מכבי נתניה

גירסה מלאה: השאלת שחקנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
להבדיל משנים קודמות, אני בעד השאלות השנה, במיוחד השאלות ללא תמורה....
בתנאי אחד, שאין דבר כזה שהשחקן לא משחק נגד קבוצת האם שלו
לגבי שחקן שלא ישחק מול קבוצתו לדעתי יש איסור על התנאי הזה ולכן מכבי חיפה ומכבי ת"א שינו את מדיניות ההשאלות
בגלל חוק המושאלים אין דבר כזה ששחקן מושאל לא יכול לשחק נגד קבוצת האם שלו.
מצד שני, הקבוצות המשאילות ידרשו שהמושאל ישחק בהרכב לפחות 60% מהמשחקים כדי להצדיק את ההשאלה.
עכשיו קחו סיטואציה, קראתי שרוצים את ברק לוי כמושאל ללא תמורה.
מכבי ת"א בטוח תכניס סעיף "הופעות מינימום" ואז למעשה נתניה מסונדלת עם השוער הראשון שלה, אם ברק לוי שהוא צעיר וחסר ניסיון יתברר כבלוף, לא תהיה אפשרות נגיד לתת לשניר דורי לעלות במקומו לשחק בגלל הסכם ההשאלה.
אסור להביא מושאל לתפקיד השוער ואסור להביא יותר 2-3 מושאלים באופן כללי.
(29-Jun-2015 19:52)פיליפצוק כתב: [ -> ]בגלל חוק המושאלים אין דבר כזה ששחקן מושאל לא יכול לשחק נגד קבוצת האם שלו.
מצד שני, הקבוצות המשאילות ידרשו שהמושאל ישחק בהרכב לפחות 60% מהמשחקים כדי להצדיק את ההשאלה.
מכבי ת"א בטוח תכניס סעיף "הופעות מינימום" ואז למעשה נתניה מסונדלת עם השוער הראשון שלה, אם ברק לוי שהוא צעיר וחסר ניסיון יתברר כבלוף, לא תהיה אפשרות נגיד לתת לשניר דורי לעלות במקומו לשחק בגלל הסכם ההשאלה.

מסכים לחלוטין!
מופתע שזה בא ממך...
נדמה לי ששחררנו את שניר דורי, לא בטוח. תמיד הייתי בעד מושאלים כדי ״לסגור פינה״. הפעם זה נראה שנצטרך לסגור כמה וכמה פינות. לא יודע מה לומר, הפועל פ״ת הוכיחה שעם זה לא הולכים למכולת, ומצד שני אין כסף. לא פשוט .
ברק לוי יתברר כבלוף? הוא שיחק 7.5 משחקים וספג 3 שערים בליגה העונה . כשהוא שיחק הוא היה טוב מאוד
לא סתם הוא מחזיק מעמד כשוער שני במכבי ת"א 4-5 עונות עם 42 הופעות
לשניר דורי יש 35 הופעות במדי הפועל פ"ת ב-4 עונות בליגת העל ועוד עונה בליגה לאומית! (ועוד 6 הופעות בנתניה ב-2 עונות)
אין פה שום סיכון , ברק כבר הוכיח את עצמו , אל תשווה בכלל בינהם
לא הייתי נותן לשניר דורי להיות שוער שני שלנו..
(29-Jun-2015 19:56)עידן444 כתב: [ -> ]
(29-Jun-2015 19:52)פיליפצוק כתב: [ -> ]בגלל חוק המושאלים אין דבר כזה ששחקן מושאל לא יכול לשחק נגד קבוצת האם שלו.

מסכים לחלוטין!
מופתע שזה בא ממך...

כן למושאלים עקב מצב כספי רעוע.
לא לעמדת השוער.
לא יותר מ- 2-3 שחקנים בסגל.
לגבי ברק לוי, אם כבר לוקחים סיכון ומהמרים על שוער צעיר וחסר ניסיון, למה לא ללכת עד הסוף ולהמר על הצעיר שלנו תוצרת בית?!
בסוף העונה שעברה לא רצית לתת לו הזדמנות בהרכב , אז עכשיו אתה נותן לו להיות שוער ראשון במשך כל העונה? עזוב הקבוצות יטענו לחוסר ספורטיביות
כשההבדל הוא 120 אלף לוויטה או ברק לוי בחינם לא חושב שבמצבנו יש כאן התלבטות.
ברמת מועדון השאלות הם טעות אני מסכים איתכם שהשנה צריך להיות יותר גמישים בעניין דווקא שוער כמו ברק לוי יכול להיות בינגו!!!
צריך לבחון כל מקרה לגופו ולהיות חכמים ובשום פנים ואופן לא להסכים לסעיף של מינימום הופעות עי במידה וחלילה נרד מוקדם או להבדיל נבטיח הישארות מוקדם בקיצור מינימום הופעות זה בעייתי...

הכוונה שנרצה להריץ שחקני בית
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's