מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפועל ת"א - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
שבת, 17:00, בלומפילד

תכלס?
את מי זה מעניין????
יאללה שתיגמר העונה הזו כבר!!!

ערן לוי עכשיו מדבר ברדיו.
אמר שכל העונה הוא שכנע את כולם לא לשבות ולא לעשות כל מיני צעדים נגד המועדון, וגם הוא מרים ידיים...

להבנתו השחקנים אף רוצים להפסיק להגיע למשחקים...
(01-May-2015 14:15)עידן444 כתב: [ -> ]שבת, 17:00, בלומפילד

תכלס?
את מי זה מעניין????

אמר שכל העונה הוא שכנע את כולם לא לשבות ולא לעשות כל מיני צעדים נגד המועדון, וגם הוא מרים ידיים...

זו היתה הטעות איך שהתחילו הבעיות, היו צריכים לשבות ולא להמשיך לשחק לא היו צריכים להגיע לפליאוף בכלל רק כח היה עוזר פה עכשיו זה לא מעניין אף אחד נראה אותם לא מופיעים למשחק בעכו.
(01-May-2015 14:21)amir כתב: [ -> ]
(01-May-2015 14:15)עידן444 כתב: [ -> ]שבת, 17:00, בלומפילד

תכלס?
את מי זה מעניין????

זו היתה הטעות איך שהתחילו הבעיות, היו צריכים לשבות ולא להמשיך לשחק לא היו צריכים להגיע לפליאוף בכלל רק כח היה עוזר פה עכשיו זה לא מעניין אף אחד נראה אותם לא מופיעים למשחק בעכו.
יש עוד הזדמנות... וזה הרגע הכי קריטי... כי אם לא תופיע נגד עכו כל הכדורגל הישראלי ירעד.
בעיני המצב הוא כזה שמצדיק צעד דרסטי שכזה.
צריכה לצאת קריאה כללית ותמיכה גורפת לא מגיעים לעכו ושיתמודדו כולם עם ההשלכות.
מסכים!

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
ערן לוי אמר דבר נכון- לאף אחד בקבוצות האחרות לא איכפת מה אנחנו עוברים. מעניין לי את התחת מי ירד! אנחנו נעשה מה שטוב לנו ושכולם יזדיינו!(כמובן שלא במילים האלה אבל זו השורה התחתונה שמשתמעת מהדברים). אני מסכים לכל מילה, גם בצורה העדינה שהוא אמר וגם בצורה הוולגרית שאני הצגתי את זה...
אפשר לעלות עם הנוער גם לא נקבל עונש!! ונבחן את יכולתם לגבי העונה הבאה. וגם זכינו לאותו אפקט זה כאילו לא הופענו למשחק!! וכל המדינה תרעד
חוקי למהדרין
לא יופיעו ואז מה ..? יהיה פתאום כסף ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עדיף שעכו תשאר בליגה ככה הסיכוי שלנו להשאר בליגה עונה הבאה גדלים.
טל אם נעלה עם הנוער זה יגרום לזעזוע והד תקשורתי, אולי זה לא יביא כסף אבל זה מה שנשאר לעשות

גם ככה קבוצת הנוער גם נשארה בליגה אז שיעלו עם ההרכב השני ונגד עכו ישחקו ההרכב הראשון של הנוער
[quote='ORENARIEL' pid='35557' dateline='1430481439']
עדיף שעכו תשאר בליגה ככה הסיכוי שלנו להשאר בליגה עונה הבאה גדלים.
טל אם נעלה עם הנוער זה יגרום לזעזוע והד תקשורתי, אולי זה לא יביא כסף אבל זה מה שנשאר לעשות

סיכוי להישאר בשנה הבאה?
אף אחד עוד לא רואה איך אנחנו מתחילים את השנה הבאה...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's