מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
כל ראיון איתו סכום ההשקעה שהוא טוען שהוא השקיע עולה אני לא מאמין לו בשקל שיש לי בארנק

Sent from my iPhone using Tapatalk
לפחות הוא כבר מודה שהוא בבעיה.
(04-Dec-2014 12:48)זיו פלם כתב: [ -> ]כל ראיון איתו סכום ההשקעה שהוא טוען שהוא השקיע עולה אני לא מאמין לו בשקל שיש לי בארנק

Sent from my iPhone using Tapatalk

הבעיה העיקרית של שגב שהוא מאמין בסיפורים של עצמו והעיתונאים שסובבים אותו מפיצים אותם כדברי אלוהים חיים.
אגב,הסיבה שהכתובת היתה על הקיר כבר לפני כמעט שנה,אלו המישכונים למיניהם לטובת הזרמת כספים והניקיון צ'קים בשוק חצי אפור והבקשות להקדמת תשלומים.
.מי שזקוק למכור בית כדי לממן השקעה בקבוצה,אסור לו להתקרב להשקעות.
הוא עדיין בלללנד ...
לפחות בדבר אחד הוא צודק - שום לא מצדיק התפרקות כפולה כזו בארבעה ימים. אבל את זה שיפנה לצוות המקצועי המהולל שחתום לשלוש שנים וליועץ לענייני כלום ולאריק ושלמה ונמני.
הבנו כבר שהישועה אם תבוא לא תגיע מהכיוון שלו אלה אם כן בשבועיים שנשארו לנו עד חנוכה יהיה נס למכבים.
אני לא יודע אם לצחוק או לבכות...
טל. מ ואמיר אתם אוהדי ליכלוכים לא אוהדי מכבי נתניה
היועץ לעיניני כלום טס לצרפת לארגן הלוואה או הסדר לכסף נזיל בשהיל מכבי נתניה
בזמן שאחרים כאן מלכלכים
מתוך תקציב של 26 מליון שקל איפה החלק של יוסי מאור בכל הסיפור ? 6.5 מליון שקל =25%
(04-Dec-2014 14:13)זאב רווח כתב: [ -> ]טל. מ ואמיר אתם אוהדי ליכלוכים לא אוהדי מכבי נתניה
היועץ לעיניני כלום טס לצרפת לארגן הלוואה או הסדר לכסף נזיל בשהיל מכבי נתניה
בזמן שאחרים כאן מלכלכים
מתוך תקציב של 26 מליון שקל איפה החלק של יוסי מאור בכל הסיפור ? 6.5 מליון שקל =25%

ולך נותנים לרכוש 50% בשבועון פופולארי...לא רוצה להתחיל בלהעליב,אבל יכולת ההבנה שלך הרבה יותר קרובה לשל פרימו מאשר לזה שמכר לך 50%....
ושחקן העבר טס לכל מקום אפשרי,כדי שיהיה מי שישלם את משכורתו והוצאותיו(אתה הבנת את זה אפי?).
ולגבי החלוקה תפנים,אלי שגב החתים את הצוות המקצועי ל3 שנים ושדרג שכר וזרק כספים בלי להיתייעץ עם שותפו,למרות שהשותף חזר פעם אחרי פעם ואלי שגב הבטיח פעם אחרי פעם ,אך מכיוון שהסרט שהוא חיי בתוכו ושאתה חיי בתוכו דומים,הוא המשיך בשלו ולכן ליוסי מאור אין אחריות לשקל.
אם הוא הסכים או לא הסכים א-ב בעסקים זה לצאת החוצה אתה לא יכול ללכת עם ולהרגיש בלי
הוא נושא ב 25% הוא צריך לשלם 25% אתה יודע את זה בדיוק כמוני גם עיסקית וגם משפטית הוא יכול לא להסכים אבל הוא שותף ושותף מלא ב 25%

אתה גורם כאן לליכלוכים על גבול הוצאות דיבה אייל תפסיקו עם מחול השדים שאתם עושים אם אלי שגב יתאבד כמו רובי שפירא ז"ל אתה שותף מלא במוות שלו אני יודע שחלקכם סוערים וכואבים אבל אל תגזימו
ביקורת לא חייבת להיות קטלנית ...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's