שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
01-May-2015, 18:29
הודעה: #21
הפועל ת"א - מכבי נתניה
אלון צריך להשיג כסף כדי להרגיע את המערכת. וזו הבעיה. מההתאחדות ומהבקרה לא תראה שקל. בכל העולם קבוצות מתפרקות בגלל בעיות כלכליות, אתה מכיר איזושהי התאחדות שהצילה קבוצה מפירוק ?
אביתר לנג פירסם היום שמאור מוכן לקחת על עצמו הלוואה של 6 מ ש״ח בלבד ושכל שאר השותפים יקחו הלוואה על 4 מ (ואת השאר כנראה נצטרך להשיג ע״י מכירות חיסול). אבל הם לא מוכנים. אני לא יודע אם זה נכון אבל בוא נניח שיש משהו בזה. ההתאחדות והבקרה יפנו את השחקנים למאור שיזרים כסף.. אני גם לא בטוח שהמועדון לא ינזק מזה שהקבוצה לא עלתה בהרכב הכי חזק שלה..
מהשביתות האלה לא יצא כלום. מאור צריך להחליט אם הוא לוקח או לא. ואם כן להזרים מיידית משכורת אחת. אם לא - שיודיעו על פירוק שיתרחש בסוף השנה . לדעתי בעולם שבו לאף אחד לא אכפת אלא מעצמו השביתות האלה הם בערך כמו החוזים של שגב. לא ראיתי התגייסות של קבוצות אחרות, לא ראיתי מגבית של בעלי הקבוצות לסייע, כמו שלא ראיתי דבר דומה מאוהדי נתניה. אבל יכול להיות שאני טועה וגל האדישות יתפוצץ כשנעלה עם קבוצת הנוער, וראש העיר ותשובה יכנסו לעובי הקורה .. מי יודע

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-May-2015, 21:27
הודעה: #22
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
יש מצב שהשחקנים יתישבו מחר בשריקת הפתיחה?
02-May-2015, 21:21
הודעה: #23
באמת שאין לי סבלנות וגם לא רואה יותר מידי צורך להיכנס לניתוחים כמו-
"למה שוב אור ברוך בצד שמאל?"
"וואו איזה שופט גרוע!"
"עידו לוי ואורי שטרית היו נוראיים"
"שוב מאבדים יתרון"
"אי אפשר כל משחק לכבוש שלושה שערים כדי שיהיה סיכוי לנצח"

וכל מה שאנחנו קוראים כאן לאורך כל העונה...
מה שכן אני די נדהם שהפועל ת"א בעונה כל כך גרועה, עם קבוצה כל כך בינונית- מנצחת אותנו העונה 4 מ 4.
רק חסר להפסיד להפועל חיפה שוב(מה שסביר להניח שיקרה), ואפשר לצרף אותנו באופן רשמי לחגיגות ה- 1 במאי...
02-May-2015, 21:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-May-2015 על ידי 21:56 טל.מ.)
הודעה: #24
הפועל ת"א - מכבי נתניה
האמת שאני לא מבין את רוני לוי לגבי אור ברוך ונבו מזרחי . הוא פשוט מעקר את משחק האגפים . מכבי נתניה צריכה לרוץ ועם ברוך היא רק נתקעת . הוא לא יכול לשחק באגף , מה מסובך כל כך להבין ..

לכל מי שחושב ששביתה זה הפיתרון כדאי שתבינו שהמועדון ינזק פי 100 . המנהלת ההתאחדות אף אחד לא יתן שקל. הם רק יקחו ויענישו. חבל שכל אלה ששוקלים לקחת את המועדון לא מבינים לאן זה עלול להידרדר . לעניות דעתי כל המוסדות שמחכים שלכאורה יתעוררו, יגלגלו עיניים לשמיים ישלפו את ספר החוקים ופשוט יזמברו אותנו , עד כדי ירידת ליגה. עכשיו תגידו שאני היסטרי וכו ... הכתובת על הקיר. כדאי שיקראו אותה היום.

02-May-2015, 22:02
הודעה: #25
לעלות עם ההרכב השני זה חוקי למהדרין ואף אחד לא יכול לתת לך עונש על זה!
02-May-2015, 22:09
הודעה: #26
הפועל ת"א - מכבי נתניה
שלילי. אתה חייב להתייצב בהרכב החזק ביותר. אתה תעלה עם הנוער לא עם ההרכב השני כי כל הבוגרים שובתים.

02-May-2015, 22:23
הודעה: #27
מה הקבוצה אשמה שהשחקנים שלה שובתים?
איך היא תעלה עם ההרכב החזק ביותר?
סתם לצורך הדוגמה,
אם כל השחקנים שונאים את המאמן, עושים מרד, ואף אחד לא רוצה לשחק, מה הקבוצה אשמה?
02-May-2015, 22:24
הודעה: #28
(02-May-2015 21:29)טל.מ כתב:  האמת שאני לא מבין את רוני לוי לגבי אור ברוך ונבו מזרחי . הוא פשוט מעקר את משחק האגפים . מכבי נתניה צריכה לרוץ ועם ברוך היא רק נתקעת . הוא לא יכול לשחק באגף , מה מסובך כל כך להבין ..

לכל מי שחושב ששביתה זה הפיתרון כדאי שתבינו שהמועדון ינזק פי 100 . המנהלת ההתאחדות אף אחד לא יתן שקל. הם רק יקחו ויענישו. חבל שכל אלה ששוקלים לקחת את המועדון לא מבינים לאן זה עלול להידרדר . לעניות דעתי כל המוסדות שמחכים שלכאורה יתעוררו, יגלגלו עיניים לשמיים ישלפו את ספר החוקים ופשוט יזמברו אותנו , עד כדי ירידת ליגה. עכשיו תגידו שאני היסטרי וכו ... הכתובת על הקיר. כדאי שיקראו אותה היום.

אף אחד לא יוריד אותך ליגה תרגע הם יודעים שהם אשמים פה לא פחות מהקבוצה ואף אחד לא יכול לעשות כלום במקרה הכי גרוע כל הקבוצה תקבל וירוס קשה שלא יוכלו להגיע.
חוץ מזה אם אנחנו הולכים לפרוק וגם ככה המצב אנוש מה זה משנה כבר תמות נפשי עם פלישתים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-May-2015, 22:33
הודעה: #29
הפועל ת"א - מכבי נתניה
אתם ממש לא מבינים איך עובד חוק הא ..? אתם אשקרה חושבים שמישהו מתעניין .. מכבי נתניה גוף פרטי שפועל בתוך ליגה עם מסגרת חוקים. הכי קל בעולם הוא פשוט להתנער ולהגיד אבל הם עברו על התקנון והחוק ,והחוק ברור וכו וכו . המוסדות האלה לא יראו אותנו ממטר. וכן אנחנו נגרום לזה שעכו וחיפה לא ירדו , כאילו מכרנו משחק. רבותי אתם לא רואים לאן זה יכול להגיע . חלאס עם הנאיביות ?

02-May-2015, 22:40
הודעה: #30
(02-May-2015 22:33)טל.מ כתב:  אתם ממש לא מבינים איך עובד חוק הא ..? אתם אשקרה חושבים שמישהו מתעניין .. מכבי נתניה גוף פרטי שפועל בתוך ליגה עם מסגרת חוקים. הכי קל בעולם הוא פשוט להתנער ולהגיד אבל הם עברו על התקנון והחוק ,והחוק ברור וכו וכו . המוסדות האלה לא יראו אותנו ממטר. וכן אנחנו נגרום לזה שעכו וחיפה לא ירדו , כאילו מכרנו משחק. רבותי אתם לא רואים לאן זה יכול להגיע . חלאס עם הנאיביות ?

לא נראה לי שזה תלוי בנו בכל מקרה...
אם אתה שואל אותי, עוד חודש, והשחקנים הזרים בפרט, יוכלו לדבר לקיר ויש סיכוי שהוא יקשיב להם יותר...
זו ההזדמנות האחרונה של השחקנים לעשות מהלך שלא ישאיר אף אחד אדיש.
למכבי נתניה כמועדון כדורגל שמלין שכר, לא יודע אם יש זכות להפעיל נגדם סנקציות ואף אחד גם לא יעלה בדעתו לעשות את זה...
רוני לוי ומי שמנהלים את המועדון לא חלק מהמשוואה... לפחות לא חלק משמעותי בה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים