מכבי נתניה

גירסה מלאה: לשגב נגמר החשק והוא שוקל לעזוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
באמת מפתיע ..
זה הזמן של יוסי מאור לקחת טת הקבוצה לניהול שפוי
(12-Nov-2014 0:00)זיו פלם כתב: [ -> ]זה הזמן של יוסי מאור לקחת טת הקבוצה לניהול שפוי

יוסי מאור שהתנה בזמנו את הכניסה שלו למועדון בכניסה של שגב, ייקח על עצמו עכשיו את כל הקבוצה לבד? לא נראה לי!!!

אייל, מוריד את הכובע שאין לי בפניך, אשר יגורת באת ומוקדם מהצפוי.
(12-Nov-2014 0:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(12-Nov-2014 0:00)זיו פלם כתב: [ -> ]זה הזמן של יוסי מאור לקחת טת הקבוצה לניהול שפוי

יוסי מאור שהתנה בזמנו את הכניסה שלו למועדון בכניסה של שגב, ייקח על עצמו עכשיו את כל הקבוצה לבד? לא נראה לי!!!

אייל, מוריד את הכובע שאין לי בפניך, אשר יגורת באת ומוקדם מהצפוי.

שיחק אותה אייל..אני מניח שלצער כולנו..אבל הוא ידע על מה הוא מדבר...
במידה וזה נכון,נתפלל שישאיר קבוצה נקיה מחובות לבא אחריו.
דבר אחד וודאי,לא האוהדים הביאו אותו לקבלת ההחלטה.
חבל שהמועדון הזה מושך רק אנשים הזויים/מוזרים/חסרי אחריות שמחליטים כל שבועיים החלטה אחרת. לפני שבועיים שלושה הוא נשאר לשנים ויוסי מזרחי לא יזוז. עכשיו נמאס לו ובינואר הוא הולך ובכלל השותף שלו מתנה את העסקים ביניהם בעזיבת נתניה.. נו.
חבל על המועדון הזה, וחבל על הראיון הטפשי הזה שלא בזמן וחבל על כל ההתפרקות המקצועית שתבוא מעכשיו. גם לפרוש וגם לעזוב צריך לדעת איך ומתי.

(12-Nov-2014 0:17)אייל ס כתב: [ -> ]במידה וזה נכון,נתפלל שישאיר קבוצה נקיה מחובות לבא אחריו.
דבר אחד וודאי,לא האוהדים הביאו אותו לקבלת ההחלטה.

יש הבא אחריו ..?
היה צפוי וברור הוא רק הקדים בכמה חודשים את ההודעה .
(12-Nov-2014 0:21)amir כתב: [ -> ]היה צפוי וברור הוא רק הקדים בכמה חודשים את ההודעה .

ממשכורת למשכורת הקץ קרב..
(12-Nov-2014 0:27)אייל ס כתב: [ -> ][quote='amir' pid='26606' dateline='1415737264']
היה צפוי וברור הוא רק הקדים בכמה חודשים את ההודעה .

ממשכורת למשכורת הקץ קרב..
אולי לטובת שני הצדדים עדיף ככה ובהנחה ששגב היסטוריה השאלה הקץ של מה?
[/quote
מה זה אומר על ההסכם עם טוברוק,כי אם אנחנו בלי בעלים זה הדבר הכי חשוב כרגע,שיהיה עוד חן עזרא ואלמוג כהן כאלה,ושאיכשהו נצליח לא למכור אותם למכבי חיפה
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's