מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא יפה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
http://sports.walla.co.il/item/2821724

כבולגרי ונצר למשפחה אוהדת מכבי יפו של פעם - אני מוחה.
(21-Jan-2015 1:26)טל.מ כתב: [ -> ]http://sports.walla.co.il/item/2821724

כבולגרי ונצר למשפחה אוהדת מכבי יפו של פעם - אני מוחה.

טל חצי ליגה עושים ועשו את הדברים האלה

מנסים לתפוס טרמפ על חשבון הקבוצה

להזכירך נתניה השאילה ליפו שחקן
לא מכובד. האמת שגם מאוד לא מכובד זה שהפועל ת"א גיששה אצל רוני לוי כאילו מגיע להם הכל וזה בכלל לא מעניין אותם שהוא רק הגיע אלנו!
רונן גבאי התפטר ממכבי יפו הוא לא חייב להם כלום
אין קשר למכבי נתניה כאן אנחנו לא צד בענין
מהרגע שהמאמן התפטר הוא נחשב חופשי גם אחרי דקה
(21-Jan-2015 3:37)זאב רווח כתב: [ -> ]רונן גבאי התפטר ממכבי יפו הוא לא חייב להם כלום
אין קשר למכבי נתניה כאן אנחנו לא צד בענין
מהרגע שהמאמן התפטר הוא נחשב חופשי גם אחרי דקה
ולמה הוא התפטר?
תפסיקו להיות יפה נפש ...
מכבי נתניה צריכה לדאוג רק למכבי נתניה רונן גבאי איש מקצוע מהבכירים בעיר לנוער והלוואי ויוכיח את עצמו גם בבוגרים...
מהיכרות אישית איש יקר והגון גבר אמיתי , לא צבוע לא חותר, להחתים ל-10 שנים נוער , בוגרים, מחוננים , אמין ומקצועי לא חרטטן...
אבל התחיל לאמן ביפו לפני מספר שבועות. מן הראוי היה לפנות ליפו. גם הם צד בעניין.
זו דורסנות שאני לא אוהב גם כשהיא כלפנו מצד קבוצות גדולות כמו מכבי חיפה, ומכבי ת"א. לא יפה נפש ואני גם לא רוצה להיות צבוע!
ממש לא מכובד בעיני שהפועל ת"א מגששת אצל רוני לוי שבוע אחרי שסגר אצלנו. מילא הפניה ללירוי צעירי... לא תקין אבל את זה כולם עושים... זו הנורמה בכדורגל, ולא רק הישראלי...
(21-Jan-2015 11:16)עידן444 כתב: [ -> ]אבל התחיל לאמן ביפו לפני מספר שבועות. מן הראוי היה לפנות ליפו. גם הם צד בעניין.
זו דורסנות שאני לא אוהב גם כשהיא כלפנו מצד קבוצות גדולות כמו מכבי חיפה, ומכבי ת"א. לא יפה נפש ואני גם לא רוצה להיות צבוע!
ממש לא מכובד בעיני שהפועל ת"א מגששת אצל רוני לוי שבוע אחרי שסגר אצלנו. מילא הפניה ללירוי צעירי... לא תקין אבל את זה כולם עושים... זו הנורמה בכדורגל, ולא רק הישראלי...

צודק חבל שלא דיברו בשקט בין שתי הקבצות והיו סוגרים כמו שצריך אולי
ניתן להם את קשטן במקום Smile
גם ההתנהלות של רונן גבאי בכל הסיפור הזה לא הכי "מקצועית" בלשון המעטה.
הוא יושב ביום שבת ביציע מתחם האימונים, צופה באימון, רושם דברים ולמעשה עושה עבודה דה פקטו בשביל רוני לוי וזאת כאשר הוא עדיין מאמן את יפו וטרם קיבל שיחרור או התפטר.
אבל זה לא מפתיע, מועדון מכבי נתניה מתעקש להיפרד לגמרי מ"השכונה" שאפפה אותו שנים.

(21-Jan-2015 10:48)דוד חטב כתב: [ -> ]תפסיקו להיות יפה נפש ...
מכבי נתניה צריכה לדאוג רק למכבי נתניה רונן גבאי איש מקצוע מהבכירים בעיר לנוער והלוואי ויוכיח את עצמו גם בבוגרים...
מהיכרות אישית איש יקר והגון גבר אמיתי , לא צבוע לא חותר, להחתים ל-10 שנים נוער , בוגרים, מחוננים , אמין ומקצועי לא חרטטן...

כמה שאתה צבוע חטב, אם היה מדובר בשי הולצמן היית "שוחט" אותו.
שוחחתי עם רונן בשישי בבוקר להבנתי מאותה שיחה הנושא היה פטור(שישי בבוקר זה עוד לפני שרגלו דרכה במתחם).
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's