שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מהלך מבריק של בלדב את מאור
31-Mar-2015, 17:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Mar-2015 על ידי 18:00 אלון.)
הודעה: #41
RE: מהלך מבריק של בלדב את מאור
(31-Mar-2015 16:23)טל.מ כתב:  
(31-Mar-2015 15:51)אלון כתב:  
(31-Mar-2015 15:40)טל.מ כתב:  זהו ככה אתה פותר את מזרחי ? שגה ? קראת בכלל מה כתבתי ? זו התנהלות של מאמן ששוגה ? שעושה טובה שהוא בא לאימונים , שהקבוצה שלו לא מצליחה לרוץ יותר מ60 דק ושהעוזר המהולל שלו מעביר אימונים ברמה של פעוטון ?
וככה אתה פותר את עצמך מכל מה שאמרת בקיץ ..? בחיים לא טעית הא ..? תלמד מאלימלך.. הוא אחרי שטען שיש לנו קבוצה נהדרת בעונת הירידה, טל בנין המקצוען מספר אחת בארץ, ועומר פרץ שחקן ליגה אירופית, לקח אחריות ועזב את הארץ.. מה אתה עשית ?? לחיות בהכחשה זה לא פיתרון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

טל, אם אלימלך עזב את הארץ בגלל שטעה אני לא רוצה לחשוב מה אתה צריך לעשות.... Tongue

קודם כל כולם טועים כל הזמן גם אני גם אתה וגם אופיר. השאלה מה גודל הטעות ... ביום שאני אעשה כאלה טעויות כמו אופיר ואלימלך אני מבטיח לך לא תשמע ממני.

כולם טועים וזה בסדר. לא צריך להכנס למרה שחורה ולהסתכל רק על חצי הכוס הריקה. נכון שהיום אנחנו במצב קטסטרופלי מבחינה ניהולית אך ישנם גם דברים טובים במועדון. כמו שלא התפרקנו כשתשובה/אשר אלון/יאמר עזבו אותנו, אני מאמין שגם לא נתפרק הפעם. אני רק מקווה שמי שיבוא הפעם יהיה סוף סוף "המשיח על החמור הלבן" שייתן לנו שקט לכמה שיותר שנים וסוף סוף נוכל לבנות משהו לארוך טווח. מאמן כבר יש...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Mar-2015, 21:26
הודעה: #42
לא פשעת בקייץ.
כן לקחת צד.
ולא רק,גם האשמת שכל הכתיבה היא מתוך נקמנות אישית.

יוסי מזרחי פגע בנו האוהדים ובמועדון במצח נחושה.
מאמן כדורגל שעסוק במחנה אימונים בדאגה לאמצעי תחבורה שיקח אותו יום יום לקזינו ולא בהכנת קבוצה.
שמצרף שחקני חיזוק זרים בלי לבחון במקרה הטוב ומתוך אינטרסים אישיים במקרה הפחות הטוב.
שבונה צוות אימון שמורכב מחברים לדרך ולא מאנשי מקצוע.
ועוד ועוד ועוד.
.אלו לא טעויות,זה הפקרות וזדון.
01-Apr-2015, 9:22
הודעה: #43
(31-Mar-2015 21:26)אייל ס כתב:  לא פשעת בקייץ.
כן לקחת צד.
ולא רק,גם האשמת שכל הכתיבה היא מתוך נקמנות אישית.

יוסי מזרחי פגע בנו האוהדים ובמועדון במצח נחושה.
מאמן כדורגל שעסוק במחנה אימונים בדאגה לאמצעי תחבורה שיקח אותו יום יום לקזינו ולא בהכנת קבוצה.
שמצרף שחקני חיזוק זרים בלי לבחון במקרה הטוב ומתוך אינטרסים אישיים במקרה הפחות הטוב.
שבונה צוות אימון שמורכב מחברים לדרך ולא מאנשי מקצוע.
ועוד ועוד ועוד.
.אלו לא טעויות,זה הפקרות וזדון.

נכון, לקחתי צד וזה גם מה שאני אעשה בפעם הבאה שיגיע אדם שישים מכספו לטובת המועדון ויוכיח רצינות במעשים ולא בדיבורים. את זה שגב עשה לפחות בתחילת הדרך ובתקופת טרום הבעלות שלו.

כל מה שקרה אח"כ והתפתח עם האיש הביא למסקנה שהאיש לא מתאים לג'וב הזה. לא מבחינה ניהולית ולא מבחינה כלכלית. אני עם כל הכבוד לא פוסל בן אדם עפ"י כתבות בתקשורת.

ובכלל, אתם מדברים פה כאילו שעמדו פה אנשים בתור לפני שנתיים שהתחננו להציל את נתניה מפירוק. לא היה דבר כזה ןאני בטוח שגם אם היום יגיע אדם מסגנונו של שגב שיהיה מוכן לקחת את הקבוצה אף אחד לא יפסול אותו מיידית. כשאתה עם החרב על הצוואר לפעמים (בדיעבד כמובן) אתה מקבל החלטות שרק דוחות את הקץ

לגבי מזרחי, לא יודע מה היה במחנה האימונים ,אבל אם אתה אומר נסמוך עליך. כמובן שזה לא נשמע התנהלות מיקצועית ואני לא יודע עד כמה היא פגעה בקבוצה. אני גם לא יודע איך מתנהלים ביום יום מאמנים אחרים במדינתנו. מבחינתי זה עוד סממן לאיך הכדורגל במדינה הזאת נראה. אנחנו לא סתם נראים מול וולס ובלגיה כמו קבוצה בוגרת שמשחקת מול קבוצת ילדים ג.

מזרחי נכשל ואין על זה וויכוח. לבוא ולהגיד עליו היום שאין לו מושג ,שהוא לא מאמן. שהוא לא מקצוען, שהוא לא יודע לבחור שחקנים... נראה לי מרחיק לכת. יש לו רזומה, יש לו גם הצלחות בקבוצות אחרות וכן, בנתניה הוא נכשל כשלון חרוץ מכל הבחינות. נתנחם בזה שהחליט לעזוב לפני שהיה מאוחר מידי (בניגוד לקלינגר למשל שעד שלא יפרק את אשדוד לא ירגע...)

ומילה אחרונה - לא השתמשתי במילה נקמנות אישית. אמרתי שאולי בביקורת שלך על שגב יש מניע אישי. אמרתי את זה כי בהסתכלות אחורה על ההתנהלות של הקבוצה בימים שלפני שגב לא היה זכור שנאמרה מפיך אי פעם מילת ביקורת כנגד המנהלים הקודמים (למרות שמידי פעם גם להם אולי היה מגיע איזה כפה קטנה...).

בשורה התחתונה ובדיעבד אחרי השנה שעברנו ,אני יכול להגיד שכנראה ידעת על מה אתה מדבר (למרות שכל הזמן דאגת להזכיר שאתה לא מעורב בנעשה. נגיד Wink) ולכן אני לוקח את מילותיי בחזרה. לגבי שגב צדקת.
01-Apr-2015, 9:45
הודעה: #44
אופיר,מכיוון שאתה מונע מהאהבת הקבוצה נטו שזורמת אצלך דור שלישי(משני הצדדים),ברור לי שכל שאתה כותב נטול אינטרסים ופניות.
מצד שני,גם שלוקחים צד לוקחים אותו בערבון מוגבל וכשמגיעה אלייך אינפורמציה גם בפורום וגם בדרכים אחרות ואתה פוסק ממש כאן בכתיבתך שכותב האינפורמציה(שבדיאבד מתברר שהיתה מדוייקת והכתיבה היתה עדינה),מונע מתוך נקמנות אישית,בעיקר שאתה יודע שהרזומה שלו זו אהבת הקבוצה,זה כבר מעבר ללקיחת צד אוביקטיבית,זו הליכה כעיוור אחרי נביא שקר שסיכוי לא מבוטל יקח אותנו לאבדון.

ולגבי מזרחי,נעזוב את עונת העליה שגם לגביה יש לי לא מעט השגות,התנהלותו בעונה האחרונה מאז גמר הגביע היא כשל מאמן סוז ז',חסר ניסיון בכל פרמטר ולו היתה למאמן אחריות מקצועית כשל דירקטור היה מקום לתבוע אותו על רשלנות פושעת(ואני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
liors (0101-0404-2015201520152015)
01-Apr-2015, 11:12
הודעה: #45
(01-Apr-2015 9:45)אייל ס כתב:  אופיר,מכיוון שאתה מונע מהאהבת הקבוצה נטו שזורמת אצלך דור שלישי(משני הצדדים),ברור לי שכל שאתה כותב נטול אינטרסים ופניות.
מצד שני,גם שלוקחים צד לוקחים אותו בערבון מוגבל וכשמגיעה אלייך אינפורמציה גם בפורום וגם בדרכים אחרות ואתה פוסק ממש כאן בכתיבתך שכותב האינפורמציה(שבדיאבד מתברר שהיתה מדוייקת והכתיבה היתה עדינה),מונע מתוך נקמנות אישית,בעיקר שאתה יודע שהרזומה שלו זו אהבת הקבוצה,זה כבר מעבר ללקיחת צד אוביקטיבית,זו הליכה כעיוור אחרי נביא שקר שסיכוי לא מבוטל יקח אותנו לאבדון.

ולגבי מזרחי,נעזוב את עונת העליה שגם לגביה יש לי לא מעט השגות,התנהלותו בעונה האחרונה מאז גמר הגביע היא כשל מאמן סוז ז',חסר ניסיון בכל פרמטר ולו היתה למאמן אחריות מקצועית כשל דירקטור היה מקום לתבוע אותו על רשלנות פושעת(ואני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי).

לא מפקפק ולעולם לא פקפקתי לרגע באהבתך לקבוצה, ומעבר לזה ,תמיד אמרתי (ועדיין אומר) שאתה בין הבודדים שגם עושה למען הקבוצה (כולל בימים אלו אני מאמין) ולא רק מברבר בפורום כמו רובנו.
ושוב, לא השתמשתי בביטוי נקמנות. בהחלט היתה לי תחושה שלא נתת צ'אנס וקטלת את האיש מהר מידי למרות שהוכיח רצינותו ולכן אמרתי את שאמרתי. בכל מקרה , אני מקווה ששגב בדרך להיות פסה בכל מה שקשור למכבי נתניה.

ואתה יודע מה , מעניין אותי לדעת. אם אתה היום האיש שצריך להחליט - נגיד שמחר מגיע אדם בסיטואציה דומה לזאת שהיינו לפני שנתיים. הוא מוכן לקחת את הקבוצה על חובותיה, שם גם בפועל כמה מאות אלפים כעזרה ראשונה, מדבר על בנייה, תהליך ובלה בלה בלה.... מה אנחנו עושים ?
אם אתה שואל אותי כנראה שיתנו לו את ברכת הדרך אף על פי ולמרות הכל.....
01-Apr-2015, 11:56
הודעה: #46
אי אפשר לצפות את ששגב עשה לנו, הכל זו החכמה בדיעבד. כשחיפשו בעל בית כשירדנו ללאומית הפכו עולמות כדי ששגב ומאור ייקחו את הקבוצה. אף אחד, בשלהי העונה שעברה, לא חזה את שיקרה לנו השנה. גם האנשים הביקורתיים כאן בפורום לא היו מוותרים על שגב כשהסכים לקחת עליו (יחד עם מאור) את הקבוצה. רק ברגע שהביא את גונן והתחיל לצאת בראיונות הזויים בתקשורת החלו להידלק הנורות האדומות אבל אז כבר היה מאוחר מידיי כי המועדון היה בשליטתו....
01-Apr-2015, 12:14
הודעה: #47
מהלך מבריק של בלדב את מאור
אמת - היה קשה לצפות אבל כמה מאיתנו העדיפו לטמון את הראש בחול למרות כל האזהרות שנשמעו מכל כיוון. לגבי מזרחי - לא היה צריך לנחש, היה מספיק לראות איזה שחקנים הגיעו לפה, את רמת האימונים ואת רמת המשחק. נאמר פה לא אחת - חאפר וגנב דעת, וגם הוא זכה כאן להגנות משל היה מוריניו. לא הוא לא סתם נכשל. התרשל. זו ההגדרה הנכונה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Apr-2015, 14:19
הודעה: #48
ממש לא חכמה בדיאבד
יספרו לך,חלק מחברי הפורום ומאותם אנשים שממשיכים לתת למכבי נתניה גם בימים קשים אלו,שכבר בפגישה הראשונה....הייתי זהיר מאוד בכוונותיו(ולמרות נרתמתי לעזור לו בכל המובנים).
בדצמבר 13,האיתותים הבעייתים מכיוונו הפכו להיות משמעותיים יותר,את שהתחייבתי קיימתי(והודעתי לו על הורדת פרופיל...וכך נהגתי).
במהלך החודשים שקדמו לשלבים המכריעים בגביע הוא "אותת" בדרכים הברורות ביותר שאנחנו בבעיה....ולצערי כל אותם אלו שהתנהלו סביבו,או שהיו עסוקים בלהנות מקרבתו(ואולי מכספו),או שהראו חוסר הבנה מינימלי בניהול...ועל זה טענותי.

ולכן,לכל מי שחושב שרק באוקטובר השנה נוצרה בעייה,חשוב לי להבהיר שלצערי(למרות שנהנתי מהפקדת הערבויות החדשות ששיחררו את הערבויות שלי),השלט היה כתוב על הקיר באותיות ענק כבר באמצע עונה שעברה...וכח מי שהיה שותף להגשת התקציב,הוא שותף למחדל.
01-Apr-2015, 14:58
הודעה: #49
(01-Apr-2015 14:19)אייל ס כתב:  יספרו לך,חלק מחברי הפורום ומאותם אנשים שממשיכים לתת למכבי נתניה גם בימים קשים אלו,שכבר בפגישה הראשונה....הייתי זהיר מאוד בכוונותיו(ולמרות נרתמתי לעזור לו בכל המובנים).
בדצמבר 13,האיתותים הבעייתים מכיוונו הפכו להיות משמעותיים יותר,את שהתחייבתי קיימתי(והודעתי לו על הורדת פרופיל...וכך נהגתי).
במהלך החודשים שקדמו לשלבים המכריעים בגביע הוא "אותת" בדרכים הברורות ביותר שאנחנו בבעיה....ולצערי כל אותם אלו שהתנהלו סביבו,או שהיו עסוקים בלהנות מקרבתו(ואולי מכספו),או שהראו חוסר הבנה מינימלי בניהול...ועל זה טענותי.

ולכן,לכל מי שחושב שרק באוקטובר השנה נוצרה בעייה,חשוב לי להבהיר שלצערי(למרות שנהנתי מהפקדת הערבויות החדשות ששיחררו את הערבויות שלי),השלט היה כתוב על הקיר באותיות ענק כבר באמצע עונה שעברה...וכח מי שהיה שותף להגשת התקציב,הוא שותף למחדל.

אז מה היו האופציות?
לב התפטר כי כנראה הבין את שאתה הבנת, ובלדב נשאר כדי למזער נזקים. המועדון היה בבעלותו של שגב ומאור. היחידי שאולי היה יכול לעמוד על רגליו האחוריות הוא אולי יוסי מאור שלא היה צריך להסכים להכנסתו של גונן ולהשתלטות של שגב על המועדון...
01-Apr-2015, 15:34
הודעה: #50
לב היה צריך להבין את זה 9 חודשים לפני ולהתפטר....ואז אולי ניתן היה לעשות מעשה בלי 10 מיליון ש"ח חובות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים