שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער?
25-Oct-2014, 14:55
הודעה: #1
קבוצת הנוער?
הצליחה להפסיד בבית 3 1 לאימפריה מנס ציונה.
מה יהיה בשביל זה צריך את תומר קשטן?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Oct-2014, 15:27
הודעה: #2
RE: קבוצת הנוער?
(25-Oct-2014 14:55)amir כתב:  הצליחה להפסיד בבית 3 1 לאימפריה מנס ציונה.
מה יהיה בשביל זה צריך את תומר קשטן?

משחק לא טוב,הבעיות של הבוגרים קיימות גם בנוער ,לתחושתי תומר קשטן היסטרי בדיוק כמו מגבילו בבוגרים.
נכון שחוסר מזל במשחק הראשון גרם לפציעה ארוכה לשוער ולמגן הימני והבלם שצרפו לאחרונה ניפצע באימון בשישי ולא שיחק.
ועדיין זה לא מסביר את מה שראינו היום על המגרש,בקבוצת 98 יש מגן ימני מצויין ושוער שאמורהלהיות שוער העתיד של המועדון,מקווה שלא בעיות "אגו" ומשחקי כוח מונעים מעבר של השניים מקבוצת נערים א לנוער.

לפני שנה בסיום משחק ההפסד של הנוער לקרית שמונה 0:3,אחרי 3 תצוגות נפל בניצוחו של שי הולצמן(אחרי ההדחה ההזויה של ישראל צרפתי),ניכנסתי בסיום המשחק לשגב (ישבו איתו שפיגלר ועובד נוסף של המועדון) שוחחנו על המצב ואמרתי לו,שמה שראינו היום בנוער אנחנו רואים כל שבת בבוגרים(ניהול המשחק וחדר ההלבשה) ומכיוון שאלילת המזל איתנו בבוגרים אז אנחנו שקטים,כדאימלקחת את זה לתשוצ0מת לב לקראת ההמשך ,לגבי הנוער זה נלקח(בני לם החליף את הולצמן),את התוצאות בבוגרים אנחנו רואים היום.
אני תקווה שהיום יפתח דף חדש בקבוצת הבוגרים,המאמן יקח לידיו את הקבוצה והשחקנים יעבדו בשביל עצמם ,בשבילו ובעיקר בשבילנו.
25-Oct-2014, 15:43
הודעה: #3
ויש עוד אוהדים שרוצים לראות שחקני נוער משולבים בבוגרים?
מי שמפסיד לנס ציונה , לא יכול לשחק בבוגרים של מכבי נתניה, וזה בלי לראות את נס ציונה.
קבוצת נוער של מכבי נתניה צריכה לטרוף כאלה קבוצות, ומי שלא לומד לאכול את הדשא בנוער בודאי שלא יוכל בבוגרים.
The following 1 user Likes Shaul's post:
Hagiqq (2525-1010-2014201420142014)
25-Oct-2014, 16:07
הודעה: #4
(25-Oct-2014 15:43)Shaul כתב:  ויש עוד אוהדים שרוצים לראות שחקני נוער משולבים בבוגרים?
מי שמפסיד לנס ציונה , לא יכול לשחק בבוגרים של מכבי נתניה, וזה בלי לראות את נס ציונה.
קבוצת נוער של מכבי נתניה צריכה לטרוף כאלה קבוצות, ומי שלא לומד לאכול את הדשא בנוער בודאי שלא יוכל בבוגרים.

א.אני מאוד מאוד מאוד רוצה לראות שחקני נוער של מכבי נתניה בבוגרים.
ב.עדיין יש שחקנים(נכון להיום) שמשחקים,שלא טובים/איכותיים משחקנים שגדלו במועדון.
ג.גם בקבוצות לא טובות גדלים לעיתים שחקנים טובים.
ד.המחזור שמרככיב בעיקרו את הנוערה96/97 זה מחזור חלש,כתבתי על זה בעבר,אניממקווה שיעלו שחקנים מ98 ויתנו להם במה על מנת להכין אותם לבוגרים.
25-Oct-2014, 16:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Oct-2014 על ידי 16:14 nitzan.)
הודעה: #5
לצערנו ,אכן המשבר הוא עמוק יותר מתירוצים של שנתון כזה או אחר או פציעה כזו או אחרת.
טוברוק לא מפסיקים לנצח ולגדל שחקנים. אנחנו? זה כבר סיפור אחר.
אני מקווה שהשוער יחזור בקרוב , אבל שוב, זה לא מצדיק את מה שקורה שם.
אני גם מאמין כי כל מי שיכול ומוכן לתרום למחלקת הנוער על מנת שיבוצע סקאוטינג נכון ומעמיק( כפי שבני לם נהג לעשות),
ועל מנת שמאמני המחלקות יקבלו הדרכה , תנאים, השתלמויות( הבנתי מבלדב כי אמורים לצאת להשתלמות בגרמניה),
זה המקום מבחינת מי שרוצה ויכול לתרום מכספו וזמנו למען הצלחת המחלקה.
גם אני עצוב וכועס לראות ולקרוא על הפסד לנס ציונה( מי זה נס ציונה?) , אבל מאידך ,צריך להפנים שירדנו מגדולתנו ונזק של שנים
נותן את אותותיו.
אני מאלו ( אולי הבודדים) שמאמין כי מחלקת נוער חזקה, זו הדרך לחזור למסלול ולגדל את הדורות הבאים.
פרסונלית- ייתכן שנכון היה לתת שוב לבני לם את המפתחות על מנת שיחלץ את הקבוצה מן התחתית, אך אנו עדיין בשלב מוקדם יחסית של העונה וניתן לחכות עם מהלכים דרסטיים לשלב מאוחר יותר ( בעונה שעברה זה הצליח...).
שבת שלום לכולם.
25-Oct-2014, 17:44
הודעה: #6
הקבוצה המקבילה של טוברוק דווקא עושה חיל, ניצחה גם היום ודבוקה לצמרת הגבוהה.
את מי אפשר לדוג משם למי שיודע לקראת העונה הבאה?
25-Oct-2014, 17:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Oct-2014 על ידי 17:54 דוד חטב.)
הודעה: #7
צריך קודם כל לעשות תיקון ולהחזיר את גבאי הביתה ...
יש את התאומים נסיקובסקי...

אייל מה שכתבת מאד מדאיג ...עדיין לא ראיתי את הנוער העונה ...ועדיין אני אומר אם יש שחקנים מה-98 שטובים מאלה שמשחקים כרגע מה-96/7 והחלטות הזויות לדוגמא של תואר ל-98 הם אלה שמנחים את המנהל המקצועי אז זה מאד חמור...
חובה במיידי להביא זר או שניים במיידי ! אסון יהיה להיקלע שוב לתחתית...
25-Oct-2014, 18:21
הודעה: #8
(25-Oct-2014 17:51)דוד חטב כתב:  צריך קודם כל לעשות תיקון ולהחזיר את גבאי הביתה ...
יש את התאומים נסיקובסקי...

אייל מה שכתבת מאד מדאיג ...עדיין לא ראיתי את הנוער העונה ...ועדיין אני אומר אם יש שחקנים מה-98 שטובים מאלה שמשחקים כרגע מה-96/7 והחלטות הזויות לדוגמא של תואר ל-98 הם אלה שמנחים את המנהל המקצועי אז זה מאד חמור...
חובה במיידי להביא זר או שניים במיידי ! אסון יהיה להיקלע שוב לתחתית...

א.אפשר להביא רק זר אחד.
.ב.לא מאמין בהבאת זר שאין לא עתיד בבוגרים.
ג.יש בעיה בשער ובהגנה,מאמין גדול בתומר ובמגן הימני של הנערים (מוזס)
ד.מאמין שהשלישיה של 98 בהגנה(פאדי/מוזס ותומר) שמשחקים יחד מהילדים והיום בנבחרת 98 יחד עם הבלם החדש(בלם נבחרת 96),ייצבו את ההגנה שזה עקב אכילס של הקבוצה.
ה.הבעיה שהמאמן מעט היסטרי..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים