שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אין מושג
21-Feb-2015, 21:21
הודעה: #1
אין מושג
לא לנו שחשבנו שאין סיכוי לא לטרדירים של הווינר שלא ממש נתנו לנו צאנס. לא לסקאוטים באשר הם שיכלו לקחת את קאיודה בחצי מחיר ועכשיו ישלמו כפול. ולא לאלה שקברו את אריאל הרוש שהשאיר אותנו בחיים ברגעים קשים
ועכשיו סיכום קצר כל הכבוד על המחויבות על הלחימה והרצון על המשמעת הטקטית והיום אין לי מילה אחת רעה על אף אחד, רק תודה רבה.
ומילה אחת על ב"ש איך אמר טל בן חיים, הבלוף של ב"ש עוד יתגלה ואני שמח שהוא יצא היום ואתה אליניב ברדה לא פלא שאתה מסיים קרירה בינונית בלי שום תואר היית ונשארת שכונה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Feb-2015, 21:32
הודעה: #2
RE: אין מושג
(21-Feb-2015 21:21)amir כתב:  לא לנו שחשבנו שאין סיכוי לא לטרדירים של הווינר שלא ממש נתנו לנו צאנס. לא לסקאוטים באשר הם שיכלו לקחת את קאיודה בחצי מחיר ועכשיו ישלמו כפול. ולא לאלה שקברו את אריאל הרוש שהשאיר אותנו בחיים ברגעים קשים
ועכשיו סיכום קצר כל הכבוד על המחויבות על הלחימה והרצון על המשמעת הטקטית והיום אין לי מילה אחת רעה על אף אחד, רק תודה רבה.
ומילה אחת על ב"ש איך אמר טל בן חיים, הבלוף של ב"ש עוד יתגלה ואני שמח שהוא יצא היום ואתה אליניב ברדה לא פלא שאתה מסיים קרירה בינונית בלי שום תואר היית ונשארת שכונה.

אנחנו היום צרכים לחגוג ואת העבודה הקשה להשאיר למאמן ואין ספק שהוא ראה את מה שכולנו ראינו וחייב לתת לזה פתרון(מה שגרם לאובדן הנקודות נגד רעננה,היה קרוב מאוד גם הפעם)
21-Feb-2015, 21:56
הודעה: #3
ללא ספק אתה צודק יחד עם זאת חייב להעלות פה כוכבית ענקית להנהלה לבקרה להתאחדות למנהלת ולא יודע למי עוד עוד שבוע אנחנו במרץ המצב הכלכלי של מכבי נתניה חייב להפתר.

21-Feb-2015, 21:58
הודעה: #4
האמנתי ואני תמיד יאמין כשאפסיק להאמין בקבוצה שלי לא אלך יותר לכדורגל
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
yaron73 (2121-0202-2015201520152015)
21-Feb-2015, 22:13
הודעה: #5
(21-Feb-2015 21:58)זאב רווח כתב:  האמנתי ואני תמיד יאמין כשאפסיק להאמין בקבוצה שלי לא אלך יותר לכדורגל
צדקת מהתחלה האמנת ננצח וזה מה שקרה....
21-Feb-2015, 22:13
הודעה: #6
א. לאסור על השחקנים לשחק לאחור בחצי שלנו
ב. לאסור עליהם מסירות רוחב בחצי שלנו.
21-Feb-2015, 22:17
הודעה: #7
(21-Feb-2015 22:13)משה.ד כתב:  א. לאסור על השחקנים לשחק לאחור בחצי שלנו
ב. לאסור עליהם מסירות רוחב בחצי שלנו.

פשוט לא לשחק עם חסן..להשאיר את פרץ מגן ולתת לאבו עבייד להיות בלם...לחסן אין מושג..
וגם לא יהיה לו חטב...
21-Feb-2015, 22:20
הודעה: #8
(21-Feb-2015 21:21)amir כתב:  לא לנו שחשבנו שאין סיכוי לא לטרדירים של הווינר שלא ממש נתנו לנו צאנס. לא לסקאוטים באשר הם שיכלו לקחת את קאיודה בחצי מחיר ועכשיו ישלמו כפול. ולא לאלה שקברו את אריאל הרוש שהשאיר אותנו בחיים ברגעים קשים

התייקרותו של קיודה היא הרווח המזוקק מכל. קצת צורמת השמחה לאידו של ברדה - שחקן מחוייב מאין כמוהו למועדון נעוריו. החשוב מכל: נצחון מרנין שאני הולך לחגוג אותו בדרך הראוייה מכל: האזנה ל"ארואיקה" של בטהובן. להתראות בעוד כשעה וחצי.
21-Feb-2015, 22:23
הודעה: #9
בטהובן זה נייר טואלט איזה למבדה לא עדיף ?
21-Feb-2015, 22:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Feb-2015 על ידי 22:29 amir.)
הודעה: #10
יהב איך אתה עובר מבלאק סבאת לבטהובן ביום כזה?

ראיתי עכשיו שזה בהחלט היום של נתניה היום שגיא מוקי הגודוקא זוכה במדלית ארד בגרנד פרי בגרמניה

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים