מכבי נתניה

גירסה מלאה: מהלך מבריק של בלדב את מאור
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
900 אלף ש"ח הלוואה בצ"קים דחויים לאוגוסט ותודה לאותו איש עסקים/אוהד שנרתם למהלך (שמו שמור במערכת).
את הצ"קים לקח יוסי מאור והמיר למזומן.
את המזומן חילקו לשחקנים ולעובדי המועדון וסגרו את משכורת ינואר.
ההלוואה תוחזר לאותו איש עסקים או ע"י אלי שגב במידה ויואיל בטובו/יוכל להזרים כסף או ע"י אורליצקי וזאת ע"י חילוט הצ"ק הבנקאי הדחוי של אחותו של שגב ששוכב בבקרה ואותו ניתן לפרוע רק באוגוסט.
עוד קומהינה שלא מקדמת אותנו לשום מקום ...
לא מבין על מה ההתלהבות מאור נתן כסף דרך איש קש ככה אני רואה את זה...
(27-Mar-2015 21:24)דוד חטב כתב: [ -> ]עוד קומהינה שלא מקדמת אותנו לשום מקום ...
לא מבין על מה ההתלהבות מאור נתן כסף דרך איש קש ככה אני רואה את זה...

חטב, דעתו של עובד מתוסכל לשעבר לא נחשבת מבחינתי.
תלמד לשים את התיסכולים האישיים שלך בצד ולפרגן לאנשים שמצליחים בדרכים לא דרכים, להשאיר את הקבוצה בחיים.
אלא אם יש לך אלטרנטיבה טובה יותר שאתה מסתיר.
עצוב מאוד שכל מהלך כולם יודעים עליו.
(28-Mar-2015 1:25)Shaul כתב: [ -> ]עצוב מאוד שכל מהלך כולם יודעים עליו.

בשנת 2015 קשה לשמור דברים בסוד.
צריך פשוט להגיד תודה למי שנתרם למהלך ולמי שהגה את הרעיון וקידם אותו בתקווה לימים טובים יותר.
חטב חצי צודק כי זה באמת מהלך שלא יקדם לכלום. אורליצקי כבר אמר שהחשבון שממנו ניתנו הצ׳קים לקיץ ריק לכן כסף לא יראו שם אלא גג תביעות של הוצאה לפועל שיקחו שנים. ורק חצי צודק כי בתכלס מה ניתן לעשות יותר ? איך אפשר לבוא בטענות לאנשים שמחפשים דרכים לצאת ממצב כל כך מסובך כשאף מיליונר לא עומד ומכסה את החוב . וזה עוד בלי שדיברנו על מי ואיך ישלמו את המשכורות הבאות ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(28-Mar-2015 12:13)טל.מ כתב: [ -> ]חטב חצי צודק כי זה באמת מהלך שלא יקדם לכלום. אורליצקי כבר אמר שהחשבון שממנו ניתנו הצ׳קים לקיץ ריק לכן כסף לא יראו שם אלא גג תביעות של הוצאה לפועל שיקחו שנים. ורק חצי צודק כי בתכלס מה ניתן לעשות יותר ? איך אפשר לבוא בטענות לאנשים שמחפשים דרכים לצאת ממצב כל כך מסובך כשאף מיליונר לא עומד ומכסה את החוב . וזה עוד בלי שדיברנו על מי ואיך ישלמו את המשכורות הבאות ?

גם מה שכתבת הוא "חצי נכון".
חצי או רבע או שליש ... זה מה שאני יודע על מה שקורה.

אפשר לעשות הרבה יותר הבעיה העיקרית כרגע היא אנחנו האוהדים שאין מוביל ואין פגישות ואין דרך זה כבר לא מה שהיה פעם ...
אין הנהגת אוהדים מסודרת שיודעת מה ואיך לעשות ...אני מודה אישית אני כבר לא במקומות האלה אבל עדיין עצוב לי שאין מנהיגות שכן תעשה מהלכים ביצועיים...

כולם בונים אולי בלדב יארגן עוד נדבה...
(28-Mar-2015 14:56)דוד חטב כתב: [ -> ]אפשר לעשות הרבה יותר הבעיה העיקרית כרגע היא אנחנו האוהדים שאין מוביל ואין פגישות ואין דרך זה כבר לא מה שהיה פעם ...
אין הנהגת אוהדים מסודרת שיודעת מה ואיך לעשות ...אני מודה אישית אני כבר לא במקומות האלה אבל עדיין עצוב לי שאין מנהיגות שכן תעשה מהלכים ביצועיים...

די כבר עם כל הפנטזיות על עמותות האוהדים וכל החרטות האלה.
אתה חי בסרט מדע בדיוני אני מצטער לומר לך.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's