שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מזרחי צריך להגיד "תודה" לאבו יונס
20-Oct-2014, 22:42
הודעה: #11
RE: מזרחי צריך להגיד "תודה" לאבו יונס
(20-Oct-2014 22:37)זאב רווח כתב:  אני לא זונה של אף אחד הם עשו כבוד והוקרה לעזמי בשארה שהואשם והורשע שלא בפניו לסיוע לחיזבללה לטווח טילים בישובים ישראליים !!!
נכון שלא צריך להכניס פוליטיקה לכדורגל אבל גם אסור לפתוח רגליים לקיצוניים צריך להחזיר מלחמה שערה נגמרו הזמנים שיהודים מכופפים את הראש בפני הפריץ וזה בכלל לא קשור לבית"ר או לכהניסטים זה כבר כבוד אישי ולאומי של כל יהודי שחי בארץ הזאת !
לא קורא מוחמד מת וכו' אבל לשיר את התקווה זה גאווה וחובה במקרה כזה אם ישירו אצטרף מכל הלב

בהחלט!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Oct-2014, 23:04
הודעה: #12
מבחינתי זה נבלה וזה טרפה ...כשגאידמק קנה 2 אליפויות וגביע מכסף מלוכלך ממסחר בנשק זה בסדר?
זה שחצי ליגה מכבסים כסף דרך הקבוצות זה בסדר?
זה שכמה בעלי קבוצות פורטים שיקים בשוק האפור זה בסדר ?
גם מה שסכנין עשו פסול בריבוע אבל בואו לא נתייפף כל הליגה הזו פרט ל-3 קבוצות נגועות באינטרסים וכסף שמסריח...

לגבי הקהל יש לי חשש עצום אם אני רועי דניאל אני שוכר בין 10-20 סמויים שיצלמו ויעשו עבודה שקטה ומפרסם את זה מראש ומודיע שמי שיגרום נזק יתבע בבית משפט בלי סנטימנטים
ואגב בשארה לא הורשע הוא סתם ברח כמו קוקסינל...
20-Oct-2014, 23:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Oct-2014 על ידי 23:29 זאב רווח.)
הודעה: #13
הורשע שלא בפניו כשראו שהוא לא רוצה לחזור שפטו אותו שלא בפניו אם הוא מגיע לאירופה המערבית הוא נחשב לאסיר נמלט

דוד תיזהר בלשון שלך גם אם אתה מתכוון לטוב היום לא צריך לחפש נזק לשון הרע זה 300000 שקל קנס !! גם מה שאתה יודע תשמור עמוק בלב !
20-Oct-2014, 23:32
הודעה: #14
דודו, אל תשווה את כל הדברים שהזכרת שמדובר שם בטריקים שפלים ומטונפים אבל עדיין, בסופו של דבר, זה רק כסף!!!
בשארה פגע בביטחון המדינה, וזה מבחינתי מעל הכל!!! האנשים שאחראים על הטקס השערורייתי הזה צריכים להיות מורחקים מהכדורגל שלנו לצמיתות, ומבחינתי מועדון בני סכנין יכול לצאת ללא עונש במידה וזה יקרה.
20-Oct-2014, 23:38
הודעה: #15
המנהלת הראתה את המכתב שסכנין שלחו לה והם עשו מעשה מרמה ונבלה לא הודיעו למנהלת שגם בשארה בין כוכבי האירוע !!

צריך להוריד אותם ליגה על חתרנות נגד מדינת ישראל
21-Oct-2014, 0:59
הודעה: #16
אנחנו מדברים עכשיו על בשארה או על סכנין , בשארה כבר אי אפשר לשפוט , וסכנין הכניסו כסף מטונף כמו עוד קבוצות ...
21-Oct-2014, 7:55
הודעה: #17
לא רק שבשארה לא הורשע, גם לא הוגש כתב אישום...
אבל טמבל נשאר טמבל

מפגר אבל אופטימי
21-Oct-2014, 8:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Oct-2014 על ידי 8:19 עידן444.)
הודעה: #18
סכנין ממה ששמעתי היללו בטקס המדובר את בשארה- שפגע בביטחון המדינה בכך שסייע לחיזבאללה כולל סיפוק נ.צ. לאן לירות את הטילים שלהם כדי לפגוע!
כמה אתם רוצים לטמון את הראש בחול?
אם תשאלו אותי גם יש בעיה קשה עם הכספים שהם מקבלים בתווכו, שמטרתם להתריס!!! אם באמת היתה כוונה אמיתית של בשארה והקטרים לעזור לסכנין ולמגזר אני מכיר דרכים יותר טובות להשקיע את הכסף, אבל כדורגל זה סקסי, כדורגל זה תקשורת, כדורגל זה יחסי ציבור, אז למה להשקיע בדברים יותר משמעותיים שיעזרו יותר אבל לא יעניינו אף אחד?
בקיצור- דורש בדיקה ואף חקיקה בעניין!

כולנו יודעים מה יקרה לבשארה שיחזור לארץ. וגם הוא יודע, ולכן לא יחזור. במדינה ערבית כנראה שהיה עובר מוות בעינויים לעיני כל, במדינה כשלנו כנראה יבלה עד סוף ימיו מאחורי סורג ובריח על עבירות ביטחון בזמן מלחמה מהחמורות שהיו! ברגע שבסכנין מהללים אדם כזה הם שוללים את הלגיטימיות של עצמם כקבוצה בישראל, אבל כמו שאמרתי, כדי שהקבוצה וכלל הציבור שלה והמגזר לא יפגעו יש להעניש בחומרה את האחראים לשערורייה הזו, ושהקבוצה תצא נקיה.
21-Oct-2014, 8:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Oct-2014 על ידי 8:29 eliahu.)
הודעה: #19
בואו נבקש מהשחקנים שלנו להעניש אותם בדרך הספורטיבית.

להתפוצץ עליהם במגרש ולהביא את הניצחון הראשון

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

ניצחון כזה יוריד אותם למקום האחרון בדרך לירידה.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
21-Oct-2014, 9:17
הודעה: #20
(21-Oct-2014 7:55)אריאל כתב:  לא רק שבשארה לא הורשע, גם לא הוגש כתב אישום...
אבל טמבל נשאר טמבל

לפחות היה אוהד הייתי סולח לו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים