שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רוני לוי!!!
14-Jan-2015, 20:34
הודעה: #1
רוני לוי!!!
בהצלחה ,מאמין שתחזיר את חדוות המשחק לשחקנים, ולנו האוהדים קצת נחת .
בהצלחהההההה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Jan-2015, 21:36
הודעה: #2
RE: רוני לוי!!!
קודם כל לעשות סדר.
לשבת עם השחקנים מי שלא מתכוון לתת את הנשמה לשלוח לכל הרוחות
14-Jan-2015, 22:27
הודעה: #3
מההכרות שלי עם רוני, לא יהיו הרבה דיבורים, עבודה הרבה עבודה.
ולא תאמינו איך שחקנים שלא רצו הרבה, יתחילו לרוץ.
15-Jan-2015, 0:27
הודעה: #4
רוני לוי!!!
בואו נגיד את האמת. הסגל לא ברמה של ליגת העל. אם ישחררו את שריקי או גבי או גביש אולי נוכל לשרוד. אם ימכרו את קאיודה וישחררו את ערן לוי או סבע הקבוצה גמורה. המעשה החכם לעשות הוא לשחרר את אריאל הרוש כי שניר דורי לא יהיה גרוע יותר ולחסוך את הכסף שלו. נתניה תצטרך שינוי במערך הבלמים אולי הגיע הזמן שאיאד יכנס לאמצע הוא ממילא לא טוב מימין, מה שמשאיר אותנו עם בור מימין שאולי כחלון יוכל למלא ואולי צלישר. עמית בן שושן חייב להשתפר ואולי להכנס לשפיץ כמו ששיחק בביתר. הוא מבוזבז בפינה. אור ברוך שחקן מיותר לצערי הייתי מנסה לשחרר גם אותו. חובה לנסות להשאיל את מרגוליס, הקבוצה הזו זועקת מחוסר כישרון , לצערי אני קורא את שמו בהקשרים של קבוצות אחרות. אני מסכים שרוני לוי נוטל סיכון עצום, אם לא יכנס כסף לחיזוק ואני מבין שכנראה לא, מצבו לא יהיה פשוט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Jan-2015, 0:39
הודעה: #5
שיהיה בהצלחה נקווה שיעשה קצת סדר.
15-Jan-2015, 0:57
הודעה: #6
איכס איזה מינוי
לא בעדו בכלל מאוד מאוכזב
בני לם היה מצליח הרבה יותר
רוני לוי לא מאמן בסיום העונה אל תבכו
15-Jan-2015, 11:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jan-2015 על ידי 11:37 פיליפצ'וק.)
הודעה: #7
(15-Jan-2015 0:27)טל.מ כתב:  בואו נגיד את האמת. הסגל לא ברמה של ליגת העל. אם ישחררו את שריקי או גבי או גביש אולי נוכל לשרוד. אם ימכרו את קאיודה וישחררו את ערן לוי או סבע הקבוצה גמורה. המעשה החכם לעשות הוא לשחרר את אריאל הרוש כי שניר דורי לא יהיה גרוע יותר ולחסוך את הכסף שלו. נתניה תצטרך שינוי במערך הבלמים אולי הגיע הזמן שאיאד יכנס לאמצע הוא ממילא לא טוב מימין, מה שמשאיר אותנו עם בור מימין שאולי כחלון יוכל למלא ואולי צלישר. עמית בן שושן חייב להשתפר ואולי להכנס לשפיץ כמו ששיחק בביתר. הוא מבוזבז בפינה. אור ברוך שחקן מיותר לצערי הייתי מנסה לשחרר גם אותו. חובה לנסות להשאיל את מרגוליס, הקבוצה הזו זועקת מחוסר כישרון , לצערי אני קורא את שמו בהקשרים של קבוצות אחרות. אני מסכים שרוני לוי נוטל סיכון עצום, אם לא יכנס כסף לחיזוק ואני מבין שכנראה לא, מצבו לא יהיה פשוט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ערן לוי לא יישאר בקבוצה ואם יישאר הוא יסופסל עד שיהיה פיצוץ והוא יעזוב.

(15-Jan-2015 0:57)זאב רווח כתב:  איכס איזה מינוי
לא בעדו בכלל מאוד מאוכזב
בני לם היה מצליח הרבה יותר
רוני לוי לא מאמן בסיום העונה אל תבכו

בני לם זה בקיץ על החול לא על דשא.
15-Jan-2015, 11:47
הודעה: #8
לאיש מאיתנו(למעט אפרים),לא ניתנה הנבואה ולכן אין לנו מושג מה יילד יום.
מצד שני,רוני לוי זה הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה בסיטואציה הנוכחית(לקבוצה ולאוהדים).
במידה וזה לא היה רוני,בני לם להערכתי היה האופציה הנכונה.
15-Jan-2015, 11:52
הודעה: #9
(15-Jan-2015 11:47)אייל ס כתב:  לאיש מאיתנו(למעט אפרים),לא ניתנה הנבואה ולכן אין לנו מושג מה יילד יום.
מצד שני,רוני לוי זה הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה בסיטואציה הנוכחית(לקבוצה ולאוהדים).

מאמן שחותר בגלוי תחת מאמן מכהן לא ראוי לקבל צ'אנס כפרס על מעשיו. וזה מה שעשה לכאורה אדון בני לם גם בשיחות סגורות עם אנשים ומקורבים וגם בראיונות בתחנה של אפי ישראל.
15-Jan-2015, 12:09
הודעה: #10
(15-Jan-2015 11:52)פיליפצוק כתב:  
(15-Jan-2015 11:47)אייל ס כתב:  לאיש מאיתנו(למעט אפרים),לא ניתנה הנבואה ולכן אין לנו מושג מה יילד יום.

מאמן שחותר בגלוי תחת מאמן מכהן לא ראוי לקבל צ'אנס כפרס על מעשיו. וזה מה שעשה לכאורה אדון בני לם גם בשיחות סגורות עם אנשים ומקורבים וגם בראיונות בתחנה של אפי ישראל.

אין עשן בלי אש וכניראה שיש במה שאתה אומר בסיס עובדתי למרות שמעולם לא שמעתי ויוסי ושי היו מאוד לא הוגנים והגונים במספר מקרים מול מחלקת הנוער.
לא אלמד סנגוריה על בני ובטח כשהערתי לו יותר מפעם אחת על תדמיתו,מצד שני כדי להציל את מכבי נתניה ובמצבה הנוכחי חשבתי שהוא האדם המתאים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים