שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא יפה
22-Jan-2015, 15:32
הודעה: #21
לא יפה
אני עדיין לא מוצא בעיה בזה שהוא נצפה במתחם האימונים . כשמישהו הולך לראיון עבודה הוא לא ״נצפה״ במשרדי החברה המראיינת ? אם יפו תוכיח הונאה אולי היא יכולה לתבוע את גבאי אישית. לא רואה איך זה קשור למכבי נתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jan-2015, 15:44
הודעה: #22
RE: לא יפה
(22-Jan-2015 15:32)טל.מ כתב:  אני עדיין לא מוצא בעיה בזה שהוא נצפה במתחם האימונים . כשמישהו הולך לראיון עבודה הוא לא ״נצפה״ במשרדי החברה המראיינת ? אם יפו תוכיח הונאה אולי היא יכולה לתבוע את גבאי אישית. לא רואה איך זה קשור למכבי נתניה.

אני מכוון להתנהלות של רונן גבאי שלדעתי שכונתית ולא למכבי נתניה.
22-Jan-2015, 17:42
הודעה: #23
לא יפה
יש מצב .. פעם בגלל לויאליות למקום עבודה שרק התקבלתי אליו הפסדתי כמה עשרות אלפי דולרים כי לא הצטרפתי לסטאראפ שרצה אותי , שאחכ נמכר ב4 מיליארד דולר .. אז איך לנהוג ? הזדמנויות בחיים לא קופצות כל חמש דק.

22-Jan-2015, 17:52
הודעה: #24
(22-Jan-2015 17:42)טל.מ כתב:  יש מצב .. פעם בגלל לויאליות למקום עבודה שרק התקבלתי אליו הפסדתי כמה עשרות אלפי דולרים כי לא הצטרפתי לסטאראפ שרצה אותי , שאחכ נמכר ב4 מיליארד דולר .. אז איך לנהוג ? הזדמנויות בחיים לא קופצות כל חמש דק.

לא הבנת אה?
אין לי שום בעיה עם זה שרונן גבאי זרק את משרת מאמן מכבי קביליו יפו לטובת סידור קונוסים באימון (עוזר מאמן מכבי נתניה) להיפך זה מחמיא לי בתור אוהד הקבוצה.
הבעיה שלי זה הדרך, אם הוא החליט את מה שהחליט אז הוא היה צריך להודיע על התפטרות ואז לעשות מה שבא לו.
זה סתם שם רע לחלטורה שהוא הוציא לעצמו לעתיד.
22-Jan-2015, 17:55
הודעה: #25
מניסיון העובדים בד"כ לויאלים למקום העבודה שלהם. ואילו המנהלים/בעלים לא לויאלים לעובדים.
אוהבים לזרוק סיסמאות "אנחנו משפחת X" אבל שקצת קשה זורקים אותך לקיבינימט.
22-Jan-2015, 20:29
הודעה: #26
ואולי הוא יכול לטעון שהוא בא ללמוד כמה מהלכי אימון או לצפות במשחק ההגנה נגד סכנין
22-Jan-2015, 21:10
הודעה: #27
עזבו ח'ברה, זו עוד טעות מיני רבות שנעשו העונה. כל העונה הזו נראית כמו טעות אחת גדולה והלואי והיה אפשר למחוק אותה מההסטוריה של מועדון. בואו נתפלל שנשאר בליגה, ואם זו לא בקשה גדולה מידי אז קצת לפני הסוף בלי התקפי לב!

לצערי גם הטעות הזו, כמו הרבה אחרות, כנראה תעלה לנו כסף שאין...
22-Jan-2015, 21:13
הודעה: #28
אני ממש לא בטוח שתעלה לנו. מה העילה ?

22-Jan-2015, 22:54
הודעה: #29
(22-Jan-2015 21:13)טל.מ כתב:  אני ממש לא בטוח שתעלה לנו. מה העילה ?
ברור שרונן גבאי התפטר כדי לעבור אלינו. במצב תקין אתה אמור לפצות קבוצה שאתה לוקח ממנה את המאמן. יניב טוכמן הזכיר היום את המקרה של בית"ר לאחר התפטרות ארדילס שולדימיר שקלאר פנה לג'קי בן זקן כדי לקחת את יוסי מזרחי מאשדוד וג'קי גם קיבל על כך פיצוי כספי. אם אני לא טועה גם היה מקרה כזה באנגליה לא מזמן שקבוצה פיצתה קבוצה כדי לקחת את המאמן שלה.

נכון שזה נראה פשוט- המאמן מתפטר, וזו זכותו, וגם זכותו אחר כך ללכת לאן שהוא רוצה. עד כמה שאני יודע יש למעסיק אפשרות גם לא לקבל את ההתפטרות ואז אני לא יודע כמה העובד חופשי לעשות כרצונו. בקיצור, זה לא כזה פשוט כמו שזה נראה והבנתי שלא חסרים ליפו יועצים משפטיים שאין לי ספק שלא ירפו כל כך מהר.

ואני שואל את עצמי- בשביל מה אנחנו צריכים את זה??? רונן גבאי, עם כל הכבוד, ואני באמת אשמח לראות אותו על הקווים ומגיע לו, לא הוא זה שיעשה את ההבדל.
23-Jan-2015, 0:10
הודעה: #30
לא יפה
ממתי מעסיק יכול לא לקבל התפטרות ... ? מאיפה הבאת את זה.. זכותו של כל אדם להחליט שמקום עבודה לא נראה לו ויש תנאי עזיבה , כמו הודעה מראש על 30 יום, תנאי פיצויים וכו. יתכן שאם יש חוזה שאומר אחרת אז זה סותר . לגבי הדוגמא שהבאת - מין הסתם מזרחי רצה את בירכת הדרך והמועדונים הגיעו להסכם. פה גבאי התפטר. אנחנו עדיין בדמוקרטיה וזכותו של אדם לבחור את מקום עבודתו.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים