שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לשגב נגמר החשק והוא שוקל לעזוב
12-Nov-2014, 1:38
הודעה: #21
RE: לשגב נגמר החשק והוא שוקל לעזוב
אני מקווה שהוא יכחיש את הפירסומים בכל האתרים ״נמאס לו מהקהל״ הקהל של מכבי נתניה קהל נהדר, וחבל שהוא קושר את העזיבה בקהל.
שיספר את האמת ויעזוב בכבוד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Nov-2014, 1:53
הודעה: #22
האמת זה שהוא לא יכול לקחת על עצמו את כל המועדון מכבי נתניה אין לו מספיק כסף לבזבז העסקים שלו בלעדיו נופלים ואז הכסף קשה יותר להשגה , יוסי מאור לא ישאר דקה במכבי נתניה בלי אלי שגב , הוא לא האיש להוציא כסף מהכיס !
הוא הפסיד בקיץ מכרז למכרה יהלומים שהיה מביא המון כסף גם לקבוצה !

זהו בכך תוסיפו את העליהום על יוסי מזרחי הוא הגב ששבר את גב הגמל
אמרתי לכם מראש לשמור על שפיות עכשיו בלדב ושפיגלר ישחררו מכל הבא ליד תתפללו עכשיו באמת
12-Nov-2014, 1:54
הודעה: #23
צפוי מידי...לגבי הטיימינג אין טיימניג טוב זה תמיד באסה...צריך לדעת להיפרד בכבוד גם אם העניינים נוהלו בחובבנות...אולי סוף סוף תוקם קבוצת ניהול בראשות עשרות אנשי עסקים שאכפת להם ... לצערי המתכונת של בלדב את לב גם לא הוכיחה את עצמה היתה נכונה לתקופת ביניים ...אין פתרונות אינסטנט אולי מאור בכל מקרה זול מידי לטעמי להפיל על האוהדים...
בואו נקווה שלא ימכרו לנו את קאיודה והרוש שהם כרגע הנכס וחצי שקיימים...
12-Nov-2014, 1:57
הודעה: #24
דוד חטב אתה צודק בפעם הראשונה
המתכונת הכי טובה זה 10 אנשי עסקים שינהלו את הקבוצה ביחד כמו דירקטוריון זה לא יהיה עומס על אף אחד ויכול לתת פתרון של קבע
12-Nov-2014, 2:03
הודעה: #25
רווח תעשה לי טובה תראה לי שיש לך קצת שכל בקודקוד ואל תגיד לי אמרתי לכם ואל תפיל את זה על האוהדים . שגב הולך כי אין לו כסף וכי הוא כנראה לא האדם הכי יציב בעולם וכנראה מנהל מתחת לכל ביקורת. מה יהיה ? לא יודע. כרגע זו שוקת שבורה. אני מניח שיש כספים בבקרה עד לסוף השנה. מענקי עליה ? נראה לי שהשחקנים אכלו אותה ויתבעו את נתניה וזה יכול להגיע לפשיטת רגל. לגבי הרוש - לפי פסק הבוררות יש לנתניה אופציה להשתחרר מהחוזה ולדעתי זה מה שיקרה כששניר דורי יהפוך להיות השוער הראשון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Nov-2014, 2:11
הודעה: #26
כן אמרתי לכם ולך ולאייל סגל בפרט אתם עוררתם מרד נגד יוסי מזרחי כשהאצבע שלכם כל הזמן על ניהול כושל וניהול כושל יש לכם חלק גדול בעזיבתו של אלי שגב ממכבי נתניה
אבל אני הוגן כי קודם כל זה הכסף הוא יכול להביא בכל עונה 3-4 מליון שקל מהבית וזה בהחלט לא מספיק להחזיק לבד קבוצה השותפים שלו לקבוצה הפקירו אותו לבד בשטח

תוסיפו את החובבנות בענף עם כל מה שהיה עם המשטרה במשחק נגד סכנין ותקבלו שוקת שבורה בתזרים מזומנים
12-Nov-2014, 2:19
הודעה: #27
כן מותק. ניהול כושל. וכשאתה נכשל הכי קל זה להגיד שתו לי אכלו לי. עכשיו הוא עוזב כי מקללים את מזרחי בפיגור ואתה טמבל מספיק כדי להאמין לזה. תעשה לי טובה תעבור לדוקים

12-Nov-2014, 2:23
הודעה: #28
אמרתי לך אתה אדם שלא נהנה אלא רק מהרס וביקורות וירידה לחיים של אנשים שרוצים לעשות
לאייל סגל היה אינטרס אחר אבל לך מה ? רק להרוס עכשיו נראה אותך מציע משהו לראשונה פוזיטיבי
12-Nov-2014, 2:28
הודעה: #29
האמת דיברתי איתו אתמול.

12-Nov-2014, 8:12
הודעה: #30
עיתונאי קטן שלי,ברברת ת'צמך לדעת בכל הפוזיציות שלך,תקרא שוב את שכתבת לאורך כל תקופת כתיבתך והכל כמפוצל ל4 אישיות שונות,פעם נציג ההנהלה,פעם אחרת נציג האוהדים הוותיקים,פעם שלישית,אדם הזוי שמתעורר פעם ב..,פעם רביעית כעיתונאי שמנסה בהפוך על הפוך לגרום לפורום להוציא כביסה מלוכלכת כדי לשרת את האינטרסים שלך,מאמין ששכחתי פה ושם פרצופים שלך עיתונאי יקר ומדושן עונג(ברגעים אלו ממש).

ולגבי כתיבתי(ואני אחרון האנשים שמבקש קרדיט,או אמרתי לכם),כל שניסיתי בחצי שנה האחרונה להשאיר את כולנו על הקרקע בתחילת הדרך(בגלל הציפיות ללא שום בסיס) ולאחר מכן (בתפילותי),לרמוז שהעתיד לא צופן לנו טובות ובמקביל כאוהד כבר קרוב ל45 שנים,הבעתי את אכזבתי מהצוות המקצועי הכושל בכל פרמטר אפשרי.
אגב,גם הפלת התיק על האוהדים היתה צפויה לחלוטין,בעיקר אחרי שנחלבו כל האופציות הכספיות(גם העתידיות) והאישיות(כאן בארץ) וצריך להסתכל בפנים של כל אותם אלו שמכרו להם סיפורי אלף לילה כבר שנה ויותר(ומכיר ת'סיפורים אישית בכל כמות עיניים שתבחרו) ואין טוב מלהאשים את האוהדים(שבמקרה הזה היו יותר ממלכתיים משמעון פרס).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים