שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השאלת שחקנים
30-Jun-2015, 9:58
הודעה: #51
RE: השאלת שחקנים
(30-Jun-2015 0:06)זאב רווח כתב:  למה שהנוער יבוא כשלא נותנים לו צ'אנס ?

מילא לא יבוא כי לא נותנים לו צאנס לשחק אבל הוא יודע שגם אם יצליח בגדול ויהפך לסמל, לא יתנו לא אחרכך צאנס לאמן!!!

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2015, 10:03
הודעה: #52
אני מאד אוהב את אבא של ירין אבל אני חושב שברגע שייתנו לו לקבל את ההחלטות לבד הוא יקבל אותם בצורה שונה.
אגב עוד משהו שאנשים חייבים להבין לירין תמיד הכל בא בקלות תמיד שיחק שנתון מעל ועוד היה קפטן וככה גם בנבחרת פתאום הוא מגיע לבוגרים וקשה לו והוא צריך להתמודד זה שונה . לי אין ספק שהוא יהיה בין ה-4-5 בלמים הכי טובים בארץ!!!
30-Jun-2015, 10:04
הודעה: #53
(30-Jun-2015 10:03)דוד חטב כתב:  אני מאד אוהב את אבא של ירין אבל אני חושב שברגע שייתנו לו לקבל את ההחלטות לבד הוא יקבל אותם בצורה שונה.
אגב עוד משהו שאנשים חייבים להבין לירין תמיד הכל בא בקלות תמיד שיחק שנתון מעל ועוד היה קפטן וככה גם בנבחרת פתאום הוא מגיע לבוגרים וקשה לו והוא צריך להתמודד זה שונה . לי אין ספק שהוא יהיה בין ה-4-5 בלמים הכי טובים בארץ!!!

מאמין שהמערכת במכבי ת"א היא המקצועית ביותר בארץ,היתה להם אופציה לרכושבאותו בחצי מיליון ש"ח,הם וויתרו.
30-Jun-2015, 10:23
הודעה: #54
(30-Jun-2015 10:04)אייל ס כתב:  
(30-Jun-2015 10:03)דוד חטב כתב:  אני מאד אוהב את אבא של ירין אבל אני חושב שברגע שייתנו לו לקבל את ההחלטות לבד הוא יקבל אותם בצורה שונה.

מאמין שהמערכת במכבי ת"א היא המקצועית ביותר בארץ,היתה להם אופציה לרכושבאותו בחצי מיליון ש"ח,הם וויתרו.

אתה מספיק ותיק ובקיא ויודע שזה מדד אבל לא תורה מסיני....
וחוץ מזה זה שהוא לא התאים למכבי ת״א לא אומר שהוא לא מתאים לנו...
היפה פה שהעונה זה המבחן הגדול של ירין ומה שנקרא נשאר אוהדים וחברים ונדבר בסוף העונה אני בטוח שתשמח לאכול את הכובע....
גם אני אשמח בעניין דודי ...
30-Jun-2015, 10:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2015 על ידי 10:29 עידן444.)
הודעה: #55
ההגנה שלנו היתה גרועה מאוד. הבאנו בלם בהמון כסף ועידו לוי וירין חסן המושמצים נראו הרבה יותר טוב ממנו. הפעם אסור לנו ליפול שוב עם בלם- ועם בלם זר יציב כל אחד מהשלושה יוכל להתקדם ולהיות בסדר גמור.
כפי שהוזכר כאן ירין חסן יכול גם לשחק כקשר אחורי עם אוריינטציה הגנתית וזה משהו שלא קל למצוא היום בשוק הישראלי.
עידו לוי נתן עונה לא רעה. לדעתי עשה הכי פחות טעויות קריטיות מבין השלושה(לוי,חסן,אבו עביד) וזה גם הגיוני- בעמדה הזו הנסיון מדבר ועידו לוי מנוסה יותר מהשניים האחרים.
אני חושב שאתם עושים עוול גם לירין וגם לעידו- ולמה?
כי לדעתי שכחתם את המשמעות של לשחק לצד בלם שהוא פיגורה סטייל לואיס מרין או אמיר שלח ועם שוער שהוא פיגורה סטייל לירן שטראובר או קרלוס אריאס לבין לשחק שמאחוריך שוער חסר בטחון ולידך בלם שהוא בערך ברמתך.
לואיס מרין עשה את פרנסמן וסטרול מבלמים בינוניים מינוס לבלמים למצויינים. סטרול- בלם מאוד בינוני יצא לאירופה, פרנסמן הפך להיות שחקן מאוד מוערך, חיימוביץ' יצא לאירופה וגם חרמון נראה היה פחות מבוהל. לואיס פשוט גרם לכל מי ששיחק לידו להראות טוב- בשתי העונות האחרונות בליגת העל לא היתה את הדמות הזו שתעזור לעידו וירין להתקדם.
30-Jun-2015, 15:36
הודעה: #56
ירין חסן? חוץ מלהעיף כדורים בלי כתובת מה הוא עוד יודע לעשות?
30-Jun-2015, 15:48
הודעה: #57
(30-Jun-2015 15:36)פיליפצוק כתב:  ירין חסן? חוץ מלהעיף כדורים בלי כתובת מה הוא עוד יודע לעשות?
הבלמים הזרים שהיו כאן בשנים האחרונות(בוא נשאיר רגע את ליפניה בצד כי בליגה לאומית מאמין שגם ירין חסן כשהיה בגיל 8 יכול להשתלב) גם את זה לא ידעו לעשות.
אני בטוח במיליון אחוז שאם ירין חסן היה משחק אפילו מספר משחקים בלבד לצד לואיס מרין או חוטף כמה שאגות במשחק מאמיר שלח או לירן שטראובר הוא כבר היה היום במקום אחר לגמרי!
30-Jun-2015, 15:52
הודעה: #58
(30-Jun-2015 15:48)עידן444 כתב:  
(30-Jun-2015 15:36)פיליפצוק כתב:  ירין חסן? חוץ מלהעיף כדורים בלי כתובת מה הוא עוד יודע לעשות?
הבלמים הזרים שהיו כאן בשנים האחרונות(בוא נשאיר רגע את ליפניה בצד כי בליגה לאומית מאמין שגם ירין חסן כשהיה בגיל 8 יכול להשתלב) גם את זה לא ידעו לעשות.
אני בטוח במיליון אחוז שאם ירין חסן היה משחק אפילו מספר משחקים בלבד לצד לואיס מרין או חוטף כמה שאגות במשחק מאמיר שלח או לירן שטראובר הוא כבר היה היום במקום אחר לגמרי!

הלוואי שאתם צודקים!
ובניגוד לאחרים(גם כאן),כל עוד ההחלטות רציונליות ומקצועיות,אני מקבל ומכבד אותם גם שהם בניגוד לדעתי.
מצפה שמחר בבוקר נתעורר למאמן חדש כזה או כזה וכולנו כאחד,נתמוך בהחלטה.
30-Jun-2015, 16:21
הודעה: #59
אני חוץ משחקן נתניה משחקני העבר לא מקבל אף מאמן יותר ואפעל להכשיל מהדקה הראשונה
30-Jun-2015, 16:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2015 על ידי 16:27 עידן444.)
הודעה: #60
אני אתמוך בכל מאמן.
כבר ראינו שאין חוקים. דרור קשטן ואלי גוטמן יכולים להיכשל ולעומת זאת מאמנים טירונים יכולים להצליח...
הכדורגל שלנו ברמה כל כך נמוכה שהכל די אקראי ומונע מכוח האנרציה.
מה שכן שלומי דורה הוכיח שהוא יודע להתנהל ברגעי משבר ולשנות מומנטום של קבוצה. זה דבר מאוד חשוב אם יבחר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים