שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל
05-Dec-2014, 8:54
הודעה: #41
RE: אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל
(05-Dec-2014 8:20)זאב רווח כתב:  נו ומי מאמין לידיעות בתקשורת אתה או אני ?

מי שלא קולט פונזי יש לו בעיה בהבנת הנקרא

הזהרתי אתכם כאן שהיום לא מנהלים קבוצת כדורגל מאהבה או פרסום הכל זה מילוטי מס הכל זה הלבנות לכן אין לי כוח להתווכח איתך אתה פשוט לא מבין ...

אהבתי!
עלק,הזהרת אותנו..
תגיד,לכמה אתה מסוגל להתפצל ביום סתיו בהיר?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2014, 8:56
הודעה: #42
האמת שהרבה זמן תהיתי למה העיר הזו מלאה בצרפתים ולא צץ איזה יהודי צרפתי עשיר שיושיע? Smile
The following 1 user Likes עידן444's post:
eliahu (0505-1212-2014201420142014)
05-Dec-2014, 9:11
הודעה: #43
לא רק יושיע... גם יביא את פלטיני וריברי במקום קאיודה

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Dec-2014, 11:05
הודעה: #44
Re: RE: אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל
(04-Dec-2014 23:09)amir כתב:  
(04-Dec-2014 21:12)טל.מ כתב:  שגב היה ב103 .. לא שמעתי את הראיון. מעניין מה ערימת הגוזמאות של היום . הכסף כבר הגיע ..?

http://sport1.maariv.co.il/content/117482
זה הראיון למי שרצה הרוכש כבר בדרך.
יש הימור בווינר האם יכנס כסף היום לבנק, היחסים לא משהו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Dec-2014, 12:25
הודעה: #45
מראש אני "מזהיר",התגובה שלי לא נכתבת בציניות.
כל ששגב אומר בשיחות הטלפוניות וראיונותיו ובאימרותיו וע"י נציגיו,נאמר בכנות מוחלטת(מבחינתו),הוא מאמין לכל מילה שהוא אומר והוא מתכוון למה שהוא אומר.
.זה שיש פער גדל והולך בין הנאמר למציאות,זו בעיה אחרת ולאיש מאיתנו אין ת'פטרונים.
מאז שנוצר הקשר עם שגב,בתחילת אוגוסט 12(בביתו בקסריה) ולאורך כל התקופה,רוב הבטחותיו(אלו שיצאו לפועל),שונו תוך כדי תנועה וחל דיליי כזה או אחר בביצוע,מדובר בתרבות עיסקית ששייכת לייבשת אחרת.
.אגב,זו הסיבה שאלו שעבדו איתו צמוד(ואני לא מסנגר על איש),קיוו עד הרגע האחרון שכסף יוזרם וערבות תכובדהולצ'קים יהיה תוקף.
05-Dec-2014, 13:12
הודעה: #46
רק אתמול כתבת ששגב לא האיש הרע בסיפור אתה סובל מפיצול אישיות אייל סגל או לפחות מפיצול דעות
כשאתה מרגיש ששפכת את דמו יותר מדי אתה מוציא איזה עץ להשקיט את המצפון אבל הידיים מגואלות בדם ששפכת
אני מזהיר אותך שוב ממקרה רובי שפירא ז"ל ואתה כמו חירש עיוור אילם כמו שלושת השימפנזות למרות שהבן אדם מכר את ביתו אתה ממשיך לשפוך את דמו , אולי בעסקיך אתה רגיל בלשפוך דם אבל זה לא עסקים חביבי זה רק ספורט

רק בגלל שזרקו אותך מחדר ההלבשה וממחלקת הנוער זאת לא סיבה לחפש ולרדוף שאדם יתאבד
05-Dec-2014, 13:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Dec-2014 על ידי 13:17 טל.מ.)
הודעה: #47
יאללה שתוק כבר ... הבנת הנקרא של ילד בן שנתיים

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Dec-2014, 13:27
הודעה: #48
(05-Dec-2014 13:12)זאב רווח כתב:  רק אתמול כתבת ששגב לא האיש הרע בסיפור אתה סובל מפיצול אישיות אייל סגל או לפחות מפיצול דעות
כשאתה מרגיש ששפכת את דמו יותר מדי אתה מוציא איזה עץ להשקיט את המצפון אבל הידיים מגואלות בדם ששפכת
אני מזהיר אותך שוב ממקרה רובי שפירא ז"ל ואתה כמו חירש עיוור אילם כמו שלושת השימפנזות למרות שהבן אדם מכר את ביתו אתה ממשיך לשפוך את דמו , אולי בעסקיך אתה רגיל בלשפוך דם אבל זה לא עסקים חביבי זה רק ספורט

רק בגלל שזרקו אותך מחדר ההלבשה וממחלקת הנוער זאת לא סיבה לחפש ולרדוף שאדם יתאבד

אפי אתה שוטה הכפר,קיוויתי שמחלקת החינוך בנתניה בשנות ה60 וה70 הצליחו להוציא יותר,כניראה שטעיתי.
.אכן צריך להשקיע את הכסף בחינוך,כדי שחסרי בינה ומפוצלי אישיות כמוך עיתונאי קטן במוח(וגדול בגודל) יבינו היטב למרות שמשתדל לכתוב בעברית קלה(כניראה לא מספיק).

אגב אפי היקר וחסר ההבנה,זה שתכתוב את השטות המוחלטת הזו פעם אחרי פעם אחרי פעם לא יגרום לאיש מהקוראים לחשוב לרגע קט,שמישהו נזרק(ממקום שהוא לא היה בו).

בניגוד אלייך,מגיל צעיר(מאוד),זכיתי לעצמאות כלכלית ולא הזדקקתי לעזרה ולכן,את עיסוקי בחרתי וממשיך לבחור על פי דרכי.

מכבי נתניה לא היתה ולא תיהיה לעולם מקום עבודה עבורי,מדובר באהבה יקרה מאוד מאוד(תרתי משמע),כך זה היה בעברהוכך זה יהיה בעתיד.
אומנם תרומתי היתה לרועץ לספונסר העיקרי שלך ולצערי אלי שגב בחר להתחבר אליו,מה שגורם לכל קוראי הפורום היום,לחוסר בשעות שינה.
.אך בעתיד כשינקו את האורוות ודם חדש צנוע ואמתי יזרום בעורקי המועדון,אני משוכנע שאת שהתחלנו לפני מספר שנים,נוכל להמשיך.
כל מה שהביא אותי,בניגוד אלייך עיתונאי קטן ולא מוצלח שמונע משינאה ואהבת "פפלים",היתה אהבה נטו למועדון ולילדי העיר.
05-Dec-2014, 13:34
הודעה: #49
ובינתיים לפי פשכה בנתניה חוששים שמיזרחי ילך( מוכן להקריב את המשחק בעכו אם זה יקרה )וסכנין לא מחכה ופיטרה את גיא לוי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Dec-2014, 13:43
הודעה: #50
טל.מ הפכת לעורך דין של אייל סגל ? בזמן האחרון הכתיבה שלך ירדה לאזור שאייל נמצא בו לביבים

אייל סגל לא יעזור לך אתה האוהד הראשון שמונע מאהבה רבה שגרם לקבוצה לרדת ליגה אם לא היית מלשין על קובי דג'אני והוא לא היה סוחב את כל חדר ההלבשה אחריו לא היינו יורדים ליגה

זה לא היה טל בנין ולא טל תנין לא עטר ולא סנדוויצ'ים שהורידו אותנו ליגה רק אתה האוהד נשמה בגלל ששמת כמה עשרות אלפי שקלים בקבוצה חשבת שהפכת לבעל הבית ועשית נזק שעד היום לא התאוששנו ממנו

ממש כמו העץ שלך אתה לא האיש הרע בסיפור אבל כל הירידה כמו במקרה שגב עכשיו רשומה על שימך , רצית לעשות טוב והורדת אותנו ליגה , רק העיפו אותך ועלינו חזרה .... עם עובדות לא מתווכחים
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים