שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
17-Apr-2015, 14:08
הודעה: #11
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
(17-Apr-2015 14:04)ORENARIEL כתב:  אסור לשחק פתוח מידי ולהנות מכדורגל כי אחרת יאשימו אותנו בחוסר ספורטיביות כי המשחקים האלה חשובים לקבוצות התחתית.... ..........
אה וגם אסור לשתף שחקנים משניים.. רק הטובים ביותר

בלה בלה בלה...
מה זה אומר?
שיקחו לפאקו את האליפות?
ואם נתניה תשחק עם אביב אברהם ויקי כחלון במקום עומר פרץ ופירס היא נותנת את המשחק???
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2015, 14:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 14:18 ORENARIEL.)
הודעה: #12
RE: מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
מצידי שישתתפו את כל הצעירים ורק שחקנים שישארו פה עונה הבאה
הבאתי את דעותיהם של אנשים אחרים פה...
אפשר כבר עכשיו לשלוח את שני הרומנים חזרה לרומניה אסור להם לשחק דקה עד לסיום העונה, בזכותם אנחנו קבוצת ההגנה הגרועה בליגה
17-Apr-2015, 15:39
הודעה: #13
את כחלון וצלישר אפשר כבר עכשיו לשחרר.
ולכל הבתולות ההיסטריות כאן, שתו מים קרים, לא תהיה כאן בעונה הבאה קבוצה סטייל מכבי ת"א אבל גם לא קבוצה שכחלון, חסן, צלישר ודומיהם, הם שחקני הרכב לגיטימיים.
17-Apr-2015, 16:31
הודעה: #14
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
מאיפה אתה יודע איזו קבוצה תהיה פה בשנה הבאה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Apr-2015, 18:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 18:10 פיליפצ'וק.)
הודעה: #15
(17-Apr-2015 16:31)טל.מ כתב:  מאיפה אתה יודע איזו קבוצה תהיה פה בשנה הבאה ?

לא אחשוף את המקורות שלי, אבל בזמן שאתה ודומיך מייללים כאן ומשמיעים הנחות איוב, דברים מתבשלים על "אש קטנה" מאחורי הקלעים.
תהיה קבוצה נחמדה למכבי נתניה בעונה הבאה עם תקציב שפוי, בדיוק מה שרועי דניאל מדבר עליו מאז שהוא בתפקיד.
17-Apr-2015, 19:03
הודעה: #16
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
(17-Apr-2015 18:09)פיליפצוק כתב:  

לא אחשוף את המקורות שלי, אבל בזמן שאתה ודומיך מייללים כאן ומשמיעים הנחות איוב, דברים מתבשלים על "אש קטנה" מאחורי הקלעים.
תהיה קבוצה נחמדה למכבי נתניה בעונה הבאה עם תקציב שפוי, בדיוק מה שרועי דניאל מדבר עליו מאז שהוא בתפקיד.

ומה זה אומר קבוצה נחמדה?
הרי ברור שבלי קאיודה ואולי גם בלי ערן לוי ועם זרים חדשים ולא יקרים הקבוצה הזו הולכת(שוב!) לעבור חריש עמוק בסגל שלה.
ברור לכל ששחקנים טובים בהרבה מהשחקנים תוצרת בית שאתה מזלזל בהם בסכומים שיהיו לנו- לא תוכל להביא!
חבל שאתה מפרש דברים לגיטימיים שאנשים מעלים כיללות, כשלמעשה התסריט שאתה מתאר זהה לתסריט האופטימי שאני העליתי קודם...
17-Apr-2015, 19:24
הודעה: #17
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
(17-Apr-2015 18:09)פיליפצוק כתב:  

בוא נגיד ככה .. אל תחשוף את המקורות שלך. הגרעון הוא בין 10-11 מ שקל, אולי יותר. עכשיו תמצא לי איך מכסים את הבור הזה . כשתהיה לך תשובה - תחבר את המספרים . אם תהיה קבוצה בכלל , תחשוב על משהו באיזור ה16-17 מ שקל גגגגגג. בתקציב כזה צלישר חסן ורול - אלה השחקנים שלך. מה לעשות.
קראת לי יללן כל הקיץ הקודם ואז המציאות הוכיחה מי יללן ומי קשקשן.

ואני אוסיף - אני אשמח להתבדות.

17-Apr-2015, 19:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 19:29 פיליפצ'וק.)
הודעה: #18
קאיודה לא יהיה, ערן לוי כן יהיה.
קבוצה "נחמדה" זה כמו מכבי פ"ת או הפועל רעננה רק עם קהל.
לגבי הגרעון חלקו או אפילו מחציתו יכוסה ע"י מכירת קאיודה (בשאיפה ובתקווה להצעה גבוהה), חלק יכוסה באמצעות הלוואה לטווח ארוך שתעביר קבוצת הרכישה בראשות יוסי מאור, היתרה תגולם בתקציב העונה הבאה.
טל מ. תהיה רגוע, קבוצות גדולות יותר מנתניה עם גירעונות גבוהים יותר הצליחו להסתדר, כאן זה לא יהיה שונה, תסמוך על "המח הערמומי הישראלי".
17-Apr-2015, 19:40
הודעה: #19
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
אני עוד לא יודע מהי קבוצת הרכישה כמה כסף יש לקבוצת הרכישה וכמה היא מתכוונת להשקיע. רק ממה ששמעתי וקראתי - לא מדובר בסכומים שיפילו אף אחד מהכסא. ולכן אם נחזור לסיבה המקורית - שחקנים כמו אלו שקטלת (צלישר כחלון חסן ודומיהם) הם אלה שירכיבו את הסגל.

17-Apr-2015, 19:50
הודעה: #20
טל הכיוון של משה הגיוני.
וקבוצה ב18 מיליון שמתוך זה תקציב שחקנים דומה ואולי אפילו גבוה מתקציב השחקנים שהיה בנתניה ב3 העונות הקודמות של עטר בראשות צוות מקצועי מתאים וצוות ניהולי מצומצם וחסכוני,יכול להיות בסיס לקבוצה שתתחבר לקהל ותהפוך למה שמכבי נתניה היתה שנים רבות לפני האליפות הראשונה ובלא מעט שנים אחרי האליפות האחרונה,קבוצה רומנטית והתקפית ששווה לבוא לראות וקל להתחבר לתפיסת עולמה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 17 אורחים