מכבי נתניה

גירסה מלאה: עטר פוטר מחיפה טל בנין ודג'אני שוב יחד ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
אוי איזה עולם קטן , החטא והעונש תמיד הולכים ביחד

קובי דג'אני אחד האשמים העיקריים בירידת מכבי נתניה לליגה השנייה לפני שנתיים בגלל שמאמן הסנדוויצ'ים הלך למכבי חיפה ונתניה לא הסכימה לשחרורו של דג'אני מה שפורש אצלו כאילו דפקנו את קידומו ....
במשך כל תקופת טל בנין הוא לא הפסיק מלחבל בקבוצה כשהצטרף אליו אחמד סבע ... האוהדים מעולם לא טעו .. האמת היתה כתובה על הקיר

והיום כשעטר היה בחיפה איך לא הוא ישר חיבר אליו את קובי דג'אני שישחק בשבילו , פירק את הפועל חיפה מנכסיה ופיזר את כל שחקני הבית שלה ... הביא רק שחקנים נאמנים אליו אבל הפעם זה לא הצליח לו ...מוכר נכון ? איך הוא פירק את מכבי נתניה מכל שחקן בית הרס שחקנים צעירים קטל קריירות שלמות !!!

אז עכשיו טל תנין מגיע לחיפה לאחות שברים אלא שהפעם זה כבר מאוחר אין לו אפשרות לשנות דבר , הימור שלי לא כל כך קשה הפועל חיפה היורדת השנייה !!!
אל תהפוך אותי לחסידו של עטר אבל קשקשת קצת שטויות - "מוכר נכון ? איך הוא פירק את מכבי נתניה מכל שחקן בית הרס שחקנים צעירים קטל קריירות שלמות !!!"

מאיפה הבאת את השטות הזו ?
בן הרוש חייב את הקריירה שלו לעטר. כמו מוגרבי ימפולסקי דגני ועזרא. אז הוא פספס את עדי נמני ואת דניאל ליפשיץ. מי עוד ?
אבל שים לב איזה מאמן כושל הוא ראובן עטר.מעניין איך זה זה שיש עוד אנשים בנתניה שמעריצים אותו, נקווה שאנשים בנתניה לא יחשבו בטעות להחזיר אותו לקבוצתנו בשלב כזה או אחר ,זה יהיה אסון ספורטיבי.
(16-Feb-2015 14:53)טל.מ כתב: [ -> ]אל תהפוך אותי לחסידו של עטר אבל קשקשת קצת שטויות - "מוכר נכון ? איך הוא פירק את מכבי נתניה מכל שחקן בית הרס שחקנים צעירים קטל קריירות שלמות !!!"

בן הרוש חייב את הקריירה שלו לעטר. כמו מוגרבי ימפולסקי דגני ועזרא. אז הוא פספס את עדי נמני ואת דניאל ליפשיץ. מי עוד ?

דניאל ליפשיץ...לא היה ולא יהיה שוער....נסחפת....
עטר. קלינגר. אוחנה. יובל נעים .קורצקי הם דור חדש של מאמנים. מוטיבטורים בשקל. חסרי יכולות אימון וניהול משחק. הכל מיקרי .הכל חובבני. שכונה.
לא היו מאמנים כמו פרלמן. קשטן. שוויצר. מאמנים שדוגלים בעבודה קשה ללא עתונאי חצר .
מבין המאמנים הצעירים אפשר לציין רק את רוני לוי. בכר ורן בן שמעון.
(16-Feb-2015 15:55)חזום חזום כתב: [ -> ]עטר. קלינגר. אוחנה. יובל נעים .קורצקי הם דור חדש של מאמנים. מוטיבטורים בשקל. חסרי יכולות אימון וניהול משחק. הכל מיקרי .הכל חובבני. שכונה.
לא היו מאמנים כמו פרלמן. קשטן. שוויצר. מאמנים שדוגלים בעבודה קשה ללא עתונאי חצר .

גם אז היו עיתונאי חצר. ומאמן כמו קשטן אני לא מאחל לא אחד. אל תתרשם מהעונה החריגה שהיתה בהפועל ת"א. קשטן הוא תחכן, מקושר לעיתונאים ודוגל בכדורגל זוועתי והגנתי. האליפות המגעילה עם הפועל כ"ס מאפיינת אותו יותר.
לגבי מי שרשמת, אכן הם רובם פוזה בלי כיסוי. אבל לא הייתי ממהר לפסול את קורצקי שאולי ראוי לאמן בקבוצה שתיתן לו גב ולא עם בעלים כמו טביב. וזאת בהנחה שהוא לא קשור לגורמים פליליים.
(16-Feb-2015 15:48)davidb7 כתב: [ -> ]
(16-Feb-2015 14:53)טל.מ כתב: [ -> ]אל תהפוך אותי לחסידו של עטר אבל קשקשת קצת שטויות - "מוכר נכון ? איך הוא פירק את מכבי נתניה מכל שחקן בית הרס שחקנים צעירים קטל קריירות שלמות !!!"

דניאל ליפשיץ...לא היה ולא יהיה שוער....נסחפת....

דניאל ליפשיץ שוער ליגה לגיטימי. אתה יכול לחשוב מה שתרצה, יש עובדות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מסכים קורצקי עדיין יכול לעבור מרשימה א ל ב כל השאר מדויק.

לבנין יש עד סוף הסיבוב, מכבי ת"א, באר שבע מכבי חיפה ורעננה נראה מה הוא יכול להוציא מזה.
(16-Feb-2015 16:06)arika כתב: [ -> ]
(16-Feb-2015 15:55)חזום חזום כתב: [ -> ]עטר. קלינגר. אוחנה. יובל נעים .קורצקי הם דור חדש של מאמנים. מוטיבטורים בשקל. חסרי יכולות אימון וניהול משחק. הכל מיקרי .הכל חובבני. שכונה.

גם אז היו עיתונאי חצר. ומאמן כמו קשטן אני לא מאחל לא אחד. אל תתרשם מהעונה החריגה שהיתה בהפועל ת"א. קשטן הוא תחכן, מקושר לעיתונאים ודוגל בכדורגל זוועתי והגנתי. האליפות המגעילה עם הפועל כ"ס מאפיינת אותו יותר.
לגבי מי שרשמת, אכן הם רובם פוזה בלי כיסוי. אבל לא הייתי ממהר לפסול את קורצקי שאולי ראוי לאמן בקבוצה שתיתן לו גב ולא עם בעלים כמו טביב. וזאת בהנחה שהוא לא קשור לגורמים פליליים.
פשוט מדהים איך כהרף עין טינפת על המאמן המעוטר ביותר בישראל שיש שיגידו שאף גדול מאמני ישראל בכל הזמנים!
היחיד שגם ידע להביא אליפויות בקבוצות נחותות כמו הפועל כ"ס והפועל ת"א(למעט אולי גיורא שפיגל שעשה את זה בבני יהודה), אליפות עם בית"ר ירושלים כעולה חדשה, דאבל ענק במכבי ת"א, מסעות קסומים באירופה.
לך תלמד קצת הסטוריה של הכדורגל הישראלי לפני שאתה מבלבל את המוח!
מהתגובות היותר הזויות שראיתי בפורום אי פעם...
טל.מ כנראה אתה אוהד של כמה עונות אחרונות ... כמעט כל שחקן נוער שקדימו מלמיליאן ולנדאו עטר קבר
בוא נתחיל עם אלפסי , נחייסי , זביטי , וילנר , קוז'וך , ואסיהון , מסיקה , ועוד עשרות שלא באים לי כרגע לראש עוד מעט יכנס דוד חטב ויביא לך איזה 25 שמות נוספים כמו ואייר ועוד ...

בכל קבוצה שהוא מגיע הוא נפטר משחקני בית שלא ימרדו בו ומביא את מקורביו הוא נכשל בנתניה כשל במכבי חיפה ועכשיו מוריד את הפועל חיפה ליגה
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's