שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שניר דורי נשאר
27-Jul-2015, 21:06
הודעה: #41
שניר דורי נשאר
(27-Jul-2015 17:22)אייל ס כתב:  
(27-Jul-2015 17:14)טל.מ כתב:  
(27-Jul-2015 16:54)amir כתב:  מי עשה טעות עם ליפשיץ הוא קיבל את כל הבמה ואכזב

אכזב ? זרקו שוער בן 19 עם אפס ניסיון לשני משחקים מול גלא עם אפס הגנה כדי לקבל 10 שערים... ליפשיץ לא מאור הגולה מבחינת יכולתו אבל שוער ליגה לגיטימי שספג מעט מאוד שערים העונה. לא ראיתי במה הוא פחות טוב מלויטה דורי ובטח הרוש . שוערים צריך לדעת לגדל . אז אין לו יחסי ציבור.. אני מקווה שמישהו מכוון את הקריירה של דין גל טוב יותר אחרת נפסיד גם אותו. אני גם ממש לא בטוח במה ברק לוי טוב משניר דורי אבל זה כבר סיפור אחר .

Sent from my iPhone using Tapatalk

קטעים איתך....מתי ראית את ברק לוי משחק?
ברק לוי מה3 שוערים הטובים בישראל!!!
לשים אותו ואת ליפשיץ/דורי/לוויטה באותה סקלה,זה ממש אי הכרות מוחלטת עם כל ה4(לגבי הרוש זה סיפור לא ברור,זוכר אותו בתחילת דרכו,צוק איתן...ובשנה האחרונה הזכיר את ליפשיץ בנתניה).

מתי אתה ראית את ברק לוי משחק ..? כשהשוער הראשון של מכבי תא לא שיחק נכון ? ומזה הסקת שהוא אחד מהשלושה הטובים בארץ ? אז גם אני ראיתי את אותם משחקים בטלוויזיה ואני לא חושב כמוך . יכול להיות שהוא שוער גדול - לא יודע . בטח אי אפשר היה להבין את זה כשלפניך משחקים טיבי וגרסייה בשיאו . בו נראה אותו ואז נחליט? לגבי הרוש -,זה סיפור ברור מאוד. אמרתי לך שהוא אוברייטד עוד בקיץ כשהגיע לפני ששיחק משחק אחד בנתניה, ואת זה יאמרו לך כל אוהדי ביתר. נתן עונה שתיים טובות וכל השאר הדרדרות במדרון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jul-2015, 21:18
הודעה: #42
RE: שניר דורי נשאר
(27-Jul-2015 21:06)טל.מ כתב:  
(27-Jul-2015 17:22)אייל ס כתב:  
(27-Jul-2015 17:14)טל.מ כתב:  
(27-Jul-2015 16:54)amir כתב:  מי עשה טעות עם ליפשיץ הוא קיבל את כל הבמה ואכזב

אכזב ? זרקו שוער בן 19 עם אפס ניסיון לשני משחקים מול גלא עם אפס הגנה כדי לקבל 10 שערים... ליפשיץ לא מאור הגולה מבחינת יכולתו אבל שוער ליגה לגיטימי שספג מעט מאוד שערים העונה. לא ראיתי במה הוא פחות טוב מלויטה דורי ובטח הרוש . שוערים צריך לדעת לגדל . אז אין לו יחסי ציבור.. אני מקווה שמישהו מכוון את הקריירה של דין גל טוב יותר אחרת נפסיד גם אותו. אני גם ממש לא בטוח במה ברק לוי טוב משניר דורי אבל זה כבר סיפור אחר .

קטעים איתך....מתי ראית את ברק לוי משחק?
ברק לוי מה3 שוערים הטובים בישראל!!!
לשים אותו ואת ליפשיץ/דורי/לוויטה באותה סקלה,זה ממש אי הכרות מוחלטת עם כל ה4(לגבי הרוש זה סיפור לא ברור,זוכר אותו בתחילת דרכו,צוק איתן...ובשנה האחרונה הזכיר את ליפשיץ בנתניה).

מתי אתה ראית את ברק לוי משחק ..? כשהשוער הראשון של מכבי תא לא שיחק נכון ? ומזה הסקת שהוא אחד מהשלושה הטובים בארץ ? אז גם אני ראיתי את אותם משחקים בטלוויזיה ואני לא חושב כמוך . יכול להיות שהוא שוער גדול - לא יודע . בטח אי אפשר היה להבין את זה כשלפניך משחקים טיבי וגרסייה בשיאו . בו נראה אותו ואז נחליט? לגבי הרוש -,זה סיפור ברור מאוד. אמרתי לך שהוא אוברייטד עוד בקיץ כשהגיע לפני ששיחק משחק אחד בנתניה, ואת זה יאמרו לך כל אוהדי ביתר. נתן עונה שתיים טובות וכל השאר הדרדרות במדרון.

מסכים איתך קודם נראה את ברק לוי ונראה אותו...
27-Jul-2015, 21:19
הודעה: #43
מה שכן להרוש יש את המשחק רגל הכי טוב בארץ כשוער
27-Jul-2015, 21:42
הודעה: #44
לאניימה היה את המשחק רגל הכי טוב.. היה הבועט פנדלים הקבוע של הפעול
27-Jul-2015, 22:14
הודעה: #45
ראינו את משחק הרגל נגד פתח תקווה ב 4:4
27-Jul-2015, 22:15
הודעה: #46
שניר דורי נשאר
(27-Jul-2015 21:19)צהוב לעולמים כתב:  מה שכן להרוש יש את המשחק רגל הכי טוב בארץ כשוער

זה היה בציניות, נכון?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
27-Jul-2015, 22:29
הודעה: #47
(27-Jul-2015 22:15)אלון כתב:  
(27-Jul-2015 21:19)צהוב לעולמים כתב:  מה שכן להרוש יש את המשחק רגל הכי טוב בארץ כשוער

זה היה בציניות, נכון?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

משחק הראש הכי טוב..
28-Jul-2015, 9:51
הודעה: #48
החלטה מפתיעה אבל יכול להיות שהיא הגיעה גם מהכיוון של דין נראה בימים הקרובים ...
בעיני שוער צריך הרבה בטחון אם הוא הולך לשחק זה יכול להיות יותר אפקטיבי משוער שני אם הוא במילא יחמם ספסל עדיף בבית...
אגב אין לי דיעה ברורה לגבי יכולתו בבוגרים מה שאני יכול להגיד שהמתחרה שלו מטוברוק מהדי זועבי מזמן עשה את טבילת האש בליגת העל ...בוא נקווה שמי שמקבל את ההחלטות גם של השחקן וגם של המועדון לא היה פזיז מידי...
04-Sep-2015, 13:33
הודעה: #49
השוער הראשון של הנבחרת האולימפית הנוכחי גולן אלקסלסי שמשחק ברמת השרון, גדל במכבי נתניה ושיחק בנוער?

אז אני מניח שהוא כבר לא שייך לנו.. אז השאלה שנשאלת איך ויתרו עליו?

ולמה כשיש שוער כזה החתימו את דין גל ל 5 שנים?..
04-Sep-2015, 14:00
הודעה: #50
לא כדל ולא שייך..נדד בלא מעט קבוצות ובדרך עבר בנתניה...כשהבן דוד אימן הוא העדיף להעלות לבוגרים את דין לפניו כשוער שלישי...והשאר היסטוריה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים