירה זו לא המטרה של הקבוצה אתה טוען שזה מהבטן אבל אם הוא יגיד מחר שלמכור נכסים זה לגיטימי אתה ישר תקפוץ ? אי אפשר לטעון שאנשים מדברים מהבטן שזה מתאים לך ושזה לא מתאים לך הם מדברים מהראש.

אני שוב מציע להמתין למעשים ולא להתרגש מתשובה שניתנה לעיתונאי שיודע למשוך בלשון את המרואיין שלו. בינתיים שני החברה שהוציאו לך את הרוח העמידו תקציב על לקבוצה בליגה הלאומית. למה אתה לא מדבר על זה ? איפה המילה הטובה על הסגל שנבנה פה (לפחות על ההשקעה הכספית כי מקצועית אתה לא מרוצה).

ימים יגידו לאן פנינו מועדות. אני מבטיח לך שאם ההתנהלות תהיה כמו שהיתה בתקופתו של אשר אלון למשל אני הראשון שיצטרף למאבק שאתה תוביל בכיכרות...

(13-Dec-2013 16:50)אבירמבו המכבי כתב:  אופיר34 - "כל קבוצה בעולם ולא משנה אם קוראים לה ארסנל , מילאן או מכבי נתניה מוכרת שחקנים בשלב כזה או אחר."

כן, אבל זו לא 'הנחת היסוד' שלהן. ארסנל לא רצתה למכור את כוכביה, אלא הפסידה אותם לקבוצות עשירות ממנה. מנצ'סטר יונייטד לא יכלה לסרב לכמעט 100M יורו שהוצעו לה על כרישטיאנו רונלדו, אבל למכור שחקנים לקבוצות גדולות ממנה (למרות שאין כאלה, אבל לצורך העניין) זו לא השאיפה שלה.
כאן מצהירים שהמטרה תהיה למכור שחקנים. בין אם זה יהיה ככה ובין אם לא... בשביל מה להגיד את זה, ועוד עכשיו, כשאנחנו בעיצומו של המירוץ לעלות ליגה?

למכור שחקנים זו גם לא השאיפה של מכבי נתניה אבל להפסיד שחקנים לקבוצות עשירות יותר זה חלק מהמציאות של הכדורגל בכל העולם. מה שנאמר כאן זה שאחת הדרכים לייצר הכנסות תהיה מכירה של שחקנים. לדעתי ,זה עדיין לא אומר שמה שהיה עם דגני, עזרא, גזל, מוגרבי וכו׳ יחזור על עצמו שוב. מה שזה כן אומר לדעתי זה שאם יהיה שחקן כשרוני שתגיע עליו הצעה טובה (ואני מאמין שזה לא יהיה מקבוצה בארץ) אז תהיה אולי סיטואציה שהשחקן יימכר והקבוצה תקבל סכומים רציניים שיאפשרו לה להתחזק בשחקנים טובים אחרים.
גם אני מאד לא אוהב את אספקת השחקנים של מכבי נתניה בשנים האחרונות לכל קבוצה עם קצת כסף ובוס גדול, אבל לפעמים אין פשוט ברירה. אל תשכחו שיש תמיד גם את הצד של השחקן שברב המקרים לא מעניין אותו אופיר , טל , אלון או אייל. לשחקן חשוב ההתקדמות שלו והמעמד החדש (ראו מקרה עזרא).
גם מכבי ת״א הגדולה עומדת לאבד את הכוכב הכי גדול שלה בקרוב לכאלה עם יותר כסף. אלה החיים.
אני מקווה שמה שהיה הוא לא שיהיה ונדע לשמר את הנכסים שלנו עד כמה שאפשר.
13-Dec-2013, 23:00
הודעה: #38
אלי שגב
(13-Dec-2013 22:39)אופיר34 כתב:  
(13-Dec-2013 16:54)טל.מ כתב:  אופיר לא קראתי את הכתבה. אבל הבנתי את רוח הדברים גם עפ מה שאייל אמר בתגובה. ואת כל זה הסקתי מהנסיון. מבחינתי אני אשמח ששגב יפתיע אותי אבל אתה יודע, למדתי דבר אחד או שניים בחיים והפסקתי להאמין בנאיביות וללכת שבי אחרי אמירות. זה כמו שאחרי שעברתי לפחות 10 סבבי פיטורים בחברה שלי עד שנמכרה וגם אז חלו עוד סבב או שניים, למדתי להריח פיטורים מכל מיני חצאי משפטים ומילים מכובסות ,אם באנגלית או בעיברית, כך פה. הבנתי. לא זיהיתי מטרה ובעיקר לא הבנתי: אם זה מה שעובר לשגב בראש, בשביל מה הוא פה ...? זה לא שהוא נתקע עם הקבוצה נכון ? בא בנאדם רכש קבוצה ביחד עם מאור חלפה חצי עונה והוא כבר מחפש איך להחזיר השקעה. זכותו. רק לא לזה פיללנו. אם לזה הוא בא עדיף למען כולנו שיעשה מעשה שניידר ויחפש לו מחליף. אחרת אני באמת לא מבין מה המטרה .
לגבי האמירה של נגמרו הימים .. בחייך אמר אותה רועי דניאל, בחור צעיר אוהד הקבוצה שהפך למנכל שלה ובלי להכיר אותו אני משוכנע שזה נאמר מהבטן וכנראה בלי כיסוי.
ושמע מכיוון שאני כל פעם הורג אותך ... לא כל האנשים זקוקים לשלט בגודל של פוסטר על נתיבי איילון המוצפים עם תאורה מתחלפת בכדי להבין משהו . אם אתה מהסוג שצריך, מה אני אשם ...

אני אתחיל מהסוף, עשה טובה ותפסיק לסגל לעצמך סגולות של נביא שתמיד רואה את הנולד. גם אני לא ילד וגם לי יש קצת ניסיון אבל אני לא מתרגש מכל ציטוט טוב או רע שנאמר. אתה באופייך (וזה לא ביקורת) תמיד תראה את התרחיש הפסימי ואני הפוך. לפעמים יוצא שהנבואות שלך מתגשמות ולפעמים שלי. אין פה שום עניין של ניסיון או חכמת חיים. גם במקום העבודה שלי היו עשרות פעמים שמועות על פיטורים. האם כל השמועות התממשו ? ממש לא ! הרב דווקא לא !

ובאמת תסביר לי למה שרועי דניאל ,ששידך את שני האנשים לקבוצה, אומר שמכירה זו לא המטרה של הקבוצה אתה טוען שזה מהבטן אבל אם הוא יגיד מחר שלמכור נכסים זה לגיטימי אתה ישר תקפוץ ? אי אפשר לטעון שאנשים מדברים מהבטן שזה מתאים לך ושזה לא מתאים לך הם מדברים מהראש.

אני שוב מציע להמתין למעשים ולא להתרגש מתשובה שניתנה לעיתונאי שיודע למשוך בלשון את המרואיין שלו. בינתיים שני החברה שהוציאו לך את הרוח העמידו תקציב על לקבוצה בליגה הלאומית. למה אתה לא מדבר על זה ? איפה המילה הטובה על הסגל שנבנה פה (לפחות על ההשקעה הכספית כי מקצועית אתה לא מרוצה).

ימים יגידו לאן פנינו מועדות. אני מבטיח לך שאם ההתנהלות תהיה כמו שהיתה בתקופתו של אשר אלון למשל אני הראשון שיצטרף למאבק שאתה תוביל בכיכרות...
חמוד כמה מילות תודה אפשר לשפוך כבר ? נאמרו לא פעם ולא פעמיים ואכן אני אומר - שיעלו את הכתבה ונראה. יתרה מזו אני לא זוכר שהעברתי איזושהי מילת ביקורת על ההנהלה עד היום . ואם הכתבה הזו עיוותה את הנאמר אדרבא יש למועדון דובר לא ? שיוציאו הכחשה.
לגבי רועי דניאל - הוא אמר את מה שאמר לפני שהליגה בכלל החלה, לדעתי כשכולם עוד היו בשיא ההתלהבות. בסופו של יום בעל המאה זה לא הוא.
לגבי הנבואות די רד מזה ... דרך אגב בחברה שעבדתי בה כל שמועה הסתיימה בגל פיטורים וזה לא בגלל שאני ניבאתי אותו. פשוט למדתי לקרוא בין השורות והאמן לי הייתי סופר נאיבי.. אני לא מאמין (שוב בהנחה שמה שנאמר פה שנכתב הוא אכן נכון) שאנשים אומרים דברים סתם. הקטע המצחיק הוא ששגב ומאור עוד יצטרכו לעמול קשה עד שיהיה להם את מי למכור, פשוט בלדב כבר מכר הכל קודם ..Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Dec-2013, 0:44
הודעה: #39
קצת עצוב שכל עולם הכדורגל הפך להיות רק סביב הנושא הכלכלי ... אני חושב שעלינו האוהדים לבחון את ההנהלה יותר בענייני ניהול ותוכניות לטווח הארוך , שיווק, תנאים לקהל , מחלקת נוער , תכנון ארוך טווח עם יעדים ברורים , צוות חזק אמין שעוזר בתכנון אסטרגיה נכונה והתקדמות מידי שנה והלוואי שבעוד שנתיים -שלוש יהיה נעים להגיע לאיצטדיון ולצאת ממנו , שחקנים מחוייבים ובעיקר שחקני בית עם זהות למועדון ולקהל , תקציב סביר עם הישגים טובים ... האמת אני חושב שהאדונים שגב ומאור לא עושים עד היום את הצעדים המתבקשים בקטע הניהולי בינתיים יותר מידי אנשים מסתובבים להם בין הרגליים , הלוואי והם לומדים את המערכת ובעוד שנה דברים יראו את זה...
14-Dec-2013, 3:50
הודעה: #40
ואני אומר-הכל שטויות.
אך ורק בשנה הבאה, בליגת העל, נוכל לראות את רזי ההתנהלות של ההנהחה, את מדיניות הרכש ואת הכיוון שהקבוצה והמועדון הולכים אליו עם הבעלים החדשים.
עם כל הרצון הטוב, חוסר הניסיון בניהול קבוצת כדורגל הוא חיסרון משמעותי לטעמי. צרכי ליגת העל שונים במהותם מהליגה הלאומית ברמת החשיבה והתכנון לטווח הקצר והארוך, לכן חייבים להמתין ולראות מה יהיה פה.

דבר אחד בשלב הזה הוא וודאי בעיני, נתניה, בבעלות הנוכחית לא תוכל להתחרות על תארים וכדאי לכולם להתחיל לשנות פאזה ולהבין שלפעמים גם מדיניות של מכירת שחקנים למטרת התקיימות בליגת העל, עדיפה על דשדוש בין ליגה א מחוז צפון לליגה הלאומית. בלי קשר אני לא רואה ב3-4 שנים הקרובות אפילו שחקן אחד שנתניה תוכל למכור. היחידים שאיכשהו איכשהו עולים על הדעת זה עידו ו/או ירין...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים