שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עטר פוטר מחיפה טל בנין ודג'אני שוב יחד ?
16-Feb-2015, 22:23
הודעה: #11
עטר פוטר מחיפה טל בנין ודג'אני שוב יחד ?
זאביק חלק שיחקו בנתניה ולא מעט וחלק פשוט לא היו טובים מספיק ונעלמו . אז מה אם הם שחקני בית ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Feb-2015, 22:40
הודעה: #12
RE: עטר פוטר מחיפה טל בנין ודג'אני שוב יחד ?
(16-Feb-2015 21:50)זאב רווח כתב:  טל.מ כנראה אתה אוהד של כמה עונות אחרונות ... כמעט כל שחקן נוער שקדימו מלמיליאן ולנדאו עטר קבר
בוא נתחיל עם אלפסי , נחייסי , זביטי , וילנר , קוז'וך , ואסיהון , מסיקה , ועוד עשרות שלא באים לי כרגע לראש עוד מעט יכנס דוד חטב ויביא לך איזה 25 שמות נוספים כמו ואייר ועוד ...

בכל קבוצה שהוא מגיע הוא נפטר משחקני בית שלא ימרדו בו ומביא את מקורביו הוא נכשל בנתניה כשל במכבי חיפה ועכשיו מוריד את הפועל חיפה ליגה

מה עם כל הצעירים שעטר טיפח והביא להם צ'אנס?

מקום 2 עם מכבי נתניה 2006-7
מקום 2 עם מכבי נתניה 2007-8
גביע המדינה עם בית"ר 2008-9
מקום 4 עם מכבי נתניה 2009-10

זה נכשל בנתניה? אם זה לא הצלחה אז מה כן?
או שאתה מחשיב כשלון כשעטר הגיע בעונת הירידה במקום טל בנין כשהקבוצה מקום אחרון בליגה ואז הוא לא הצליח להשאיר אותנו
17-Feb-2015, 1:53
הודעה: #13
אורן עטר לקח מקום שני בגארבג' טיים הוא מעולם לא היה קרוב לאליפות הוא מעולם לא עמד בניסיון אמיתי בנתניה
לותר מתיאוס היחידי שקירב אותנו לאליפות אבל הסקאוט המדהים שהביא דניאל יאמר הכין לו 0 חלוצים בינואר עם קיודה היינו לוקחים אליפות אבל נשארנו עם ג'ורג' בה שחקן 0 וקיויו שחקן כדורסל

כשיש מאמן טוב השחקנים בעצמם הופכים לטובים יותר עטר נכשל בכל מקום ששם יד ועוד קיבל שכר הכי גבוה כמאמן בישראל פשוט הזוי
17-Feb-2015, 2:05
הודעה: #14
(16-Feb-2015 14:53)טל.מ כתב:  אל תהפוך אותי לחסידו של עטר אבל קשקשת קצת שטויות - "מוכר נכון ? איך הוא פירק את מכבי נתניה מכל שחקן בית הרס שחקנים צעירים קטל קריירות שלמות !!!"

מאיפה הבאת את השטות הזו ?
בן הרוש חייב את הקריירה שלו לעטר. כמו מוגרבי ימפולסקי דגני ועזרא. אז הוא פספס את עדי נמני ואת דניאל ליפשיץ. מי עוד ?

גיא אבנד, שיר צדק, ריף מסיקה ועוד הרבה...
אבל זה לא קשור כי אי אפשר לשחק עם 11 צעירים ...
הבשורה פה שעטר לא כזה גאון אימון כמו שחשבנו ...ודרכי העבודה שלו הם מיושנות הוא נכשל עם 7 מתוך 8 זרים שהביא העונה להפועל חיפה הסתכסך עם רואש והוכרח להחזיר אותו לפעילות...
ללא ספק רובן עובר טלטלה מקצועית וגם החיים האישיים שלו לא מוצלחים לאחרונה ...
עובר גירושים...הבן רועי בקושי רואה דשא ברמת השרון והוא היה השחקן הכי טוב בארץ לגילו (94)
ובלי קשר גם איבד אמא בואו נקווה בשבילו שמפה רק יצליח ...סה״כ הוא דמות חיובית בכדורגל שלנו
17-Feb-2015, 10:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Feb-2015 על ידי 10:24 shraga.)
הודעה: #15
(17-Feb-2015 1:53)זאב רווח כתב:  אורן עטר לקח מקום שני בגארבג' טיים הוא מעולם לא היה קרוב לאליפות הוא מעולם לא עמד בניסיון אמיתי בנתניה
לותר מתיאוס היחידי שקירב אותנו לאליפות אבל הסקאוט המדהים שהביא דניאל יאמר הכין לו 0 חלוצים בינואר עם קיודה היינו לוקחים אליפות אבל נשארנו עם ג'ורג' בה שחקן 0 וקיויו שחקן כדורסל

כשיש מאמן טוב השחקנים בעצמם הופכים לטובים יותר עטר נכשל בכל מקום ששם יד ועוד קיבל שכר הכי גבוה כמאמן בישראל פשוט הזוי

זה קשקוש להגיד שעטר נכשל בנתניה.
נכון, הרבה אוהדים לא אהבו את סוג הכדורגל שהקבוצה שיחקה תחת עטר. נכון, הוא פיקשש ברוב הזרים ועם לא מעט צעירים נתנייתיים.
אבל אי אפשר להתווכח עם עובדות.
מה זאת אומרת "עטר לקח מקום שני בגארבג' טיים הוא מעולם לא היה קרוב לאליפות"? מה זה השטויות האלה? היית מת עכשיו להיות מקום שני או שלישי או רביעי.
17-Feb-2015, 11:35
הודעה: #16
בואו נביט לעצמנו במראה בזמן כתיבת התגובה לפוסט..

ראובן עטר בקדנציה השניה שלו בנתניה היה המאמן האופטימלי לקבוצה ללא בעלים שחיה מהיד לפה וזקוקה לשקט תעשייתי בחדר ההלבשה ובמגרש.
הוא התאים עצמו לתקציב,מעולם לא דרש יותר מאשר ניתן היה לתת ולא התנגד למכירת שחקנים לטובת סגירת הגרעונות,לא האשים איש ודאג לבחור את השחקנים(לא חף מטעויות) הנכונים בתקציב הקיים.
שחקנים נלחמו בשבילו ובשבילנו והממוצע שלו,הוא פלייאופ עליון ומעלה.
The following 3 users Like אייל ס's post:
shraga (1717-0202-2015201520152015), עידן444 (1717-0202-2015201520152015), פיליפצ'וק (1717-0202-2015201520152015)
17-Feb-2015, 12:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Feb-2015 על ידי 12:05 עידן444.)
הודעה: #17
נגד מכבי נתניה של ראובן עטר היה קשה לשחק! אף קבוצה לא "ליקקה דבש" מולנו. גם מול קבוצות חזקות יותר הפערים במגרש היו מתבטלים בזכות עמידה נכונה במגרש, והקרבה של השחקנים בשביל רובן.
אני לא מחסידיו וביקרתי אותו הרבה. רק לאחר שעזב למדתי להעריך אותו כשפתאום ראיתי שקבוצות עושות מאיתנו קציצות מה שלא קרה כמעט בכלל בתקופה של רובן.

במצבנו כקבוצה קטנה עד בינונית כבר למעלה משלושה עשורים, עם יכולת כלכלית מוגבלת(למעט 3-4 שנים) ובאיך שהכדורגל הישראלי נראה בשנים האחרונות, לבקש כדורגל יפה זו בקשה מוגזמת, בטח בתקציבי שחקנים של 8-12 מיליון ש"ח. זה פשוט לא יקרה. אגב, זה לא קורה כמעט באף קבוצה. יש קבוצות כמו ק"ש וב"ש שהכדורגל שלהם טוב לפרקים. מכבי ת"א מאוד עוצמתית אבל קשה להגיד שהיא מהנה.
זה מה יש...
רובן עשה את המקסימום בכלים שלרשותו, ואני מודה שהבנתי את זה בדיעבד כשראיתי את ההרס שגרמו אלה שאחריו ואלה שהגיעו בין הקדנציות שלו כולל מאמנים מוערכים ומנוסים כמו השריף, יוסי מזרחי, טל בנין(האמת שהוא לא ראוי להיות ברשימה בשלב זה) ולדעתי אפילו לותר מתיאוס עשה לא מעט נזקים בעונה שהיה פה. מאמן מוצלח בעונה של מתיאוס היה מביא לנתניה אליפות. אין לי שום ספק בכך!
The following 1 user Likes עידן444's post:
shraga (1717-0202-2015201520152015)
17-Feb-2015, 12:12
הודעה: #18
(17-Feb-2015 12:01)עידן444 כתב:  נגד מכבי נתניה של ראובן עטר היה קשה לשחק! אף קבוצה לא "ליקקה דבש" מולנו. גם מול קבוצות חזקות יותר הפערים במגרש היו מתבטלים בזכות עמידה נכונה במגרש, והקרבה של השחקנים בשביל רובן.
אני לא מחסידיו וביקרתי אותו הרבה. רק לאחר שעזב למדתי להעריך אותו כשפתאום ראיתי שקבוצות עושות מאיתנו קציצות מה שלא קרה כמעט בכלל בתקופה של רובן.

במצבנו כקבוצה קטנה עד בינונית כבר למעלה משלושה עשורים, עם יכולת כלכלית מוגבלת(למעט 3-4 שנים) ובאיך שהכדורגל הישראלי נראה בשנים האחרונות, לבקש כדורגל יפה זו בקשה מוגזמת, בטח בתקציבי שחקנים של 8-12 מיליון ש"ח. זה פשוט לא יקרה. אגב, זה לא קורה כמעט באף קבוצה. יש קבוצות כמו ק"ש וב"ש שהכדורגל שלהם טוב לפרקים. מכבי ת"א מאוד עוצמתית אבל קשה להגיד שהיא מהנה.
זה מה יש...
רובן עשה את המקסימום בכלים שלרשותו, ואני מודה שהבנתי את זה בדיעבד כשראיתי את ההרס שגרמו אלה שאחריו ואלה שהגיעו בין הקדנציות שלו כולל מאמנים מוערכים ומנוסים כמו השריף, יוסי מזרחי, טל בנין(האמת שהוא לא ראוי להיות ברשימה בשלב זה) ולדעתי אפילו לותר מתיאוס עשה לא מעט נזקים בעונה שהיה פה. מאמן מוצלח בעונה של מתיאוס היה מביא לנתניה אליפות. אין לי שום ספק בכך!

מסכים לחלוטין.
17-Feb-2015, 14:31
הודעה: #19
ראובן עטר הוריד את מכבי נתניה פעמיים ליגה.היו מספיק נקודות בקופה אבל הוא נכשל.יובל נעים בעכו במצב יותר קשה מנתניה השאיר אותם ליגה ויש עוד דוגמאות. ההצלחה היחסית שלו בנתניה בתקופת יאמר זה מסגל השחקנים שבנו לו אייל ברקוביץ ואלי גוטמן .נראה לכם שראובן עטר היה חושב על להביא את לואיס מרין מקוסטה ריקה... ראובן עטר היה שחקן ענק אבל מאמן כושל שפוטר משתי החיפאיות .מכבי הרצליה וחוזהו לא הוארך בביתר ירושלים כי לא היו מרוצים ממנו. אז תפסיקו ללקק למאמן הכושל והמיוחצן תקשורתית הזה.
17-Feb-2015, 14:48
הודעה: #20
(17-Feb-2015 14:31)moshe. כתב:  ראובן עטר הוריד את מכבי נתניה פעמיים ליגה.היו מספיק נקודות בקופה אבל הוא נכשל.יובל נעים בעכו במצב יותר קשה מנתניה השאיר אותם ליגה ויש עוד דוגמאות. ההצלחה היחסית שלו בנתניה בתקופת יאמר זה מסגל השחקנים שבנו לו אייל ברקוביץ ואלי גוטמן .נראה לכם שראובן עטר היה חושב על להביא את לואיס מרין מקוסטה ריקה... ראובן עטר היה שחקן ענק אבל מאמן כושל שפוטר משתי החיפאיות .מכבי הרצליה וחוזהו לא הוארך בביתר ירושלים כי לא היו מרוצים ממנו. אז תפסיקו ללקק למאמן הכושל והמיוחצן תקשורתית הזה.

כשמסמנים מישהו אז כל הצלחה היא לא בזכותו וכל כשלון הוא רק באשמתו.
זה מה-זה מגמתי לכתוב שעטר הוריד את נתניה פעמיים ליגה.
אם אני לא טועה (ויתקנו אותי אלה עם הזכרון האנציקלופדי) - בעונת 2003/2004 ירדה נתניה לליגה הלאומית כשגילי לנדאו אימן, אלי כהן החליף אותו ואחרי חמישה משחקים, לקראת מרץ, עטר מונה כמאמן.
בעונת 2012/2013 בנין פוטר ועטר החליף אותו ב-19 במרץ ולא הצליח להשאיר את נתניה בליגת העל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים