שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רועי דניאל!
13-Dec-2014, 12:41
הודעה: #11
RE: רועי דניאל!
לא מצטרף פה לסגידה לאיש, אין ספק שהבחור מוכשר אבל התפקיד הזה בסיטואציה נוכחית קצת גדול עליו ואני שמח שקובי בלדב נמצא שם לעזור לו.
שמעתי אותו מגמגם בראיון אצל אופירע אסייג והוא נשמע יותר כמו מישהו שהפילו עליו תיק ולא נעים לו לברוח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2014, 13:18
הודעה: #12
(13-Dec-2014 12:41)פיליפצוק כתב:  לא מצטרף פה לסגידה לאיש, אין ספק שהבחור מוכשר אבל התפקיד הזה בסיטואציה נוכחית קצת גדול עליו ואני שמח שקובי בלדב נמצא שם לעזור לו.
שמעתי אותו מגמגם בראיון אצל אופירע אסייג והוא נשמע יותר כמו מישהו שהפילו עליו תיק ולא נעים לו לברוח.

משה,איש לו סוגד לאיש וברור לכולם שקובי בלדב נחוץ למועדון ברגעים האלו יותר מכל אחד אחר.
תקרא טוב את שכתבתי עכשיו ואת שכתבתי גם בתקופות שהיה פחות נוח לבקר את התנהלות הבעלים והצוות המקצועי,מהיום הראשון של שגב ומאור הצעתי להם לקחת מנכ"ל מקצועי ואיש כספים(אין צורך במשרה מלאה),שיבקר את התקציב ויפקח על הביצועים.
13-Dec-2014, 14:04
הודעה: #13
רועי דניאל!
מגמגם ?? שמעת את בלדב מדבר עוד רגע נרדם אני לא יודע כמה זמן אתה אוהד את נתניה אבל בשנתיים האחרנות רואים את טביעת האצבע של רועי גם בשיווק גם ביחס לקהל כנראה שכחתה את הימים של הקופסא איך קובי המנכל לא ספר אותנו בכול מקרה הלואי שיצליח בתפקיד שהרבה כוכבים כמו בלדב וגיל ברחו ממנו כמו אש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Dec-2014, 15:11
הודעה: #14
(13-Dec-2014 14:04)mordii2 כתב:  מגמגם ?? שמעת את בלדב מדבר עוד רגע נרדם אני לא יודע כמה זמן אתה אוהד את נתניה אבל בשנתיים האחרנות רואים את טביעת האצבע של רועי גם בשיווק גם ביחס לקהל כנראה שכחתה את הימים של הקופסא איך קובי המנכל לא ספר אותנו בכול מקרה הלואי שיצליח בתפקיד שהרבה כוכבים כמו בלדב וגיל ברחו ממנו כמו אש.

מעל 25 שנה זה מספיק זמן בשבילך?
מנהל שיווק זה לא מנכ"ל.
ובלי הכסף שקובי בלדב מביא והביא מספונסרים המועדון הזה כבר מזמן היה הולך לפירוק.
13-Dec-2014, 15:17
הודעה: #15
רועי דניאל!
(13-Dec-2014 15:11)פיליפצוק כתב:  
(13-Dec-2014 14:04)mordii2 כתב:  מגמגם ?? שמעת את בלדב מדבר עוד רגע נרדם אני לא יודע כמה זמן אתה אוהד את נתניה אבל בשנתיים האחרנות רואים את טביעת האצבע של רועי גם בשיווק גם ביחס לקהל כנראה שכחתה את הימים של הקופסא איך קובי המנכל לא ספר אותנו בכול מקרה הלואי שיצליח בתפקיד שהרבה כוכבים כמו בלדב וגיל ברחו ממנו כמו אש.

מעל 25 שנה זה מספיק זמן בשבילך?
מנהל שיווק זה לא מנכ"ל.
ובלי הכסף שקובי בלדב מביא והביא מספונסרים המועדון הזה כבר מזמן היה הולך לפירוק.

שנה שעברה היה מנכל השנה התחיל כמנהל שיווק לא רב איתך על זה שקובי ידוע כמגיס כספים אבל מצטער מרוצה מרועי יותר וזכותך לא להסכים

14-Dec-2014, 13:39
הודעה: #16
רועי דניאל לא מבין כלום בניהול כולה היה דובר מה עשיתם ממנו ... מי שמעל כולם זה קובי בלדב קר רוח יודע מה הוא צריך ומה הוא יכול

די באמאש'ך אייל.ס תפסיק להחזיק מעצמך ביג שיט עאלק " יעצתי לאלי שגב וליוסי מאור לקחת מנכ"ל מקצועי ..." , אף אחד משניהם לא רואה אותך ממטר ... אתה מדבר על מוטל'ה ? חחחח הוא לפחות עשה משהו בחיים בכדורגל אתה מה עשית ? אני יעצתי ואני הזהרתי ואני ואני ואני ואני קצת צניעות לא תזיק לך גאוותן .... ואני ואני ואני
14-Dec-2014, 15:40
הודעה: #17
(14-Dec-2014 13:39)זאב רווח כתב:  רועי דניאל לא מבין כלום בניהול כולה היה דובר מה עשיתם ממנו ... מי שמעל כולם זה קובי בלדב קר רוח יודע מה הוא צריך ומה הוא יכול

די באמאש'ך אייל.ס תפסיק להחזיק מעצמך ביג שיט עאלק " יעצתי לאלי שגב וליוסי מאור לקחת מנכ"ל מקצועי ..." , אף אחד משניהם לא רואה אותך ממטר ... אתה מדבר על מוטל'ה ? חחחח הוא לפחות עשה משהו בחיים בכדורגל אתה מה עשית ? אני יעצתי ואני הזהרתי ואני ואני ואני ואני קצת צניעות לא תזיק לך גאוותן .... ואני ואני ואני

ממש מיותרת ,התגובה שלך מר רווח או איך שתבחר לקרוא לעצמך..
תהיה ענייני ותקבל תגובות ענייניות.
15-Dec-2014, 0:18
הודעה: #18
כששמים את הישגיו של בלדב על כף המאזניים מקבלים שיוויון מצד אחד גיוס ספונסרים (אמנם תוך רווח אישי) מהטובים בארץ שווה ערך רק למועדונים הגדולים אך קשה שלא לראות את הכשלון הניהולי רב השנים....
לדעתי מיצה את עצמו בתפקיד וגם אם במקום שנגייס 4 מל״ש נגייס 3 מל״ש והניהול יהיה פחות אינטרסנטי ויותר מקצועי אז נהיה במקום יותר בטוח...
15-Dec-2014, 0:44
הודעה: #19
רועי דניאל!
חטב בלדב לא מנהל בנתניה ונמצא כרגע היכן שנמצא כדי להציל את המועדון. הדבר הרשמי היחידי שהוא עושה הוא ספונסרים. אפשר להוקיר לו תודה. בפעם המיליון - זה לא הרגע לביקורת. לא לבלדב לא לדניאל ולא למזרחי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 2 users Like טל.מ's post:
shraga (1515-1212-2014201420142014), אלון (1515-1212-2014201420142014)
15-Dec-2014, 11:04
הודעה: #20
(15-Dec-2014 0:44)טל.מ כתב:  חטב בלדב לא מנהל בנתניה ונמצא כרגע היכן שנמצא כדי להציל את המועדון. הדבר הרשמי היחידי שהוא עושה הוא ספונסרים. אפשר להוקיר לו תודה. בפעם המיליון - זה לא הרגע לביקורת. לא לבלדב לא לדניאל ולא למזרחי.

צודק, טל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים